Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Pozdrav kao sto znate na balkan i ostale zemlje koje nisu u EU udaraju restrikcije na svim poljima kao da smo divljaci ogranicavaju nas, nakon koristenja uplate s Vise Electron prije 2 god, koristio sam Netteler,Skrill i Entropay koji je sad zabranio racune za zemlje koje nisu u EU kao i Ecopayz,Paypal pogotovo ne moze s balkana za kladjenje i zanima me koje metode jos postoje ?? Znam da radi metoda prebacivanje sa skrilla na skrill pa uplata na kladionicu,al da nekog ne bih molio za to IMA LI JEDNOSTAVNIJE sta? Visu electron koristim od Raiffaisen BiH, mozda da otvorim racun i uzmem karticu u Njemackoj,Austriji jer sve ce uciniti samo da dajemo pare lokalnim kladionicama sto nikad necu uraditi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 28. 08. 2018. at 4:08, ikaij99 said:

Otvori skrill na ime nekoga od bliže porodice da bi mogao sam prebacivati novac sa naloga na nalog, samo pazi na IP adrese i nemaš brige što se toga tiče, to je zasad najjednostavnija metoda. Postoji i taj način sa ino karticama, ali mislim da ti je ovo gore dosta lakše.

Zasto mora slati pare sa jednog skrill accounta na drugi?

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, ikaij99 said:

Zato što banke iz BiH ne dozvoljavaju upload novca na skrill u gambling svrhu, ali kada se novac prebaci na drugi account, bez problema se može koristiti za uplatu na kladionice.

Hvala na odgovoru. Zelim i da upozorim raju koja nije upoznata sa najnovijim dogadjajima oko poreza kod nas. Svaka uplata iz vana na racun u banci ce se morati oporezovati, doci cemo na red svi kad tad. Sad su oporezovani ovi sa najvecim primanjima pa ce ici sve ka nizim. Imajte na umu da pri isplati novca sa skrilla na banku poreznoj morate dati 10% plus 4% za zdravstveno. Takav je zakon i na kraju ce ispasti veci porez nego da igramo u lokalnim kladionicama.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, haklenda said:

Hvala na odgovoru. Zelim i da upozorim raju koja nije upoznata sa najnovijim dogadjajima oko poreza kod nas. Svaka uplata iz vana na racun u banci ce se morati oporezovati, doci cemo na red svi kad tad. Sad su oporezovani ovi sa najvecim primanjima pa ce ici sve ka nizim. Imajte na umu da pri isplati novca sa skrilla na banku poreznoj morate dati 10% plus 4% za zdravstveno. Takav je zakon i na kraju ce ispasti veci porez nego da igramo u lokalnim kladionicama.

Možeš uzeti skrill karticu (ako imaš nekoga vani) i nikada ne isplačivati novce sa skrilla na banku već lijepo dizati novce na bankomatima. Na taj način, porezna kao i banke nikada neće imati uvid u stanje tvog skrill računa. 

Pri isplati sa skrilla na banku, koliko znam, ne treba plaćati nikakav porez već iznos koji prebacuješ, umanjen za proviziju, i sjeda na bankovni račun. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pozdrav svima.

Ma ljudi u lokalima nema uopce nikakve ponude!

 

Ovo gore za bih sa skrila na skrill mi nije jasno, kako da otvorim skrill

na blizeg clana kad on nemoze u bih uplatiti na skrill? Ili?

 

Ma ovo sa zabranama je ludorija, kao da smo stoka, za porez... hajde... uvedi... nije

probl...pa ljepo oporezuj transakciju pa ko voli nek izovli,

Da li se u hr tren moze izvaditi skrill mastercard na osnovu obicne vise electron u banci?

Da li u hr moze uplata sa paysafecard direktno?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Napraviš skrill račun, uplatiš na njega depozit koji nije za kladjenje. Nakon toga novac pošalješ nekom prijatelju na skrill i on ti vrati novac nazad i onda taj novac se može koristiti za klađenje. skrill će uzeti nešto provizije, ali taj novac onda možeš uplatiti na bilo koju kladionicu online koja prima depozite sa skrill-a. Ja tako radim već par godina. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use