Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NOVI SvijetKladjenja forum


Goksim

Novi SvijetKladjenja forum  

118 glasova

  1. 1. Sviđa li ti se novi SK forum?



Recommended Posts

Dobrodošli na NOVI SvijetKladjenja forum!

Konstantno radimo na unapređenju foruma kako bi se svi članovi osjećali što ugodnije te kako bi isti bio što funkcionalniji. Ponosno mogu objaviti da smo implementirali najnovije tehnologije koje će nam pružiti razne mogućnosti. Usudio bi se reći da ćemo, sa ovim mogućnostima, biti "Facebook za klađenje". :D

Više o detaljima i funkcionalnostima koje su implementirane na SvijetKladjenja forum idućih dana. Do tada pozivam sve članove da istraže novi forum i pogledaju novitete koje imaju, kako u profilima, tako i u raznim izbornicima te na samom forumu. Također pozivam sve posjetitelje koji još nisu postali članovi SvijetKladjenja foruma da nam se pridruže. 

Iskreno se nadam da će vam se forum, na kojem smo dugo radili, svidjeti te da će nam pomoći da još bolje, kvalitetnije a kada treba i brže komuniciramo, lijepo se i ugodno družimo te u konačnici veselimo uz dobitne listiće!

Vaš SvijetKladjenja

Link to comment
Share on other sites

Meni je bolja ova SK tema, iako mi malo više "bode" oči ova jaka crvena boja.  Ova tamnija bi bila idealna za ceo forum, imo.

pDM2RLh.png

Druga stvar koju sam primetio je sužen prostor za tekst/analize, izmedju širokog profila članova (levo) i obaveštenja o temema i porukama (desno).

Ono što mi se svidja je to što više nema praznog prostora izmedju dna foruma i ostalih podforuma kada ih zatvorim. 

lXHa614.png

 

Još je rano suditi, lično bih voleo malo drugačiji raspored podforuma (i još nešto što sam već pisao u SK sugestijama) ali ovo je sigurno naprednija i funkcionalnija verzija/platforma tako da treba malo vremena da se naviknemo, u svakom slučaju čestitam adminima na odradjenom poslu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zoom-zoom said:

Stranica nije pronadjena :( kad pokusam otvoriti Dnevne tipove

Pogledat ćemo u ćemu je problem. Meni radi ispravno, ali još je 2-3 ljudi prijavilo isti problem. Pozivam sve da u ovaj podforum, kako podijele svoje impresije oko novog foruma, tako i prijave eventualne greške i poteškoće kako bi iste i otklonili.

S3Hp5Yk.png

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, zoom-zoom said:

Stranica nije pronadjena :( kad pokusam otvoriti Dnevne tipove

Pitanje za one koji su prijavili problem sa dnevnim tipovima: Ne radi vam subotnji podforum ili podforum u kojem se nalazi popis po danima. Dakle ne radi vam pristup podforumu gdje su analize za danas ili pristup gdje je popis podforum po danima (subota, nedjelja....)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Goksim said:

Pitanje za one koji su prijavili problem sa dnevnim tipovima: Ne radi vam subotnji podforum ili podforum u kojem se nalazi popis po danima. Dakle ne radi vam pristup podforumu gdje su analize za danas ili pristup gdje je popis podforum po danima (subota, nedjelja....)

Sada sve radi :)

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dejo said:

Sada i meni sve radi. Pitanje, prije mi je na mobu kada sam ušao u npr. subotu uvijek bacio na prvi nepročitani post, a sada me baca uvijek na prvi post od tog dana. Da li se to može negdje u postavkama podesiti da uvijek ide na prvi ne pročitani ili na zadnji post koji je pročitan ako nema novih?

Kako bi išli na zadnji post, kliknite odnosno dodirnite vremensku oznaku koja označava kad je objavljena zadnja poruka u toj temi. Evo i slike - dakle, kliknemo na "11 min" kako bi išli na zadnju objavu.

SK-forum-tema-zadnja-objava.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Djurgarden - Chelsea - Pobjeda Chelsea sa 2 ili više golova razlike (1.72) bet365 Prva tekma polufinala Konferencijske lige igra se na 3Areni, a Plavci iz Londona dolaze puni samopouzdanja i želje da već ovdje zakucaju jedan fin rezultat pred revanš kod kuće. Djurgarden? Ma nisu za podcijenit. Pokazali su zube protiv Rapida - preokrenuli, izbacili ih, i rekli: “Mi nismo došli da budemo statisti.” Ali ruku na srce, kući baš i ne briljiraju - samo jedna pobjeda u zadnjih pet domaćih tekmi.  A Chelsea? Osim tog jednog kiksa protiv Legije, sve drugo je bilo školski - pogotovo kad igraju vani. Tri zadnje gostujuće utakmice bez poraza, i to protiv ekipa koje znaju zategnut. Ko je favorit? Pa ne moraš bit fudbalski ekspert da skontaš - Chelsea je ogroman favorit. Imaju širinu, klupu, iskustvo, i što je najvažnije - znaju kako se igra kad je gusto. Djurgarden ako ne bude pazio, mogu nastradat već u prvoj utakmici. Vjerujem da Chelsea ovdje odnosi pobjedu, i to s minimum dva gola razlike po kvoti 1.72 u bet365 kladionici. Ako Djurgarden i zabije, neće im puno pomoći - Plavci grabe prema finalu. Sretno! (Koeficijenti 1.5. u 11:32 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Athletic Bilbao - Manchester United oba daju gol (1.95) bet365 Athletic Bilbao dočekuje Manchester United na vrelom San Mamesu u prvoj polufinalnoj utakmici Europske lige! Crveni đavoli stižu s idejom da nastave niz bez poraza, ali neće im biti lako - Baskijci su kod kuće beton. United je prošao Lyon u dramatičnom stilu - 5:4 u revanšu, ukupno 7:6. Ali realno, van Old Trafforda nisu baš najjači - 2 pobjede i 2 remija u zadnje 4 gostujuće. Nije loše, ali nije ni bajno. A Bilbao? Mašina! Razvalili su Rangerse s 2:0 i od januara nisu osjetili gorčinu poraza na svom terenu. A tu je i mali Nico Williams, leti po terenu - gol ili asistencija u svakoj domaćoj utakmici ove sezone u EL.  Što se tiče povreda - United opet bez pola ekipe. Diallo, Collyer, de Ligt, pa Bayindir i Heaven pod znakom pitanja, Dalot i Zirkzee vjerovatno out do kraja sezone. Lisandro Martinez? I dalje nema naznaka da će se vratiti ove sezone. Bilbau fali Sancet, njihov top-strijelac. Athletic Bilbao: Simon; Gorosabel, Vivian, Alvarez, Berchiche; Ruiz de Galarreta, Jauregizar; I. Williams, Berenguer, N. Williams; Guruzeta Manchester United: Onana; Yoro, Maguire, Shaw; Mazraoui, Ugarte, Casemiro, Dorgu; Fernandes, Garnacho; Hojlund Iako gostuju, Manchester United ulazi u ovaj dvoboj kao blagi favorit zahvaljujući nizu bez poraza u Europskoj ligi. No, s obzirom na Bilbaovu efikasnost i sjajan domaći niz, očekujem se da će obje momčadi postići pogodak po koeficijentu 1.95 koji nudi bet365 kladionica. Sretno svima. (Koeficijenti 30.4. u 14:32 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Sve u redu, ispricavam se iskreno onda jos jednom svima spomenutima. Ma jasno da ima gresaka, bilo je i novih pravila dodanih tako da, sve je to normalno. Sve jasno Apropo ostatka posta, slazem se s napisanim, a vjerujem i velika vecina obzirom da je razmisljanje realno i normalno. Lp
    • Pozdrav kolega @mesrine, što se tiče propuštenih kola, 5 uzastopnih se računa, očigledno se dogodila greška u pisanju, isto tako je bila i greška za ono postavljanje istih tipova u Guts-Leonardo kupu na početku natjecanja ako se sjećaš, gdje sam i ja sam mislio da se ne smije u prvim kolima, po pravilima, ali se dogodila greška u pisanju. Razumljivo je jer su pravila jako kompleksna i nije ih bilo lako napisati. Svakako smo tu da ispravimo i regulišemo sve, zato i jesmo napravili ovu temu posebnu za ovakve stvari. A što se tiče postavljanja tipova za kolegu @mester, tolerisao sam dva ili tri puta, ne mogu se sjetiti sada, ali ne bih više tolerisao, jer ukoliko sam @mester neće postavljati tipove, ne može netko drugi postavljati za njega do kraja sezone, bilo bi zaista glupo. Ako sada ovo kolo nije postavio, onda nema smisla da netko ponovo već treći ili četvrti put zaredom postavlja za njega. Mislim da će se i ostali složiti sa mnom što se toga tiče. Okej je dva tri kola, ali više, ne bi bilo fer prema ostalima.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use