Jump to content

Recommended Posts

Pozdrav imam  pitanja vezano za bet365 uplatu i isplatu.

Dali postoji koja online strana banka da se moze vrsiti isplata i uplata bez problema, a da nije hrvatska banka, posto ako se isplati na hrvatski racun mogucnost je da se dobije kazna, hvala.

prije 27 minute, Zagreb20 said:

Pozdrav imam  pitanja vezano za bet365 online kladionica" rel="">bet365 uplatu i isplatu.

Dali postoji koja online strana banka da se moze vrsiti isplata i uplata bez problema, a da nije hrvatska banka, posto ako se isplati na hrvatski racun mogucnost je da se dobije kazna, hvala.

Uplatu možeš raditi i preko paysafecarda. Jednostavno ga kupiš kao i bon za mobitel u bilo kojem kiosku Tiska, na benzinskim postojama Ine ili u dučanima Plodina na kasi. Ako se uplata radi preko paysafecarda isplata može ići na bankovni račun po izboru. Paysafecard uplate vrijede i za račune u regiji, dakle i za račune u npr. BIH jedino je paysafecard moguće kupiti u Hrvatskoj. 

Just now, Goksim said:

Uplatu možeš raditi i preko paysafecarda. Jednostavno ga kupiš kao i bon za mobitel u bilo kojem kiosku Tiska, na benzinskim postojama Ine ili u dučanima Plodina na kasi. Ako se uplata radi preko paysafecarda isplata može ići na bankovni račun po izboru. Paysafecard uplate vrijede i za račune u regiji, dakle i za račune u npr. BIH jedino je paysafecard moguće kupiti u Hrvatskoj. 

I di da isplatim nakon dobitka? Posto ne mogu na hr racun, mora biti neki strani.

prije 2 minute, Zagreb20 said:

I di da isplatim nakon dobitka? Posto ne mogu na hr racun, mora biti neki strani.

Isplatu radiš na bankovni račun koji je na tvoje ime a koji sam uneseš u detaljima isplata (IBAN, SWIFT). 

Just now, Goksim said:

Isplatu radiš na bankovni račun koji je na tvoje ime a koji sam uneseš u detaljima isplata (IBAN, SWIFT). 

Pa razumijem ja to, ali koji bankovni racun? Kada je bet365 sve online banke blokirao, od revoluta do icarda, na hrvatski racun ne zelim isplacivati novce zbog kazne. Jel ima netko kakvo rijesenje?

prije 17 minute, Zagreb20 said:

Pa razumijem ja to, ali koji bankovni racun? Kada je bet365 online kladionica" rel="">bet365 sve online banke blokirao, od revoluta do icarda, na hrvatski racun ne zelim isplacivati novce zbog kazne. Jel ima netko kakvo rijesenje?

Revolut može biti opcija. Revolut ne prolazi za uplate kada se koristi Revolut kartica. Revolut je nedavno izbacio uz razne druge opcije poput trgoavanja dionicama ili kriptovalutama i opciju otvaranja bankovnog računa. Bilo je dosta govora o tome i po medijima i dosta ljudi je zahtjevalo u Hrvatskoj da im se plaće isplaćuju upravo na taj bankovni račun što baš nije leglo onima koji pišu zakone pa su tu opciju odgodili, ali neminovno je da će se i to jednom moći. 

Uglavnom, kada se otvori Revolut bankovni račun isti bi trebao imati SWIFT i IBAN koji su potrebni za isplatu na bankovni račun. 

prije 2 minute, Goksim said:

Revolut može biti opcija. Revolut ne prolazi za uplate kada se koristi Revolut kartica. Revolut je nedavno izbacio uz razne druge opcije poput trgoavanja dionicama ili kriptovalutama i opciju otvaranja bankovnog računa. Bilo je dosta govora o tome i po medijima i dosta ljudi je zahtjevalo u Hrvatskoj da im se plaće isplaćuju upravo na taj bankovni račun što baš nije leglo onima koji pišu zakone pa su tu opciju odgodili, ali neminovno je da će se i to jednom moći. 

Uglavnom, kada se otvori Revolut bankovni račun isti bi trebao imati SWIFT i IBAN koji su potrebni za isplatu na bankovni račun. 

Imam Revolut, bet365 je ukinuo isplate na revolut jos prije 1 godinu.

Ako si racun napravio prije vise od 2 ili tri godine onda imas jos opciju uplate/isplate putem skrilla ili nettelera.Ako ti je novi racun napravljen u zadnjih 6-7 mjeseci onda nemas nazalost tu opciju.Po meni je skrill i netteler najbolja metoda i najlaksa sto se tice placanja na online kladionice.

Ekipa iz Hrvatske,

Na koji način vršite isplatu? Ja sam do sad jednom ispalio 100e na web karticu OTP banke i nisam imao nikakvih problema za sada. Sad imam za ispaliti nekih 300e pa ne znam koliko mi je sigurno na tu karticu pošto je bet365 blokiran u Hrvatskoj.

prije 46 minute, IzudinB said:

Samo Intesa Sanpaolo i Unicredit banka Banja Luka odobravaju uplate na bet365 online kladionica" rel="">bet365. Sve ostale po zakonu ne smiju odobriti uplatu.

Aha pa imas li ti neki nacin kako da uplatim a da mogu i isplatit, ili je jedini nacin da kupim neki stari acc koji ima skrill pa preko njega ?

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use