Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Bet at home


Goksim

Recommended Posts

Bet-at-home je kladionica koja zadnjih desetak godina ima najprimamljivije ili jedne od najprimamljivijh promocija kada su u pitanjanju Svjetska ili Europska prvenstva. Ni ove godine nisu razočarali pa daju 50% bonusa na uplatu do 200€ kako novim tako i postojećim igračima! Kako bi iskoristili maksimalan iznos bonusa potrebno je uplatiti 400€ na koje ćete dobiti 50% bonusa, odnosno 200€ Dakle sa uplatom od 400€ na račun, banka za klađenje bila bi 600€ odnosno 200€ bi dobili potpuno besplatno!

Kako bi dobili bonus potrebno je unjeti bonus kod "EURO2020".

Bitno je napomenuti da promocija traje do subote 19.06.2021 (23:59 CEST). Prije no što je isplata moguća, bonus i uplaćeni iznos je potrebno obrnuti 4 puta na najmanje koeficijente od 1.70 unutar 90 dana nakon upisa. Korisnik koji je uplatio 400 EUR ili više mora obrnuti ukupno 2400 EUR (kladiteljski porez isključen). T&C Apply, 18+.

Igrači iz Njemaćke mogu dobiti 100% bonusa do 100€ uz promo kod "EURO2020D".

UZMI 200€ BONUSA

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Svi znamo da BAH nije najjaca kladionica. Ali po meni je najjaca kad se govori o welcome bonusu. Kolega mi dao dozvolenje da se upišem na BAH na njegovo ime. Čekam samo skrill da stiže da mogu počet gemblat. A zašto su mi tako jako dragi na welcome bonusu? Oni traže da napraviš deposit 400€ da dobiješ 200€ bonusa. I onda trebaš da se kladiš u sumi 2400€ u 90 dana, to je 26,67€ dnevno. Po minimum kvoti 1.70. A šta je najlepše kod ovog? Ako igraš dvostransku stavu znači ako favorit pobjedi kvota se obračunava kao 1,00 taj par valja za kvotu 1.70. Znači ja ču da odigram 400€ na bayern salzburg (ako bayern pobjedi storno) 0. Kvota je 1.53. I treba mi još kvota od 1.12 za ukupno kvoto 1,70. Znači treba mi još jedan sličan fiks. Dodat ču još psg osvaja league 1 (kvota 1,01) ali samo zato da ne dobijam svoj novac na account. Tako imam 200€ novca sa kojem trebam da se kladim. 200€ u 90 dana, to je znači 22,22€ na dan koje trebam da uplačujem da mogu podignit onih 200€ bonusa. Meni to izgleda vrglo dobro. Voleo bi da čujem komentare na moju strategiju, pogotovo od @Goksim @IzudinB @Leedsfan @jansavc i ostalih. Ako sam pogrešio temu, slobodno prebacite ovaj post tam gde mu je mesto. Inače sam iz Slovenije zato je moj jezik tak kakav je. 

Ja u moji strategiji ne vidim ništa sumljivog i voleo bih to diskutirati sa vama

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • (Koeficijenti 5.12. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama RASPORED
    • Pred nama je veliko finale sezone Formule 1! Dvadeset i tri utrke su iza nas, ostala je još samo jedna – a trojica vozača i dalje su u igri za naslov svjetskog prvaka 2025. Sezona stiže do dramatičnog raspleta ovog vikenda u Abu Dhabiju, gdje će se osim borbe za titulu odlučivati i brojne druge pozicije u poretku. Nakon kaotičnog vikenda u Kataru, Lando Norris i dalje drži vodeću poziciju, ali Max Verstappen i Oscar Piastri ostali su u borbi zahvaljujući preokretima uzrokovanima McLarenovim strateškim propustom pod Safety Carom. Norris ima najjednostavniju računicu – podij mu garantira naslov. Verstappen mora završiti na postolju i nadati se slabijim rezultatima oba McLarena, dok Piastri ostaje u igri jedino s pobjedom ili drugim mjestom, uz niz uvjeta vezanih uz rezultate svojih rivala. McLaren je i dalje favorit zahvaljujući brzini bolida, ali kako je poručio šef momčadi Andrea Stella – za osvajanje naslova morat će odraditi savršen vikend, za razliku od posljednje dvije utrke u kojima su propustili prilike. Sve je spremno za uzbudljiv završetak – Abu Dhabi bi mogao donijeti jednu od najnapetijih borbi za naslov u posljednjim godinama. KAKVO ĆE BITI VRIJEME ZA VIKEND U ABU DHABIJU? Formula 1 stiže na Yas Marinu za završnu utrku sezone, a vozače očekuju tipični uvjeti za Ujedinjene Arapske Emirate – toplo, suho i stabilno vrijeme. Za razliku od prošlih dana, petak donosi nešto više visokih oblaka i lagani sjeverozapadni vjetar, uz temperature između 26 i 28°C. Subota će biti sunčana, također s visokim oblacima i blagim vjetrom, dok se maksimalne temperature ponovno kreću oko 28°C. Nedjeljna utrka očekuje se u potpuno sunčanim uvjetima, uz umjeren sjeverni vjetar i temperaturu od 26°C na startu. Tijekom cijelog vikenda nema nikakve šanse za kišu. Yas Marina tako još jednom donosi klasično tople, stabilne uvjete za finale sezone.
    • (Koeficijenti 27.11. u 12:16 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Nakon dramatične Las Vegas Grand Prix, Lando Norris je doživio udarac u borbi za naslov – on i njegov McLaren kolega Oscar Piastri diskvalificirani su zbog tehničkog prekršaja. Norris sada vodi s 24 boda prednosti nad Piastrijem i Maxom Verstappenom, koji je sustigao Australca na ukupno 366 bodova. I dalje je u povoljnoj situaciji, ali napetost raste – naslov će možda odlučiti posljednja utrka u Abu Dhabiju. Ovog vikenda vozi se pretposljednja utrka sezone na Lusail International Circuitu u Kataru, a u sklopu vikenda održava se i Sprint utrka. Na stazi pod svjetlima pustinje očekuje se spektakl: dugi pravci, brzi zavoji i futuristička atmosfera savršena za noćno utrkivanje. Vrijeme obećava idealne uvjete za utrku – sunčano, suho i uz temperature između 19 i 28°C tijekom cijelog vikenda. S 58 bodova još na stolu, pitanje je hoće li Norris osigurati naslov već u Kataru ili će odlučivati Abu Dhabi. Napetost raste, a Lusail obećava uzbudljive trenutke za sve ljubitelje Formule 1. RASPORED TABELA
    • (Koeficijenti 20.11. u 01:05 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use