Jump to content
IzudinB

Petak 7.4.2017. (Live)

Recommended Posts

prije 7 sati, Drughi said:

Lokomotiva - Cibalia 

Over 4,5 zuta kartona - 1.60 PSK

Pisem preko mobitela pa necu duljit. Pogledao sam samo zemaljske kladionice PSK i SS, ne znam koje strane imaju HNL kartone u ponudi. Sinoc je u SS margina takoder bila 4.5 ali evo jutros su je podignuli na 5.5 i stavili 1.70 na over. Ugl. ovo je info od bivseg igraca Lokomotive i bivseg HR reprezentativca (nije tesko zakljuciti od koga :) ). Naime Lokosi se uvijek pred utakmicu s Dinamom (odnos Lokomotive i Dinama ne treba posebno pojašnjavat) "čiste" od zutih kartona. Tako je bilo i u prethodnim sezonama, a i u proslom kolu hnl-a. Tako danas 4 igrača Lokosa moraju dobiti karton kako bi se ocistili i propustili utakmicu s Dinamom. Uzevsi u obzir da su ta 4 kartona koliko-toliko sigurna, vjerujem da ce biti jos jedan, dovoljan za prolaz oklade. U prethodnom dvoboju ovih ekipa smo mogli vidjeti cak 11 zutih kartona (Cibalia 7, Lokomotiva 4), pa vjerujem kako cemo i danas barem 5. 

Sretno ;)

Laganini,cak je Cibalia vise pridonijela overu nego Lokosi.

Ali oni faulovi Bockaja i Dolezala su bili tako smijesni i ociti da idu napraviti zute kartone .Utakmica nije ni zavrsila,ali vidjeces kad i Sunjic dobije zuti,i on je na ta 2 zuta.

prije 7 sati, Drughi said:

Lokomotiva - Cibalia 

Over 4,5 zuta kartona - 1.60 PSK

Pisem preko mobitela pa necu duljit. Pogledao sam samo zemaljske kladionice PSK i SS, ne znam koje strane imaju HNL kartone u ponudi. Sinoc je u SS margina takoder bila 4.5 ali evo jutros su je podignuli na 5.5 i stavili 1.70 na over. Ugl. ovo je info od bivseg igraca Lokomotive i bivseg HR reprezentativca (nije tesko zakljuciti od koga :) ). Naime Lokosi se uvijek pred utakmicu s Dinamom (odnos Lokomotive i Dinama ne treba posebno pojašnjavat) "čiste" od zutih kartona. Tako je bilo i u prethodnim sezonama, a i u proslom kolu hnl-a. Tako danas 4 igrača Lokosa moraju dobiti karton kako bi se ocistili i propustili utakmicu s Dinamom. Uzevsi u obzir da su ta 4 kartona koliko-toliko sigurna, vjerujem da ce biti jos jedan, dovoljan za prolaz oklade. U prethodnom dvoboju ovih ekipa smo mogli vidjeti cak 11 zutih kartona (Cibalia 7, Lokomotiva 4), pa vjerujem kako cemo i danas barem 5. 

Sretno ;)

Prolaz do 75 min,pomogla i Cibalia dosta,ali bit ce jos do kraja kartona,ne sumnjam u to...

prije 28 minute, JackieJack said:

Da cujem misljenja, da li bi ovo branili ili ne? :D

77cmecl.png?1

Btw, hvala Forzi na rukometu :)

Ja možda nebi branio jer znao si da će biti zadnji par ako drugo prođe. Branjenje ima smisla ukoliko su se pojavile neke informacije oko sastava koje bitno mjenjaju stvari. Eventualno bi branio 50% dobitka, iako rijetko kada radim branjenja. Sretno, nek prođe pa da se lijepo igra za vikend i Ligu Prvaka! ;) 

prije 13 minute, Goksim said:

Ja možda nebi branio jer znao si da će biti zadnji par ako drugo prođe. Branjenje ima smisla ukoliko su se pojavile neke informacije oko sastava koje bitno mjenjaju stvari. Eventualno bi branio 50% dobitka, iako rijetko kada radim branjenja. Sretno, nek prođe pa da se lijepo igra za vikend i Ligu Prvaka! ;) 

Upravo sam to i uradio, donekle mi vazno da osiguram bar ulog koji je isao iz dzepa, ostalo ostavljam Townsu odnosno Gobertu protiv kojeg je ovaj redovno isao ispod pa sta bude... 

Jackie, zanimljiv post sa jednog foruma:

"Towns na 23.5 znači boli me uvo i sam Isus Hrist da se spusti da ga čuva ovo je jednostavno disrespectful za ovakvog igrača i ja ovo guram + namerno." :D:D:D

Nadam se da se Towns neće naljutiti zbog ovakve granice i da će ići under

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use