Jump to content
IzudinB

Srijeda 12.4.2017. (Live)

Recommended Posts

prije 6 sati, zeko1088 said:

SKA - Metalurg 1 @1,8

Over 5 @1,88

Game 3 finala KHL-a je pred nama danas od 17:30 sati. Nakon 2 utakmice u Magnitogorsku rezultat je na pocetku, 1:1. Prvu utakmicu dobio je SKA 5:4, u drugoj je Metalurg vratio stvari na pocetak, 3:1.

Proslu utakmicu sam imao bet over 5.0 i nakon odgledane utakmice opet bi uzeo bez puno razmisljanja. Trener je najavio promijene u konceptu utakmice i potpuno mu se isplatilo. Prepustili su dominaciju gostima i prijetili iz opasnih kontri. K tome su i poveli. Zanimljivo je da su u prvoj trecini domacini pukli 2!!! puta na gol. U drugoj 8, u trecoj 7. S druge strane SKA je imao 17, 11 i 16 udaraca. 

SKA je izjednacio i kada su doslovno obljetali gol Kosheckhina koji je radio mala cuda, sa igracem manje Metalurg je poveo dvije minute prije kraja druge. Treci su zabili na prazan gol, a i void prosle oklade mi je bio jako blizu jer su imali jos jedan udarac sa plave na prazan gol, al je netko promasio...

Po svemu sto sam vidio SKA je kvalitetnija momcad i samo zaslugom Koshechkina i srece (pak je isao u gol i na crti se zbog rotacije zaustavio umjesto da udje u gol, nekoliko  stativa, itd.) rezultat je 1:1. Nadam se da ce SKA povesti, a onda ce se metalurg morati otvoriti. SKA niti ne zna drugacije igrati.

Danas ocekujem nastavak tradicije sa puno golova i da bolja momcad povede sa ukupnih 2:1.

GL

Jel gledas utakmicu? Ima li sanse da padne bar 3 gola?

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use