Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 17 minute, sestincan said:

kakva iskustva imate s betfairom konkretno me zanima kako oni stoje s limitiranjem uplata i singl okladama na NBA?

Limitiranja ne bi trebalo biti jer to nije "klasicna" kladionica. Single se podrazumjeva kada je u pitanju betfair. Koliko znam, uzimaju proviziju (commision) na svaki profit od otprilike 5%, no to ovisi pojedinacno od svake osobe.

Objavljeno
prije sat vremena, sestincan said:

kakva iskustva imate s betfairom konkretno me zanima kako oni stoje s limitiranjem uplata i singl okladama na NBA?

Betfair je, nakon bet365 i Unibeta, meni najdraža kladionica i svakako ju preporučujem. Mislim da problema oko limita sa njima nećeš imati. 

Ovo su samo neke od promocija koje imaju:

http://www.svijetkladjenja.com/promocije/betfair-bonus-100e-za-nove-korisnike/ (Hrvatska)

http://www.svijetkladjenja.com/promocije/betfair-acca-edge/

http://www.svijetkladjenja.com/promocije/betfair-bonus-za-nove-korisnike/ (Ostale zemlje)

Objavljeno
prije 1 sat, eskim said:

Limitiranja ne bi trebalo biti jer to nije "klasicna" kladionica. Single se podrazumjeva kada je u pitanju Betfair. Koliko znam, uzimaju proviziju (commision) na svaki profit od otprilike 5%, no to ovisi pojedinacno od svake osobe.

Ja sam imao nesto drugacija iskustva sa Betfairom. Posto nisam na Balkanu (Severna Evropa) limite nemam skoro nigde od ovih vecih (bet365, unibet, pinnacle, marathonbet itd) a kod njih sam posle nekih 5 meseci pojeo limit. Btw, nisam jurio nikakve "greske" itd, bile su klasicne opklade, 95% od toga singlova jer uglavnom to uplacujem(iznosi 10-300 EUR). Imam par ortaka koji su se kladili kod njih iz HR i BIH, oni su jos brze popili limit, i to posle svega nekih mesec dana a uplacivali skroz skromne iznose za takvu kladionicu.


Tebi naravno zelim svu srecu i da limit dodje sto kasnije, pisi ukoliko budes otvorio kako ide posle nekih mesec-dva, bas me interesuje :)

Objavljeno
prije 14 sati, JackieJack said:

Ja sam imao nesto drugacija iskustva sa Betfairom. Posto nisam na Balkanu (Severna Evropa) limite nemam skoro nigde od ovih vecih (bet365, unibet, pinnacle, marathonbet itd) a kod njih sam posle nekih 5 meseci pojeo limit. Btw, nisam jurio nikakve "greske" itd, bile su klasicne opklade, 95% od toga singlova jer uglavnom to uplacujem(iznosi 10-300 EUR). Imam par ortaka koji su se kladili kod njih iz HR i BIH, oni su jos brze popili limit, i to posle svega nekih mesec dana a uplacivali skroz skromne iznose za takvu kladionicu.


Tebi naravno zelim svu srecu i da limit dodje sto kasnije, pisi ukoliko budes otvorio kako ide posle nekih mesec-dva, bas me interesuje :)

Takoder slicno iskustvo. Limitirana mi nekoliko accova u nekoliko mjeseci na njihovoj kladionici. Singl oklade.
Ali njihov exchange je vec druga prica i tamo ne bi trebao imati problema jer tamo uzimas oklade od drugih ljudi. Samo je problem sto na exchangeu imas limitiranu ponudu na samo osnovne tipove, pa tko voli neka izvoli :)

Objavljeno
On 28. 9. 2017. at 10:25, CreativeBet said:

Takoder slicno iskustvo. Limitirana mi nekoliko accova u nekoliko mjeseci na njihovoj kladionici. Singl oklade.
Ali njihov exchange je vec druga prica i tamo ne bi trebao imati problema jer tamo uzimas oklade od drugih ljudi. Samo je problem sto na exchangeu imas limitiranu ponudu na samo osnovne tipove, pa tko voli neka izvoli :)

Ja sam i mislio na exchange, ne na sportsbook

  • 2 months later...
Objavljeno

Već dugo razmišljam krenuti s betfair exchange klađenjem, sad sam to još malo proučavao i razmišljam uzeti neku manju banku te s manjim ulozima ući u taj "svijet klađenja". Jel ima netko da je uspješan u tome, svaki savjet bi bio dobrodošao. Čitao sam na raznim stranama po netu, ali jednostavno moram zasukat rukave i radit i učit, jednog dana uz dobru tehniku bi se moglo isplatiti. Problem mi je samo vrijeme jer radim i studiram istovremeno, iako bi najmanje 20ak sati tjedno mogao uzeti samo za betfair. 

Objavljeno
prije 5 minute, Gigi said:

Već dugo razmišljam krenuti s Betfair exchange klađenjem, sad sam to još malo proučavao i razmišljam uzeti neku manju banku te s manjim ulozima ući u taj "svijet klađenja". Jel ima netko da je uspješan u tome, svaki savjet bi bio dobrodošao. Čitao sam na raznim stranama po netu, ali jednostavno moram zasukat rukave i radit i učit, jednog dana uz dobru tehniku bi se moglo isplatiti. Problem mi je samo vrijeme jer radim i studiram istovremeno, iako bi najmanje 20ak sati tjedno mogao uzeti samo za Betfair

Preporučam da svakako probaš jer ćeš tako najbolje naučiti i shvatiti kako se koeficijenti nekad ponašaju. Nemoj se zaletati sa ulozima na početku nego is uzmi jedan period i gledaj na to kao na testiranje i učenje. U određenim situacijama koristim Betfair Exchange, a daleko najviše uspjeha sam imao sa live klađenjem na tenis, gdje sam u par situacija imao po 1.000€+ profita na obje tenisačice ili tenisača. Betfair exchange je odličan za live klađenje, također imaju fantastične koeficijente na ispadanja vozača u Formuli 1, a sjećam se da sam jednom u košarci ulovio lay 1,01 odnosno koeficijent 100. Igrala se zadnja četvrtina njemačke košarke, i favorit na kojeg je inaće prije početka utakmice koeficijent bio 1,10 vodio je 10ak poena razlike ali po igri sam imao dojam da je utakmica i dalje otvorena. Da sam istu okladu uplatio u drugoj kladionici koeficijent bio bio vjerojatno 10-20...

Objavljeno
prije 8 minute, Goksim said:

Preporučam da svakako probaš jer ćeš tako najbolje naučiti i shvatiti kako se koeficijenti nekad ponašaju. Nemoj se zaletati sa ulozima na početku nego is uzmi jedan period i gledaj na to kao na testiranje i učenje. U određenim situacijama koristim Betfair Exchange, a daleko najviše uspjeha sam imao sa live klađenjem na tenis, gdje sam u par situacija imao po 1.000€+ profita na obje tenisačice ili tenisača. Betfair exchange je odličan za live klađenje, također imaju fantastične koeficijente na ispadanja vozača u Formuli 1, a sjećam se da sam jednom u košarci ulovio lay 1,01 odnosno koeficijent 100. Igrala se zadnja četvrtina njemačke košarke, i favorit na kojeg je inaće prije početka utakmice koeficijent bio 1,10 vodio je 10ak poena razlike ali po igri sam imao dojam da je utakmica i dalje otvorena. Da sam istu okladu uplatio u drugoj kladionici koeficijent bio bio vjerojatno 10-20...

Hvala puno :) Naravno, određeno vrijeme ću s manjim ulozima učiti jer me lako jači igrači mogu pojest..

  • 8 months later...
Objavljeno
prije 6 sati, smetko11 said:

Razmisljam o kladenju u Betfairu, pa me zanima jel sigurno na tekuci isplaćivat novce ili preko skrilla, moze malo pojasnjenja. Hvala

Preporučio bi Betfair te mislim da su jedna od top 5 svjetskih kladionica svakako. Kao i kod drugih kladionica najbolje je isplatu raditi na skrill a onda sa skrilla na banku. Više informacija o uplatama i isplatama imaš na sljedećem linku. http://www.svijetkladjenja.com/kladionica-uplata-i-isplata/

Objavljeno
prije 5 sati, smetko11 said:

Vec sam prebacivao novce preko skrilla na nase kladionice,ali nisam nikada na skrill prebacivao sa klade, ne moram imat neku karticu ili moram ili samo prebacim na skrill pa sa njega na tekuci.

Procedura ti je ista. Isplatu sa skrilla možeš zatražiti na bankovni račun a možeš si uzeti i skrill karticu pa isplaćivati novce sa skrilla na bankomatu. http://www.svijetkladjenja.com/kladionica-uplata-i-isplata/skrill/skrill-mastercard/

  • 1 month later...
  • 10 months later...
Objavljeno

Bok, ipak sam se odlucio za ovu kladionicu, i uplatio sam neki novac, 

Ali nazalost valuta mi je Dolar..

sad me zanima ako budem ista zaradio kladjenjem, kako da isplatim tu dolarsku valutu? da li cu morati otvarati neki skrill USD racun ili postoji mogucnost konverzije?

Objavljeno
prije 9 sati, exercic said:

Bok, ipak sam se odlucio za ovu kladionicu, i uplatio sam neki novac, 

Ali nazalost valuta mi je Dolar..

sad me zanima ako budem ista zaradio kladjenjem, kako da isplatim tu dolarsku valutu? da li cu morati otvarati neki skrill USD racun ili postoji mogucnost konverzije?

Ne moraš se brinuti za valutu. U opcija računa na Betfairu istu vjerojatno možeš promijeniti a kod ispate isplaćeni iznos će se automatski konvertirati u valutu dolaznog računa. Dakle, ako isplaćuješ dolare a na skrillu ti je valuta u eurima onda će se dolari konvertirati u eure. 

Objavljeno

hvala

nego imam jos pitanje, idem na cash out i pratim live score, jucer mi normalno pokazivalo live rezultat, danas ne.. samo pise in play.

novaca na racunu imam, ako je to bitno... imas neku ideju zasto ne vidim?

  • 2 weeks later...
Objavljeno

momci imam problem..

ne znam sta sam uradio i kliknuo, ali sad mi je stranica skroz drugacija, gore u linku mi pise exchange dok prije nije bilo... i

kad idem na my bets, ne izbacuje mi nista... kao da sam usao u nesto drugo...

pomagajte :D

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use