Jump to content

Recommended Posts

A imam problem sa skrillom, davno sam napravio account i povezao svoju debitnu karticu od unicredit, jos uvijek sam student pa ujedno nju samo i koristim, i nisam skrill dugo koristio bio i sad kad sam se pokusao prijaviti izbacuje mi - wrong credentials iako sam 100% siguran da sam dobru sifru unio, a na mailove mi ns odgovaraju vec par dana, napravio sam drugi racun, ali na njega ne mogu povezati tu karticu jer je vex povezana na taj prethodni tako da sam zapeo sa skrillom.. Ako netko ima neko rjesenje, bio bih zahvalan haha :)

prije 33 minute, tomislav113 said:

A imam problem sa skrillom, davno sam napravio account i povezao svoju debitnu karticu od unicredit, jos uvijek sam student pa ujedno nju samo i koristim, i nisam skrill dugo koristio bio i sad kad sam se pokusao prijaviti izbacuje mi - wrong credentials iako sam 100% siguran da sam dobru sifru unio, a na mailove mi ns odgovaraju vec par dana, napravio sam drugi racun, ali na njega ne mogu povezati tu karticu jer je vex povezana na taj prethodni tako da sam zapeo sa skrillom.. Ako netko ima neko rjesenje, bio bih zahvalan haha :)

Probaj sa otvaranjem drugog računa u banci.

prije 58 minute, tomislav113 said:

Jel ima neke vazne/drasticne razlike izmedu netellera i skrilla? 

Ako nema da se ne zajebajem sa pravljenjem novog racuna u banci bezveze..

Pa ja nisam imao losih iskustava s netellerom, mislim da nema nikakve vece razlike..

Lijep pozdrav! 

Stalno sam isplaćivao pare sa bet365 računa na svoju karticu (žiro račun).Danas ujutro kad sam htio isplatiti tražilo me kompletne podatke i nekakvi BANK CODE i BRANSH CODE nemam pojoma šta je to,ali ja sam upisao IBAN i SWIFT kako je tražilo i na mjesto bank koda i bransh koda također SWIFT i prošla mi je isplata.Da li ću imati problema sa isplatom i kakva je to isplata WIRE TRANSFER.Hvala na odgovoru!

prije 59 minute, darko56 said:

Lijep pozdrav! 

Stalno sam isplaćivao pare sa bet365 online kladionica" rel="external">bet365 računa na svoju karticu (žiro račun).Danas ujutro kad sam htio isplatiti tražilo me kompletne podatke i nekakvi BANK CODE i BRANSH CODE nemam pojoma šta je to,ali ja sam upisao IBAN i SWIFT kako je tražilo i na mjesto bank koda i bransh koda također SWIFT i prošla mi je isplata.Da li ću imati problema sa isplatom i kakva je to isplata WIRE TRANSFER.Hvala na odgovoru!

Mislim da nećeš imati problema, isplate preko 'Wire transfer' je isplata na tvoj bankovni racun, radio sam i ja takvu vrstu isplate i nikada nisam imao problema.

prije 6 minute, IzudinB said:

Mislim da nećeš imati problema, isplate preko 'Wire transfer' je isplata na tvoj bankovni racun, radio sam i ja takvu vrstu isplate i nikada nisam imao problema.

Aha,koliki dugo traje da sjednu pare? Ali gledaj šta me najviše muči kad sam to popunjavao za isplatu bila su polja BANK CODE I BRANSH CODE šta se u ta polja treba upisati ja nisam znao šta da upišem pa sam upisao SWIFT u oba polja. Pa si mislim da nebi nesto bilo u redu zbog ta dva polja.

prije 19 minute, darko56 said:

Aha,koliki dugo traje da sjednu pare? Ali gledaj šta me najviše muči kad sam to popunjavao za isplatu bila su polja BANK CODE I BRANSH CODE šta se u ta polja treba upisati ja nisam znao šta da upišem pa sam upisao SWIFT u oba polja. Pa si mislim da nebi nesto bilo u redu zbog ta dva polja.

To su također neki kodovi od banke, ali se ne moraju popunjavati. Nije označeno pod obavezno tako da ih ni ja sam nisam nikada popunjavao. Bitni su swift i iban. Mislim da ne bi trebao imati problema.

Pozdrav ljudi, nije prava tema za postaviti pitanje pa mozete izbrisati cim netko odgovori

Izvrsio sam drugu uplatu na skrill prije 3 dana i nakon uplate mi je stigla obavijest da mi je racun restricted dok im ne posaljem dokumente, selfie i sve ono sto ide. Odmah sam to odradio i evo proslo je tri dana, ali jos nista ne odgovaraju, pa ako netko moze odgovoriti koliko moze potrajati dok oni ne odgovore i moze li se to nekako ubrzati?

Ja sam jučer u 00,31 poslao dokumente i u 00,32 sam dobio da je sve verificirano,tako da je meni to trajalo doslovno 1 minuta na skrillu da verificiraju.

Da pitam odmah jel ima dobr duša pa da mu posaljem preko skrilla lovu pa da mi vrati odmah,ako je neko voljan,hvala

prije 2 sati, Davor said:

Jel ima tko od malo jačih igrača savjet kako izbjeći limitiranje kod njih?

Konkretnije, je li mudrije raditi češće, manje isplate, ili rijetke isplate, a velike?

Iako se slabo kladim u zadnje vrijeme, imam u bet365 limitiranih 30-ak računa u zadnje 3 godine pa ću si uzeti za pravo da ti odgovorim :) isplate nisu toliko bitne. Najbitnije je što igraš. Staviš li par stotina eura na srpski rukomet, ITF tenis ili hr odbojku limit dolazi vjerojatno odmah. Igraš li public betove, vjerojatno će ti račun trajati jako dugo i ne moraš brinuti. Čak niti ne moraš biti u plusu. Znalo mi se desiti da nakon par dana budem limitiran a s tim accountom bio u minusu. A isplate sam znao raditi na dnevnoj bazi da bi mi skrill postao Vip i nije bilo problema. Tako dugo dok nisam igrao ono što im nije sviđalo

prije sat vremena, bobo86 said:

Iako se slabo kladim u zadnje vrijeme, imam u bet365 online kladionica" rel="external">bet365 limitiranih 30-ak računa u zadnje 3 godine pa ću si uzeti za pravo da ti odgovorim :) isplate nisu toliko bitne. Najbitnije je što igraš. Staviš li par stotina eura na srpski rukomet, ITF tenis ili hr odbojku limit dolazi vjerojatno odmah. Igraš li public betove, vjerojatno će ti račun trajati jako dugo i ne moraš brinuti. Čak niti ne moraš biti u plusu. Znalo mi se desiti da nakon par dana budem limitiran a s tim accountom bio u minusu. A isplate sam znao raditi na dnevnoj bazi da bi mi skrill postao Vip i nije bilo problema. Tako dugo dok nisam igrao ono što im nije sviđalo

bet je u zadnje vrijeme postao smeće, realno, čim si isplativ, igraš veće uloge, tipa ženska košarka adriatic liga ili slično odma ti ide limit na acc... je da su najbolji sa ponudom i svime ali cim si im u plusu i igras lige ka sta je @bobo86 reka ide ti limit..

Pa nisu ni oni pizde pa da ne kuze,da su te nize lige pod utjecajem raznih okolnosti,da se najcesce namjestaju,i ne vidim nista strasno u tome sto limitiraju uplatu.Igraj 'viteski' i ne boj se da ce te limitirat najbolje 'in play' na preokret rezultata. Mozes staviti koliko zelis.Ali ako ides zajebat,to oni ne cijene.

Pozdrav,

objavljujem ovo ovdje jer ne znam gdje drugdje da pitam. Počeo sam se nedavno kladiti na bet365 i može li mi netko objasniti što znači oklada money line? Naprimjer, ima utakmica danas NBA Miami Heat vs. Utah Jazz i postoji ta oklada money line. Da li to znači da se kladim na 1 ili 2 a ako bude neriješeno koef je 1? Unaprijed hvala.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• @chonsi Zdravo, šta se na kraju ispostavilo, je l prevara? I ja sam dobio novac i ne znam šta mi je činiti...
    • Sporting - Santa Clara 1 (1.57) bet365 Sa četiri utakmice preostale do kraja prvenstva u Portugalu, Sporting ima tri boda prednosti u odnosu na četvrtoplasiranu Bragu. Ovo je još jedna must win utakmica za Sporting ukoliko žele održati svoje mjesto u top tri tima i direktno se plasirati u Europsku ligu, s obzirom da ne mogu stići Benficu i Porta na vrhu tabele. Imaju četiri pobjede u posljednjih pet susreta i u odličnom su raspoloženju. U prethodnom susretu su remizirali u gostima protiv Moreirensea. Domaćini također imaju 11 pobjeda u 15 susreta na domaćem terenu i trenutno su u nizu od pet pobjeda na svom Jose Alvalade stadionu. Čak su bolji i od Benfice kao domaćini, te su druga najbolja ekipa po tom pitanju. Trenutno su u najbojoj formi u ligi na svom terenu. U ovom susretu će biti bez Geraldesa, Phellypea i Vietta. Izvor: bet365 Santa Clara na drugoj strani više nema šanse da se kvalificira za prvih pet mjesta u ovoj ligi, a nemogu ni ispasti do kraja prvenstva. Imaju dva uzastopna poraza u posljednje vrijeme i to dokazuje da nemaju neku posebnu motivaciju, iako su prije ta dva poraza ostvarili veliku pobjedu u gostima protiv Benfice. I pored te pobjede, Santa Clara ima loš gostujući rekord u ligi i teško da će uraditi bilo što protiv Sportinga. Po meni je ovdje pobjeda domaćina najbolja oklada definitivno. Sretno! (Koeficijenti 9.7. u 17:35 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Spezia - Consenza 1 (1.70) bet365 Spezia je klub koji se trenutno nalazi na šestoj poziciji i imaju 50 bodova osvojenih do sada. To je tri više od Salernitane na toj sedmoj poziciji, te jedan i dva manje od tri tima iznad njih. Znači sa pobjedom u ovom susretu bi Spezia skočila čak na treću poziciju i možda bi imali šansu da se bore i za drugu koja vodi direktno u Seriju A, shodno ostalim rezultatima naravno. Međutim, njihov zadatak je da urade sve što je u njihovoj moći, te se nadaju porazima svojih direktnih rivala. Izvor: bet365 Uglavnom su nakon nastavka lige krenuli pozitivno sa dvije pobjede, međutim, u posljednja dva susreta su ispustili bodove. Sada im dolazi nešto laganiji raspored gdje će tri utakmice igrati protiv timova sa dna tabele, a jedan od njih je Consenza. Odličan protivnik za povratak na pobjedničke staze i za povratak samopouzdanja ekipa pred važne utakmice koje dolaze. Ostalo je još šest kola do kraja prvenstva, a vjerujem da su domaćini shvatili da im je ovo zadnji voz da se pokušaju direktno plasirati u Seriju A. Vjerujem da mogu iskoristiti ovaj raspored, jer timovi iznad njih imaju nešto teže utakmice, tako da očekujem pobjedu Spezije koji ima četiri pobjede u posljednjih pet susreta na domaćem terenu. Pozivam na oprez sa ulozima, s obzirom da se i Consenza bori za opstanak. Sretno! (Koeficijenti 9.7. u 17:18 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Osijek - Istra 1 (1.25) bet365 Već sa pisao o Gorici i Varaždinu i što mislim o toj utakmici koja se igra u petak. Ovdje iskreno Istra nema što tražiti, iako se i dalje bore za opstanak, vjerujem da su oni protraćili svaku šansu. Sada imaju težak raspored. Prvo igraju protiv Osijeka u gostima, zatim Dinama i Rijeke. Neće im biti lako do kraja znajući da im Varaždin bježi šest bodova tri kola prije kraja prvenstva. Ipak ja mislim da će ova utakmica riješiti sve nedoumice, s obzirom da se Osijek bori za drugu poziciju i imaju bod manje od drugoplasirane Lokomotive. Ostvarili su četiri pobjede u posljednjih pet susreta i polažu velike nade u tu drugu poziciju, samo da ostanu blizu Lokomotive, s obzirom da igraju posljednji susret ove sezone protiv njih na svom terenu, a vjerujem da će se tu boriti za drugu poziciju. Ovo je po meni zicer dana, koeficijent je pao i sigurno će padati do subote još, tako da pišem ranije i uzimajte što prije. Istra je također najgori tim u gostima ove sezone u ligi, gdje su osvojili samo pet bodova dok imaju čak 13 poraza u 16 gostujućih susreta. Očekujem laganu pobjedu domaćina. Sretno! (Koeficijenti 9.7. u 17:02 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Gorica - Varaždin 1 (1.75) bet365 Utakmica u kojoj mislim da će domaćin ostvariti pobjedu. Gorica je u posljednja četiri susreta neporažena i u tom periodu su ostvarili dvije uzastopne pobjede protiv Rijeke i Hajduka. Nije se to očekivalo od Gorice, s obzirom da im bodovi nisu bili potrebni, a sada sa tri preostale utakmice do kraja sezone, vjerujem da će na domaćem terenu Gorica zabilježiti još jednu pobjedu. Na domaćem terenu su izgubili samo jednu od posljednjih pet susreta, a taj poraz je stigao od Lokomotive, koja se bori za tu drugu poziciju i Ligu prvaka. Varaždin je vjerujem iskoristio maksimum iz rasporeda kojeg su imali u posljednjih pet utakmica. Varaždin je u borbi za opstanak uspio ostvariti šest bodova prednosti nad Istrom i tako se vjerojatno spasio ispadanja, s obzirom da Istra sljedeći susret igra protiv Osijeka koji se također bori za ta mjesta koja vode u Ligu prvaka. Istra će vjerojatno u tom susretu izgubiti, tako da će Varaždin moći odahnuti. Doživjeli su veliki hype kad su prvo pobijedili Hajduka u Splitu sa 3-2, a zatim nastavili pobjeđivati Istru, Intera i u posljednjem susretu Slaven Belupoa. Sve su to ekipe koje se nalaze pri dnu tabele (osim Hajduka), međutim, Varaždin je to iskoristio i za sada se spasio, a vjerojatno je to i definitvno, s obzirom da Istra ima utakmice protiv Rijeke i Dinama do kraja kola, pored ove što će igrti protiv Osijeka u gostima. U sljedećem susretu ako Istra izgubi, oni su definitivno sigurni na toj osmoj poziciji. (Koeficijenti 9.7. u 16:54 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use