-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Brisu se za polufinale. Ali ako igrac zaradi 2 zuti u 1/4finalu, mora odsjedit 1/2 finale.
-
Radwanska ipak nekako, ali thiem... Bez komentara
-
Evo moj mali osvrt na vecerasnju utakmicu. Ako je itko ostao duzan ista na ovome prvenstvu, onda su to zasigurno poljska i portugal. Portugal u skupini sa islandom, madjarskom i austrijom nije ostvario pobjedu sto je sranota za takvu naciju. Naravno da su i imali malo nesrece (austrija) i da su se ostali kvalitetni branili ali kada imate ronalda u momcadi uz jos par kvalitetnih imena, jednostavno se ne mozete zadovoljiti sa 3 x-a. O 1/8 finala necu pricat. Poljska je ocekivano u svojoj skupini uzela drugo mjesto iza svjetskog prvaka, ali iako ih nisam previse gledao, ono sta sam gledao je bila katastrofa. Na stranu to da lewa nema gola, jbg svi ga znaju prvo njega zatvora, aj okej. Ali ova ekipa je sposobna za puno vise u smislu igre, nije tu samo lewa, ima tu dosta kvalitetnih pojedinaca. Svicarce su prosli na penale i nekako usli u 1/4 finala. Posto je ovo susret momcadi koja nicim prikazanim nije dala do znanja da je zasluzila biti tu i da zapravo zele biti tu ( prorugal) i mlake posljeke, konacan rezultat necu prognozirati jer nisam lud haha, iamo se x namece ko zicer stoljeca. Ja eto idem protiv svih najava i analiza i mislim da je danas taj dan kada ce na euro 2016 doci robert lewandovski, a i u ovim fazama je potrebna i sreca a mislim da je portugal svoju srecu ispuco odavno. Pa ja zato uzimam Poland to qualify @ 2.20
-
Kako stoje stvari. Radwanska..
-
pa meni je ponedeljak i utorak bio fenomenalan. (doduše neke od tih parova sam čeko do danas tipa isner, bouchard), ali srijeda i danas radi ove kiše katastrofa. i dalje sam na wimbledonu u nekom plusu, ali ne u onakvom kakav bi bio da nije bilo ove kiše.
-
Evo od mene nesto bez analize. Spemam neki ispit pa neam bas vremena. D.Cibulkova - D.Gavrilova under 20.5 @ 1.80 C.Wandeweghe - T.Babos under 21.5 @ 1.80 Uz naravno i pobjede cibulkova i coco. J.Sousa - D.Novikov over 3.5 sets @ 1.50
-
Ja nisam jos gledo, ali moj plan je bio hvatat neke irske ili skandinavske klubove koji su kolko-tolko natjecateljskoj formi vec, za razliku od ostatka europe. Ali nisam jos gledo ponudu.
-
Ja jos razmisljam dali to uzeti, ali evo mog misljenja. Granica od 4.5 tako-tako, sudac dobar. Na utakmici sa hrv portugal je imao samo jedan karton, ali carballo je portugalu gledao krzo prste za svakakve startove. Moje misljenje je da poljska nece ili nemoze zatvoriti portugal, a tu prvenstveno mislim na ronalda, kao sto je hrvatska to napravila. Prema tome mislim da ako portugal dal prvi gol, oni nece radit onakve prekrsaje ko na zadnjoj utakmici. Sto se poljske tice, moram priznati da sam njih gledao najmanje od svih (samo utakmicu sa njemackom te produzetke/penale sa svicarskom) pa neznam kako reagiraju u takvim situacijama jer do sada nisu jos bili u rezultatskom minusu, a sutra bi mogli. Moja ideja je da se priceka prvih 15-20min i izvidi situacija na terenu pa onda mozda po nizim granicama ako padne granica. Ako izadje rani karton onda j*** ga.
-
Aaa pa nemogu vise. Cekam isner-bagda na tiketu od ponedeljka i sad mi ga prebace za cetvrtak. Federer i nole u 3.kolu u srijedu, ovi igraju 1.kolo u cetvrtak.
-
A fascinantini su mi ti organizatori. Evo nole ulazi u 3.kolo. A recimo bagda i isner su odigrali 2 gema svog meca iz 1.kola. Fenomenalno
-
Evo za vezanje s necim M.Nicolescu - A.Krunić 2 @ 1.61 Rumunjska bez meca na travi ove sezone. Krunic na omjeru 7/3. Istina je da su vecina tih pobjeda bila u kvalama raznih turnira, ali na podlogu se privikla, kvale za wimbledon je odradila sa 1 izgubljenim setom ( protiv mertens, ali on je bila u strasnoj formi pa to i ne cudi). Sve u svemu, krunic je u solidnoj formi, pitanje je privikavanja na podlogu za rumunjku i mislim da taj nedostatak meca ce imat utjecaj i da ce krunic tu vidjeti 2.kolo Sretno
-
Federer - Willis under 28.5 @ 1.72 Federer - Willis under 27 @ 2.62 Tko god prati winbledon zna tko je ovaj covjek koji igra protiv rogera danas i kakvu filmsku pricu ima. Evo ukratko: osvojio je 292$ nagrade u karijeri, 772. je igrac na touru, zadnji profesionalni mec je odigrao 3.9.2015( uz futures u tunisu ove godine). Htio je odustati od tenisa, vec je dobio trenerski posao u americi. Upoznao je onda danasnju mu curu/zenu koja mu je rekla da ne odustaje. Decko je kao prvi izbad crte usao u predkvale, dobio 3 meca pa usao u kvale. I tu je dobio 3 meca te napokon u prvome kolu keirao jednu od najvecih senzacija u tenisu, pobjedivsi brenakisa(52.) 3:0 u setovima. Danas ipak igra protiv federera. Ako uzme set ja mislim da ce to bit cudo. Ako roger ne napravi vise od jednog breaka po setu to ce isto biti izbenadjenje. Cak i da zavrse svi setovi 6:3 under 28.5 prolazi, ali ja mislim da ce i vise, jer svaka cast willisu i stvarno mi je drago da se nesto ovako jos moze dogoditi ali s druge strane ce ipak biti federer, za mene najbolji igrac ba travi u povijesti, sto i dokazuje 7 wimbledona Sretno!
-
Evo ja ovo uzimma odmah Italy to qualify @ 2.5 Jesu to njemci i sve, ali susrele su se ove dvije momcadi 8 puta na velikim natjecanjim i njemacka nikada nija pobjedila. Da i to je moguce, da postoji netko koga njemacka nikad nije dobila. A sada kad italija napokon nesto zapravo i igra , sanse italiji za prolaz su vece nego ikad. A nakon sto su izbacili spanjolce ko im moze uzeti pravo da se nadaju ne samo prolazu nego i naslovu.
-
Uf kakav dan do sada. Evo i ram-lopez u tiebreak. Jos sad bouchard u under i ja sretan
-
Pratim jednim okom putintseva-melnikova i kako je krenulo, to ce tek biti pravi test zivaca haha
-
Ma tooo zmaju!!. Over proso.
-
Pa j*** stepanek. 5-2, 6-4 u tiebreaku i on dopusti ovome da se vrati
-
Kyrgios bome pegla stepaneka
-
Sva sreca pa se igra na 3 seta
-
Evo posto nam je jackie postavio moguce iznenadjenje, evo jedno od mene. Nije kof velik kao kod jackia, ali solidan i ima value po meni. A znamo koga se ganja T.Moore - A. Van Uytvanck 1 @ 2.30 Svi se sjecate da sam u zadnje vrijeme igrao engleskinju moore u par navrata. Doduse pala je u formi, i ima 3 poraza u nizu ali do tada je imala 9 pobjeda u 10 mececa. S druge strane uytvanck nije ni imala razdoblje kada je bila u dobroj formi na travi. (Omjer 2/3 ove sezone). Po mom misljenju moore je puno vise pokazala do sada, bilo je tu respektabilnih imena koje je dobila, ima odlican return te ce zadati mnogo problema na servis svoje protivnice i vjerujem kako set moze uzeti, a uz malo srece i pobjedu. Moore i dalje ima nekih oscilacija u igri pa mozda viidmo i 3. Seta. U svakom slucaju po meni je blize pobjedi od protivnice Ostali prijedlozi ovo meca over 2.5 sets @ 2.37 T.R. Tara moore 2:1 @ 5.00 i malo rizicniji uytvanck to win 1st set and LOSE the match @ 8.00 Sve iz bet365 Sretno!
-
betfair daje 2.00 za kyrgios-stepanek over 36.5Nek uzme ko stigne. Ispricavam se sto je na knap al sad sma tek vidio
-
evo da prenesem ove parove tu, posto se igraju danas. Nakon katastrofalnog starta nadam se da ce danas bit bolji dan. E.Bouchard - M.Rybarikova under 20.5 @ 1.90 bet365 U prvom kolu wimbledona sastaju se kanadjanka bouchard (finalistica iz 2014.), te slovakinja rybarikova. Bouchard dolazi sa omjerom 3/3 i izraziti je favorit u ovome meču. Poznato je da se igraci i igracice sjeverno americke skole dobro snalaze na brzim podlogama. Under je uzet jer bouchard ali i njena protivnica veliku vecinu meceva ja travi zavrsavaju u 2 seta. Vjerujem da pobjeda bouchard nece doci u pitanje pa bi break u svakome setu trebao biti dovoljan da ovo prodje. D.Cibulkova - M.Lučić-Baroni under 21.5 @ 1.80 bet365 Neki dan sam pisao underima na meceve lucic-baroni. Tu igra protiv cibulkove koja dolazi sa osvojenim eastbournom. Imala je nedjelju za odmor i vjerujem kako pobjede cibulkove nece doci u pitanje. Baroni na omjeru 3/3 ove setone od cega 2 pobjede u kvalifikacijama eastbourna. Mislim da cibulkova ovo uzima u 2 seta pa sa breakom u svakom setu ide ovo u under 21.5
-
Hvala na savjetu. Ma ovo sam ionako uzeo na min ulog. Cisto jer mi se svidjala oklada pa da se isprati.
-
Evo jedan sa kratkomanalizom za sada. Sutra upotpunim nos Tomic, Kyrgios, Isner & Thiem to win @ 10/3 wimbledon bet bundle William hill Tomic dobio verdasca 18.6. Vjerujem da i sutra prolazi. U solidnoj je formi, servira dobro i sumnjam da mozemo vidjeti drukciji ishod nego prije 10 dana. A i igra se na 3 seta pa Ima prostora za popravak Kyrgios ima 1 mec na travi. Poraz od raonica (+ revijalni za vikend protiv zvereva). Stepanek igrao samo stuttgart i dosao do 1/4 finala. Kao i kod tomica, sumnjam da ce protivnik ( stepanek) imat odogovora na servis. Isner protic bagdatisa. Mozda je cak 2.5 na bagdatisa value( u daleko boljoj formi od isnera), ali opet izraziti server i posto mi se ova oklada svidja a on je tu eto. Thiem, bez previse rijeci. Tenis zivota. Je izgubio od mayera pred 10ak dana, ali ovo je grand slam i mislim da thiem tu nece dopustiti iznenadjenje kao pred 10ak dana. Sretno
-
Znam kolko ljudi je palo. Al islandu svaka cast
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS