Jump to content
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 13.6.2016. (Live)

crnamamba

Recommended Posts

“Bet365

Danas sve tri utakmice pada korner u prvih 10 minuta? Statistički, u svakoj dosad je pa jedan u prvih 10.

Bas sam gledo to, nesvidaju mi se ita-bel i spa-ceska za to.

U prvoj ce se krenut mlako cini mi se bez ikakve inicijative. Ipak je to skupina smrti, tu poraz svasta moze odnijet. Tezi je popravak nego u drugim skupinama

A spanjolci, posjed do prekustra i pitanje hoce li lopta uc u 16-erac uopce u prih 15min haha

Bas sam gledo to, nesvidaju mi se ita-bel i spa-ceska za to.

U prvoj ce se krenut mlako cini mi se bez ikakve inicijative. Ipak je to skupina smrti, tu poraz svasta moze odnijet. Tezi je popravak nego u drugim skupinama

A spanjolci, posjed do prekustra i pitanje hoce li lopta uc u 16-erac uopce u prih 15min haha

Ako tako misliš, onda su underi value, 2,25 Španjolska i Italija 2,20.

Ja mislim da Španjolci neće danas lako proći sa Česima. Momčad im je pomlađena, protiv Južne Koreje rapsodija, pa blamaža protiv Gruzije, a Česima je najjača snaga momčadski duh i igra, a vidili smo kako su odigrali Rumunji i Ukrajinci.

Češka ne gubi sa 2 razlike 1,6 u bet 365.

Ja mislim da Španjolci neće danas lako proći sa Česima. Momčad im je pomlađena, protiv Južne Koreje rapsodija, pa blamaža protiv Gruzije, a Česima je najjača snaga momčadski duh i igra, a vidili smo kako su odigrali Rumunji i Ukrajinci.

Spanija trenutno dozivljava promenu generacija u svojoj repki, oprezno sa njima. Ja sam licno malo skeptican i mislim da Spanci nece moci dogurati bas daleko (polufinale/finale) ali to cemo videti do kraja, jos je rano za takve prognoze. Inace, Cesi igraju tvrd fudbal slican Slovacima, Spanija igra fudbal sa ogromnim posedom, no posed bez realizacije je prazna prica. Mene iskreno kod njih najvise brine napad tj. da nemaju spica koji je u golgeterskoj formi. Svaka cast Morati (i Adurizu) ali titule su im nosili spicevi poput Torresa i Coste u zizi forme, videcemo kako ce ovo odigrati danas. Mislim da neka manja granica na kartone mora proci, bice barem 3 kartona a vrlo lako i 4. 

Drugi mec moze takodje kartoni zbog Mazica. I Irci i Svedjani dobro znaju da im je ovo najlaksa utakmica u grupi tj. najbolja prilika za bodove. Irci ce kako to znaju odigrati tvrdo. Ocekujem dosta udvajanja Ibrahimovica, a ukoliko se Zlatan unervozi veeeoma lako je da dobija karton. Takodje ima i kod Svedjana kandidata za kartone, sve u svemu bice borba za poene i nekih 4 kartona su jako verovatna.

I na kraju derbi dana, Italija-Belgija. Italija sa dosta promenjenim tj. podmladjenim sastavom. Videcemo kako ce se ovo odraziti na rezultate. Belgija ima repku za strah, imaju prve 2 top postave, po jedna super zamena na svakom igracu, neka logika govori da bi trebali ovo dobiti, ali iz licnog iskustva znam koliko je nezahvalno igrati protiv Zabara koji ni sami ne znaju kako ali izvuku vrlo cesto bodove u ovakvim utakmicama. Prljavi prekrsaji su sastavni deo igre Italijana, Bonnuci, Barzagli i najvaznije Chiellini su i dalje tu a gde su oni tu su i kartoni. Uz Clattenburga bi morali danas videti barem 4 kartona i ovde. Ja licno uzimam u singlu i over 4.5, bice dosta grubosti na oba kraja.

Recimo ovako nesto iz Wwin-a mi se svidja za neko duplanje tj. triplanje:

sf62orX.png?1

Italija-belgija under po 2.2 se ispati uzet. Pogotovo jer barzagli-chiellini-bonuci se znaju zavrzanih ociju, a naprijed i u vezi nemaju igraca kakve su imali prije, da su cak i uz te bunkercine mogli slozit nesto. Ovo je prva utakmica i poraz u ovoj skupini odnosti puno vise nego drugdje tako da stvarno sumnjam da ce netko Krenut u jurnjavu. Taman i da gubi 1-0 jer ce gol razlika u ovom sustavu igrat ogromu ulogu.

Inace bez obzira sto nepamtim slabiju italiju i sto nekako ih se ne stavlja u taj krug favorita, ja vjerujem dosta talijanima jer znaju na rezultat igrat. Oni prolaze po meni ovu skupinu bez ikakvih problema. A u knockout fazi su oni na svome

Italija-belgija under po 2.2 se ispati uzet. Pogotovo jer barzagli-chiellini-bonuci se znaju zavrzanih ociju, a naprijed i u vezi nemaju igraca kakve su imali prije, da su cak i uz te bunkercine mogli slozit nesto. Ovo je prva utakmica i poraz u ovoj skupini odnosti puno vise nego drugdje tako da stvarno sumnjam da ce netko Krenut u jurnjavu. Taman i da gubi 1-0 jer ce gol razlika u ovom sustavu igrat ogromu ulogu.

Inace bez obzira sto nepamtim slabiju italiju i sto nekako ih se ne stavlja u taj krug favorita, ja vjerujem dosta talijanima jer znaju na rezultat igrat. Oni prolaze po meni ovu skupinu bez ikakvih problema. A u knockout fazi su oni na svome

Čisto da ne bude zabune, under koji ja predlažem je under kornera u prvih 10 minuta jer mi se čini da prognoziraš under golova na utakmici.

Jedan brzinski počinje uskoro

Huey/mirnyi -berdych/granollers 1 1.8

Prvo po meni prevelika kvota ima veliki value iz dva razloga berdih nije igrač parova i to ga ne zanima došao je probat podlogu i zagrijavanje za wimbledon jer nema vremena puno za privikavanje na travu

Mislim na podlogu naravno nadalje granollers je čisti zemljas i nisu nikad igrali skupa huey mirnyi uigrani nisu igrali na travi dosad ali su za klasu jaci po meni u paru ,po ovakvoj kvoti moram odigrat

Još nešto mi se sviđa anderson/bautista -guccione/sa 2 1.61

Anderson i bautista nemaju zajedničkih mečeva anderson ima nastavak protiv veselog u 13:30 a ovaj meč je odma u 14:15 dakle to je malo nezgodno za andersona koji tu i tamo odigra parove bautista slično njemu rijetko igra parove i prijavili su se cisto radi privikavanja na travu malo prije wimbledona ,dok guccione i sa par sa dosta mečeva skupa neka srednja klasa su imaju i dosta mečeva na travi tako da opet jedan uigrani par protiv ljudi koji prvi put igraju skupa ,i naravno jedna velika stvar je što guccione ima bombu na servisu a trava je ko stvorena za to ,ima i anderson ali nekako mi njih dva nisu kombinacija jedan izrazito visok jedan nizak igrač msm da će bit tu dosta pomutnje

Evo po meni 2 "poklona" za danas:

Novikov - Krajicek over 21.5 @1.72 bet365

U ostalim veca margina, recimo marathonbet 23. Igra se u Ilkleyu gde je podloga nesto poput one iz Manchestera - jako brza. Bice tesko brejkati ovde, a uz to H2H vise nego dobar, dosad njih dvojica igrali 3 puta, svaki put preko ove granice, poslednji put pre nedelju dana na travi gde je rez bio 7:6 7:6...

Volandri - Arnaboldi over 20.5 @1.80 bet365

Challenger u Perugii na sljaci i dva tenisera u jako losoj trenutoj formi ali super H2H mecevima. Naime od 5 odigranih, cak 4 isla u 3 seta, a samo jednom u 2 i ispod ove granice. Ovo rado uzimam, meni je ovo izjednacen mec, igraju pred svojom publikom i sumnjam da ce neko ovo resiti u 2 kratka seta. 

Ma ova ovaj anderson neće ni singl odigrat a kamoli double kolko pada kiša ..singl od jučer prebačen na danas i sad ga opet pomicnu nesto sta mrzim .. cini mi se da ću cashoutat jer imam triple sa njemačkom i hrv kartonima pogođeno di čekam andersona.. ali zašto ostavit 30€na cashoutu ako već vodi.. fuj haha

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Roma - Feyenoord Oba tima daju gol (1.72) bet365 Jose Mourinho ima zlatnu priliku postati prvi menadžer koji je podigao sva tri velika europska trofeja. Već je osvojio Ligu prvaka i Europsku ligu, a čini se da je spreman krenuti i po naslov Konferencijske lige. A za sve kritičare koji su ga otpisali nakon njegovog boravka u Manchester Unitedu, ovo će biti savršen odgovor. U posljednje vrijeme su u prilično dobrom nizu, dok također imaju samopouzdanje redovito igrajući protiv nekih od najboljih momčadi u Europi i Seriji A. Rimljani su favoriti za pobjedu po kvoti 2.37 u bet365 kladionici. Međutim, Feynoord je odlučio poremetiti sve ove planove. U posljednje vrijeme imaju izvrsne nastupe i postižu dosta golova. Sudeći prema defanzivnih nastupima ove dvije momčadi u posljednjih nekoliko tjedana, očekujem golove na obje strane terena. Iako bi Roma trebala imati prednost, ovo je finale i sve je moguće.  Roma je u polufinalu zabilježila ukupnu pobjedu od 2-1 nad bivšim engleskim prvakom Leicesterom. Oni su neporaženi u 21 od posljednjih 25 utakmica, dok su u svom posljednjem meču pobijedili Torina u gostima sa 3-0. S druge strane imamo Feyenoord koji je u svom polufinalu upisao ukupnu pobjedu od 3-2 nad francuskim Marseilleom. Imajte na umu da su oni neporaženi u 19 od posljednje 22 utakmice, dok su u tom periodu imali i niz od pet uzastopnih pobjeda. Ove dvije momčadi su igrale međusobno i ranije, gdje prate trend sa dosta postignutih golova, a u oba navrata 2015. godine bilo je i golova na obje strane terena. Stoga isto očekujem i ovdje po kvoti 1.72 u bet365 kladionici. Roma: Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Oliveira, Zalewski; Pellegrini, Zaniolo; Abraham Feyenoord: Marciano; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Kokcu; Nelson, Til, Sinisterra; Dessers Izvor: bet365
    • Selekhmeteva O. - Juvan K.     2    1,3    bet365
    • I juce odlicno uglavno glavni listice prolaze, danas ovo bi trebalo sve lagano Halep 20 Sabalenka 20 Ruud,Carreno i Tsitsipas svi -1.5 setovi kao najsigurniji parovi a pored to Pegula Collins Kasatkina 20 Molcan Sinner -1.5
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use