Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

@Goksim, @furyshaa, @nenosk, @darko56, @nutrija, @jansavc, @soyer567, @Marko15, @smrcak888, @nuki01, @vjekos@Dejvid, @mesrine@Humanic@Kiks77, @misterija@ara008, @tome1993, @sestincan @pena29, @Ipoje4@mester@Ivan98@zmajo, @ForzaItalia@blacky44, @Leedsfan@bruno34, @majstorchina, @jeneri29@prlito@Mudrinho

Postavite svoje tipove za 26. kolo Druge lige Posljednje Šanse za period od 10.12 (UTORAK) do 12.12. (ČETVRTAK) sa minimalnim koeficijentom od 1.20.

Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme.

Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja

Screenshot 2024-09-09 at 21.44.11.png

Toplo sugeiram svim natjecateljima da izdvoje par minuta vremena i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2024/2025.

Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu:

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

OBRAZLOŽENJE

KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU Bet365, 22bet, unibetWilliam Hill , Betfairpinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  
 
Članak 20. Kladionice
S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica.
Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22betunibet, William Hill , Betfairpinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai. 
 
Članak 28. Gospodsko natjecanje
Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja.
 
Članak 23. Neaktivnost
Svakom sudioniku Prve i Druge lige Posljednje Šanse tolerirat će se maksimalno 5 propuštenih kola u kojima nisu postavili prognoze prema članku 8. i 10. Ukoliko netko kroz isto natjecanje propusti više od 5 kola biti će diskvalificiran iz liga natjecanja i Guts-Leonardo kupa. 

TABLICA

Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE!

Screenshot_80.jpg

Objavljeno

Nogomet, liga prvaka, utorak

Brest - PSV, barem 2 gola, 1.25, PSK

Brest pao u formi ali ono sto je i dalje konstantno su golovi na njihovim utakmicama, a ako ne zele upropastiti sve dobro napravljeno u prvih par kola morati ce napasti i zabiti PSV-u koji je u ludom pobjednickom nizu, odlicnoj golgeterskoj formi, primaju i daju a to ocekujem i u ovom susretu gdje ih vidim kao pobjednike na kraju.

Screenshot_20241209_144814.jpg

Objavljeno

10.12/nogomet/ liga prvaka

Dinamo - Celtic x2 1.40 HL

 

Ovo igram pomalo i "osvetnički" 

Pao sam na Dinamo,mislim 3x u PS, a i u realnom klađenju

Dosta igraca nedostaje Dinamu a i da su svi na "broju" mislim da celtic moze bar do boda, a ovako cak i do pobjede sad

 

Screenshot_20241209_092843_Samsung Internet.jpg

Objavljeno
11.12. Nogomet Home team score in 2nd half Atletico Madrid - Slovan Bratislava 1,20 williamhill

1023789531_Screenshot2024-12-09at10_31_44.png.654a3be8a238b352eeb214b9ad097781.png

  • Atletico u nizu 9 pobjeda za redom
  • U svakih od tih 9 pobjeda su zabili bar 1 u drugom poluvremenu
  • Prosjek im je na 1,80 gola po drugom poluvremenu
  • Gosti u svakom mecu LP primili gol u drugom
  • Gosti u prosjeku na 1,00 gola primaju u drugom
  • Domacin cisti favorit, na domacem terenu vjerujem da ce pasti najmanje jedan u drugom
Objavljeno

11.12. | FUDBAL | Atl. Madrid - Slovan B. | gost neće postići gol u prvom poluvremenu

Gledao sam Slovan protiv Milana, ekipa koja prepusti igru protivniku i igra na kontru, očekujem nešto slično i na ovoj  utakmici, ali svakako da nije isto to raditi na domaćem terenu i u gostima i mislim da neće uopšte postići gol u Madridu, a ako se i desi onda se nadam da se neće desiti u prvom poluvremenu :)

image.png.9671b8541891b4ea2d301bce6f8d9281.png

Objavljeno

Utorak 18:45 Dinamo-Celtic 3,5+ kartona @1,39 Lutrija BiH

Obzirom na vaznost utakmice za obje ekipe i cinjenicu da Dinamo niti je s najboljim sastavom niti u pravoj formi, moglo bi ovdje biti dosta opasne igre pa samim tim i kartona

 

IMG_4451.jpeg

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Kolega,vi meni nekak uvijek dan uljepsate.Ozbiljno,nisam sarkastican.Malo provokacije i nasmijete me skroz.Salu na stranu,u pravu ste u svemu kaj ste napisali.Hrvatska repka ne zgleda dobro i vas se sjetio u smislu dati gol su porodjajne muke...
    • Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje. Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske. Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu. Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…” Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst. Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu. Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo. Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima. Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj. Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu. Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi. A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.  
    • @LeonardoDrugi,malo sam razocaran.Cekao sam jucer cijeli dan pljuvanje po Hrvatskoj,meni,kocastoglavom ognjistaru,repki,glotificiranje Belgije,Nizozemske u odnosu na bijednu Hrvatsku a vi nista...Kolega,ulijenili ste se,ccc...
    • Priznaju se samo zlatne medalje-(
    • Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use