Jump to content
Lolek222

England Premier League 2016/2017

Tko osvaja Premiership 2016/2017?  

25 glasova

1. 1. Tko osvaja Premiership 2016/2017?

• Manchester City
    • Manchester United
    • Arsenal
      0
    • Chelsea
    • Tottenham
      0
    • Liverpool
    • Leicester
      0
    • Ostali
      0

Recommended Posts

Evo dvije specijalne oklade iz bet365 za premier ligu

Man.Utd to finish top 4 @ 1.44
Liverpool to finish top 4 @ 2.37

Na utd je mali kof ali i dalje value po meni. Past ce jos to. Ugl to su dva kluba koja nemaju obvezu igranja LP, a svi znamo odnost engleza prema EL. Doveli su nove trenere koji spadaju u sam vrh trenerskog posla i imaj zadatak vratiti ova sva kluba tamo di pripadaj, a to je sam vrh engleskog nogometa. Svaka cast arenalu, chelseau i ostalima ali ovo jesu i uvijek ce biti dva najveca engleska kluba. Kako ne igraju europu mogu se koncentrirati na ligu i ja se nadam da bi ove sezone mogli vidjeti nesto sto engleska dugo ceka. A to je dvoboj utd i liverpoola za titulu. Chelsea tek sada se treba snaci po conteom, arsenal ko arsneal a sto se citiya tice mislim da se guardiolina tika-taka nece dobro snac na otoku. A za tottenham mislim da ce igranje LP biti preveliko opterecenje. Znam da je i mourinhu ovo prva sezona u manchesteru ali zna on premier ligu i nema potrebe za prilagodbom i po meni je u trenutku kada je mourinho stavio potpis na papir manchester united postao legitiman kandidat za titulu. A i zasigurno je kao glavni cilj u oba kluba zacrtan ulazak u LP sljedece godine

Imam jos par oklada sa ova dva kluba ali ima jos do sezone pa ce bit vremena da to postavim

Evo jos jednog picka iz Premier Lige kojeg planiram odigrati:

Sunderland vs Middlesbrough, Middlesbrough @2.37 bet365

LyDokg3.png?1

Znaci tip je da Middelsbrough bude bolje plasirani tim na kraju sezone od Sunderlanda. Middelsbrough se ozbiljno pojacava, dosad su uspeli dovesti sledeca imena: Negredo, Subotic, V. Valdes a danas su potpisali i Barragana iz Valencie koji je prethodno bio igrac Liverpoola. Sunderland jos nista konkretno nije obavio sto se transfera tice, cak su prodali Giaccherinija u Napoli, nemaju los tim ali ove sezone je Premier Liga podigla standarde i bice jako tesko osvajati bodove. Mislim da Middlesbrough moze biti prijatno iznenadjenje ove godine i ima sanse da zavrsi negde na sredini, i po mom misljenju iznad Sunderlanda.

Lamela najviše asista (67) 1u 888sport

Erik je sazrio kao igrač, ima sve više iskustva i sve je samouvjereniji na terenu. Prosle sezone je imao 9 asista, za 2 vise od sezone prije. Tottenham se pojacao sa Janssenom sto znaci da ce imati Kane partnera u napadu vrlo kvalitetnog, a to znaci puno vise dodavanja i hranjenja njih loptom sto ce dati prostora Lameli. Primjera radi De Bruyne je prosle sezone imao identican broj asista kao i Lamela, a kladionice na njega postavili 5.00, Ozil sa ogromnih 19 asista prosle sezone logicno 3.00, ali upitno je hoce li moci ponoviti takav uspjeh ove sezone, jer je Arsenal postao predmet sprdnje na racun njihovih "pojacanja". Velika je konkurencija ovdje, Lamela zasigurno nije prvi favorit za najboljeg asista nove Premier lige, ali ovih 67 je daleko previse na takvog igraca. Ovo se definitivno isplati odigrati, vidim veoma dobar value u ovome. Sretno nam.

Lamela najviše asista (67) 1u 888sport

Erik je sazrio kao igrač, ima sve više iskustva i sve je samouvjereniji na terenu. Prosle sezone je imao 9 asista, za 2 vise od sezone prije. Tottenham se pojacao sa Janssenom sto znaci da ce imati Kane partnera u napadu vrlo kvalitetnog, a to znaci puno vise dodavanja i hranjenja njih loptom sto ce dati prostora Lameli. Primjera radi De Bruyne je prosle sezone imao identican broj asista kao i Lamela, a kladionice na njega postavili 5.00, Ozil sa ogromnih 19 asista prosle sezone logicno 3.00, ali upitno je hoce li moci ponoviti takav uspjeh ove sezone, jer je Arsenal postao predmet sprdnje na racun njihovih "pojacanja". Velika je konkurencija ovdje, Lamela zasigurno nije prvi favorit za najboljeg asista nove Premier lige, ali ovih 67 je daleko previse na takvog igraca. Ovo se definitivno isplati odigrati, vidim veoma dobar value u ovome. Sretno nam.

Srušeno već na 41

Ibra top goalscorer 5,0 (bet365) | Aguero top goalscorer 3,5 (sportingbet)

- Ne vidim im konkurenciju ove sezone, Kane od pocetka igra cak poluspica mada vjerujem da ce se vratiti u sam vrh kroz sezonu, Costa je dobro krenuo u sezonu al ne vjerujem da ih moze pratit, Lukaku, Stturidge, Giroud panjina i ostali iz jos ''manjih'' klubova nikako. Necu o Ibri i Agueru pisati jer tko ne zna tko su i sto su bolje da se ne uplice. Oboje od pocetka sezone pucaju penale sto je dodatni plus, a najprije bi neka ozljeda mogla srusiti okladu, al zato igram obojicu i tesko da ce se bas obojica povrijediti. Ulog sam stavio identican na oba igraca jer vise simpatiziram Ibru i volio bi da on bude taj a i nije drasticna razlika u koefima, a tko zeli ispratiti preporucujem da se ulozi podijele da bude identican profit jer nebi dao nijednome prednost. Sretno tko isprati!

Arsenal završava u TOP4 3,25 @ bet365

Zanimljiva oklada koja nije toliko nemoguća posebno kad pogledamo igre Arsenala u zadnjih par kola. Topnici su se pribrali i blizu su cilja koje donosi 4.mjesto. U Zadnjih pet utakmica momčad Arsene Wengera ima 4 pobjede. U utrku sa Liverpoolom ulaze sa utakmicom manje i 4 boda zaostataka. Matematika je jasna Arsenal mora dobiti sve 3 utakmice i nadati se kiksu Redsa. Iduće kolo je presudno. Arsenal gostuje na Britaniji kod Stokea, dok West Ham kod kuće dočekuje Liverpool. Momčad Slavena Bilića zaključala je svoj gol na Olimpijskom stadionu, tako su u zadnja tri domaća susreta sačuvali mrezu uz to su upisali  dvije pobjede i remi .Liverpool se doveo u tešku situaciju zahvljujući remijem na svome Anfieldu protiv Southamptona. Pomogne li Bilić Arsenalu, Topnici do kraja imaju dvije domaće utakmice. Otpisani Sunderland i  u zadnjem kolu Everton koji se strašno muči na gostovanju.Liverpool ako prodje ovo gostovanje kod West Hama u zadnjem kolu čeka ga rutinski posao protiv Middlesbrougha. Liverpool svakako ima prednost u ovoj utrci no kiks na Olimpijskom stadionu mogao bi vrlo lako usmjeriti Arsenal prema 4.mjestu. Vidjeti ćemo hoće li onaj promašeni penal Milnera prošlog vikenda protiv Southamptona biti ključan u utrci za kvalifikacije Lige prvaka.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use