Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic
Objavljeno

Videoton - AEK Athens | AEK AH 0 (1.525) bet365

Videoton je uspio da dostigne posljednju fazu kvalifikacija za Ligu prvaka i sada imaju šansu da se senzacionalno plasiraju u elitno klubsko natjecanje, dok im je posljednja prepreka grčki klub AEK. Dobra stvar za Videoton je ta što u posljednje čeitiri sezone konstantno igraju u kvalifikacijama. Tim se nije promijenio od prošle sezone, kao i trener i moje mišljenje je da su imali mnogo sreće, jer su izvukli jednog od najslabijih protivnika u kvalifikacijama, ako u obzir uzmemo da su tu PSV, Ajax, Benfica, Dinamo Kiev i čak Dinamo Zagreb i Salzburg. Videoton je osvojio mađarsko prvenstvo sa samo dva bodva više od Ferencvarosa i sa najmanje golova primljenih u ligi, ali su bili prilično impresivni kod kuće, gdje su primili samo osam golova, a svima je dobro poznato kakva je to liga. Tako da u tom slučaju ne vidim Videotona u skupinama Lige prvaka i mislim da neće proći dalje, ali vjerujem da će njihova taktika biti da ne prime gol prije svega. Možda je Videoton bio impresivan kod kuće, ali je AEK bio još impresivniji, jer su oni u cijelom prvenstvu primili samo 12 golova prošle sezone, a igrali su i u grupnoj fazi Europske lige, jer su ispali od CSKA Moskve u Ligi prvaka. U skupini sa AC Milanom, Rijekom i Austria Viennom, oni nisu zabilježili niti jedan poraz i prije toga u kvalifikacijama za Europsku ligu uspješno zaradili mjesto u grupnoj fazi sa pobjedama nad Dinamo Minskom i Club Bruggeom. S obzirom da je ulog veliki za oba tima, mislim da će ovdje prevladati defanzivna igra, ali također i u takvoj situaciji dajem veću šansu AEK-u zbog toga što mislim da će ovaj tim riješiti svoju sudbinu u drugoj utakmici kod kuće.

Screenshot_4.png.1e63bc9c9920fcb023d185fed86281ef.png

(Koeficijenti 21.8. u 12:50 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Ajax - Dinamo Kiev | Oba tima daju gol (1.98) 1xbet

Mnogi od vas će ovu utakmicu smatrati utakmicom ovog kola u kvalifikacijama Lige prvaka, jer su obje ove ekipe vrlo jake i obje žele prolazak u grupnu fazu. Teško je izabrati pobjednika u ove dvije utakmice koje će se igrati između ova dva kluba, jer su oba kluba impresionirala do ove faze natjecanja. Ajax je bio vrlo dobar kod kuće u europskim natjecanjima u posljednjih nekoliko godina. Igraju protiv Dinamo Kieva koji je vrlo iskusan na ovom nivou i koji je pokazao da mogu biti vrlo teški za pobijediti u gostima, pogotovo kada se ne suočavaju sa najboljim timovima u Europi. Mislim da će oba tima imati svoje momente i mislim da će oba tima ovdje dati gol. Mislim da će Dinamo Kiev uzrokovati male probleme za Ajax i vjerujem da će postići gol u gostima. Na drugoj strani, Dinamo Kiev je tim koji će pokušati da zadrži Ajaxa i ne primi gol ili više u gostima, jer će im trebati što bolji rezultat u uzvratu. Ajax je pobijedio tri od četiri utakmice u Ligi prvaka ove sezone, a kod kuće su pobijedili 11 od posljednjih 13 utakmica u Europi. Mislim da će u ovoj utakmici oba tima dati gol, jer je i Dinamo Kiev napravio vrlo dobar start sezone i siguran sam da se neće baš tako lako predati. Oni su neporaženi u 9 utakmica na svim natjecanjima. Tijekom tog vremena Dinamo Kiev je ostvairo pobjedu sedam puta, prije nego što su remizirali sa 1-1 u Pragu prošlog kola. Sretno!

Screenshot_5.png.5bfbd8518d6502b4ceb08033057558ac.png

 

Objavljeno

Bet365 je dodao i kartone u ponudu. Granica za Young Boys - Dinamo je primamljiva ali očekujem puno više kartona u uzvratnim utakmicama.

JAoZwCM.png

(Koeficijenti 22.8. u 6:41 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

 

SuperSport daje 1,75 za over 4,5 kartona pa se over 4,0 kartona kod bet365 čini primamljivih. Tim više ako znamo da online kladionice računaju i evenutalni crveni karton (kao dva kartona) kao i drugi žuti što nije slučaj kod zemaljskih kladionica. 

Budući da smo na početku sezone, ako se planirate kladiti na više kartona često, otvorite račun kod online kladionica ( bet365 , unibet , 10bet , 1xbet ) budući da pravila kladionica idu na ruku overu kartona, kao i da nekad imaju klizne granice pa će dugoročno oklade puno češće biti dobivene.

Naravno, uz navedeno online kladionice nemaju manipulativne troškove niti porez na dobitak pa samim tim iznos isplate svaki put za 15-20% veći, a ako se često igra u ovoj razlici se skupe veliki iznosi. 

Ukoliko će biti aktivni rezultat mislim da bi se uzvrate moglo napasti sa overom kartona nešto ozbiljnije, a prvu utakmicu idem sa nižim ulogom. 

Objavljeno
prije 8 sati, Goksim said:

Bet365 je dodao i kartone u ponudu. Granica za Young Boys - Dinamo je primamljiva ali očekujem puno više kartona u uzvratnim utakmicama.

JAoZwCM.png

(Koeficijenti 22.8. u 6:41 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

 

SuperSport daje 1,75 za over 4,5 kartona pa se over 4,0 kartona kod bet365 čini primamljivih. Tim više ako znamo da online kladionice računaju i evenutalni crveni karton (kao dva kartona) kao i drugi žuti što nije slučaj kod zemaljskih kladionica. 

Budući da smo na početku sezone, ako se planirate kladiti na više kartona često, otvorite račun kod online kladionica ( bet365 , unibet , 10bet , 1xbet ) budući da pravila kladionica idu na ruku overu kartona, kao i da nekad imaju klizne granice pa će dugoročno oklade puno češće biti dobivene.

Naravno, uz navedeno online kladionice nemaju manipulativne troškove niti porez na dobitak pa samim tim iznos isplate svaki put za 15-20% veći, a ako se često igra u ovoj razlici se skupe veliki iznosi. 

Ukoliko će biti aktivni rezultat mislim da bi se uzvrate moglo napasti sa overom kartona nešto ozbiljnije, a prvu utakmicu idem sa nižim ulogom. 

Sve potpisujem a pošto me nije dugo bilo da se i ja javim sa jednim doubleom iz bet365 betbuildera koji mi se čini odličan i na kojeg idem sa skork maximalnim ulogom...radi se o kombinaciji dinamo više od 1 kartona u meču zbog agresivnosti dinama te sporih igrača u zadnjoj liniji te više od 1 korner za young boyse u prvom poluvremenu. Očekujem pritisak domaćina i barem 2 kornera u 1.dijelu. kvota ukupna je 1.75 što je po meni više nego value...sretno svima

Objavljeno

Young Boys - Dinamo // Oba daju gol bet365 1,72

Po meni izjednačena utakmica gdje obje ekipe imaju po 50% šansi za prolaz. Ovdje je Young Boys favorit zbog domaćeg terena, baš isto onako kao što će i Dinamo biti u Zagrebu. Što se tiče prolaska u LP, kladionice više vjeruju Švicarcima, mada ja nisam tog mišljenja.

Ovo bi mogao biti dvomeč sa mnogo golova, i mislim da bi u oba susreta gost vrlo lako mogao postići barem jedan pogodak. Ovdje bih ja odigrao X2 na Dinamo ali sa BTTS opcijom idem jer je sigurnije i mislim da bi vrlo lako moglo doći.

U uzvratu, ukoliko Dinamo slavi, mislim da bi mogli vidjeti kišu golova, tako da ovaj dvomeč trebaa iskoristiti.

cd97d32ce012f6dcc0d9fcc3ae92b1ce.jpg

Objavljeno

Rangers - Ufa // Pobjeda domaćina bez primljenog gola bet365 2,50

Rangersi se polako ali sigurno vraćaju na stare staze slave. Ekipa igra sjajno, u timu vlada zajedništvo i harmonija što potvrđuje podatak da od kako je Gerrard na klupi Rangersi nisu izgubili niti jedan jedini susret u devet odigranih utakmica.

Što se tiče gosta, ovo je Rusima prvi izlazak u Evropu što i ne treba čuditi jer je klub popriliččno "mlad" jer su osnovani prije 10 godina. 

Rangersi pod vodstrvom Gerrarda izgledaju sjajno i u defanzivi a u zadnja tri susreta uspjeli su mrežu sačuvati netaknjenom.  Ufa je zadnja dva susreta poražena a i nisu uspjeli postići pogodak, što je, što se statistike i domaćeg terena velika prednost i prilika za Rangerse.

Minimalna pobjeda Rangersa bi bila zadovoljavajuća a vjeruijem i da gosti ne bi imali ništa protiv minimalnog poraza.

e2fa7ded8c23755c10fe6e21a58326d6.jpg

Objavljeno

Aston Villa - Brentford

Igra se 4.kolo Championshipa, a utakmica koja privlači najviše pažnje u današnjem programu sudar je Aston Ville i Brentforda. Obje momčadi u prva 3 kola skupila su po 7 bodova i pokazali efikasnu igru. Domaći ulaze s gol razlikom 7-4, a gosti s 8-2. 

 

Brentford je u ovu sezonu ušao kao momčad koja bi mogla osigurati plasman u Premier League iduće sezone i prva 3 kola pokazala su da je ovo vrlo neugodna momčad. Aston Villa kod kuće rijetko gubi, ekipa koju vodi Steve Bruce izgubila je samo jednu od 17 domaćih utakmica no taj odličan skor biti će na kušnji večeras. 

 

U ovom dvoboju moj izbor je opcija oba daju gol što mi se čini vrlo realno sudeći po izvedbama obje ekipe u prva tri kola. Brentford je po meni u ovome susretu bliži pobjedi no teško je tipovati protiv standarno dobrog domaćina kakav je Aston Villa, no X2 je opcija koja bi se trebala uzet u obzir. 

 

TIP: oba daju 1.57, X2 1.55

Objavljeno
prije 12 sati, Goksim said:

Bet365 je dodao i kartone u ponudu. Granica za Young Boys - Dinamo je primamljiva ali očekujem puno više kartona u uzvratnim utakmicama.

JAoZwCM.png

(Koeficijenti 22.8. u 6:41 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

 

SuperSport daje 1,75 za over 4,5 kartona pa se over 4,0 kartona kod bet365 čini primamljivih. Tim više ako znamo da online kladionice računaju i evenutalni crveni karton (kao dva kartona) kao i drugi žuti što nije slučaj kod zemaljskih kladionica. 

Budući da smo na početku sezone, ako se planirate kladiti na više kartona često, otvorite račun kod online kladionica ( bet365 , unibet , 10bet , 1xbet ) budući da pravila kladionica idu na ruku overu kartona, kao i da nekad imaju klizne granice pa će dugoročno oklade puno češće biti dobivene.

Naravno, uz navedeno online kladionice nemaju manipulativne troškove niti porez na dobitak pa samim tim iznos isplate svaki put za 15-20% veći, a ako se često igra u ovoj razlici se skupe veliki iznosi. 

Ukoliko će biti aktivni rezultat mislim da bi se uzvrate moglo napasti sa overom kartona nešto ozbiljnije, a prvu utakmicu idem sa nižim ulogom. 

Slazem se sa tipom, upravo su digli granicu na 4.5 i kod azijskih kartona....

Ja sad tipujem na over 1.5 kartona za Young Boyse, cak u zadnjih 5 utakmica su imali barem po dva. 

Objavljeno
prije 7 sati, Dominik999 said:

Sve potpisujem a pošto me nije dugo bilo da se i ja javim sa jednim doubleom iz bet365 betbuildera koji mi se čini odličan i na kojeg idem sa skork maximalnim ulogom...radi se o kombinaciji dinamo više od 1 kartona u meču zbog agresivnosti dinama te sporih igrača u zadnjoj liniji te više od 1 korner za young boyse u prvom poluvremenu. Očekujem pritisak domaćina i barem 2 kornera u 1.dijelu. kvota ukupna je 1.75 što je po meni više nego value...sretno svima

Easy money jebiga ?

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use