Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Pozdrav ekipa, otvaram temu za ponedjeljak, pošto sada ulovio vremena pa da napišem par duža mišljenja. 

 

Odabrao sam 6 parova za sutra. Stavio sam sve ovako na dva listića (psk 2 para koja će biti naknap + goffin ) te listić s Marathona koji sam podosta siguran u sve, još ću sve to razvrstati na nekoliko listića s vašim i mojim novim prijedlozima, ali očekujem odličan dan kao i danas.

V3TlqvU.png

Monaco - Del Bonis 

Ovdje jednostavno sam morao odigrati na Monaca, meni jako drag igrač, trenutno je u odličnoj formi gledao sam ga par puta prije RG i jednostavno nemam neke prigovore za njegov trenutni tenis, o Del bonisu bi mogao malo duže pisati, ali ukratko stavljam argumente ne volim statistiku pisati jer to svatko može u 3 klika naći, gledao sam ga prošli meč protiv Souse, i za mene je bio katastrofa, trenutno smatram da mu se tenis ne može mjeriti s Monakovim, naravno ne očekujem da će Monaco pobijediti 3:0, ali svakako vjerujem da će pobijediti u 4 seta, moguće da ide i 5 ali nadam se da neće doći do toga. Monaco mi trenutno igra puno bolji tenis, i ne vidim s kojim oružjem Del Bonis može naštetiti

 

Pouille - Simon

 

Ovo mi je nesiguran par samo radi Simonovog mentaliteta tko prati tenis taj zna da on svaki meč ima 124 problema, sve ga boli (moš mislit) jednostavno čovjek ima problema s glavom, ali taj kada želi biti najbolji može pobijediti koga god želi, igra ipak doma RG je i vjerujem da bi trebao pobijediti malo me brine što je prošli meč predao, ali njemu je to navika i ne brinem se te nisam našao nikakve informacije za nekakvu ozbiljniju ozljedu. 

 

kxErHWV.png

Goffin - Krajinovic

Idemo na one sigurnije parove goffin koliko god da je nekima jako antipatičan tenisač za mene je omiljen, na njega kad se kladite podosta možete biti mirni, uporan je slično kao i D.Ferrer, O tenisu ne moram puno govoriti jednostavno igra u najboljoj formi po meni trenutno, rezultati polagano dolaze, Krajinovic nema s čime se suprotstaviti.

 

Troicki - Struff

Troicki taj me tenisač toliko došao živaca, ali neka idem opet na njega, tenisač koji zna kako treba igrat, često nije čiste glave, ali je prijetnja i najboljima. Struff mi nije nešto od tenisača, te ne vidim kako sutra može doći do seta, kamoli do pobjede 

 

Dodig - Stepanek

Da to je naš veliki proslavljeni tenisač Dodig (šala na stranu) dečko koji je "kasno" počeo s rezultatima, ali bolje ikad nego nikad, ipak mislim da bi sutra trebao pobijediti ali smatram da ovo ide u 4 seta minimalno, jer je pardon na izrazu ali de***, ako ništa drugo zna igrati s igračima stila Štepanek, puno puta se naigrao s Karlovicem kojeg zna kako treba pobijediti, vjerujem da će znati kontrolirati agresivnu igru čeha, koji je u godinama i ne vjerujem da će moči cijeli susret igrati pod visokim tempom, a recept za pobjedu Dodiga je strpljen spašen, i trebao bi proći dalje. uz naravno trenutno formu i igru koju igra

 

Thiem - Bedene

Thiem budućnost tenisa uz našeg Bornu, jednostavno tog malog ako ste ikada gledali morali ste ga zavoljeti ili kladiti, jedini problem u ovom paru što je igrao jučer finale, u kojem je odlično odigrao gledao sam cijeli susret i skidam kapu, Bedene nije loš, ali jednostavno Thiem je trenutno daleko bolji od njega, ovo bi trebalo u 3 ili barem 4 seta proći

 

Basilashvili - Kokkinakis

Kokkinakis isto kao i Thiem odličan mladi tenisač, jako zahvalan za klađenje, trenutno u jako dobroj formi igra užasno dobro skoro bez grešaka, Basilashvili mi nije tenisač koji bi sutra mogao ugroziti Kokia, bolja forma, bolja igra, kvaliteta sve je na strani Kokia, te očekujem pobjedu bez većih problema u 3 seta. 

 

 

Slobodno prokomentirate koji par i date svoje mišljenje, goksime, canca i ostatak društva očekujem do 12 vaše parove  :D Sretno ljudi sutra 

Objavljeno

Stabaek-Rosenbork 1x@1.95 8/10
Sta radi ovaj Stabaek...kako igraju ljudi,to je extra...6 uzastopnih pobjeda(bez cup mečeva),jedna remiza u proslom susretu protiv Molde  ,15 datih golova u tih 7 meceva  i tri primljena gola je za respekt!Mnogi  su pred sezonu pogresili  u nekim analizama...predviđana je borba za zivot,za opstanak...ali su sve demantovali i igraju uz Rosenborg trenutno najbolji fudbal u Norveskoj...i zasto ih ne ispratiti onda.Znam,da svi ponekad razmisljamo u suprotnom smjeru,ako neka ekipa ima niz pobjeda,prije cemo razmisljati da ce prekinuti taj niz,nego nastaviti,prosto takvi smo po prirodi...ali ja danas ocekujem i 8 susret bez poraza iako im dolazi dosta jaka ekipa Rosenborka,pa sta bude na kraju.

Objavljeno

Mannarino - Melzer J.    1  @  1,50

 

Evo gledam ovaj par i neznam šta bih rekao,mislim da je ovo poklon dana,nadam se da ne griješim,melzerovo vrijeme je odavno prošlo i mislim da kad su u pitanju 3 seta(možda 4) da on tu nema šta tražiti,igra protiv domaćeg igrača kojeg će publika nositi i ako bude imao dan,samo je pitanje koliko gemova će prepustiti melzeru..

 

sretno

Objavljeno

Svojevrsni je dosta toga napisao, ja ću ukratko samo

Kyrgios-Istomin 1 1.28 - Kyrgios je mlada nada, igra jako dobar tenis u posljednje vrijeme i uvijek dobro odigra na Grand Slamovima. Imao je malih problema sa laktom ali je u redu sve i trebao bi bez problema proći Istomina koji je očajan ove sezone.

 

Gavrilova-Larsson 1 1.25 - Gavrilova je eksplodirala ove sezone, ima već dvije top 10 pobjede. Igra sjajno, Larsson nije igrala 2 mjeseca i Gavrilova bi ovo morala bez problema proći.

 

Stosur-Brengle 1 1.22 - Samantha svake godine ovdje igra odlično, a sada dolazi sa titulom iz Strasbourga. Brengle je upala u jako lošu formu nakon Stuttgarta, mislim da ne može parirati ovakvoj Stosur.

 

Pliskova-Zhang 1 1.22 - Pliskova igra sezonu karijere, Zhang je u lošoj formi a i inače je slaba na zemlji tako da bi Pliskova ovo trebala dobiti bez problema

Dodig-Stepanek 1 1.40 - Dodo je napokon proigrao u posljednje vrijeme, imao je nekoliko jako dobrih pobjeda na zemlji. Štepanek se vratio nakon nekoliko mjeseci pauze i ne igra na razini za sada.

Thiem-Bedene 1 1.44 - Ovdje me brine jedino umor Thiema, odigrao je odličan turnir u Nici koji je osvojio i sve bolje igra u posljednje vrijeme. Bedene je nakupio pobjeda na challengerima, ali ako Thiem bude na svojoj razini, Slovenac/Britanac nema šta tražiti ovdje.

Robredo-Golubev 1 1.22 - Golubev upao kao LL. Ima očajnu sezonu iza sebe, odradio je prva dva kola kvala dobro i onda odigrao jako loš meč protiv Vannia koji je trebao završiti u dva seta. Robredo se vraća nakon manje pauze, mislim da dobija Golubeva koji je ovdje tek vezao dvije pobjede.

Giraldo-Young 1 1.26 - Giraldo je kvalitetniji tenisač, pogotovo na zemlji. Young je prošli tjedan od Kuznetsova u kvalama izgubio 6:2 6:0.  Mislim da će Giraldo ovo riješiti u tri seta.

Kuznetsov-Jaziri 1 1.33 - Kuznetsov je odigrao jako dobro u Ženevi i iznenadio me, sa druge strane Jaziri je jako loš posebno na zemlji a uz to je predao posljednji meč. Kuznetsov je odigrao nekoliko dobrih mečeva u posljednje vrijeme za razliku od Maleka i mislim da prolazi dalje danas.

 

Kokkinakis-Basilashvili 1 1.25 - Basilashvili je meni truba na zemlji, zna odigrati tu i tamo dobar meč. Sa druge strane Kokkinakis igra jako dobro, nedavno su igrali i Basilashvili je predao kod velikog vodstva Kokkinakisa

Objavljeno

Nisam igrao ovog Dodiga, ali toliko mi je krivo što u moru dobrih parova što ste postavili tu igrate i to drvo od tenisača, ja ne znam šta je s tim momkom, kako je on došao u svijet tenisa, zašto je odlučio bit tenisač, jer samo ga čudo u ovom meču sa čovjekom koji ima 300 godina može spasiti i odvesti dalje. Al da ste super, stvarno jeste, žao mi je samo što moji parovi koje stavim ne idu jer ko da imam neki urok, kad ne postavim, a odigram, prođe, kad postavim onda popadaju ko kruške. Nadam se da će idući parovi biti bolji.

Objavljeno

Granica kod bet at home-a definitivno premala bar za 1 karton...

 

Ako su granicu stavili na 7,5 a negdje i 8,5 onda je za 1.pol. granica od 2,5 kartona premala...

 

7fZGUtJ.png

 

Evo kako bi to trebalo izgledati...

 

TR0W7te.png

 

I pazite oni daju 2,95 za over 3,5 kartona u 1.pol. a za isti bet Unibet daje 1,90. Tko hoce može napraviti surebet tako da uplati under 3,5 kartona na unibetu po 1,80 te over 3,5 kartona po 2,95 na bet-at-home

Objavljeno

Svi su u tenisu...

Nakon što su iznenađeno izgubili Rangersi jučer ali odigrali undera,

danas očekujem TIGHT GAME ...

 

Mislim da bi mogao neki X pasti između  Anaheim(5.ut)-Chicago X @ 3,80 - imam dobar filing ;)

Objavljeno

 

I pazite oni daju 2,95 za over 3,5 kartona u 1.pol. a za isti bet Unibet daje 1,90. Tko hoce može napraviti surebet tako da uplati under 3,5 kartona na unibetu po 1,80 te over 3,5 kartona po 2,95 na bet-at-home

 

Evo kako lagano zaraditi 100e, neovisno kako završi utakmica! ;)

 

Znači ovako:

 

Uplacujemo 310e na bet at home po 2,95

 

mpWCVlQ.png

 

i 497e kod unibeta...

 

hE5fah5.png

 

ukupna uplata je 807e...

 

Ako bude više od 3,5 kartona 1.pol. bet at home isplacuje 914,5€.

 

Ako bude manje od 3,5 kartona 1.pol. Unibet isplacuje 894,6€.

 

 

I da... naravno navijam da će biti više kartona

http://www.svijetkladjenja.com/analize/serie-a-derby-della-capitale/

Objavljeno

Evo kako lagano zaraditi 100e, neovisno kako završi utakmica! ;)

 

Znači ovako:

 

Uplacujemo 310e na bet at home po 2,95

 

mpWCVlQ.png

 

i 497e kod unibeta...

 

hE5fah5.png

 

ukupna uplata je 807e...

 

Ako bude više od 3,5 kartona 1.pol. bet at home isplacuje 914,5€.

 

Ako bude manje od 3,5 kartona 1.pol. Unibet isplacuje 894,6€.

 

 

I da... naravno navijam da će biti više kartona

http://www.svijetkladjenja.com/analize/serie-a-derby-della-capitale/

CARE! :)

Objavljeno

Ćorić B. - Querrey S. 2 - ako Querrya bude držao servis dobit će meč, jer Borna teško da može izdržati dugi meč jer je mlad i fizička sprema nije baš jača strana, Querry je dobar igrač, zemlja mu nije najjača strana ali može on danas do pobjede.

CSKA Moskva - Rubin Kazan 1 - Cska mora dobiti jer takva ekipa želi igrati Ligu prvaka ili se bar probati kvalificirati u LP, dok Rubinu opet treba za EL, ali Cska ide ovdje sigurno na pobjedu.

Objavljeno

Dodig dodig sve sam napisao u analizi ako ne bude de***.. Ali bio je

TKO CE KOGA AKO NE SVOG SVOGA

meni on nikad nije bio jasan, ne ide mu taj single, pa sunce mu žarko onda odustani od single-a i igraj samo parove, bio je 30 i neki igrač il koji već, sad je gori i od babe mande wolfove hhaha :D 

Objavljeno

Evo kako lagano zaraditi 100e, neovisno kako završi utakmica! ;)

 

Znači ovako:

 

Uplacujemo 310e na bet at home po 2,95

 

mpWCVlQ.png

 

i 497e kod unibeta...

 

hE5fah5.png

 

ukupna uplata je 807e...

 

Ako bude više od 3,5 kartona 1.pol. bet at home isplacuje 914,5€.

 

Ako bude manje od 3,5 kartona 1.pol. Unibet isplacuje 894,6€.

 

 

I da... naravno navijam da će biti više kartona

http://www.svijetkladjenja.com/analize/serie-a-derby-della-capitale/

da li unibet racuna kartone isto kao bet at home? zuti 1 crveni 2 zuti/crveni 3

Objavljeno

A jbg, ja se rijetko kladim na Dodiga ali danas mi je bio privlačan par, na početku 4. seta sudac je na np Štepaneka sudio Dodi out što po njemu to nije bilo, sjeo je na klupu nije htio igrati, na kraju ustao i odradio reda radi do kraja meč

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zanemarite svu ovu pricu iznad mog posta i olaksajte si, odigrajte jedinicu na Viking, ili na njihov prolaz protiv raspalog Dinama, ovisno o vasoj pohlepi i spavajte kao male bebe jer tada vasa buducnost ovisi o prvaku jedne Norveske, obecane zemlje i to u dvoboju sa prvakom jedne raspale, nakaradne Hrvatske. Sretno tko prati
    • Doktori nauka plus molitve za Celje Za ovaj medjuweekend bi analize trebalo da pisu doktori nauka, a ne clanovi ovog smesnog Foruma, posto ce tokom ove sedmice najveci problem biti sta ne odigrati, odnosno najveci problem ce biti kako obuzdati pohlepu i odigrati sto manje predloga, od ovoliko utakmica. Problema je puno, jer je puno utakmica u ponudi, plus se radi o uzvratnim utakmicama, plus se radi o "srednjim" klubovima, a ulozi su veliki, gde "srednji" klubovi igraju za ulog od nekoliko desetina miliona u samoj jednoj utakmici. Evo, na primer, sutra Celje, od koga cu zavrsiti u bolnici ili ludnici, gradic od samo 40.000 stanovnika i poznat samo po rukometu, ima priliku, ili hajde da kazemo igra za ulazak u grupnu fazu Lige Prvaka, sto je odprilike kao kada bi Ploce, Benkovac ili Gospic igrali odlucujucu utakmicu koja bi im donosila pedesetak miliona. U nekom scenariju postoji teoretska prilika da ove sezone u Ligi Prvaka igraju cak dva norveska kluba, sto ako se desi, sigurno ne bi bilo slucajno. A sta tek reci o utakmici Sabah vs Hapoel Beer Sheva, gde jedna ekipa prolazi dalje u grupnu fazu, majko moja. Ja sam na jedvite jade izdvojio sedam utakmica (zajedno sa utakmicama od weekenda) ali je problem sto bi mi za svih sedam utakmica trebalo po deset stranica teksta, sto je ukupno sedamdeset stranica. Problem je i sto su kvote male, ali dobitne, a problem je i kako uklopiti ovih sedam utakmica, a da ih ne odigramo sve zajedno na jednom narodnom ili seljackom tiketu. Over 1,5 gol na utakmici Bodo/Glimt vs Nec po 1,10 (danas) Bayern daje vise od jednog gola Stuttgardu, kvota 1,22 (petak) Ukupna kvota 1,35 U prvoj utakmici izmedju Neca i Bodo/Glimta palo je cetiri gola, a moglo je jos dva, plus su bile dve stative, trideset suteva, deset suteva u okvir gola, devet kornera i sedam takozvanih "velikih sansi za gol". Bodo/Glimtu svaka cast kako su odigrali prvu utakmicu, sa naknadnom pamecu samo mogu reci da je prava steta sto ovaj Bodo/Glimt mnogo vise ne podrzavamo u realnom kladjenju Bayernu je prosle godine nedostajalo samo nekoliko utakmica da dodju do 200 postignutih golova u svim zvanicnim utakmicama, a sada u petak im dolazi Stuttgard u prvoj zvanicnoj utakmici u sred Munchena, plus je Bayern prakticno ostao u istom sastavu, plus su doveli najboljeg igraca Psv-a, plus su Dortmundu pre tri dana postigli dva gola, pa kako onda nece ugurati vise od jednoga kod kuce u Munchenu.  Pohlepne kolege sa Foruma, kome je mala ukupna kvota od 1,33 mogu odigrati dva overa 2,5 gola po 1,33 plus 1,22 sto daje ukupnu kvotu od 1,65  Samo da znate, da u Norveskoj, u Bodeu nisu vrucine, kao kod nas, vec je prohladno, oko 12 stepeni, za danas je predvidjena kisa i to ceo dan, plus u Norveskoj noc pada vec u 15.30 plus se igra na vestackoj travi. Aek, majko moja Ako bi se teoretski desilo, na primer, da u grupnu fazu Lige Prvaka udju Hapoel Beer Sheva, Aek, dva norveska kluba i daj Boze, Celje, iz toga bi moglo mnogo toga da se nauci, na primer, kako se menjaju vremena, ili u kakvu propast vode veliki, skupi i neuspesni sistemi poput Crvene Zvezde, Panathinikosa, Olympiacosa ili Dinama, a na korak od ispadanja je opet i Fenerbahce. Ovaj Aek je neka grcka verzija Bodo/Glimta i primer kako se strpljivo i pametno ide korak po korak, kako su uzeli titulu ispred dva velikana, i otkud njih na samo korak od grupne faze. Sve ispod deset stranica teksta za predstavljanje Aeka bi bilo malo. Ostao im je samo jedan korak da krunisu jedan veliki ciklus, sve samo od njih zavisi, imaju povoljan rezultat iz prve utakmice, igraju kod kuce, imaju bugarsku ekipu za protivnika, pa ako ispadnu na poslednjem koraku, ne mogu nikoga kriviti osim sebe. Ovde predlazem iskljucivo single kladjenje, prakticno da sutra idemo zajedno sa grcima, pa ako se oni sutra sjebu na poslednjem koraku, onda neka padnemo. Sebi sam pravio kombinacije da Aek nece izgubiti u regularnom delu utakmce kroz odvojeno igranje jedinice i X-a, malo sam singlovao i prolaz dalje Aeka, a da danas mora da se postavi predlog u svetoj Poslednjoj Sansi imao bih velike dileme da li bi to bilo vise od jednog gola Bayerna ili prolaz dalje Aeka. Jedini problem sa Aekom vidim u treneru, odnosno nemam neogranicenog poverenja u njega. Trener Aeka je srbin Marko Nikolic, koji se vodi kao najbolji srpski trener u ovom trenutku, a nama ostaje samo da se zapitamo kakvi su tek oni losi srpski treneri, ako im je ovaj najbolji. Feyenoord u nedelju 30.08. plus Ajax ili Brighton u cetvrtak Ukupna kvota oko 1,35-1,40 Od sledeceg weekenda sebi sam izabrao utakmicu Feyenoord vs Den Haag gde mi je otekla glava da li da izaberem golove ili jedinicu ili i jedno i drugo, mada sam trenutno najblizi izboru da ce Feyenoord ugurati vise od jednog gola po 1,18-1,20.  Problem je sto trenutno (utorak 06.45. casova) jos uvek nisam odlucio da li "nesto" iz utakmice Feyenoorda da vezem sa golovima na utakmici Ajax vs Sion, ili da to bude jedinica na Brighton protiv Tromsa ili ipak golovi na toj utakmici. Dok se ne odlucim, za sada neka to bude double Feyenoord daje vise od gola (kvota 1,20) plus over 1,5 gol na utakmici Brighton vs Tromso (kvota 1,10) po ukupnoj kvoti od 1,33 Dvojka na Zvezdu protiv Zemuna po 1,10 (subota) Trenutno insistiranje na Zvezdi je po meni kao ulaganje u kupovinu bordela. Zvanicna nauka kaze da siri preci coveka iz reda Homo postoje oko 2-3 miliona godina, dok prvi moderni ljudi (anatomski moderni)  postoje otprilike 200.000 - 300.000 godina. Isto toliko postoji i prostitucija, najstariji zanat na svetu, i za svih tih 200.000 - 300.000 godina, mi jos nikada nismo culi da je neki bordel propao, bankrotirao ili je bio zatvoren jer nije bilo posla. Nije lako otvoriti bordel, ali kada ga otvorite, rizik da nema posla je ravan nuli. Tako je i sa rizikom da se padne na Zvezdi u ovom trenutku. Molitve za Celje, sada ili nikada vise Nista ne predlazem za kladjenje, barem do sutra, a do sutra bih da pozovem sve kolege sa Foruma da se kolektivno molimo Bogu da Celje kako zna i ume nekako prodje dalje. Celje i prica o njima, odnosno kako su oni dosli na korak od grupne faze Lige Prvaka je izuzetno poucna prica o tome kako je vreme pregazilo otrovne sisteme poput Zvezde i Dinama. Treba napisati knjigu, a ne post na deset stranica teksta, o tome kako je (teorijski) moguce da se desi da grupnu fazu igraju Bodo/Glimt, Viking i Celje. Ne znamo da li ce Celje imati snage i kvaliteta da nacini taj poslednji korak ka Ligi Prvaka, ne znamo ni da li im se (sportski) isplati da igraju Ligu Prvaka sa Barcellonom, Psg-om, Bayernom i Arsenalom, ali ono sto je sigurno jeste da cu sutra predstaviti Celje na deset stranica teksta, inace cu umreti. - 35 dana do utakmice reprezentacija Spanije i Hrvatske u sred Seville      
    • Europska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:19 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use