Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

ej ljudi pozdrav, sta ima :)

valjda ovdje treba da otvorim ovu temu da pitam nesta.

Unibet je zabranjena za Makedonije jel?

nemogu da povlacim pare iz unibet.. vidim da su dobri kvote kod Unibet, pa zeleo bih da otvorim i tamu acc poput bet365 ali valjda je zabranjeno..

hvala i pozdrav

 

Evo sad sam pokušao napraviti registraciju i u ponudi je kao zemlja odakle je ponuda Makedonija, tako da, iako nisam iz makedonije pa nemam iskustva tog tipa, vjerujem da je moguće otvoriti račun.

 

 

LNK ZA REGISTRACIJU

 

9Pgis4z.png

 

Također, pogledaj najbolje svjetske online kladionice OVDJE, pa možda otvoriš u još nekoj odličnoj kladionici račun!

Objavljeno

ej ljudi pozdrav, sta ima :)

valjda ovdje treba da otvorim ovu temu da pitam nesta.

Unibet je zabranjena za Makedonije jel?

nemogu da povlacim pare iz unibet.. vidim da su dobri kvote kod Unibet, pa zeleo bih da otvorim i tamu acc poput bet365 ali valjda je zabranjeno..

hvala i pozdrav

Probajte na 888Sport. Ponuda je koliko ja znam identicna kao na Unibetu. Ja se kladim na njoj jel s nje mogu radit uplate i isplate sa Skrill-a, dok sa Unibeta nemogu.

Do sad nisam imao nikakvih problema ni sa uplatom ni sa isplatom.

Objavljeno

ja imam unibet acc u kunama jel to možda problem da ne mogu radit uplate s netelera ili skrilla ?

Par postova iznad ti pise sto se tice uplata na Unibet sa Skrilla ako si iz HR (ili bolje receno ako ti je racun otvoren na HR adresu), da se nebi naso neko pametan pa da kaze da je iz HR, a racun otvoren na adresu iz druge zemlje.

Ja imam racun tamo godinama i sve mi je valuta u eurima i isto nemam te opcije za uplatu i isplatu sto si naveo. Prije sam imao to.

Tako da zanemari price pojedinaca :)

Nevidim razlog da sad netko moze iz hr a netko ne. Pogotovo ja koji nisam ni dizo novce nego samo ostavljo :)

Objavljeno

Evo sad sam pokušao napraviti registraciju i u ponudi je kao zemlja odakle je ponuda Makedonija, tako da, iako nisam iz makedonije pa nemam iskustva tog tipa, vjerujem da je moguće otvoriti račun.

 

 

LNK ZA REGISTRACIJU

 

9Pgis4z.png

 

Također, pogledaj najbolje svjetske online kladionice OVDJE, pa možda otvoriš u još nekoj odličnoj kladionici račun!

eto registrovao sam se unibet :D hvala puno

samo da je imao sa cime da igram, haha :D :/

Objavljeno

Evo momci sorry sto ovdje pisem ali trenutno je ovo sada najkatviniji post pa bi me zanimalo za Unibet prvi deopzit se ne moze napraviti sa Skrillom?? jer ne vidim nikakvu opciju skrill samo credit card i Bank transfer. Jel treba prvo kreditnom karticom pa onda ce izaci opcija skrill??

Objavljeno

Evo momci sorry sto ovdje pisem ali trenutno je ovo sada najkatviniji post pa bi me zanimalo za Unibet prvi deopzit se ne moze napraviti sa Skrillom?? jer ne vidim nikakvu opciju skrill samo credit card i Bank transfer. Jel treba prvo kreditnom karticom pa onda ce izaci opcija skrill??

 

Već je bilo rasprave o tome i ustanovili smo da se načini uplate razlikuju od osobe do osobe odnosno ovisi kada je valjda napravljen račun i sl. Moguće da s vremenom na Unibet dodaju skrill kao način uplate i isplate da.

 

Također, druga opcija ti je otvoriti 888sport račun koji je identičan što se ponude tiće, imaju iste bookmakere i ponudu a tamo imaš i skrill kao način uplate, barem su tako drugi članovi sa foruma pisali.

 

888sport ===>>> http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/888sport/

  • 3 weeks later...
Objavljeno

eto registrovao sam se unibet :D hvala puno

samo da je imao sa cime da igram, haha :D :/

ja se ispricavam svima sa nevezanom temom skroz ali moram ovo prokomentirat, gle ako stvarno nemas 10 20 dolara eura ili sta god za probat igrat evo otvori si account tu radis neke s oprostenjem pizdarije i netreba ti tjedan dana skupit ces 20 dolara..https://microworkers.com/index.php

nije nikakav referal da nebi ispalo da se reklamiram...na ovome nepostoji refferal system,da tu vise nespamam ako te zanima ili bilo koga nek mi posalje poruku jos par stranica takvih ima di klikces nesto ili rjesavas tude zadatke i dobivas novce ;) lp 

  • 1 month later...
Objavljeno

Pozdrav.

Mozda malo glupo pitanje, ali me zanima dali Unibet ima cashout opciju?

 

Nije uopće glupo pitanje, dapace. Unibet ima dosta pozitivnih stvari, i u top su 5 svjetskih kladionica, međutim još nisu uveli cashout opciju. Koliko sam upoznat rade na tome i vjerujem da će sa sljedećim unapređenjem sučelja biti dodana i ta opcija.

Objavljeno

Logirajte se na svoje Unibet račune te provjerite da niste i vi dobili ovakav bonus. Napominjem da je ovo bonus vjernosti, te da nije potreban nikakav depozit, samo me čekala poruka kada sam se logirao, gdje me mole da potvrdim svoj bonus klikom.

 

Tko još nema Unibet račun, razlog više da se registrirate!

 

4bROn8m.png

 

 

FV33dRB.png

  • 1 month later...
Objavljeno

Unibet trenutno ima promociju za sve igrače koji imaju račun, pa makar i ne napravili depozit. Promocija se zove adventski kalendar i svakoga dana daju različite bonuse, besplatne oklade, besplatne casino spinove ili druge vidove nagrađivanja jer je blagdansko vrijeme. 

 

U svakom slučaju šteta je ne iskoristiti pa si provjerite račune, ako ih imate. Ako ne, razmislite da možda napravite ;)

 

Više na http://www.svijetkladjenja.com/promocije/promocija-unibet-adventski-kalendar/

 

YCbtx0w.jpg

  • 2 months later...
Objavljeno

Isti slucaj kao i sto je kolega iznad imao.

Vjerojatno zbog neaktivnosti.

Kontaktirao SZK na Live Chat, provjere podatke, ime,prezime, adresa, e mail adresa...i broj mobitela.

I pita me...zasto je moj broj mobitela drugaciji od onog navedenog kod njih? Pa valjda jer sam ga promjenio (na Unibet sam se regao prije vise od 10 godina).

Dobro, kaze - moraju me nazvati zbog verifikacije broja mobitela.

Ok, nije problem...mobitel je pored mene.

Zove zena i opet ista pitanja, sve joj ponovim i na kraju pitanje za jack pot... your best car?! :rolleyes::huh: :huh: :huh:

Uz cinjenicu da nisam siguran da sam to uopce stavio kao security question, ali dobro...mozda jesam, to mi je bila jedna od prvih online klada, mlad i neiskusan :D ...kako da se sjetim koji mi je bio najbolji auto prije toliko godina??!!

Zena je rekla da bez toga ne ide...znaci tu se rastajemo zauvijek Unibet i ja.

Pouka: Ne stavljajte takva glupa pitanja jer se odgovor lako zaboravi. :blush: :blush:

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Ove skandinace koji su sa 2-2 isli oba dalje komentirao sam jucer doma.,2004. mislim,svedska vs danska su bili u pitanju.Jako puno x eva se igra.Austrija vs Alzir,nije lose mozda live cekati i uzeti gol zadnjih par minuta...Pratiti cemo,biti ce zanimljivo.
    • Hrvatska X vrlo moguć,ali kod tekme Austrije postoji veći problem. Drugo mjesto ide sigurno na moćnu Španjolsku. Obje ekipe to znaju i pokušat će izgubiti. Austriji je gore jer ih  i remi gura na Espanu. Neobična situacija. Ne bih se iznenadio da Austrijanci sami sebi daju gol.  Nema tu fair playa. U biti sve utakmice zadnjeg kola ,gdje se moglo,završile neriješeno gdje odgovaralo objema ekipama. Jedino Urugvaj nije uspio izvući X iako Španjolcima nije trebalo dok je Ekvador uspio pobijediti Njemačku uz katastrofalno sudjenje osobe bez muda. Svi govore o poštenju,ali nikom se ne dogadja ništa i kad je namješteno. Možda se netko još sjeća skandinavskih 2-2, jedini rezultat koji odgovarao objema ekipama.
    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use