Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

42. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2023/2024 - 6.2. - 8.2. (Uto-Čet)


Recommended Posts

@Goksim, @furyshaa, @mesrine, @jansavc, @McGarrett, @Humanic, @Ipoje4, @nuki01, @josip123, @nenosk, @zeko1088, @nutrija, @COLT, @vjekos, @misterija, @Joker93, @Guts1950, @risretto, @Dejvid, @pena29, @mester, @Marko15, @tome1993, @sestincan, @CarlosBacca70, @Leedsfan

POSTAVITE SVOJE TIPOVE ZA 42. KOLO DRUGE LIGE POSLJEDNJE ŠANSE!

Tema PŠ-a će biti otvorena do utorka do 15 sati!

Tablica Posljednje Šanse 2023/2024:

Prema Članku 10. molimo da parovi u sezonni 2023/2024 budu prijavljeni u sljedećem formatu: 

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

Obrazloženje

TRENUTNO STANJE NA TABELI. UKOLIKO UOČITE GREŠKU MOLIM VAS JAVITE SE U INBOX I SVE ĆEMO REGULISATI. HVALA SVIMA I SRETNO!

Screenshot_17.png

Link to comment
Share on other sites

prije 34 minute, Goksim said:

Četvrtak / Euroleague / Baskonia - Asvel - k1 (1,20) bet365

Kako su me prvo @jansavc a onda i @furyshaa preduhitrili sa tipovima na Celtic i Rangers, te budući da je ponuda za moj ukus slaba do vikenda, idem sa Euroleaguom. 

Screenshot 2024-02-05 at 09.08.17.png

Ako želiš, Rangersa sam mijenjao sa Partizanom pa možeš uzeti još uvijek.

Link to comment
Share on other sites

prije 15 minute, furyshaa said:

Ako želiš, Rangersa sam mijenjao sa Partizanom pa možeš uzeti još uvijek.

 

prije 50 minute, Goksim said:

Četvrtak / Euroleague / Baskonia - Asvel - k1 (1,20) bet365

Kako su me prvo @jansavc a onda i @furyshaa preduhitrili sa tipovima na Celtic i Rangers, te budući da je ponuda za moj ukus slaba do vikenda, idem sa Euroleaguom. 

Screenshot 2024-02-05 at 09.08.17.png

Utorak / Nogomet / Glasgow Rangers - Aberdeen 1 (1,25) bet365

Mijenjam svoj tip u pobjedu Rangersa u utorak protiv Aberdeena 

Screenshot 2024-02-05 at 09.03.20.png

Link to comment
Share on other sites

Srijeda 18:45 Gaziantep-Fenerbahce bar 1 gol u 1. poluvremenu @1,25 Lutrija BiH

Turski kup, Fener vjerovatno nece igrati u najjacem sastavu ali i rezerve su svakako vrlo korisne Kartalu, jedna je utakmica pa ce vjerovatno posao htjeti zavrsiti sto ranije a Gaziantep se u ligi bori za opstanak pa sumnjam da ce igrati u kost ovdje, imaju precih stvari od kupa, pogotovo s ovakvim protivnikom

 

IMG_2718.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3.2. | NOGOMET | Walsall - Morecambe zbir golova 1.5+ (1.27) WWin

 

Walsall u ovoj meč ulazi kao favorit, ali Morecambe je dosta izjednačena ekipa, tako da ovdje očekujem možda čak i golove s obje strane. Walsall igra mečeve sa prosjekom od 2.96 golova po utakmici, dok Morecambe igra sa prosjekom 3.11. Što se tiče međusobnih, na posljednjih 5 od 6 je bilo preko današnje granice. Tako da, tome se nadam i ovaj put.

 

IMG_20240205_204643.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • 03.05. F1, kvalifikacije za utrku Miami Norris - Max 1 1,50 SS
    • Menjam 3.5. 21:00 / La Liga / Valladolid-Barcelona / Barca 1,5+ / 1,20 / William Hill
    • 3.5. Nogomet/ Hajduk vs Dinamo/ over 4,5 kartona/ 1,25 Supersport
    • Odlucio sam da se vise ne polivam benzinom i samozapaljujem kada mi je tesko, vec cu od sada da se samopovredjujem i tako sebi nanosim bolove.  Prvo cu da se samopovredim jer sam pao na overu na utakmici Efes vs Panathinaikos gde sam odigrao over poena 159,5 a doslo je ukupno 158 poena. Pao sam jer je na utakmici bilo neverovatnih 26 izgubljenih lopti od koje dve trecine su otisle direktno u posed protivnicke ekipe, gde je ponovo teklo vreme i tako me sjebalo da mi dodje barem jos jedan i po kos. Samo dva dana kasnije, obe ove ekipe u njihovom narednom mecu su dale 167 poena. Drugi put cu da se samopovredim, jer je ovaj @Fitoz igrao duplu sansu 1X na Barcellonu protiv Intera, gde je Inter cetiri puta poveo na utakmici,  a cetvrto vodjstvo nije priznato zbog ovoga I sada, naravno ja nemam pojma o kladjenju, a ovaj Fitoz je genije. Inter je cetiri puta vodio na utakmici, ali je Fitoz prosao jer se razume u kockanje, a ja sam pao zbog jednog i po poena jer nemam pojma o kosarci. A mogli biste i vi, moje kolege sa Foruma da pocnete da se samopovredjujete, jer ovom kolegi @IzudinB nedostaje jos samo pobeda Benfice da prodje Guts-Leonardo Kup ….. cccccccc Najgori ucesnik bilo koje lige u istoriji Poslednje Sanse, sa istorijskom razlikom u odnosu na predposlednjeg na tabeli ce proci u Kupu, a dve trecine Foruma vec deset meseci ne postavlja predloge u Kupu jer su ispali jos letos, kao Hajduk, majko moja. Najbolji nacin da se samopovredite jeste harakiri, prestizni nacin koji su na ovaj svet doneli samuraji kao najvelicanstveniji cin kada imate problem sa svojom savescu. Ti vitezovi su noz zabijali sami sebi u stomak i tako iskrvarili, u situacijama kada im savest nije dozvoljavala da nastave zivot. Ja odustajem od polivanja benzinom, odlucio sam da se samopovredjujem, ali cu da sacekam samo jos malo, jos nekoliko dana, da vidim ko ce proci dalje izmedju Barcellone i Intera, i ko ce otici na FinalFour Euroleague. Dok se ne samopovredim, evo i nekoliko predloga za kladjenje, pa uzmite sta hocete. Golovi na mecevima Psv vs Fortuna i Leipzig vs Bayern, gol Napolija na utakmici protiv Lecce-a, gol Intera Veroni, Bayern daje gol Leipzigu, a mozda i da se proba sa overom 1,5 gol na utakmici M’gladbach vs Hoffenheim a ja mislim i da bi Inter morao da pobedi Veronu u kornerima. Sve ovo su zapravo kvotice, a ne kvote, jer nijedna ne prelazi 1,20 ali sta vas boli qurac kada je najvaznije samo da se prodje, evo bas ovako kako prolazi ovaj @Fitoz Da ne poverujete da gol Intera na utakmici zajedno sa golom Napolija daju ukupnu kvotu od 1,27. Dva gola dva najveca konkurenta za titulu u Serie A koji igraju sa krsevima su kvotirani sa skoro 1,30 … ccccccccccccc    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use