Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
 

Nema me dobar dio dana sutra, ostavit ću 3 analize i koji prijedlog a jako moguće da ću postaviti još nešto kada stignem.

 

Brkić-Bašić 2 1.63 Marathon

 

„Bosanski derbi“ je na rasporedu ujutro u Batmanu. Brkić i Bašić će odmjeriti snage u gradu ludog naziva.  Tomislav Brkić trenutno se nalazi na 278. ATP mjestu. Ove sezone nije imao sreće sa challengerima ali nisa ATP turnirima. Ispao je u drugom kolu kvalifikacija za AO od Bedenea, a u Zagrebu je ispao nenadano u prvom kolu kvalifikacija od Napolitanoa.  Što se challenger razine tiče igrao je kvalifikacije za Bergamo i Wroclaw i oba puta ispao u trećem kolu kvalifikacija. U Davis Cupu je dobio meč protiv Garangange i parove sa Bašićem, a nakon toga ispao u prvom kolu Kazana od Šikore.  Prošli tjedan odigrao je futures i odradio fin posao. Morao je igrati i kvalifikacije kroz koje je došao do finala koje gubi nenadano lako od Novaka 6:3 6:3. Mirza Bašić trenutno se nalazi na 203. ATP mjestu.  Mirza igra solidno ove sezone, nakon lošijeg uvoda u sezonu i početna dva poraza, vezao je dva dobra turnira. U Bergami je kroz kvalifikacije stigao do osmine finala koju gubi od Pouillea. U Wroclawu je kroz kvalifikacije stigao do finala sa nekoliko finih iznenađenja kao npr protiv Berankisa, ali u finalu gubi od Dustova.  I on je u Davis Cupu dobio Garangangu, a nakon toga ispao u prvom kolu Kazana od Donskoya i od tada nije igrao. Brkić i Bašić igrali su do sada 4 puta i Bašić vodi u omjeru 3:1. Zadnji duel imali su ove godine u Bergamu kada je slavio Mirza sa 6:4 6:4. Nešto slično očekujem i danas, Mirza je po meni kvalitetniji, Tomo je imao jako težak tjedan odigrao je 8 mečeva u kratkom roku i kada nadodamo put mislim da će sve to imati utjecaja jer nije navikao na takve stvari.

 

 

Ouahab-Haase 1 2.45 Pinnacle

 

O Ouahabu sam pisao prije 3 dana. Ove sezone igra pretežito futures turnire i to jako uspješno.  Sezonu je otvorio upravo ovdje u Casablanci ali na challengeru. Iznenađujuće je došao do naslova, ali što više iznenađuje je lakoća kojom je stigao do njega. Jedino je imao problema protiv Rufina koji mu je otkinuo set, a ostalo je lagano čistio.  Mislim da je i većinu ovih Futuresa igrao upravo u Casablanci. Kada je doma igra jako dobro i težak je zalogaj. Trenutno je na 3 vezana osvojena Futuresa i 15 pobjeda za redom. Što se Haasea tiče, on polako opada i trenutno je na 88. ATP mjestu. Nakon jako lošeg uvoda u sezonu kada je izgubio 7 vezanih mečeva, na američkoj turneji stigao je do prvih pobjeda. Na Indian Wellsu je dobio Bolta i Wawrinku, a izgubio od Rosola. U Miamiju je u kvalifikacijama dobio Lacka i Arguella, u prvom kolu Edmunda a nakon toga ispao od Giralda.  Na zemlji ove sezone još nije igrao, a kroz sezone ima solidnih omjera ali meni nije toliko uvjerljiv na njoj.  Imao je nekih dobrih pobjeda ali i dosta glupih, čudnih poraza. Sjećam se da mu je u Davis Cupu Delić uzeo uvodna dva seta ali nije imao snage završiti što mi govori kakav je tenisač. Robin je inače propuh od tenisača i nikada ne znaš kako će ući u meč. Ouahab i Haase igrali su dva puta i oba puta ga je sa 2:0 dobio Lamine. Zadnji put su igrali prije 3 godine upravo ovdje i tada je Ouahab slavio sa 6:3 6:2. Mislim da na osnovu svega opet može iznenaditi.

 

 

Mertl-Corrie over 22,5 1.90 Marathon

 

Svakako najzanimljiviji dvoboj na challengeru u Saint Brieucu danas će odigrati Mertl i Corrie. Jan Mertl trenutno je 230. tenisač svijeta.  Malo je slabije ušao u sezonu ali nije imao baš ni sreće sa ždrijebom.  U Brisbaneu je ispao u drugom kolu kvala od Ilhana, na AO također u drugom kolu kvala od Ymera.  U Zagrebu gubi od Bozoljca u tri seta u prvom kolu kvala, a u Bergamu u prvom kolu bolji od njega bio je Paire u tri seta. U Wroclawu je iznenadio Nedovyesova, zatim dobio Kapasa ali nakon toga gubi u četvrtfinalu od Bašića.  U Cherbourgu ispada od Darcisa, a u Davis Cupu je dobio Grotha u onom petom nevažnom meču.Osvojio je i jedan Futures iako nije imao neke konkurencije, najveća kvota na turniru na njega bila je 1.25 u polufinalu protiv Jankovitsa. Edward Corrie trenutno je 230. tenisač svijeta. Ove sezone igra samo po dvoranama a ti mu uvjeti i odgovaraju najbolje.  Imao je solidnih rezultata, osvojio je dobar Futures, došao do četvrtfinala Quimperea kroz kvalifikacije a ispao od Barrere. Dogurao je i do četvrtfinala challengera u Glasgowu u kojemu ga je izbacio Desein. Imao je i nekih nenadanih poraza, pa je tako na Futuresu na početku sezone izgubio od mladog Halysa iako je dobio prvi set 6:0, imao je dva vezana poraza od Teixeire, a u Drummondvilleu je ispao od Donatia.  Corrie i Mertl igrali su međusobno jednom, u Nottinghamu na travi prije 3 godine i slavio je Corrie 7:6 6:7 7:6.  Očekujem sličan meč, jako malo breakova možda opet nijedan. Obojica su u solidnim formama iako su nenadano izgubili svoje zadnje mečeve. Po meni klasični 50:50 , očekujem dvoboje servisa i da lagano pređu ovu granicu. 

 

 

Ostali prijedlozi: Donskoy, Ram, Molchanov možda +4,5 , Beck...ostatak tijekom dana

 

Objavljeno

Angel X.P. Genil - Ademar 2 (2.55) - ademar je jedno mjesto iznad domacina,i nanizali su katastrofalan niz  bez pobjede zadnjih 5 ligaskih utakmica sa 2 x ja mislim da  moraju stat na kraj toj agoniji ademar ih je dobio 2 puta u zadnjih pol godine po mojoj procjeni ademar dobica  sa nesto sitno razlike 

Hammarby-IFK Kristianstad-1 (3.35) iako je kristianstad prva momcad ove lige ovo je playoff zasad kristianstad vodi 1 0 prvu tekmu su dobili 24 22 sad idu u goste hammarby klub koji zna oscilirat i moze iznenaditi svakoga ako se sjecat nedavno sam stavio njih i aligsas koef je bio 3.4 ak se nevaram i dobili su ih ,igraju doma znaci  druga prica su kuci i u gostima , posto kristianstand nije nesto briljirao  doma samo 2 razlike ja ocekujem ovdje pobjedu domacina ->edit:  OVAJ HAMMARBY STVARNO SRUSIM SVAKI PUT HAHA 

 

 

ljudi moji ovo je za plakat skinem ovakve koeficijente i promasim glupi wolfsburg imali su miljon sansi za dat 2 gol al nikako...

eo samo za kolegu sa foruma koji me neki dan malo izvrijedao da vidi da se itekako kuzim u rukomet pozz ;)

Objavljeno

FIORENTINA – JUVENTUS 1X (1,60): Ljubičasti su šokirali Staru damu u prvom polufinalu Kupa u Torinu, uz fantastičnu partiju dvostrukog strijelca Salaha trijumfirali sa 2:1 i na korak su do novog finala! Za domaćine je ovo meč godine, dok je Juventusu ipak važnija Liga prvaka, a uz to ima i silnih problema sa ozljedama, pogotovo u veznom redu (Pirlo, Pogba, Marchisio). Domaći teren, ali i motiv su na strani Montelline momčadi, ako su mogli slaviti u gostima, mogu doma bar remizirati…

 

WOLFSBURG – FREIBURG 1 (1.35): Perišićevi Vukovi igraju sezonu iz snova, u Bundesligi su već cementirali 2. mjesto, koje vodi u Ligu prvaka, plasirali su se u četvrtfinale Europske lige izbacivši Inter, a sad imaju pravi zicer za prolaz u polufinale Kupa Njemačke. Uostalom, Freiburg su svladali u oba ligaška meča ove sezone, u gostima 2:1, a nedavno i na svom stadionu sa čak 3:0.

 

BORUSSIA D. – HOFFENHEIM 1 (1,50): Juventus ih je izbacio iz Lige prvaka, u Bundesligi su doživjeli najbolniji poraz, od Bayerna i to na svom Westfalenu u subotu sa 0:1. Jedino što ostaje Borussiji kao cilj sezone i šansa za trofej je – Kup, u kojem dočekuju Hoffenheim i to im je idealna prilika iskupiti se za sva razočaranja koje su priredili navijačima, a bit će ih i ovog utorka 80 tisuća na tribinama. Kloppova momčad mora do uspjeha!

 

ATLETICO – REAL SOCIEDAD 1 (1,35): Madriđani neće obraniti titulu, ali imaju skoro jednako važan cilj u Primeri, osigurati novi plasman u Ligu prvaka, što nije nimalo lagan zadatak jer su Sevilla i Valencia opasni rivali (a jedan od te trojke će otpasti). Laka pobjeda u Cordobi prošlog vikenda je stigla u pravi trenutak, ali za Mandžukića i društvo nema odmora, moraju uzvratiti Baskima za šokantni poraz najesen u San Sebastianu, te ostati u trci za (barem) 4. mjesto.

 

LEVANTE – SEVILLA 2 (1,90): Gosti su u top formi, imaju 4 uzastopne pobjede u prvenstvu i jurišaju na 4. mjesto. Kako zaostaju za Valencijom 3 boda, moraju slaviti upravo u njenom gradu kako bi je ulovili! Bacca i društvo su sjajnom partijom sredili Athletic tijekom vikenda sa 2:0, a sad bi morali pobijediti i Levante, ne samo zbog toga što su kvalitetniji, nego i po “teoriji velikih brojeva”, jer je zaista nevjerojatno da ovog rivala nisu uspjeli nadmašiti već 4 godine! 

najava  sa psk copy samo .. meni se ovdje najvise svida wolfsburg i razmisljam o f2 (1.9)sta vi mislite?, cak atl.m. al to je mali koef ,sa borusiom se necu igrat nikako to nedolazi u obzir , sevila je u strasnoj formi cak bi igro f2 tu , za fiorentinu se moram jos dogovoriti sa mozgom to su talijani to mi je uvijek  sumljivo  , moze neciji savjet misljenje ? 

Objavljeno

Jučer dosta iznenađujući rezultati, meni pogotovo Manchester CIty... Srecom da nisam puno uplacivao jucer, ali su mi bili zadnji par na nekoliko listića, ali eto ne može se uvijek sve pogoditi... Prvi gol su, koliko sam vidio, primili iz zaleđa, ali jbg i to se dešava...

 

Danas:

 

Monaco - Montpellier 1

 

Monaco zadnji utakmicu doma nije pobjedio iako su dobro igrali i bili daleko bliži pobjedi. Srecom, jer sam igrao manje golova i super je do 60'minute stajalo 0:0 a onda je u 6 minuta palo 2 gola, po jedan na svakoj strani, i na srecu tako i ostalo do kraja...

Danas se ne usudim igrati under, budući da je Monaco nepredvidiv u zadnje vrijeme i rezultati znaju biti ekstremni, pogotovo za francuske pojmove. Mislim da neće kiksati dva puta za redom, na vrhu je gužva i svaki bod je bitan,a za Monaco je bitno da je Marseille izgubio od PSG-a, te je borba za Ligu Prvaka itekako otvorena.

Ako su u Ligi Prvaka prošli Arsenal i došli do 1/4 finala, te skupili toliko bodova do sad, valjda će i danas slaviti protiv nemotiviranih gostiju koji će teško u europu a opstanak im je itekako siguran...

 

 

Atletico Madrid - Real Sociedad 1

 

Gledao sam zadnje utakmice oba kluba i Ateltico je bar dvije klase bolji, motiviran te igra pred svojim navijačima. Ono što mi je ostalo u sjecanju jest da su dva standardna igrača iz obrane Sociedada dobila žute kartone, te da će propusititi ovu utakmicu. Ovdje imamo gotovo identičnu situaciju kao kod Monaca...Atleticu je svaki bod itekako bitan, dok Sociedadu, bodovi nisu neophodni, osigurali su opstanak dok će teško u Europu i vidjet ćemo dali će uprava biti zadovoljna Moyesovim radom na kraju sezone...

Objavljeno

Jučer dosta iznenađujući rezultati, meni pogotovo Manchester CIty... Srecom da nisam puno uplacivao jucer, ali su mi bili zadnji par na nekoliko listića, ali eto ne može se uvijek sve pogoditi... Prvi gol su, koliko sam vidio, primili iz zaleđa, ali jbg i to se dešava...

 

Danas:

 

Monaco - Montpellier 1

 

Monaco zadnji utakmicu doma nije pobjedio iako su dobro igrali i bili daleko bliži pobjedi. Srecom, jer sam igrao manje golova i super je do 60'minute stajalo 0:0 a onda je u 6 minuta palo 2 gola, po jedan na svakoj strani, i na srecu tako i ostalo do kraja...

Danas se ne usudim igrati under, budući da je Monaco nepredvidiv u zadnje vrijeme i rezultati znaju biti ekstremni, pogotovo za francuske pojmove. Mislim da neće kiksati dva puta za redom, na vrhu je gužva i svaki bod je bitan,a za Monaco je bitno da je Marseille izgubio od PSG-a, te je borba za Ligu Prvaka itekako otvorena.

Ako su u Ligi Prvaka prošli Arsenal i došli do 1/4 finala, te skupili toliko bodova do sad, valjda će i danas slaviti protiv nemotiviranih gostiju koji će teško u europu a opstanak im je itekako siguran...

 

 

Atletico Madrid - Real Sociedad 1

 

Gledao sam zadnje utakmice oba kluba i Ateltico je bar dvije klase bolji, motiviran te igra pred svojim navijačima. Ono što mi je ostalo u sjecanju jest da su dva standardna igrača iz obrane Sociedada dobila žute kartone, te da će propusititi ovu utakmicu. Ovdje imamo gotovo identičnu situaciju kao kod Monaca...Atleticu je svaki bod itekako bitan, dok Sociedadu, bodovi nisu neophodni, osigurali su opstanak dok će teško u Europu i vidjet ćemo dali će uprava biti zadovoljna Moyesovim radom na kraju sezone...

goksime,šta kazeš na zute kartone? recimo AC Fiorentina-Juventus (2:1) druga utakmica.

                                                                        Levante UD-FC Sevilla

                                                                         SD Eibar-Málaga CF

 

Objavljeno

Kapfenberg - Austria Bec 2 1.60

Kapfenbergu ovo nije vazna utakmica zbog napetog prvenstva i rizika od ispadanja. Austriji je jedna od najvaznijih jer im preko ove utakmice omogucen put u Europu. Izjave trenera pogledajte na dvoznak.com/najave

Aston Villa - QPR 3.5/manje

Dvije neefikasne ekipe u mecu koji je od pretezne vaznosti da oboje. Mislim da nece bit otvorena tekma nego cvrsto "engleski". Igrao bi 2.5 ali sta je sigurno sigurno je. Tu je kvota oko 1.92 pa se moze dodati i Wolfsburg ili jos nesto s foruma.

Sretno

Objavljeno

 

 

Nema me dobar dio dana sutra, ostavit ću 3 analize i koji prijedlog a jako moguće da ću postaviti još nešto kada stignem.

 

Brkić-Bašić 2 1.63 Marathon

 

„Bosanski derbi“ je na rasporedu ujutro u Batmanu. Brkić i Bašić će odmjeriti snage u gradu ludog naziva.  Tomislav Brkić trenutno se nalazi na 278. ATP mjestu. Ove sezone nije imao sreće sa challengerima ali nisa ATP turnirima. Ispao je u drugom kolu kvalifikacija za AO od Bedenea, a u Zagrebu je ispao nenadano u prvom kolu kvalifikacija od Napolitanoa.  Što se challenger razine tiče igrao je kvalifikacije za Bergamo i Wroclaw i oba puta ispao u trećem kolu kvalifikacija. U Davis Cupu je dobio meč protiv Garangange i parove sa Bašićem, a nakon toga ispao u prvom kolu Kazana od Šikore.  Prošli tjedan odigrao je futures i odradio fin posao. Morao je igrati i kvalifikacije kroz koje je došao do finala koje gubi nenadano lako od Novaka 6:3 6:3. Mirza Bašić trenutno se nalazi na 203. ATP mjestu.  Mirza igra solidno ove sezone, nakon lošijeg uvoda u sezonu i početna dva poraza, vezao je dva dobra turnira. U Bergami je kroz kvalifikacije stigao do osmine finala koju gubi od Pouillea. U Wroclawu je kroz kvalifikacije stigao do finala sa nekoliko finih iznenađenja kao npr protiv Berankisa, ali u finalu gubi od Dustova.  I on je u Davis Cupu dobio Garangangu, a nakon toga ispao u prvom kolu Kazana od Donskoya i od tada nije igrao. Brkić i Bašić igrali su do sada 4 puta i Bašić vodi u omjeru 3:1. Zadnji duel imali su ove godine u Bergamu kada je slavio Mirza sa 6:4 6:4. Nešto slično očekujem i danas, Mirza je po meni kvalitetniji, Tomo je imao jako težak tjedan odigrao je 8 mečeva u kratkom roku i kada nadodamo put mislim da će sve to imati utjecaja jer nije navikao na takve stvari.

 

 

Ouahab-Haase 1 2.45 Pinnacle

 

O Ouahabu sam pisao prije 3 dana. Ove sezone igra pretežito futures turnire i to jako uspješno.  Sezonu je otvorio upravo ovdje u Casablanci ali na challengeru. Iznenađujuće je došao do naslova, ali što više iznenađuje je lakoća kojom je stigao do njega. Jedino je imao problema protiv Rufina koji mu je otkinuo set, a ostalo je lagano čistio.  Mislim da je i većinu ovih Futuresa igrao upravo u Casablanci. Kada je doma igra jako dobro i težak je zalogaj. Trenutno je na 3 vezana osvojena Futuresa i 15 pobjeda za redom. Što se Haasea tiče, on polako opada i trenutno je na 88. ATP mjestu. Nakon jako lošeg uvoda u sezonu kada je izgubio 7 vezanih mečeva, na američkoj turneji stigao je do prvih pobjeda. Na Indian Wellsu je dobio Bolta i Wawrinku, a izgubio od Rosola. U Miamiju je u kvalifikacijama dobio Lacka i Arguella, u prvom kolu Edmunda a nakon toga ispao od Giralda.  Na zemlji ove sezone još nije igrao, a kroz sezone ima solidnih omjera ali meni nije toliko uvjerljiv na njoj.  Imao je nekih dobrih pobjeda ali i dosta glupih, čudnih poraza. Sjećam se da mu je u Davis Cupu Delić uzeo uvodna dva seta ali nije imao snage završiti što mi govori kakav je tenisač. Robin je inače propuh od tenisača i nikada ne znaš kako će ući u meč. Ouahab i Haase igrali su dva puta i oba puta ga je sa 2:0 dobio Lamine. Zadnji put su igrali prije 3 godine upravo ovdje i tada je Ouahab slavio sa 6:3 6:2. Mislim da na osnovu svega opet može iznenaditi.

 

 

Mertl-Corrie over 22,5 1.90 Marathon

 

Svakako najzanimljiviji dvoboj na challengeru u Saint Brieucu danas će odigrati Mertl i Corrie. Jan Mertl trenutno je 230. tenisač svijeta.  Malo je slabije ušao u sezonu ali nije imao baš ni sreće sa ždrijebom.  U Brisbaneu je ispao u drugom kolu kvala od Ilhana, na AO također u drugom kolu kvala od Ymera.  U Zagrebu gubi od Bozoljca u tri seta u prvom kolu kvala, a u Bergamu u prvom kolu bolji od njega bio je Paire u tri seta. U Wroclawu je iznenadio Nedovyesova, zatim dobio Kapasa ali nakon toga gubi u četvrtfinalu od Bašića.  U Cherbourgu ispada od Darcisa, a u Davis Cupu je dobio Grotha u onom petom nevažnom meču.Osvojio je i jedan Futures iako nije imao neke konkurencije, najveća kvota na turniru na njega bila je 1.25 u polufinalu protiv Jankovitsa. Edward Corrie trenutno je 230. tenisač svijeta. Ove sezone igra samo po dvoranama a ti mu uvjeti i odgovaraju najbolje.  Imao je solidnih rezultata, osvojio je dobar Futures, došao do četvrtfinala Quimperea kroz kvalifikacije a ispao od Barrere. Dogurao je i do četvrtfinala challengera u Glasgowu u kojemu ga je izbacio Desein. Imao je i nekih nenadanih poraza, pa je tako na Futuresu na početku sezone izgubio od mladog Halysa iako je dobio prvi set 6:0, imao je dva vezana poraza od Teixeire, a u Drummondvilleu je ispao od Donatia.  Corrie i Mertl igrali su međusobno jednom, u Nottinghamu na travi prije 3 godine i slavio je Corrie 7:6 6:7 7:6.  Očekujem sličan meč, jako malo breakova možda opet nijedan. Obojica su u solidnim formama iako su nenadano izgubili svoje zadnje mečeve. Po meni klasični 50:50 , očekujem dvoboje servisa i da lagano pređu ovu granicu. 

 

 

Ostali prijedlozi: Donskoy, Ram, Molchanov možda +4,5 , Beck...ostatak tijekom dana

 

ma daj ti si bog steta nisam stigo odigrat haase...

Objavljeno

Pozdrav radni narode,evo jedan solidni dubl; Szolnoki-Ferencvaros +2.5(1.50)

                                                                        Jong PSV-Ajax +2.5(1.70)

 

 

1.Prva utakmica kupa Mađarske između niželigaša Szolnokia i prvoligaša Ferencvarosa,Szolnoki je na 5.poziciji 2. mađarske lige i zaostaju 6 bodova za 2. mjestom koje vodi u prvu ligu,oni su najefikasnija ekipa u ligi kada se gleda prosječan broj golova na utakmici,znači davaju a i primaju dosta golova i tako im je prosječni broj golova 3.4 po utakmici,a od 22 odigrane su 16 puta otišli iznad ove granice i samo 6 puta manje.U zadnje vrijeme nisu u dobroj formi,od 5 odigranih susreta imaju samo 1 pobjedu,4 remija,i težak poraz u prošlom kolu od 4:1 od prvoplasiranog Vasasa.

Ferencvaros je na 3.mjestu prve lige sa 11 bodova zaosatka za prvim Videton-om tako da će do tog mjesta teško,ova 3.pozicija ih vodi u kvalifikacije za EL i oni će nju pokušati zadržati jer  im za vratom puše Debrecen sa 5 bodova manjka.

Oni zabijaju puno a primaju malo golova,gol razlika u prvenstvu im je 34:16 u 22 odigrana susreta, jedna efikasna,disciplinirana ekipa.Sigurno je da oni žele i u kupu ostvariti rezultat,te su dosad sve niželigaše lagano svladali sa 4,5+ golova razlike. Ferencvaros je u fantastičnoj formi,i u jednom fantastičnom nizu od 29 odigranih utakmica bez poraza!!!

Szolnoki ovdje nema što izgubiti i sigurno će oni na domaćem terenu pokušati zabiti gol,a to bi im se moglo osvetiti za dosta golova u njihovoj mreži,međusobni susreti između ove dvije ekipe znali su biti izrazito efikasni,u zadnjih 5 susreta svih 5 puta je slavio Ferencvaros,i ova granica je bila lagano prebačena. 

 
Ferencvaros  Szolnoki 2 : 1 13.11.12 LEA Szolnoki Ferencvaros 0 : 5 10.10.12 LEA Ferencvaros Szolnoki 2 : 1 26.10.11 KUP Szolnoki Ferencvaros 2 : 5 07.05.11 BAN Szolnoki Ferencvaros 2 : 3

 

Dvoboj rezervnog tima PSV-a i Ajaxa,tip igram iz razloga što je ova utakmica nebitna i za jedne i za druge,oni ne mogu ni gore ni dole,PSV je na 15.mjestu sa 34 boda dok je Ajax na 10. sa 46 bodova..Obje ekipe zabijaju i primaju puno golova,Ajax je od 32 odigrana susreta čak 23 igrao iznad ove granice,prosječni broj golova na utakmici im je 3.7,PSV je na omjeru 14:18 sa prosjekom od 2.8 golova po utakmici.Očekujem jednu otvorenu utakmicu i dosta golova,sve ide u prilog tome.

 
1 : 1 09.12.13 EER Jong Ajax Jong PSV 2 : 2 02.09.13 EER Jong PSV Jong Ajax 2 : 4

 

Objavljeno

goksime,šta kazeš na zute kartone? recimo AC Fiorentina-Juventus (2:1) druga utakmica.

                                                                        Levante UD-FC Sevilla

                                                                         SD Eibar-Málaga CF

 

 

Eibar - Malaga nebi dirao za veliki ulog, sudi Gil koji je dobar za kartone, ali Malaga zna odigrati jaaako korektno ili jaaako nekorektno, idu u ekstreme i nepredvidivi su...

 

Levante - Sevilla očekujem puno kartona, ekipe znaju igrati prljavo, a i sudac je dobar, Carlos Velasco Carballo. Granica od 7,5 je jako visoka, pa zbog toga necu pretjerivati sa ulogom...

 

Fiorentina - Juve nisam, sudi Massa, talijanski prosjek po strogoci i kartoniranju, dakle korektno ali ništa ekstremno, daje ono što treba dati... Ne znam koje su granice, sve ovisi o kretanju rezultata, juve zna biti nezahvalan za kartone...

Objavljeno

Carballes-Montanes 1 2.11 Pinnacle

Dosta sam vagao da li uzeti ovaj par ali ipak ću probati.  Montanes je više u godinama, sada će navršiti 35. I sam je rekao da nema više snage za toliko turnira i nije igrao skoro 2 mjeseca.  Carballes je prošle sezone odigrao turnir karijere u Casablanci kada je kroz kvalifikacije stigao do polufinala koje je izgubio od Garcie Lopeza u tri seta. Trenutno nema ranking za takve turnire i bodove će morati braniti na challengeru. Ovdje će morati odraditi jako dobar turnir inače će se desiti veliki pad na ljestvici i mislim da mu je to dodatni motiv danas.

 

EDIT: Montanes predao kod vodstva Carbellesa 6:1 4:3 i servisa, ali kako je igrao u Pinnacleu par je dobitan jer oni nakon prvog seta predaju računaju kao pobjeda/poraz.

 

 

Danas ima dosta ovih malih kvota koje bi „trebale“ proći pa kratko:

Lowen – x protiv Kiela neće ništa značiti ako danas ne potvrde bodove, Melsungen je dobar ali Lowen je kvalitetniji i ako hoće ostati u trci za naslov moraju dobiti.

 

Verdasco-osvojio Houston prošle sezone, dobio Lorenzija već jednom ove godine i ostavio mu samo tri gema, brani dosta bodova i ne bi smio kiksati

 

Giraldo-brani polufinale, Dutra dugo vremena nije igrao u glavnom ždrijebu ATP turnira i Giraldo je sigurno kvalitetniji.

 

Petković- u jako finoj formi, brani titulu ovdje, kvalitetnija je od Scheepers i pobjeda ne bi smjela doći u pitanje.

 

Kops/Spears-kvalitetniji double, Date i dalje muku muči sa ozljedama a sada ima i neku alergiju, popušila 6:0 6:0 u singleu

 

Radwanska-domaća tenisačica, živi u blizini. Brani polufinale, kvalitetnija je od Wickmayer i morala bi dobiti.

 

Pella-iako je obojici prvi meč na hardu ove sezone, Molteni na njemu nije igrao od 2012. a pobjede nema od 2011.

 

Ram-kvalitetniji je i brani titulu

 

Beck-kvalitetniji i brani titulu

Objavljeno

Simeone o Mandžukiću: "Taj momak igra povrijeđen prethodnih 10 utakmica i nije rekao ni riječ. Baš zato sam mu dao kratak odmor. Neka se taj članak izliječi kako treba." cini mi se da mandzukic neigra dns protiv ovih neznam bas sad dal bi igro atletiko f2 

Objavljeno

Wade over 22,5 1.85

 

Vidim da su popadale kvote, ja sam uplatio u Premieru po 1.85 prije koji sat. Večeras jako važna utakmica Miami-Charlotte. I jedna i druga ekipa bore se za playoff i očekujem dobru utakmicu. Kod Miamija bi trebao povući Wade, glavna karika i motor ekipe. U solidnoj je formi, u posljednje dvije utakmice zabio je Indiani 27 i Detroitu 24 a prije koji dan Detroitu je ubacio čak 40. Još je kod Miamija upitan Deng i ako bi on bio out to bi bio samo dodatni plus za ovaj par.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use