Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Ništa od toga, bijedna 3 kartona.

Nit je Brazil dobia, nit je bilo over 2,5 gola.

Idemo danas napravit razliku.

šuplji brazilci igrali na 0-0 i drago mi da su ispali,a valjda im se neče više igrati , vrijeme za godišnji odmor

Objavljeno

jel moguce da ce betfair imati u ponudi za prvih 10min utakmica samo da ce past gol? bez opcije sa kartonima i kornerima? ili ce nadopunit jos ponudu?

Bit ce kartona sigurno. Uzasno kasno stavljaju ponudu za kartone u usporebi s ostalima

Objavljeno

Danas sve tri utakmice pada korner u prvih 10 minuta? Statistički, u svakoj dosad je pa jedan u prvih 10.

Bas sam gledo to, nesvidaju mi se ita-bel i spa-ceska za to.

U prvoj ce se krenut mlako cini mi se bez ikakve inicijative. Ipak je to skupina smrti, tu poraz svasta moze odnijet. Tezi je popravak nego u drugim skupinama

A spanjolci, posjed do prekustra i pitanje hoce li lopta uc u 16-erac uopce u prih 15min haha

Objavljeno

Bas sam gledo to, nesvidaju mi se ita-bel i spa-ceska za to.

U prvoj ce se krenut mlako cini mi se bez ikakve inicijative. Ipak je to skupina smrti, tu poraz svasta moze odnijet. Tezi je popravak nego u drugim skupinama

A spanjolci, posjed do prekustra i pitanje hoce li lopta uc u 16-erac uopce u prih 15min haha

 

Ako tako misliš, onda su underi value, 2,25 Španjolska i Italija 2,20.

 

Ja mislim da Španjolci neće danas lako proći sa Česima. Momčad im je pomlađena, protiv Južne Koreje rapsodija, pa blamaža protiv Gruzije, a Česima je najjača snaga momčadski duh i igra, a vidili smo kako su odigrali Rumunji i Ukrajinci.

 

Češka ne gubi sa 2 razlike 1,6 u bet 365.

Objavljeno

Ako tako misliš, onda su underi value, 2,25 Španjolska i Italija 2,20.

 

Ja mislim da Španjolci neće danas lako proći sa Česima. Momčad im je pomlađena, protiv Južne Koreje rapsodija, pa blamaža protiv Gruzije, a Česima je najjača snaga momčadski duh i igra, a vidili smo kako su odigrali Rumunji i Ukrajinci.

 

Češka ne gubi sa 2 razlike 1,6 u bet 365.

Spanija trenutno dozivljava promenu generacija u svojoj repki, oprezno sa njima. Ja sam licno malo skeptican i mislim da Spanci nece moci dogurati bas daleko (polufinale/finale) ali to cemo videti do kraja, jos je rano za takve prognoze. Inace, Cesi igraju tvrd fudbal slican Slovacima, Spanija igra fudbal sa ogromnim posedom, no posed bez realizacije je prazna prica. Mene iskreno kod njih najvise brine napad tj. da nemaju spica koji je u golgeterskoj formi. Svaka cast Morati (i Adurizu) ali titule su im nosili spicevi poput Torresa i Coste u zizi forme, videcemo kako ce ovo odigrati danas. Mislim da neka manja granica na kartone mora proci, bice barem 3 kartona a vrlo lako i 4. 

Drugi mec moze takodje kartoni zbog Mazica. I Irci i Svedjani dobro znaju da im je ovo najlaksa utakmica u grupi tj. najbolja prilika za bodove. Irci ce kako to znaju odigrati tvrdo. Ocekujem dosta udvajanja Ibrahimovica, a ukoliko se Zlatan unervozi veeeoma lako je da dobija karton. Takodje ima i kod Svedjana kandidata za kartone, sve u svemu bice borba za poene i nekih 4 kartona su jako verovatna.

I na kraju derbi dana, Italija-Belgija. Italija sa dosta promenjenim tj. podmladjenim sastavom. Videcemo kako ce se ovo odraziti na rezultate. Belgija ima repku za strah, imaju prve 2 top postave, po jedna super zamena na svakom igracu, neka logika govori da bi trebali ovo dobiti, ali iz licnog iskustva znam koliko je nezahvalno igrati protiv Zabara koji ni sami ne znaju kako ali izvuku vrlo cesto bodove u ovakvim utakmicama. Prljavi prekrsaji su sastavni deo igre Italijana, Bonnuci, Barzagli i najvaznije Chiellini su i dalje tu a gde su oni tu su i kartoni. Uz Clattenburga bi morali danas videti barem 4 kartona i ovde. Ja licno uzimam u singlu i over 4.5, bice dosta grubosti na oba kraja.

Recimo ovako nesto iz Wwin-a mi se svidja za neko duplanje tj. triplanje:

sf62orX.png?1

Objavljeno

Ako tako misliš, onda su underi value, 2,25 Španjolska i Italija 2,20.

Ja mislim da Španjolci neće danas lako proći sa Česima. Momčad im je pomlađena, protiv Južne Koreje rapsodija, pa blamaža protiv Gruzije, a Česima je najjača snaga momčadski duh i igra, a vidili smo kako su odigrali Rumunji i Ukrajinci.

Češka ne gubi sa 2 razlike 1,6 u bet 365.

Italija-belgija under po 2.2 se ispati uzet. Pogotovo jer barzagli-chiellini-bonuci se znaju zavrzanih ociju, a naprijed i u vezi nemaju igraca kakve su imali prije, da su cak i uz te bunkercine mogli slozit nesto. Ovo je prva utakmica i poraz u ovoj skupini odnosti puno vise nego drugdje tako da stvarno sumnjam da ce netko Krenut u jurnjavu. Taman i da gubi 1-0 jer ce gol razlika u ovom sustavu igrat ogromu ulogu.

Inace bez obzira sto nepamtim slabiju italiju i sto nekako ih se ne stavlja u taj krug favorita, ja vjerujem dosta talijanima jer znaju na rezultat igrat. Oni prolaze po meni ovu skupinu bez ikakvih problema. A u knockout fazi su oni na svome

Objavljeno

Italija-belgija under po 2.2 se ispati uzet. Pogotovo jer barzagli-chiellini-bonuci se znaju zavrzanih ociju, a naprijed i u vezi nemaju igraca kakve su imali prije, da su cak i uz te bunkercine mogli slozit nesto. Ovo je prva utakmica i poraz u ovoj skupini odnosti puno vise nego drugdje tako da stvarno sumnjam da ce netko Krenut u jurnjavu. Taman i da gubi 1-0 jer ce gol razlika u ovom sustavu igrat ogromu ulogu.

Inace bez obzira sto nepamtim slabiju italiju i sto nekako ih se ne stavlja u taj krug favorita, ja vjerujem dosta talijanima jer znaju na rezultat igrat. Oni prolaze po meni ovu skupinu bez ikakvih problema. A u knockout fazi su oni na svome

Čisto da ne bude zabune, under koji ja predlažem je under kornera u prvih 10 minuta jer mi se čini da prognoziraš under golova na utakmici.

Objavljeno

Jedan brzinski počinje uskoro

Huey/mirnyi -berdych/granollers 1 1.8

Prvo po meni prevelika kvota ima veliki value iz dva razloga berdih nije igrač parova i to ga ne zanima došao je probat podlogu i zagrijavanje za wimbledon jer nema vremena puno za privikavanje na travu

Mislim na podlogu naravno nadalje granollers je čisti zemljas i nisu nikad igrali skupa huey mirnyi uigrani nisu igrali na travi dosad ali su za klasu jaci po meni u paru ,po ovakvoj kvoti moram odigrat

Objavljeno

Još nešto mi se sviđa anderson/bautista -guccione/sa 2 1.61

Anderson i bautista nemaju zajedničkih mečeva anderson ima nastavak protiv veselog u 13:30 a ovaj meč je odma u 14:15 dakle to je malo nezgodno za andersona koji tu i tamo odigra parove bautista slično njemu rijetko igra parove i prijavili su se cisto radi privikavanja na travu malo prije wimbledona ,dok guccione i sa par sa dosta mečeva skupa neka srednja klasa su imaju i dosta mečeva na travi tako da opet jedan uigrani par protiv ljudi koji prvi put igraju skupa ,i naravno jedna velika stvar je što guccione ima bombu na servisu a trava je ko stvorena za to ,ima i anderson ali nekako mi njih dva nisu kombinacija jedan izrazito visok jedan nizak igrač msm da će bit tu dosta pomutnje

Objavljeno

Čisto da ne bude zabune, under koji ja predlažem je under kornera u prvih 10 minuta jer mi se čini da prognoziraš under golova na utakmici.

Aha ti za kornere predlazes. Pa po meni ima neki value i to al to je na kraju cista lutrija bez obzira na stil igre i sve. Al da ja sam mislio na under golova.

Objavljeno

Htio sam postavit neki tenis prije ali ivan je oba ta moja para vec ucio. Tako da samo potpisujem To.

A ja bi predlozio jos, nazalost bez analize jer ne stignem

troicki/lindstedt - kontinen/peers 2 @ 1.45

Troicki i lindstedt prva suradnja, a kontinen/peers ipak igraju neko vrijeme vec skupa

Objavljeno

Evo po meni 2 "poklona" za danas:

Novikov - Krajicek over 21.5 @1.72 bet365

 

U ostalim veca margina, recimo marathonbet 23. Igra se u Ilkleyu gde je podloga nesto poput one iz Manchestera - jako brza. Bice tesko brejkati ovde, a uz to H2H vise nego dobar, dosad njih dvojica igrali 3 puta, svaki put preko ove granice, poslednji put pre nedelju dana na travi gde je rez bio 7:6 7:6...

 

Volandri - Arnaboldi over 20.5 @1.80 bet365

 

Challenger u Perugii na sljaci i dva tenisera u jako losoj trenutoj formi ali super H2H mecevima. Naime od 5 odigranih, cak 4 isla u 3 seta, a samo jednom u 2 i ispod ove granice. Ovo rado uzimam, meni je ovo izjednacen mec, igraju pred svojom publikom i sumnjam da ce neko ovo resiti u 2 kratka seta. 

Objavljeno

Ma ova ovaj anderson neće ni singl odigrat a kamoli double kolko pada kiša ..singl od jučer prebačen na danas i sad ga opet pomicnu nesto sta mrzim .. cini mi se da ću cashoutat jer imam triple sa njemačkom i hrv kartonima pogođeno di čekam andersona.. ali zašto ostavit 30€na cashoutu ako već vodi.. fuj haha

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • https://www.h2hstats.net/football/htft-12-or-21/   Za kolege koji vole statistiku,jedna stranica koja prati sve klubove na dnevnoj bszi koji su igrali iz 1/2 i 2/1.Prilicno korisna i za live kladenje i za prematch odabir.Dosta je bitno biti strpljiv ali koristi poprlicno.
    • Cela prosla sedmica je bilo jedno obicno gubljenje vremena. Hteo sam da predstavim nekoliko evropskih reprezentacija, pre svih spance kao (moje) prve favorite, a onda i Norvezane, za koje mislim da ce biti odlicni. A onda smo skrenuli pravo u qurac, morali smo da gubimo vreme na hrvatsku reprezentaciju, pa onda na BiH reprezentaciju, pa smo stigli sve do Mletacke Republike, Splita, kozojeba i Medjugorja, a o Norveskoj ni reci … cccccccc Zamislite vi da zbog Hrvatske i Bosne nismo stigli da predstavimo norvezane … cccccc To je kao da imamo avionski let za Las Vegas, i onda na putu do aerodroma stanemo za trenutak na benzinskoj pumpi da uzmemo bocu mineralne vode da imamo za put, i onda zbog tih trideset sekundi zakasnimo na avion, i ne odemo na kockanje u Las Vegas. Nemam nikakve volje, a ni entuzijazma da vam danas predstavim reprezentaciju Norveske, pa pokusajte sami da zamislite koliko norvezani odlicno izgledaju. Znamo se dugo na Forumu. Zbog nedostatka entuzijazma, pokusajte da zamislite danasnji post. Post bih napisao na deset stranica teksta. Prvo bismo opevali Norvesku kao zemlju, i to vec stoti put na nasem Forumu. Onda bismo malo predstavili norveski obrazovni sistem i mentalitet tih divnih ljudi. Verovatno bi se malo i zaustavili na tome sta su oni u globalnim okvirima u oblasti obnovljive energije. A onda bismo verovatno predstavili kakav se fudbal igra u toj zemlji, i kakva im je nacionalna liga. Barem na pet-sest stranica bismo predstavili maleni Bodo/Glimt, i zasto su bas oni, a ne Dinamo ili Crvena Zvezda obelezili evropska takmicenja vec nekoliko godina. Malo bismo pricali i o vrednoci, jednostavnosti, prakticnosti, skromnosti norveskih gradjana, a verovatno bih osobno i onanisao kako ta zemlja funkcionise. U reprezentativnom delu posta bih pokusao da objasnim kako je nastala ova sadasnja generacija norveskih igraca, i kako su zavrsili svoju kvalifikacionu grupu. Dugo se znamo sa Foruma. Verovatno znate kako bih predstavio jednu reprezentaciju koja mi se veeeeeeeoma svidja. A samo mi se spanci vise svidjaju od norvezana, nema drugih. Norveska igra u noci ponedeljak na utorak od 02.00 gde nista ne predlazem u realnom kladjenju jer o ovim africkim govnima nista ne znam. Ali, posto se vec dugo poznajemo na Forumu, pokusajte samo da zamislite sa kakvom erekcijom bih predstavio reprezentaciju Norveske. Znaci, oprosti Norvesko sto smo izgubili vreme na Hrvatskoj i Bosni, a nismo trebali, kladicemo se na vas, norvezane da cete daleko dogurati, a za utakmicu koja dolazi u 02.00 casova  NoBet.  
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use