Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 19.1.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 6 minute, Davor said:

ne vjerujem da ćeš igdje naći, pročitao sam neki dan na jednom portalu da je sramotno da ne postoji web-stranica sa detaljnom statistikom za ovo prvenstvo

Slažem se a teško se i kladiti na broj golvoa igrača i druge statističke oklade ako se nema na što poslije referirati, odnosno ako kladionica npr. upiše i registrira drugačiji rezultat od onog koji je bio, nema se na što pozvati kako bi ispravili rezultat.

Za utakmice prvog kola imali su pdf ove za svaku utakmicu gdje je pisalo tko je dao koliko golova, koliko udaraca je imao, minuta u igri, isključenja, sedmeraca i sl. međutim ne znam iz kojeg razloga taj dio stranice im je preko noći nestao. 

Apsolutno sramotno ali onda ću bilo kakve oklade izuzev oklada direktno vezanih uz rezultat koji jednostavno ne može biti krivo obračunat i preskočiti

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, crash1 said:

Budite oprezni danas, Real je u lošoj formi, Sevilla je vrlo neugodna a još i ovo...
https://www.svijetkladjenja.com/vijesti/zbog-ovoga-bi-sevilla-mogla-uzeti-bodove-danas-protiv-reala/

Kladionica bet365 online kladionica" rel="">bet365 koja obično ima najveće koeficijente i koja je jedna od najboljih ako i ne i najbolja kladionica na tržištu na "Draw No Bet" opciju na Sevillu nudi koeficijent od čak 3,25 a dvoznak na njih je također solidan te iznosi 2,20!

Morali bi bit oprezni i da igraju u punom sastavu ;)

Sad je najbolja opcija oba daju

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, Goksim said:

Slažem se a teško se i kladiti na broj golvoa igrača i druge statističke oklade ako se nema na što poslije referirati, odnosno ako kladionica npr. upiše i registrira drugačiji rezultat od onog koji je bio, nema se na što pozvati kako bi ispravili rezultat.

Za utakmice prvog kola imali su pdf ove za svaku utakmicu gdje je pisalo tko je dao koliko golova, koliko udaraca je imao, minuta u igri, isključenja, sedmeraca i sl. međutim ne znam iz kojeg razloga taj dio stranice im je preko noći nestao. 

Apsolutno sramotno ali onda ću bilo kakve oklade izuzev oklada direktno vezanih uz rezultat koji jednostavno ne može biti krivo obračunat i preskočiti

https://competition.ihf.info/ - gore na schedule ili fixtures

ovo sam upravo našao preko wikipedije da ima nešto od statistike, a koliko vidim, nema ništa o sedmercima...

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Crystal Palace // AH +2.00 Crystal Palace + Liverpool prvi do 5 kornera bet365 - 2,10

Crystal Palace je po meni jedna vrlo neugodna ekipa što su dokazali nekoliko puta u ovoj sezoni. U zadnja dva gostovanja u PL su ostvarili dvije pobjede i to protvi odličnih ekipa Citya i Wolverhamptona. Iako su autsajderi u ovom meču, vjerujem kako Liverpool neće sa lakoćom slaviti i da će pobjeda biti vrlo tijesna. Liverpool ima ogromne probleme u odbrani..

Neće igrati Lovren, Gomez, Arnold te će tako Milner igrati desnog beka a na stoperskoj poziciji će igrati Matip. Mislim da će danas puhati sa svih strana u odbrani Liverpoola ali također ne sumnjam u njihov npadački kvalitet te očekuje dominantnu igru uz koju će prvi doći do 5 kornera. 

Liverpool: Alisson, Milner, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Shaqiri, Mane, Salah, Firmino

Crystal Palace: Speroni, Wan-Bissaka, M. Sakho, Tomkins, Van Aanholt, Milivojevic, McArthur, Kouyate, Townsend, J. Ayew, Zaha

 

Bet365 kladionica dozvoljava kombinaciju ova dva tipa.

LIV.jpg.1be9b043861a6512a5d650cfdd684f6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 12 minute, Goksim said:

Ozbiljniji izostanci kod Reala. Očito ću malo pojačati ulog na moj raniji prijedlog. 

 

To je opet dvosjekli mač. Ne kažem sa Sevilla nemože dobit utakmicu, ali isto tako zašto ovi igrači koji ce igrat umjesto prvotimaca nebi dobili 3:0.  Sigurno ce dat 200% da se dokažu Solariju.  Svi smo padali masu puta na takvim "zicerima"

Ja ovo definitivno ne diram

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, fran said:

To je opet dvosjekli mač. Ne kažem sa Sevilla nemože dobit utakmicu, ali isto tako zašto ovi igrači koji ce igrat umjesto prvotimaca nebi dobili 3:0.  Sigurno ce dat 200% da se dokažu Solariju.  Svi smo padali masu puta na takvim "zicerima"

Ja ovo definitivno ne diram

Po meni su golovi sa obje strane ovdje najbolja opcija. Ekipe sa velikim oscilacijama u formi je najbolje igrati na golove, sjesti u fotelju i uživati kad krene lavina sa obje strane.  Tad odbrana pada u drugi plan. Samo je potreban gol u prvih 30 minuta i ubjeđen sam da će meč ići u 4+ ili čak 5+ :D

Dovoljno je samo pogledati zadnje međusobne mečeve, ne može biti slučajno. Još kad se uzme u obzir kako su obje ekipe "lude" ove sezone... Uh.. :D

24.thumb.jpg.45190b8bebcc1117c59fe8b9556c1e6c.jpg

Izvor: bet365

27.jpg.cda5bc80ccd23ba4d3f8cb5b660657c3.jpg25.thumb.jpg.91a0224d87fcd7574f8f58f450d27460.jpg26.thumb.jpg.d50794f4e18bc7d01aa96364f80b61f6.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, Goksim said:

Generalno prvi izvođači sedmeraca za reprezentacije koje su ostale u igri za zlato te da li se negdje izvođači rotiraju ili pucaju dok ne promaše, ili i unatoč promašenom sedmercu nastavljaju izvoditi sedmerce. 

Španjolska: Sole pa ako fula onda A.Gomez
Francuska: Guigou ili Mahe (to ni Dinart ne zna koji bu puco)
Njemačka: Gensheimer ako fula ne rotira ga, a mislim da vise necemo vidjet da fula 2 sedmerca u jednoj tekmi
Island: Gunnarsson (zanimljiva situacija zadnju tekmu, fulo je 1. pa je i sigurmanson fulo pa je preuzeo ponovo gunarson, zabio pa fulo i onda je zadnji zabio tak da mislim da ga nece rotirat na 7m)
Danska: Hansen nema rotacije nakon jednog fulanog, nisam još vidio da je 2 fulao
Norveška: Sagosen pa ako fula onda Jondal
Švedska: Ekberg ne znam ko bu ga mjenjao ak fula jer je to zasad radio Tollbring, a mislim da je taj odigrao svoje na ovom prvenstvu
Mađarska: Balogh pa ak fula onda Csaszar (Balogh nije igrao zadnje dvije al se očekuje da bi mogao zaigrati u nastavku natjecanja)
Brazil: Stvarno nemam pojma..imali su 4 izvođača čini mi se..mislim da Chiuffa više neće na liniju 7m, ostaju Borges i Nantes. Rekao bi Borges.
Tunis: Boughanmi pa ako fula onda Bacha al nejdu im baš sedmerci, mislim da ih je Boughanmi sam fulao 3-4 dosad
Egipat: Elahmad je pucao na 4 utakmice, Sanad samo protiv Argentine..zanimljivo da nisu fulali do sada sedmerac.
Hrvatska: Horvat, Štrlek, Mandić...



 

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Nbafan said:

Španjolska: Sole pa ako fula onda A.Gomez
Francuska: Guigou ili Mahe (to ni Dinart ne zna koji bu puco)
Njemačka: Gensheimer ako fula ne rotira ga, a mislim da vise necemo vidjet da fula 2 sedmerca u jednoj tekmi
Island: Gunnarsson (zanimljiva situacija zadnju tekmu, fulo je 1. pa je i sigurmanson fulo pa je preuzeo ponovo gunarson, zabio pa fulo i onda je zadnji zabio tak da mislim da ga nece rotirat na 7m)
Danska: Hansen nema rotacije nakon jednog fulanog, nisam još vidio da je 2 fulao
Norveška: Sagosen pa ako fula onda Jondal
Švedska: Ekberg ne znam ko bu ga mjenjao ak fula jer je to zasad radio Tollbring, a mislim da je taj odigrao svoje na ovom prvenstvu
Mađarska: Balogh pa ak fula onda Csaszar (Balogh nije igrao zadnje dvije al se očekuje da bi mogao zaigrati u nastavku natjecanja)
Brazil: Stvarno nemam pojma..imali su 4 izvođača čini mi se..mislim da Chiuffa više neće na liniju 7m, ostaju Borges i Nantes. Rekao bi Borges.
Tunis: Boughanmi pa ako fula onda Bacha al nejdu im baš sedmerci, mislim da ih je Boughanmi sam fulao 3-4 dosad
Egipat: Elahmad je pucao na 4 utakmice, Sanad samo protiv Argentine..zanimljivo da nisu fulali do sada sedmerac.
Hrvatska: Horvat, Štrlek, Mandić...

 

Puno hvala, bolji si od cijele njihove službene stranice ?

Link to comment
Share on other sites

Golovi jesu najbolja opcija po meni

Obje ekipe bolje igraju pred svojim navijacima,real je odlaskom ronalda postao ajmo rec prosjecna momcad iako su skoro svi igraci koji danas igraju igrali i dok je on tu bio,svi su djelovali bolje trenutno su tu di jesu jel nemaju pravog vodju,on je bio taj koji je stalno htio loptu u nogama koji je htio zabit koji je napado i uz njega su svi bolje igrali,puno njih ga nije volilo i nevoli ali cinjenica je da su s njim kao momcad djelovali bolje,dokle got nitko od danasnjih igraca ne preuzme ulogu vodje nece ostvariti preokret i uzdrmat momcad.Realno real ima puno bolju ekipu od seville samo je ekipa seville trenutno uigranija iako su puno bolji kod kuce nego u gostima,real se muci sa igrom u zadnjih nekoliko utakmica nisu previse direktni prema naprijed.

I koliko got imali izostanaka oni moraju dobivati ovakve utakmice,koliko got ce im biti danas tesko ja mislim da ce pobjedu i ostvarit ne ocekujem previse golova kao kolega crash ali sam dojma da ce real pobijediti i siguran sam da ce ga primiti.

Moja prognoza je 2:1 za real

Link to comment
Share on other sites

KRAJ GRUPNE FAZE SVETSKOG PRVENSTVA ZA RUKOMETAŠE Evo ko je prošao u narednu fazu, ali i sa kim igra Srbija ukoliko savlada Bahrein

Rukometna reprezentacija Srbije, čiji je "Blic" glavni medijski sponzor, na petom mestu je okončala grupnu fazu Svetskog prvenstva u Nemačkoj, te ostala bez šansi da se plasira u narednu.

Zbog toga će izabranici Nenada Peruničića u nastavku igrati u takozvanom Prezident kupu, a protivnik u meču od 17. do 20. mesta biće selekcija Bahreina.

Ukoliko savladaju Bahrein, "orlovi" će igrati sa boljim iz duela Argentina - Austrija za najvišu moguću, 17. poziciju.

Što se tiče grupa, evo koje sve selekcije idu dalje i koliko bodova prenose.

Grupa A

Francuska - 3 boda

Nemačka - 3 boda

Brazil - bez bodova

Grupa B

Hrvatska - 4 boda

Španija - 2 boda

Island - bez bodova

Grupa C

Danska - 4 boda

Norveška - 2 boda

Tunis - bez bodova

Grupa D

Švedska - 4 boda

Mađarska - 1 bod

Egipat - 1 bod

Rezultati petog kola:

GRUPA A

Brazil - Koreja 35:26 (18:10)

Nemačka - Srbija 31:23 (16:12)

Francuska - Rusija 23:22 (12:12)

GRUPA B

Bahrein - Japan 23:22 (10:9)

Makedonija - Island 22:24 (13:11)

Španija - Hrvatska 23:19 (13:10)

GRUPA C

Čile - Saudijska Arabija 32:27 (21:13)

Austrija - Tunis 27:32 (14:18)

Danska - Norveška 30:26 (17:14)

GRUPA D

Egipat - Angola 33:28 (19:12)

Katar - Argentina 26:25 (16:13)

Švedska - Mađarska 33:30 (16:15)

Izvor: https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/rukomet/kraj-grupne-faze-svetskog-prvenstva-za-rukometase-evo-ko-je-prosao-u-narednu-fazu-ali/t3bqp8d

Srbija - Bahrain | Srbija -4.5 (1.88) bet365

Mislim da je ovdje Srbija definitivno mnogo bolji tim i vjerujem da će ostvariti pobjedu sa pet ili više golova razlike, tako da moj pik ide na hendikep -4.5 na Srbiju. Oni u ovaj susret ulaze nakon poraza u prvoj utakmici gdje su igrali protiv Njemačke i to je po meni realno, dok su u prošlom susretu ostvarili pobjedu protiv Koereje. Bahrain je pretrpio četiri poraza u pet utakmica koje su igrali i za mene su oni najgori tim na ovom prvenstvu ili barem u ovoj skupini. Mislim da će Srbija lagano dobiti ovaj susret.

Screenshot_25.thumb.png.1b9da5cfeb913a81c5af95ebe675b337.png

(Koeficijenti 19.1. u 12:33 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Zadar Partizan 2

Zadar se uklopio u sivilo nase kosarke,Zadar grad koji zivi za kosarku,koji je godinama bio jako vruc teren za bilo koju gostujucu ekipu to sada defitivno vise nije,novaca nema nema rezultata tako da nisu atraktivni vise ni igracima izvana.Nasa kosarka je ja mislim definitivno dotakla dno,od nekada dva nasa velika kluba cibone i zadra nije ostalo nista vrijedno spomena,postali su klubovi gdje ce se eventualno koji mladi igrac pokazati nebili ga uspjeli prodat.Te utakmice vise nisu ni derbiji niti su bilo kome zanimljivi,pojavila se cedevita koja kupi sve sto hoce i onda ne napravi nista s tim,definitvno su umjetni klub,to je valjda jedini klub koji nema svoje navijace,u utakmici eurocupa njih bude 50 na tribini,mislim da dalje ne treba nista govoriti.

Zadar je predzadnji na tablici imaju isti broj bodova kao posljednja krka i imaju utakmicu manje.Kod kuce su pobjedili samo 2 utakmice i to olimpiju nakon produzetaka i igokeu.

Jedina svijetla tocka ove momcadi je mladi luka bozic trenutno i njihov najbolji igrac.Doveli su Luku Zorica jednog iskusnog igraca koji je na zalasku svoje karijere ali i kao takav je od velike pomoci zadru sto je i pokazao na zadnje dvije utakmice.

Zadar je cak uspio pobjediti partizan u gostima ranije ove sezone te mislim da ce to gostima biti jos jedan dodatni motiv za pobjedu.

Partizan je dolaskom novog trenera poceo puno bolje igrati,u eurocup su prosli u drugi krug,gdje i dalje dobro stoje,u aba ligi se bore za ulazak u play off odnosno drze 4. Poziciju koja vodi u play off.

Nije ostalo puno kola do kraja tako da su im sad bitne sve utakmice do kraja.

Izgubili su utakmicu eurokupa protiv monaca sto cem im biti motiv vise da pobjedom dokazu da je bio samo los dan.

Kvalitetom su puno bolji od zadra,definitivno puno bolje igraju pred svojim navijacima.

Utakmice hrv i srb klubova su uvijek napete i tamo svi daju svoj maksimum.

Mislim da ce ovdje partizan necu rec lako ali da ce dobit zadra sigurno,cudo je jedino moguce ako zadar bude imo odlicnu sutersku vecer u sta cisto sumnjam.

Volio bi da zadar pobjedi ali zelje su jedno a realnost i mogucnkst drugo.

 

Link to comment
Share on other sites

prije 37 minute, tihi372 said:

Golovi jesu najbolja opcija po meni

Obje ekipe bolje igraju pred svojim navijacima,real je odlaskom ronalda postao ajmo rec prosjecna momcad iako su skoro svi igraci koji danas igraju igrali i dok je on tu bio,svi su djelovali bolje trenutno su tu di jesu jel nemaju pravog vodju,on je bio taj koji je stalno htio loptu u nogama koji je htio zabit koji je napado i uz njega su svi bolje igrali,puno njih ga nije volilo i nevoli ali cinjenica je da su s njim kao momcad djelovali bolje,dokle got nitko od danasnjih igraca ne preuzme ulogu vodje nece ostvariti preokret i uzdrmat momcad.Realno real ima puno bolju ekipu od seville samo je ekipa seville trenutno uigranija iako su puno bolji kod kuce nego u gostima,real se muci sa igrom u zadnjih nekoliko utakmica nisu previse direktni prema naprijed.

I koliko got imali izostanaka oni moraju dobivati ovakve utakmice,koliko got ce im biti danas tesko ja mislim da ce pobjedu i ostvarit ne ocekujem previse golova kao kolega crash ali sam dojma da ce real pobijediti i siguran sam da ce ga primiti.

Moja prognoza je 2:1 za real

Apsolutno je najbolja opcija golovi recimo oba daju 3+, ali opet kako kažeš i ja ocekujem  da Real dobi , ali nebi me zacudilo da im se danas pipa otvori i da utrpaju danas 3 komada

Link to comment
Share on other sites

Njemačka - Island 1/1 (1.40) bet365

Njemačka i Island su do sada odigrale mnogo međusobnih utakmica u rukometu. Oni su odirali 17 duela, što prijateljskih što natjecateljskih. Naravno Nijemci su bili uglavnom uspješniji, pogotovo kada su utakmice na nekim važnim prvenstvima bile u pitanju. Posljednji put je Njemačka pobijeidila Islanda na Europskom prvenstvu 2011. godine, gdje su Nijemci dobili Islanđane sa čak 11 golova razlike. Tada je Njemačka pobijedila ovog tima u oba poluvremena. Ova dva tima su također igrala neke prijateljske susrete prije godinu dana gdje su Nijemci također dobili u oba poluvremena. Vjerujem da će i ovdje biti isti slučaj, a koeficijent mi je prilično dobar, s obzirom kakvi su koeficijenti na pobjedu u ovoj utakmici na Nijemce. Njemačka Nema poraza na ovogodišnjem Svjetskom Rukometnom prvenstvu, nakon što su ostvarili dva remija i tri pobjede. Remiji su bili protiv Rusije, što je bilo malo iznenađujuće, dok je razumno još jedan remi bio protiv Francuske koja je jedan od najvećih favorita za osvajanje ovog prvenstva. Pobijedili su Srbiju, Koreju i Argentinu do sada. 

Jedna zanimljiva činjenica za ovu okladu jeste da je Njemačka sve tri utakmice koje je dobila, dobila ih je sve u prvom poluvremenu kao i drugom. Dvije neriješene koje su odigrali su dobili u prvom poluvremenu, međutim u drugom su podbacili, ali to je protiv Francuske i razumno. Mislim da će nešto slično biti i ovdje, Njemačka je po meni mnogo bolji tim od Islanda i vjerujem da će ih dobiti u oba poluvremena. Sretno svima!

Screenshot_26.thumb.png.2480b52e8c1b125c3db24689d0056412.png

(Koeficijenti 19.1. u 13:15 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Crystal Palace 1 + prvi do pet korenera (1.46) bet365

Liverpool se vratio nakon tog poraza od Manchester Cityja i Wolverhamptona sa pobjedom protiv Brightona u gostima sa 0-1. Jedan od najboljih igrača Liverpool, Mohamed Salah je bio strijelac u 50-oj minuti kada je pretvorio penal u gol i pomogao svom timu da održi četiri boda prednosti na vrhu tabele. Ekipa Jurgen Kloppa se nada da će napraviti još jednu pobjedu u što iskreno čvrsto vjerujem, jer su mnogo bolji tim kada igraju na Anfieldu.

Crytal Palace je pao na 14-u poziciju nakon što su izgubili dvije od posljednje tri utakmice u ligi. Oni su ispustili vodstvo od jednog gola protiv Watforda koji je napravio preokret sa dva gola u sedam minuta na Selhurst Parku.

Redsi imaju najbolji defanzivni rekord u ligi, nakon što su dozvolili da prime samo 10 golova u 22 utakmice do sada. Oni su posebno bili teški u utakmicama koje su igrali na Anfieldu, gdje su njihovi rivali uspjeli postići samo tri gola u deset utakmica do sada ove sezone. Znajući da Crystal Palace nije postigao gol protiv Liverpoola u tri od posljednje četiri utakmice, vjerujem da bi Liverpool ovdje također mogao da zadrži mreži netaknutom. Međutim, koeficijent na pobjedu je prilično solidan s obzirom na razliku između ova dva tima u ovom trenutku, ali kada ga kombiniramo sa utrkom kornera koju nam nudi bet365 kladionica, na kraju bude prilično dobar, a oklada je po meni zaista razumljiva, jer sam siguran da će Liverpool pobijediti u toj utrci do pet kornera. Zašto kažem da sam siguran? Pa, danas nitko nije siguran 100% ni u što, međutim kada gledam statistiku u ovoj utrci do pet kornera, samo je Manchester City bolji od Liverpoola po tome, dok je Liverpool u 15 od 22 utakmice prvi stigao do pet kornera. Mislim da niti jedna kladionica nema ovu kombiniranu okladu u svojoj ponudi, tako da toplo preporučujem bet365 kladionicu koja nam također nudi i mnoge promocije za nove korisnike ako već nemate račun tamo. U svakom slučaju vjerujem u ovu okladu. Sretno svima!

Screenshot_27.thumb.png.6d4722f5a23528ff3ccb90504bb884da.pngScreenshot_28.thumb.png.f3afa7883f48e13854e959c5eae32b95.pngScreenshot_29.png.ed140f04856593a07901f50354d73e70.png

(Koeficijenti 19.1. u 13:35 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, IzudinB said:

 

RB Leipzig - Bor. Dortmund (18:30) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Deniz Aytekin (4.38)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.18
gZbxagv.png

(Koeficijenti 18.1. u 13:59 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Jas bi i ovo dodao na kartone, @Goksim je napisao za Sevilla - Real.

Posle ovaj twit, bi jas odigrao na kartone. Plus derbi je, a i sudnik nije tako slab za kartone.

 

Link to comment
Share on other sites

Francuska - Španija // Pobjeda Francuske bet365 - 1,55

Francuska je bolja ekipa od Spanjolske po mom misljenu. Prikljucuje im se i Nikola Karabatic. U zaostatku su zbog remija protiv Njemacke i ako zele finale njima ovdje igra samo pobjeda. Od 15 odigranih utakmica omjer ove dvije ekipe je 9-4 za Francusku uz 2 nerijesena meca.Francuzi sigurno imaju bolju ekipu i pored odsustva glavnih zvijezda pa uz sjajnu odbranu ovdje bi trebao "doći kec". :D

1.thumb.jpg.5d6cef928da43cc0cc50e22b6ec94535.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 22 minute, crash1 said:

Francuska - Španija // Pobjeda Francuske bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,55

Francuska je bolja ekipa od Spanjolske po mom misljenu. Prikljucuje im se i Nikola Karabatic. U zaostatku su zbog remija protiv Njemacke i ako zele finale njima ovdje igra samo pobjeda. Od 15 odigranih utakmica omjer ove dvije ekipe je 9-4 za Francusku uz 2 nerijesena meca.Francuzi sigurno imaju bolju ekipu i pored odsustva glavnih zvijezda pa uz sjajnu odbranu ovdje bi trebao "doći kec". :D

1.thumb.jpg.5d6cef928da43cc0cc50e22b6ec94535.jpg

Dodao bi samo da Spanija ima velik plus zato sto je Sterbik menjao Corralesa.

https://twitter.com/RFEBalonmano/status/1086533878855229440?s=20

Madjari su bez startera Bodo i Balog, dva veoma vazna igraca. Zamjena za Balog je da mora Nagy igrati i u napad ali on nije tolko spreman zato ocekujem u napad da igra Ancin.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
    • Belgija - Slovačka 1 (1.45) bet365 Belgija će započeti svoj Euro 2024 utakmicom protiv Slovačke koja počinje danas u 18 sati na Frankfurt Areni. Unatoč gubitku nekih ključnih igrača svoje zlatne generacije, Crveni vragovi i dalje su jedni od skrivenih favorita za osvajanje naslova. Belgija je neporažena u 15 uzastopnih utakmica u svim natjecanjima. Crveni vragovi također nisu izgubili u tri međusobna susreta sa Slovačkom. Četiri od posljednjih pet utakmica Belgije imale su barem tri gola. Belgija je završila na vrhu svoje kvalifikacijske skupine, ali samo s bodom prednosti ispred Austrije. Ipak, rekord od šest pobjeda i dva remija u osam utakmica govori mnogo. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama S druge strane, Slovačka se tek po treći put pojavljuje na Euru. Kvalificirali su se kao drugoplasirani tim u Skupini J. Slovaci su izgubili dvije utakmice od Portugala tijekom kvalifikacija. Pobijedili su u sedam i remizirali jednu od preostalih osam utakmica protiv drugih protivnika. Četiri od posljednjih šest utakmica Slovačke završile su s tri ili više golova. Belgija ima velike probleme s obranom uoči prve utakmice turnira. Thomas Meunier se pridružio Janu Vertonghenu i Arthuru Theateu na listi ozlijeđenih, napustivši prijateljsku utakmicu protiv Luksemburga nakon samo 20 minuta na terenu. Belgija (4-5-1): Casteels – De Kuypers, Faes, Witsel, Castagne – Mangala, Onana, Trossard, De Bruyne, Doku – Lukaku S druge strane, Francesco Calzona nema novih problema s ozljedama uoči otvaranja turnira. Slovačka (4-3-3): Dubravka – Pekarik, Vavro, Skriniar, Hancko – Kucka, Lobotka, Duda – Schranz, Bozenik, Haraslin Ovo je jedna od posljednjih prilika za igrače poput Romelua Lukakua i Kevina De Bruynea kao jedinih preostalih članova belgijske zlatne generacije nogometaša. Ovaj duo će imati veliku pomoć od igrača poput Leandra Trossarda i Jeremyja Dokua, jer Crveni vragovi i dalje imaju vrlo snažnu napadačku liniju. Belgijanci su lagano prošli pored Crne Gore i Luksemburga u prethodne dvije prijateljske utakmice. Slovačka je također izgledala sjajno u svojim posljednjim utakmicama, ostvarivši dvije zasebne pobjede od 4-0 protiv San Marina i Walesa ranije ovog mjeseca. Ipak, nedostaje im iskustvo igranja na velikim turnirima i njihova kvaliteta se teško može usporediti s belgijskom. Možete se kladiti na pobjedu Belgije s kvotom 1.45 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Belgija povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 12:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Rumunjska - Ukrajina 2 (1.90) bet365 Rumunjska se vraća na Europsko prvenstvo nakon što je propustila izdanje iz 2020. godine. Turnir otvaraju utakmicom protiv Ukrajine danas u 15 sati na Allianz Areni u Munchenu. Rumunjska nije uspjela postići gol u dva uzastopna susreta protiv Bugarske i Lihtenštajna.  Samo jedna od posljednjih pet utakmica Rumunjske imala je tri ili više golova. Rumunjska je imala izvrsnu kvalifikacijsku kampanju, završivši na vrhu skupine i bez ijednog poraza u deset utakmica. Činjenica da su završili kvalifikacije iznad Švicarske i Izraela daje dodatni optimizam njihovim navijačima. S druge strane, Ukrajina je prošlog utorka demolirala Moldaviju rezultatom 4-0. Ukrajina ima dvije pobjede i remi u posljednja tri međusobna susreta s Rumunjskom. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ukrajina će nastupiti na svom četvrtom uzastopnom Euru. Nakon što nisu uspjeli proći grupnu fazu u prva dva nastupa, Ukrajinci su se prije tri godine plasirali u četvrtfinale. Engleska je tada bila previše jaka za njih. Momčad Serhija Rebrova je zamalo propustila drugo mjesto u kvalifikacijskoj skupini za ovaj turnir iza Italije. Karte za Njemačku su osigurali pobjedama od 2-1 nad Bosnom i Hercegovinom i Islandom u doigravanju u ožujku. Rumunjska se suočava s utrkom protiv vremena jer su četiri njihova ključna igrača navodno ozlijeđena prije prve utakmice. Na popisu su glavni kreator igre Razvan Marin i napadač Gheorge Puscas. Iako nitko od ovih igrača nije službeno isključen, vjerojatnost je da će ova utakmica doći prerano za njih. Rumunjska (4-5-1): Moldovan – Mogos, Dragusin, Racovitan, Olaru – Man, Sorescu, Cicaldau, Hagi, Coman – Puscas Ukrajina je u utorak navečer pobijedila Moldaviju s 4-0 u prijateljskoj utakmici u Zimbru. Međutim, pobjeda je donijela veliku zabrinutost zbog ozljede. Lijevi bek Evertona, Vitaliy Mykolenko, bio je prisiljen napustiti igru u prvom poluvremenu, a njegov nastup je pod velikim upitnikom. Ukrajina (4-4-2): Lunin – Konoplya, Zabarnyi, Matviienko, Zinchenko – Tsygankov, Malinovsky, Stepanenko, Mudryk – Sudakov, Dovbyk U toj utakmici protiv Moldavije, Heorhii Sudakov je posebno inspirirao s dvije asistencije i golom, dok su Yaremchuk, Tsygankov i Dovbyk također bili strijelci. S druge strane, momčad Eduarda Iordanescua je bez pobjede u četiri uzastopna susreta u svim natjecanjima, uključujući poraz 2-3 od Kolumbije u ožujku. Konačno, Rumunjska bi mogla biti bez dva važna napadačka igrača zbog ozljeda. Prognoziram pobjedu Ukrajine po kvoti 1.90 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Ukrajina povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use