Jump to content
Želimo vam sretnu i uspješnu 2026. godinu, puno zdravlja, sreće i ljubavi, obilje dobitnih parova, golova u 90+, koševa sa sirenom, Hail Mary touchdowna, pravih value tipova na SvijetKladjenja forumu te da sve nesreće i gubitni parovi ostanu u 2025. ×
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

49. kolo Prve lige Posljednje Šanse 2023/2024 - 1.3. - 4.3. (Pet-Pon)


Recommended Posts

01/03/2024, 18:45, Fenerbache - Baskonia,  Tip:1, @1,34, bet365

PS : Koristim  privilegiju , posto niko  nije odigrao do sada ovaj  par da ga ja odigram,

Zamolio  bih  jos kolege iz prve PS da ako  se sloze da "strucnjaku" koji  je najbolji  al ponekad koristi privilegije da dodamo  amandman clanu24 koji glasi:

Doticni  moze do  kraja PS da igra svako  kolo @1.10  ili  eventualno  @1.11.

ja bi  se u  ovim  godinanam  malo  postideo  a Vi ?

image.png.54e73eeaf54b47de7c3fc22e1186fc93.png

Link to comment
Share on other sites

prije 35 minute, LeonardoDrugi said:

Posto hocu samo ovaj predlog i nijedan drugi, koristim privilegiju iz Clana 24 Pravila koji kaze da za mene ne vaze Pravila koja vaze za sve ostale. Moj predlog je jedinica kao kuca na mecu Partizan vs Cedevita, Aba League (nedelja) po kvoti od 1,10 i to ne ukljucujuci i produzetke kod SupersportaCAC079B8-B9EA-4F5A-9E56-FB244B2612F0.jpeg.534717e19b8e1769e497087ba07a0659.jpeg

Ako tako pravilo kaže, onda se tu nemamo šta buniti.... 

Molim te samo evidencije radi, koliko puta si do sada koristio to pravo? 

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, Iblaz93 said:

Ako tako pravilo kaže, onda se tu nemamo šta buniti.... 

Molim te samo evidencije radi, koliko puta si do sada koristio to pravo? 

Nisi  me shvatio!. Daleko  bilo  da se ja zalim . Iskreno  se zalazem  da  mu  se dozvoli  do  kraja da to igra. Covek kaze da je gospodin i  ja verujem! Da meni samo   dodje danas Fener ( ne zbog PS vec zbog jucerasnje kombinacije i uplate).

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Jedinica na Juventus, Serie A, subota, kvota 1,28 kod William Hilla   I kod William Hilla postoji “Early payout”, pa ako Juventus povede dva razlike, a ne pobedi, racuna se pogodak. Ima i screenshot za to:  
    • Nogomet, nedjelja, premiership Leeds - Manchester United, barem 10 udaraca domacina, 1.20, bet365 Prva utakmica nedjeljnog programa ce vjerujem donijeti ludu utakmicu i pravi pritisak domacina jer zna se kako igraju Farkeove ekipe a uz uzarenu atmosferu na Elland Roadu ne bi me cudila ni pobjeda, prva nad ovim protivnikom nakon 2002.g. Golova bi moralo biti, kod Uniteda i dalje iza vjetrometina, bez Fernandesa u igri totalno su nepovezani i ranjivi u sredini, a nedostatak Mbeuma i Dialla i napadacki ih limitira, tako da kako god rezultat ili momentum isao ocekujem minimalno 10 udaraca domacih jer to su uspjevali i protiv puno jacih i poslozenijih ekipa a sada im na njihov teren (gdje doslovno lete i ne staju s udarcima) dolazi United, i to ovakav kojem su Wolwsi u gostima pucali 11 puta Boze moj dragi. Leedsov niz bez poraza vjerujem ide dalje, statistiku s udarcima (cesto oko 20) bi takoder morali nastaviti i to debelo premasiti ovu marginu u jednom run n gun susretu, jer ne znam sta se mora dogoditi da ovo ne prode. Odmoren je proslu utakmicu i Calvert Lewin, prvi napadac kluba sa najboljom formom i konstantom pa tko zeli slobodno neka ga singlira kao strijelca. Sretno tko prati!
    • 03.12/nogomet/engleska Bournemouth - Arsenal bar 2 gola na utakmici 1.20bet365 za sad neka stoji ovako...ak se ne pojavi,po meni,nesto bolje
    • Pozivam sve natjecatelje 2. Lige Posljednje Šanse da postave svoj tip u 33. kolu iz ponude u periodu od 2.1 do 5.1. Tema će biti otvorena 24h, do SUBOTE do 15:00h. Sretno svima. @Goksim, @IzudinB, @Dejvid, @McGarrett, @pena29, @josip123, @prlito, @Ajnud, @misterija,  @darko56, @jansavc, @vjekos,  @ForzaItalia, @Leedsfan, @mesrine, @ara008, @furyshaa, @tome1993, @Kiks77, @mester, @zmaj6, @blacky44,  @s256s9. Oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse:  bet365, 22bet, unibet, William Hill, Betfair, pinnacle, PSK, SuperSport, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  Toplo preporučujem svim natjecateljima da izdvoje nekoliko minuta i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2025/2026. Ona su nastala kao rezultat sugestija članova SvijetKladjenja foruma tijekom prošle sezone, na čemu se još jednom iskreno zahvaljujem. Sa ciljem standardizacije i preglednosti poželjno je da su prognoze postavljenje u sljedećem formatu:  DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE 4.4. | Nogomet | Chelsea - Liverpool 1X (1.33) bet365 U sezoni 2025./2026. igrat ćemo ukupno 73 kola, a Prva i Druga Liga Posljednje Šanse završit će s 73. kolom 25. svibnja 2026. Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja TABLICA KLIKNI ZA POGLED NA TABLICU Ukoliko uočite grešku na tabeli, javite mi se u inbox i sve ćemo ispraviti.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use