-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Querrey-Raonic set handicap +2.5 1 @ 1.41 Čilić - Federer set handicap + 2.5 1 @ 1.48 Uk.kof=2.09 Susret Querreya i Raonića je susret koji ima sve predispozicije za velik broj gemova i par tiebreakova. Za amerikanca nema smisla govoriti kao je došao do ovdje, svi znamo kako je izbacio djokovica u 3.kolu. U ranijim kolima Belluci i Rosol, te u prošlome Mahut. Izgubio je ukupno 3 seta do sada (Rosol 2 i Nole 1), Raonić je u prva tri meča lagano riješavao Carreno-Bustu. Sepia i Socka bez izgubljenog seta ali su 4/9 tih setova išla u tiebreak. U prošlome kolu Raonić je okrenuo 2:0 protiv Goffina (bez tiebreaka). Sutra teško da ćemo vidjeti pobjedu u 3 seta, jer tu neće biti previše prilike za break i gledati ćemo sigurno više od jednog tiebreaka. Raonić je favorit u ovome meču, ali ako je Goffin uzeo 2 seta, siguran sam da može i Querrey na krilim ove fantasitčne igre koju pruža u wimbledonu. Prema tome moj pick je Querrey uzima set Meč koji ćemo za posebnom pažnjom pratiti je onaj između Federera i Čilića. Federer je do sada izbacio Pellu, Willisa, Evansa i Johnsona u po 3 seta, ali to nisu igrači koji mogu pružiti veliki otpor federeru na travi. S druge strane Čilić je do sada prošao Baker, Stakhovsky, Lacko i NIshikori koji je predao u prošlome kolu. Izgubio je marin 1 set i to u tiebraku protiv sakhovskog. Moje mišljenje je da može federeru oduzeti barem set, jer uvijek je pružao dobre partije na travi, a ispadanjem đokovića sigurno da mu će mu i psihološkom smislu biit lakše, jer zna da ako pobjedi neće ga čekat nesavladivi nole. Federer više nije onako moćan kao nekada, makar i dalje je veliki favorit u ovome meču i motiviran je da vrati marinu za polufinale US OPENA 2014, ali ja smatram da nečemo tu vidjeti laganu federerovu pobjedu nego da marin može barem do seta. Znam da je na querrey-raonić bolja opcija over gemova ili nešto tako, ali ja sam napravio neki dan novi unibet acc radi promjene valute, pa imam pravo na bonus ako izgubi prva oklada. Međutim kof mora biti veći od 1.4 i na prvoj okladi pa sam se odličio za ove pickove. Sretno
-
I sad stepanek spusi servu -.-
-
Kako igraju ovaj stepanek i zimonjic. Ja njih uzimam za nizi da ruse ove brajane. Jos da zimonjic sredi servu i imaju ih bez problema.
-
Reko sam nikad vise, al neda mi mira ovaj par Hlavackova/Hradecka - Williams/Williams 1 @ 2.62 Ugledo sam jos jucer ovo, i reko ne igram na ove dve vise. Ali,.. Williamsice su igrale danas, obje usle u polufinale. I ne mogu se otet dojmu da postoji mogucnost da i malo tankiraju ovaj mec. Je ovo grand slam i sve, ali venus nakon dugo vremena ima sansu za finale grandslama. Siguran sam da bi u dogovoru sa sestrom i malo digle rucnu u ovome mecu , doc odmorne na polu finala iizborit sestrinsko finale, jer vec su igrale danas i povecava se opasnost od ozljede u 2 meca u danu, a sigurno niti jedna nije normalna pa propusti polufinale radi 1/8 finala parova. Prema tome ja ovo ipak moram probat. Uzeo sam i: Hlavackova/Hradecka 2:0 @ 4.5 Pocinje za 10-15
-
Pitanje. Nisam pratio gasqueta ovaj wimbledon. Danas sa tsongom. Imali li tsonga tu sanse za ponjedu. Znam da gasquet brani dosta bodova ali kvota 2 na tsongu mi je ipak primamljiva.
-
Ja sam cashouto na 4:1 u drugom, pa meni dobro, al evo predo Imo sam cuda nevidjena. Recimo -11.5 hendi na cilu po 14 kofu i slicno.
-
Shvedova - Safarova 1 @ 2.10 Shevdova u dobroj formi, vodi 3:0 u medjusobnim safarovu, i ovo je WTA pa ja to moram probati. Pocinje mec za 5-10. Ispricavam se jer je malo kasno al u guzvi sam
-
Ko moze neg igra cile 3:0. Nisikori nemoze trcat, sporo servira, vjerojatno ce i predat. Ja iam 6:0'prvi po 6.00 i po 2.5 3:0 cile
-
Imam pitanje sto se tice ovog bonusa od 25€ na ubibet. Napravio sam novi acc jer sam mjenjo valutu. Prico sam sa likom na live chatu al taj nema pojma o cem prica. Dakle, kolko sam ja skuzio to funkcionira ovako: Ja uplatim prvi tiket do visine 25€, ako izgubi dobim 25€ nazad ko bonus i moram ga okrenut 5 puta za withdrawal. Pitanja: Dali vrijedi za hrvatsku? (Vjerojatno ako je na portalu) Da li nuzno mora biti 25€ ili mogu stavit okladu 15 ili 20 pa dobit to nazad ko bonus ako izgubit prva oklada Hvala
-
Evo za sve koji ocekuju over 3.5 seta na murray-kyrgios Murray to win over 20.5 games @ 2.00 betfair Dakle svi danas ocekuju pobjedu murraya, medjutim ipak nesto tezu nego do sada. Kyrgios je igrac kojega ce andy teze brejknuti nego ostale, tako da povecava se sansa za tiebreak a samim time set kyrgiosa te prolazak ove oklade. Ova oklada moze i u 3 seta proci, ako bude 7:6,7:6,7:6 andy. Ali nekako mislim da je to tesko izvedivo. Kyrgios ako dobije set mora biti 6:3 ili na gore, ali vjerujem da on svoj set uzima kroz tiebreak. Sretno!
-
Samo cu rec. Nikad vise hlavackova/hradecka. Imaju 1:0 i na 5:4 match point. Izgube drugi u tiebreaku. Pocnu gubit 5:1 u trecem i dobe 7:5. Ako sad me nije strefilo neznam kad ce
-
Samo delpotro. Od 40:15 u break....
-
Ako moze netko misljenje ja ne mogu bit pametan, nakon onog sta je delpotro propustio jucer... Del Potro @ 2.30 2:1 vodi pouille u setovima Te jos jedan par Tsonga @ 3.20 2:1 vodi isner, velika vjerojatnost da 4. u tiebreak ide. A tu je sve moguce sve, kao i u 5. setu Evo ako ima netko neko misljenje o ovome, slobodno
-
Klassen/Ram - Kravchuk/Molchanov 1 @ 1.16 Wandeweghe - Vinci 1 @ 1.28 Hlavackova/Hradecka - Cornet/Knoll 1 @ 1.16 J.Vesely - J.Sousa 1 @ 1.44 Uk.kof= 2.50 Klaasen/ram puno iskusniji par. Ovaj mec je klasican susret challanger i atp razine parova. Klassen/ram na travi 5/0 ove sezone (osvojen halle, izbaceni brayani u 1/2finalu te kubot/peya u finalu). Dakle klasen/ram su sposobni dobiti jako kvalitetne parove pa mislim da im danasnji protivnici nece predstavljati prevelik problem.protivnici im uglavnom igraju challanger turnire na hardu po bliskom istoku, i mislim da danas odlaze kuci Coco u fantasticnoj formi. Skor 10/1 ( finale birminghama i osvojen h-bosch). Vinci najbolje na travi pruza u wimbledonu ali dalje od 1/8 finala u pravilu ne odlazi. Danas ce imati cini mi se prevelik zalogaj za ulaz u 1/8 finala, te mislim da coco ovo uzima u 2 seta. Evo nakon onog mucenja za hlavackovom i hradeckom, uzeo sam ja njih opet. U pravilu puno uigranije i kvalitetnije od suparnica kojima je ovo drugi zajednicki mec. Da ce biti lako, mozda i nece jer knoll nije losa igracica parova, malo sam ju pratio na ovim turnirima prije wimbledona i stvarno nije za bacit u parovima. Ali unatoc svim problemima u prvome kolu za hlavackovu/hradecku (mec kroz 3 dana, u 3 seta), puno su ipak kvalitetnije, 6. su nositelj ne bi trebala pobjeda doc u pitanje (ko ne zeli imat opet posla sa njima, moze zamjernit sa shvedov/babos, jackie je jucer objasnio taj par) Vidim da veselog svi uzimaju pa necu nista tu pisat, filipo je objasnio u gornjem postu taj par, kao i jackie neki dan. Sretno
-
Da ali njemacka nikada nije prosla italiju. 4 puta igrali u knokout sistemu, 4 prosli talijani. Ja nebi diro te penale
-
Svaka cast stari
-
Win korneri
-
Ma id***.Imam ga na tiketu sa tsongom i kirgiem over setova. To doslo i on odluci napravit sr**** Kako ovaj kassai dijeli kartone. To se zove smirivanje strasti. Imam italija over 2.5 kartona. Proslo u 2min haha
-
Ovaj delpotro je takav de***. Mogo je vec zavrsit mec, ali nee. Ajmo u tiebreak u sve setove.
-
evo za tekmu jedan sing: Italy over 4.5 coners @ 2.20 znam da će njemacka imati loptu više i napadati više, ali italija je u svakoj utakmici imala manji posjedi i jedino di je ostala ispod ove granice je protiv irske, kada je ostala na 4 kornera, tako da po meni ovo ima value. uzeo sam to u singlu, ali i kombinirao sa total cards over 4.5 @ 2.10 sretno
-
Ako cekas isner-tsonga, po mom misljenju to nema sanse da danas zavrsi. To ce bit dug i naporan mec za gledat, kamo li za igrat haha. Lopez i kirgi bi isto sutra mogli zavrsit. Past ce mrak i jbg haha. A meni i sve parove sta sam igro prebace za sutra. Shvedova igrala pola godine radi ove kise i prebace parove za sutra, ajbte haha.Inace, evo jedno zapazanje. Shvedova moze dosta daleko dogurat i u singlu. Safarovu pere 3:0 u medjusobnim, nisu igrale doduse na travi ali u tenisu su medjusobni ipak malo bolje mjerilo nego u ostalim sportovima. A onda igra sa pobjedicom venus-suarez-navaro ( po mom misljenju moze navaro dalje), a niti jedna od njih nije tako nadmocna da ju ne moze dobiti.
-
Katastrofa sa ovom kisom. Jedino federer i murray koji igraju na centralnom cijeli turnir nemaju problema s time. Vecinu tiketa cahsoutam radi te kise. Bolje da uzmem 60-80% nego da mislim oce li radi kise se sve okrenut. Uzas
-
evo stvarno čuda se događaju u ovome wimbledonu
-
Opet ovo sr**** od kise. Pa ne mogu vjerovat!!
-
Sta radi ovaj querrey. Da covjek od 2m uzme sprint duz osnovne linije i potegne takvu paralelu da to nije normalno. Uz ovu igru value je na querreyu sigurno. Ja ga uzimam Querrey to win @ 3.00 bet365
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS