Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Baš pričam sa prijateljima kako bi trebalo napisat knjigu Svi moji porazi di bi se opisivali svi nemogući padovi na kladionici. Evo, večeras čekam Stosur uzima set, i žena od 3-0 i vodstva do kraja seta uzima samo 3 poena na svoj servis, a izgubi jedva u tiebreaku 7-5. To još nisan doživia. Dođeš do egala, a poen na svoj servis uzmeš svakih 10 minuta. A kad se sitim kad mi je prijatelj igra gabon, afričku košarku, +40,5 hendikep.... to padne. Za koji dan protiv gabona 1.01, uzme taj par za super šansu i gabon sad dobije 40 razlike... Ili cedevita zagreb od neki dan, na poluvrimenu zagreb vodi sa 1 i na kraju izgubi 37 razlike i sruši hendikep od 31,5. Stvarno se ima materijala. Volia bi čut tuđe priče da se barem malo nasmijem ovim teškim porazima.

Objavljeno

Odmah mi je pala na pamet neka rukometna LP tekma, više se i ne sećam ko je igrao (ali sam ja prestao sa većim ulogom na taj sport). Uglavnom, u zadnjih 30 sekundi moja ekipa vodi 5 razlike i ima napad protiv nemotivisanog i nekompletnog protivnika, hendi je naravno 5,5... Izbore sedmerac na 5 sekundi do kraja, zaustavlja se vreme... ja u delirijumu, lik uzima loptu i lagano dobacuje (ne šuta) do golmana i rukuje se sa njim prijateljski... a ja sa staklenom vazom koja mi je bila pri ruci, neprijateljski...  :lol:

Objavljeno

Ufff... sad si me sitija... drugi prijatelj je ima neki rukomet domacin vise golova. I domacin je triba dat jos 1 gol, a 51 minuta tek. I pogodi... naravno da nisu dali taj 1 gol i palo je. A ja... kad sam na nekoj utakmici čeka još 1 korner.. produžetci, lopta ide u korner, igrač kreće prema zastavici i sudac svira kraj, a bilo još 30 sekundi nadoknade i aktivan rezultat. Također Olimpiakos Anderlecht ako se ne varam, ove godine u europskoj ligi. Ista stvar, čekam 1 korner i sudac je poništia čak 3 kornera, jedan u 45+, naljutia se na igrača i da mu je žuti zbog sporog izvođenja, jedan u 70 i nekoj kad se nakon 15 sekundi predomislia i svira zaleđe i u 95oj, opet ista stvar, igrač ide prema zastavici i sudac svira kraj. Nekad je stvarno teško ostat 'normalan' kad tako padneš :D.

Objavljeno

Prije nekih mjesec dana mozda,AHL je bio,mislim Bridgeport ili tako nekako...
Uglavnom cekam samo njih,vode 2 razlike 30 sekundi do kraja...Primaju golove u 19:30 i 19:49 u zadnjoj trecini  :D  :D 
Jednostavno da covjek ne povjeruje koliko nesrece moze imati...

  • 6 months later...
Objavljeno

Odbojka, egal susret na papiru i egal koefijenti. Znam da je domacin bolji i da ce dobiti. Uzimam ipak okladu da ce domaci dobiti prvi set umjesto cijeli susret jer mi je bolja kvota nego da uzmem cistu pobjedu.  kvota da ce uzeti prvi set je bila oko 2.00 a mozda za cijeli susret 1.70-1.80. Cim sam uplatio, domaci pocese da gaze i rezultat pri kraju seta glasi 23-15 i jos druga ekipa servira. Kontam to je sad 24-15 i gotovo je to i idem do WCa. Vracam se, ne gledam uopste tekmu nego samo provjeravam saldo, vidim nije isplaceno, kontam kasne sa isplatom...Pricekam malo, opet nema isplacenog dobitka...Idem da pogledam okoncane rezultate, vidim oklada jos u tijeku..Vratim se na live kladjenje da vidim sta se desava, kad imam sta i vidjeti..Rezultat 35-36 i upravo u tom trenu gosti dobijaju taj set 37-35..Naravno nakon prvog seta domacini poceli ponovo da gaze i dobiju 3-1 i to u preostala tri seta gosti nisu ni jednom presli 15 poena...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Vinicijus Junior se podvrgao estetskom zahvatu. Nije mu se svideo oblik lobanje koji mu je priroda i genetika odredila rodjenjem u Juznoj Americi Sada ce Real Madrid to da mu sredi zvanicnom izjavom da nije imao hirurski zahvat, vec da je samo malo harmonizovao oblik svoje majmunske lobanje.    
    • Larne - Zvezda - Zvezda -1.5 AH (1.575) bet365 Crvena zvezda gostuje kod prvaka Sjeverne Irske kao izraziti favorit ovog dvoboja. Beogradski klub već godinama redovito nastupa u europskim natjecanjima te posjeduje daleko više iskustva od domaće momčadi, koja će pokušati iskoristiti podršku svojih navijača i umjetnu podlogu na Inver Parku. Larne je u prethodnom pretkolu pokazao karakter, ali protiv Crvene zvezde očekuje ga potpuno drugačija razina kvalitete. Srpski prvak raspolaže mnogo jačim igračkim kadrom, a trener će od prve minute tražiti kontrolu utakmice kako bi izbjegao bilo kakva iznenađenja prije uzvrata u Beogradu. Napadački potencijal Crvene zvezde trebao bi doći do izražaja već u prvom poluvremenu. Duarte, Ivanić i društvo imaju dovoljno kvalitete za stvaranje velikog broja prilika, dok će domaćin uglavnom biti prisiljen braniti se duboko na vlastitoj polovici. Očekujemo sigurnu i uvjerljivu predstavu gostiju koji će pokušati riješiti pitanje pobjednika već u prvoj utakmici. Zbog velike razlike u kvaliteti najbolji izbor ostaje pobjeda Crvene zvezde uz hendikep od najmanje dva pogotka razlike. (Koeficijenti 21.7. u 09:15 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Thun - Dinamo BTTS (1.61) bet365 Dinamo Zagreb otvara novu europsku sezonu gostovanjem kod aktualnog prvaka Švicarske. Iako je hrvatski prvak favorit na papiru, gostovanje na umjetnoj podlozi uvijek predstavlja dodatni izazov, pogotovo u prvoj službenoj utakmici sezone. Thun je prošle godine pokazao kako zna iskoristiti prednost domaćeg terena, a pred svojim navijačima sigurno neće igrati podređenu ulogu. Dinamo je tijekom priprema izgledao vrlo uvjerljivo te je ostvario nekoliko visokih pobjeda uz odličnu realizaciju. Dion Drena Beljo nastavio je s golgeterskom formom, dok će vezni red predvođen Mišićem i Zajcom imati zadatak kontrolirati ritam utakmice. Upravo bi kvaliteta u sredini terena mogla biti najveća prednost hrvatskog prvaka protiv vrlo agresivnog domaćina. S druge strane, Thun će pokušati iskoristiti brzinu svojih napadača i što češće prijetiti iz tranzicije. Umjetna trava pogoduje njihovom načinu igre, zbog čega se očekuje vrlo dinamična utakmica s velikim brojem prilika na obje strane. Domaćin će teško cijelu utakmicu odolijevati Dinamovom pritisku, ali isto tako ima dovoljno kvalitete da pronađe put do mreže gostiju. Upravo zbog toga moj izbor pada na okladu da će obje momčadi postići pogodak. Dinamo ima dovoljno napadačke kvalitete za barem jedan pogodak, dok će Thun pred domaćom publikom teško ostati bez ozbiljne prilike tijekom 90 minuta. (Koeficijenti 21.7. u 09:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • I da ne gledamo vise Knollicu i Nives.Hoces si procitati nesto na sportskim stranicama i svako malo,eto ti njih.Dosta vise.
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use