Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. Kakve budale
  2. Cini mi se da se ben/vas muce dosta na svom servisu. Nadam se da ce set uzet. Cekam over na 4 listica.
  3. E tocno to. Sumnjam da ce opet 6:0,6:2 to bit.
  4. Evo jedan po meni dosta zanimljiv tip za današnje zensko finale. S.Williams aces handicap -8.5 1 @ 1.80 unibet Znaci tip koji kaze da se serena imati 9 aseva vise od kerber. Serena je u zadnja tri meca servirala 11-11-14 aseva. Sto je u prosjeku 12 po mecu. Kerber je u svoja zadnja tri meca serivrala 2-2-1. To je 1.4 po mecu. Razlika izmedju ta dva prosjeka je 10.6. Po meni je unibet malo nisko postavio handicap, neki realan bi bio 9.5. To da ce serena imati 9 aseva vise mi se cini dosta izgledno jer sumnjam ds ce kereber imati preko 3 asa, a serenu ocekujem barem na 12 a mozda bude i koji as vise, jer smo vidjeli u kakvoj je serverskoj formi zadnjih dana Sretno!
  5. Prema bet365 palo je 513 kormera
  6. ode i roger. svaka cast raonić. nadam se da je ovo uhvacen value za finale . osim ako ne postave ko i za berdycha neku bijesnu kvotu.
  7. Forza svaka cast na golovima ovim. Za sada golijada u prvih 10. Madjarska-norveska sam uzeo i over 56 @ 3.00. Kako je krenulo moglo bi i u 60+.
  8. Ma uzima serena to. Gledo sam kerber jucer i tu je vise joj venus poklonila oba seta. Igrala je njemics dobro nema tu spora ali venus je promasila previse laganih udaraca te je njemica dobivala puno besplatnih poena. O sereni sta da kazem. Sumnjam u reprizu AO. Sta reci o nekome tko polufinale grand slama rijesi u 14 gemova. Samo cu citirat jackia od jucer. Serena je sa druge planete
  9. a nije taj under poena takvo veliko iznenadjenje jer je aco petrovic dosta defanzivan trener. A i danas ce biti pakleno od pocetka i nece tu biit neke ljepote. Po meni je bolja opcija neki under na ovim kladam sa kliznim granicama. Ili neki kontra hendi od tipa +9.5. Al eto to je samo moje misljenje
  10. Raonic - Federer over 38.5 @ 1.44 unibet Mec Koji bi vrlo lako mogao u 5 setova sa pokojim tiebreakom. Daje unibet i vise granice (i nize od 34.5), ali ovo mi se nekako cini kao najbolja opcija s ohzirom na kof i granicu. Raonic je u proslome kolu querreyu u 3. Seta dopustio 1 brejk loptu (koju je ovaj doduse i iskoristio), ali ako nastavintako servirati danas moze ne samo do seta nego i cak pobjede. Svi znamo kako je federer dosao ovdje, okrenuvsi 2:0 protiv cilica. Taj mec je isao u 2 tiebreaka, a iako je cile dobar server, raonic je jos i bolji i teze ga je brejknuti pa ne vidim razlog da ovo ne ode u barem 4. seta gdje je ovaj tipa onda gotovo pa sigurno prolazan. Berdych - Murray over 29.5 @ 1.24 unibet Ovdje necu puno. Ova granica od 29.5 je stvarno niska i mislim da prolazi u cak 3 seta. Berdych u proslom kolu izbacio pouillea u 3 seta, a murray je nakon 2:0 protiv tsonge dopustio francuzu da se vrati i tako si malo produzio ostanak na terenu vise od planiranog. Ovdje takodjer ocekuje barem 1 tiebreak, a ako berdych uzme set ovo nemoze ne proci (mislim moze past i u 4 seta al to bi bilo ravno svjetskom cudu). Cecchinato - Gianessi 1 @ 1.32 unibet Cecchinato je 2. Nositelj todi challangera. Ovdje dolazi sa titulom iz milana, nije prelazio na travu ove sezone tako da dugo je vec na zemlji i forma je tu. Kolega mu je malo u zadnje vrijeme stabilizirao formu (1/2 finale challangera u caltanisseti). H2H vodi ceccinato 2:0 ( uz jedan prekinut mec u tiebreaku koji je gianessi predao pa je zapravo 3:0). Zanimljivo da su svi mecevi isli u over (iso bi ovaj prekinuti, prekinut je u tiebreaku 1. Seta) i setova i gemova. Tko uspije naci over gemova preporucam da odigra to, a posto ja to ne mogu naci igram pobjedu ceccinata koji je ipak u boljoj formi. EDIT: izbacio bet granicu za cecchinato-gianessi. Over 20.5 @ 1.83. U svim mecevima prebacili su to. A kako su obojica talijani i igraju pred domacom publikom nece niti jedan tu popustiti i mislim da nas ceka neizvjestsn mec
  11. Aj fala bogu i ovoj utakmici. Kombiniro kartone i kornere u svim zivim kombinacijama, cak i sad over 1.5 golova i eto sve proslo. Barem sta sam spusio na wimbledonu se vratilo haha
  12. Mislim sa sudci kad gledaju foto finis imaju na 3 ili 4 "decimale", tj tisucinke ili ovo sljedece kak se kaze hahaZa mene danas katastrofa dan. Ne sjecam se kad sam ovoliko tiketa spusio. Al aj moro je i takav jedan doc. Nadam se da ga necu vidit sad neko vrijeme
  13. Slazem se. Francuzima se previse gledalo kroz prste za svakakve faulove do sada. Ovo je ipak svijetski prvak i nece sudac moc bit bas naklonjen domacinu danas. Bit ce tu kartona
  14. Zenski tenis...
  15. Istina al mlad/garcia su u takvoj formi da ih ne mogu propustiti.
  16. jedan teniski double za sutra Klaasen/Ram - Bennetau/Roger-Vasselin 1 @ 1.57 Klaasen/Ram su par koji je najsigurnije došao do polufinala. u 4 odigrana meča nisu izgubili seta, a igrali su sa kvalitetnim imenima (Dodig/Melo, Braca Brajan oba meča po 3:0). VAsselin/Bennetau su u zadnja dva dana igrali dva meča u po 5 setova, pritom izbacivši murray/soraes i pospa/sock. Klaasen/Ram su prije dolaska u wimbledon osvojili Halle, što im je također dalo veliki vjetar u leđa i po igri koju su do sada prikazali, da bi ovo mogla biti njihova godina u wimbledonu. Podloga im zasigurno paše, a bennetau/roger su ipak odigrali 10 setova u 2 dana i svaka čast na postignutom ali mislim da klaasen/ram ipak djeluju sigurnije i odmornije i da je vrijeme da bennetau/roger završe svoj put u polufinalu. Prema tome kako su forma, podloga i svježina na strani klaasen/ram ja uzimam njihovu pobjedu. Georges/Pliškova - Garcia/Mladenović 2 @ 1.37 Georges i Pliškova su igrali dosta mečeva ove sezone i ima tu solidnih rezultata (Polufinale AO i finale Indian Wallesa), ali to je bilo na početku sezone i činilo se da mogu napraviti fine stvari skupa, jednostavno ta forma je prelaskom na zemlju nestala. sad kad se vratilo na brže podloge opet su samom finišu velikog turnira. S druge strane će biti par koji uz nedodirljive na vrhu WTA za parove, Hingis/Mirza, igra najbolji tenis, što potvrđuje osvjaanje RG, Madrida; Stutgrata,.. To su sve zemljane podloge to je istina, ovo je mnogo brža podloga, ali i prelaskom na tu podlogu igraju dobro. izgubile su tek 1 set (neobjašnjivih 6:0 u drugome kolu protiv peng/zhang), te sigurno pucaju i na finale wimbledona. Po meni jedan od sigurnijih pickova dana, ali opet doza opreza jer ipak je to WTA. Ja u double sa klassen/ram uzimam i pobjedu Garcia/Mladenović. uk.kof = 2.15
  17. Pouille-Berdych Pouille to win a set @ 1.57 berfair Nitko nezna kako del potro nije pobjedio pouilla, ali njemu je to samo dalo dodatni zamah te je u proslome kolu dobio tomica. Berdych jako ne uvijerljiv u zadnje vrijeme. Dodig i zverev su mu uzimali set ( a mogli su i vise), a vesely cak 2. Momentum i raspolozenje je sigurno na strani pouillea i sigurno da barem set moze otkinut ovakom berdychu. EDIT: kakav tiebreak na murray/soares...
  18. A nece valjda cile ovo propustit. Prilike za nesto veliko u wimbledonu je sad il nikad. Nisu ni querrey/raoinic ne premostiva prepreka u slj kolu. Samo da ne spusi sad ovo
  19. Evo ipak je ispostovao uncle sam . Lagani double cile i querrey set.
  20. Kako ce meni past tiket jer se raonic krumpa Ko nikad
  21. A samo njegov set cekam na tiketu.
  22. Querrey @ 4.33 Raonic u prva 4.servis gema ima 37% prvog servisa. Osvaja velik broj poena nakon prvot serivsa, ali ne mozes tako lose servirat i ocekivat da ces proc nekog u 1/4 finalu wimbledona. Pogotova nekoga koga je tesko brejknut kao querreya, pa ja onda uzimam 4.33 na querreya za sitno. EDIT: e querrey budalo
  23. Ma da to me zacudilo da ima bet365. Jucer sam htio igrat to i nisu imali. Moro sam cekat live
  24. Ima i unibetEDIT: ipak nema unibet. Nesto sam krivo vidio. Isprike
  25. Klaasen/Ram - Bryan/Brayan over 41.5 games @ 1.72 Jednostavno mec koji vristi tiebreak i over gemova. Brayani jucer u 5 setova sa zimonjic/stepanek, a klaasen/ram prije 2 dana srusili dodiga i mela. Vec neko vrijeme pratim klaasen/ram i pruzaju dobre igre zajedno. Danas cemo vidjeti mec sa malo brejkova, barem 1-2 tiebreaka te ocekujem set sa svake strane, jer su oba para jaka na servisu, gdje bi onda ovo trebalo biti prolazno. O tome ko su i sto su brajani nema smisla pricati, iako nisu vise ono sta su nekad bili ali i dalje su jaki. Klaasen/Ram dolaze sa osvojenim halleom ovdje, jos nisu set izgubili na wilbledonu i mislim da imaju i svoju sansu za prolaz, pa ja uzimam i, Klaasen/Ram @ 2.5
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use