Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 20.1.2019.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Premier liga 

Huddersfield - Manchester City (14:30) bet365
Sudac: Andre Marriner (3.06)
Prosjek ekipe 1: 1.45
Prosjek ekipe 2: 1.18
wWLfsbn.png

Fulham - Tottenham (17:00) bet365
Sudac: Craig Pawson (3.44)
Prosjek ekipe 1: 1.73
Prosjek ekipe 2: 1.36
e2MvMbF.png

Primera 

Betis - Girona (12:00)  bet365
Sudac: Adrián Cordero Vega (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.89
9DBv88F.png

Villarreal - Ath. Bilbao (16:15) bet365
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (5.38)
Prosjek ekipe 1: 2.53 
Prosjek ekipe 2: 3.63
Kvg8rGm.png

Levante - Valladolid (18:30) bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre (4.20)
Prosjek ekipe 1: 2.89
Prosjek ekipe 2: 2.00
UrjPxrT.png

Rayo Vallecano - Real Sociedad (18:30) bet365
Sudac: David Medié Jiménez (4.78)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.50
wS3zSE8.png

Barcelona - Leganes (20:45) bet365
Sudac: Ricardo De Burgos Bengoetxea (4.67)
Prosjek ekipe 1: 1.74
Prosjek ekipe 2: 2.72
3MN4b6h.png

Serie A

Frosinone - Atalanta (12:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.84
Prosjek ekipe 2: 1.95
0EwrEyP.png

Fiorentina - Sampdoria (15:00) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.58
Prosjek ekipe 2: 2.53
2Wp0bcz.png

SPAL - Bologna (15:00) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.72
Prosjek ekipe 2: 2.47
6coF069.png

Cagliari - Empoli (15:00) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.42
Prosjek ekipe 2: 2.17
VfAhdi5.png

Napoli - Lazio (20:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 2.37
oS0aHqF.png

Bundesliga 

Nurnberg - Hertha (15:30) bet365
Sudac: Guido Winkmann (3.67)
Prosjek ekipe 1: 1.81
Prosjek ekipe 2: 2.00
SFy9iPU.png

Schalke - Wolfsburg (18:00) bet365
Sudac: Manuel Gräfe (3.29)
Prosjek ekipe 1: 2.47
Prosjek ekipe 2: 2.29
3NxMnSE.png

(Koeficijenti 18.1. u 14:23 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, IzudinB said:

Villarreal - Ath. Bilbao (16:15) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (5.38)
Prosjek ekipe 1: 2.53 
Prosjek ekipe 2: 3.63
Kvg8rGm.png

Jedna prilično zanimljiva utakmica za klađenje na kartone. Pogotovo zbog suca čije ime je Alberto Undiano Mallenco, koji je jedan od najrigoroznijih sudaca u Primeri. On po utakmici daje u prosjeku po 5.38 kartona. Sudac je koji zna dati i crveni karton, što je već radio ove sezone, tako da ništa nije isključeno ni u ovoj utakmici, a toplo preporučujem da ako već igrate kartone, to uradite u bet365 kladionici, jer oni računaju crveni karton kao dva žuta i to je ogroman plus koji mi je stotinu puta pomogao u ovakvim okladama. 

Screenshot_30.png.fb11d218b74348305816d1614a6ef763.png

Ako pogledate statistiku ovog suca u posljednjih nekoliko utakmica vidjet ćete da je znao pokazati čak i do osam žutih kartona na jednoj utakmici, dok je pokazao i nekolicinu crvenih, tako da ništa nije isključeno. Još jedna činjenica koja potpomaže ovoj okladi na kartone jeste to da je Athletic Bilbao tim koji ove sezone dobija najviše žutih kartona u ligi, čak 3.63 po utakmici. Što je zaista mnogo više nego bilo koji drugi tim u ligi.  Villarrela također nije besmislen u ovoj statistici, gdje i oni dobijaju po 2.53 kartona u prosjeku, tako da mi ova utakmica ima ogroman potencijal za over. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Huddersfield - Manchester City 2 + prvi do 7 kornera (2.26) bet365

Dvije ekipe sa potpuno drugih strana tabele igraju jedna protiv druge. Manchester City je naravno ogroman favorit i bio bi šok, ako ne bi vidjeli njihovu pobjeud u ovom susretu. Građani pokušavaju da stignu Liverpoola na prvoj poziciji i moraju održati korak kako ne bi ispali iz utrke za naslov. Trenutno imaju četiri boda zaostatka i nadaju se održavanju te razlike, a možda čak i smanjenju, zavisno kako Liverpool odigra svoju utakmicu.

Građani igraju protiv najslabijeg tima u ligi. Huddersfield Town je zaista vrlo loša ekipa ove sezone nakon što imaju devet poraza u nizu i remi u posljednjih deset utakmica na svim natjecanjima. Postigli su samo jedan gol u posljednje četiri utakmice protiv timova kao što su Fulham, Burnley, Bristol City i Cardiff City. Vjerujem da će ekipa Pep Guardiole u ovom susretu ostvariti pobjedu u prvom poluvremenu i trebali bi doći prvi do sedam kornera. Koeficijent mi je zaista mali na njihovu pobjedu, pa sam odlučio kombinirati ovu okladu sa utrkom kornera u kojoj je City najbolji u ligi, tako da mi se čini prilično dobra oklada. Međutim, ovu okladu možete kombinirati samo u bet365 kladionici. Ukoliko nemate račun, preporučujem da ga napravite odmah i iskoristite ove kombinacije koje nam daje ova kladionica. Manchester City je u 15 od 22 utakmice do sada prvi stigao do sedam kornera i najbolji su po toj statistici u cijeloj ligi. Protiv tima kao što je Huddersfield ove sezone, oni će sigurno ostvariti dobar rezulta, ali očekujem napade od početka utakmice, jer se City počeo svetiti nakon nekoliko loših rezultata i u posljednjih nekoliko utakmica su ostvarili nevjerojatne pobjede kao što su ona protiv Rotherhama, gdje su dobili 7-0, zatim Burtona 9-0, Wolvesa sa 3-0. Vjerujem da će sličan rezultat biti i ovdje pa čak i do poluvremena. Koeficijent se znatno poveća kada odigrate ovu kombinaciju koja je po mom mišljenju vrlo realna. Sretno svima!

Screenshot_32.thumb.png.2df167be05afb59861eaa14045943d97.pngScreenshot_31.thumb.png.880f6abd0abbf2a849514482dc7501ef.pngScreenshot_33.png.e0fdbeb0cb9a6c9d01a8648395347f1a.png

(Koeficijenti 19.1. u 15:28 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

St Etienne - Lyon 

Derbi Rone koji uvek prodje zapazeno. Da budem najkraci, iammo sve elemente za over, St Etienne uvek zahvalna ekipa za kartone ako se ja pitam, Lyon ove sezone u gostima dobija puno vise kartona (2.63 po mecu), najvaznije sudi Bastien koji je sigurno u top 2 sto se tice kartona u FRA ligi, za mene je ovo tip za jaci ulog. Imam nekoliko ovakvih listica iz vise kombinacija, betbuilderom spustamo granicu za ceo karton, poprilicno sam siguran da cemo ovde videti bar 4 komada a verovatno i vise!

st etienne.png

Link to comment
Share on other sites

Brazil Hrvatska +6.5 1 1.5 bet365

Danas nasi igraju s pocetkom u 18 sati prvu utakmicu drugog kruga,utakmica koja je nama jako vazna,utakmica u kojoj se mora pobjediti kako bi si povecali sanse za polufinale.Nasi su stvarno sve utakmice odigrali odlicno i ako kh malo sreca i suci pomaze mozemo do kraja otic.Ono sto mi se svidja ovo prvenstvo jel igraju rastereceno odnosno nije bilo pretjerane euforije prije prvenstva igraju utakmicu po utakmicu i igraju dobro a s time stizu i rezultati,navjeca vrijednost nase momcadi je sto svaku utakmicu drugi igrac iskoci.

E sad danasnji protivnici su po meni jedan cvrs i tezak protivnik iako to kladionice ne pokazuju,nije mi upitna nasa pobjeda nego s koliko razlike,misljenja sam da ce nasi dosta danas rotirati malo i odmoriti igrace jel poslije ove utakmice idu dvije zaista teske utakmice gdje treba dati 130%.mislim da ce se brazilci dobro drzati i da nece izgubiti vise od 4-5 razlike stoga mi se ovaj tip cini prilicno dobar a dobar je i koeficijent.

Nasi su zadnji put igrali s brazilom 2015 godine i pobjedili su 26:25.

I igrali su jos jednom na olimpijskim igrama 2008 tamo su nasi dobili 19 razlike,ali otada je brazilski rukomet se jako puno promjenio,odnosno puno su ulozili i puno napredovali.

Ocekujem nasu pobjedu negdje mozda 28:24

Link to comment
Share on other sites

Nurberg Hertha odg1

Ovo je za mene mec gdje je najbolje odigrati da ce oba tima dati gol,naime nurberg je primio u cak 17 utakmica zaredom gol dok je kod herthe taj niz na 6 utakmica zaredom.

Domacin u teskoj poziciji nalaze se na samom zacelju tablice iako nisu daleko da se spase i pobjegnu iz zone ispadanja razlika je 5 bodova.Jako su lose zavrsili prvi dio sezone tako da im je ova stanka dobro dosla,ono sto svakako moraju bolje raditi je osvajati bodove na svom terenu kako bi se spasili od zone ispadanja jel u gostima tesko mogu nesta bitno napravit.

Hertha s druge strane muci cjelu sezonu sa izoatancima ali unatoc tome drze se na 9 mjestu na tabeli i eventualnom danasjom pobjedom bi dosli na 7.mjesto i ukljucili se u borbu za mjesta koja vode u europsku ligu.

Danasnjeg protvnika su vec pobjedili ove sezone na domacem terenu sa 1:0.

Danas im dajem malu prednost i za pobjedu ali unatoc cinjenici da su u gostima primili 16 golova ove sezone i sto bolje igraju na domacem terenu najbolja mi je opcija da oba tima daju gol jel idu u goste protivniku koji se mora boriti za opstanak a obrane su i jednom i drugom klubu dosta porozne i lako primaju golove

Link to comment
Share on other sites

prije 22 sati, IzudinB said:

Tottenham bez Harry Kanea do ožujka, izgleda da će Dele Alli u napad, oprezno ako netko bude igrao Totenham protiv Fulhama. 

https://svijetkladjenja.com/vijesti/tottenham-u-problemima-harry-kane-ozlijeden-ozujka-evo-ko-ce-ga-zamijeniti-u-napadu-protiv-fulhama/

Fulham daje gol ( kvota  1,50 )

U ovo sam 99% siguran, možda probam i za manji ulog da Fulham daje min 2 gola ( kvota 3 )

Spursi su dosta oslabljeni, a Ranieri nema više šta čekati mora krenut svim silama.  Očekujem 1X ali i ako Spursi dobe utakmicu Fulham ce barem jednog utrpat

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će danas fokus mnogih biti i na rukometu pa prenosim ove fantastične informacije @Nbafan-a koje su mi jučer jako pomogle jer će sigurno nekima pomoći. 

Očekujem da Hrvatska danas rutinski dođe do pobjede a izvođači sedmeraca su navedeni dolje:

prije 22 sati, Nbafan said:

Španjolska: Sole pa ako fula onda A.Gomez
Francuska: Guigou ili Mahe (to ni Dinart ne zna koji bu puco)
Njemačka: Gensheimer ako fula ne rotira ga, a mislim da vise necemo vidjet da fula 2 sedmerca u jednoj tekmi
Island: Gunnarsson (zanimljiva situacija zadnju tekmu, fulo je 1. pa je i sigurmanson fulo pa je preuzeo ponovo gunarson, zabio pa fulo i onda je zadnji zabio tak da mislim da ga nece rotirat na 7m)
Danska: Hansen nema rotacije nakon jednog fulanog, nisam još vidio da je 2 fulao
Norveška: Sagosen pa ako fula onda Jondal
Švedska: Ekberg ne znam ko bu ga mjenjao ak fula jer je to zasad radio Tollbring, a mislim da je taj odigrao svoje na ovom prvenstvu
Mađarska: Balogh pa ak fula onda Csaszar (Balogh nije igrao zadnje dvije al se očekuje da bi mogao zaigrati u nastavku natjecanja)
Brazil: Stvarno nemam pojma..imali su 4 izvođača čini mi se..mislim da Chiuffa više neće na liniju 7m, ostaju Borges i Nantes. Rekao bi Borges.
Tunis: Boughanmi pa ako fula onda Bacha al nejdu im baš sedmerci, mislim da ih je Boughanmi sam fulao 3-4 dosad
Egipat: Elahmad je pucao na 4 utakmice, Sanad samo protiv Argentine..zanimljivo da nisu fulali do sada sedmerac.
Hrvatska: Horvat, Štrlek, Mandić...
 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 18 minute, Goksim said:

Mislim da će danas fokus mnogih biti i na rukometu pa prenosim ove fantastične informacije @Nbafan-a koje su mi jučer jako pomogle jer će sigurno nekima pomoći. 

Očekujem da Hrvatska danas rutinski dođe do pobjede a izvođači sedmeraca su navedeni dolje:

 

 

Nagy mislim da se isplača odigrati nad 2.5 danas. Nema Baloga i Bodo, isto Ancin je out.

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, JackieJack said:

St Etienne - Lyon 

Derbi Rone koji uvek prodje zapazeno. Da budem najkraci, iammo sve elemente za over, St Etienne uvek zahvalna ekipa za kartone ako se ja pitam, Lyon ove sezone u gostima dobija puno vise kartona (2.63 po mecu), najvaznije sudi Bastien koji je sigurno u top 2 sto se tice kartona u FRA ligi, za mene je ovo tip za jaci ulog. Imam nekoliko ovakvih listica iz vise kombinacija, betbuilderom spustamo granicu za ceo karton, poprilicno sam siguran da cemo ovde videti bar 4 komada a verovatno i vise!

st etienne.png

Tek sad sam vidio kako radi Bet builder, kad si objavio ovo okladu Jackie. Odmah sam napravio test za utakmicu koja sad počinje Frosinone - Atalanta, gdje očekujem puno kartona. Odigrao sam slično kao ti na kartone, a  igrao sam još over 0 goals, i po 2 kornera za svaki tim. Kvota 2.75. Super za singel klađenje, a ja nisam znao kako radi ova stvar :) Nadam se da prođe i onda igram dalje sve do St.Etienna :)

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog zanimljivog meca za kartone od 15h u italiji.

Spal - Bologna - bet builder over 4 i oba tima over 1 karton 1.72

Medjusobni susreti im idu preko ove granice. Spal vise kartona dobija kod kuce, oko 54%, dok Bologna dobija vise u gostima, preko 60%. Sudija je takodje pogoda na kartonima, prosek 4.86 tako da se nadam da ce ispostovati ovu granicu.

1056041143_Screenshot_2019-01-20-14-30-582.thumb.png.fb4bbe21339eccf08a6844ea02b051d5.png

1219028860_Screenshot_2019-01-20-14-20-042.thumb.png.5772dad344c7b492b8a1405655f6e527.png

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
    • Belgija - Slovačka 1 (1.45) bet365 Belgija će započeti svoj Euro 2024 utakmicom protiv Slovačke koja počinje danas u 18 sati na Frankfurt Areni. Unatoč gubitku nekih ključnih igrača svoje zlatne generacije, Crveni vragovi i dalje su jedni od skrivenih favorita za osvajanje naslova. Belgija je neporažena u 15 uzastopnih utakmica u svim natjecanjima. Crveni vragovi također nisu izgubili u tri međusobna susreta sa Slovačkom. Četiri od posljednjih pet utakmica Belgije imale su barem tri gola. Belgija je završila na vrhu svoje kvalifikacijske skupine, ali samo s bodom prednosti ispred Austrije. Ipak, rekord od šest pobjeda i dva remija u osam utakmica govori mnogo. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama S druge strane, Slovačka se tek po treći put pojavljuje na Euru. Kvalificirali su se kao drugoplasirani tim u Skupini J. Slovaci su izgubili dvije utakmice od Portugala tijekom kvalifikacija. Pobijedili su u sedam i remizirali jednu od preostalih osam utakmica protiv drugih protivnika. Četiri od posljednjih šest utakmica Slovačke završile su s tri ili više golova. Belgija ima velike probleme s obranom uoči prve utakmice turnira. Thomas Meunier se pridružio Janu Vertonghenu i Arthuru Theateu na listi ozlijeđenih, napustivši prijateljsku utakmicu protiv Luksemburga nakon samo 20 minuta na terenu. Belgija (4-5-1): Casteels – De Kuypers, Faes, Witsel, Castagne – Mangala, Onana, Trossard, De Bruyne, Doku – Lukaku S druge strane, Francesco Calzona nema novih problema s ozljedama uoči otvaranja turnira. Slovačka (4-3-3): Dubravka – Pekarik, Vavro, Skriniar, Hancko – Kucka, Lobotka, Duda – Schranz, Bozenik, Haraslin Ovo je jedna od posljednjih prilika za igrače poput Romelua Lukakua i Kevina De Bruynea kao jedinih preostalih članova belgijske zlatne generacije nogometaša. Ovaj duo će imati veliku pomoć od igrača poput Leandra Trossarda i Jeremyja Dokua, jer Crveni vragovi i dalje imaju vrlo snažnu napadačku liniju. Belgijanci su lagano prošli pored Crne Gore i Luksemburga u prethodne dvije prijateljske utakmice. Slovačka je također izgledala sjajno u svojim posljednjim utakmicama, ostvarivši dvije zasebne pobjede od 4-0 protiv San Marina i Walesa ranije ovog mjeseca. Ipak, nedostaje im iskustvo igranja na velikim turnirima i njihova kvaliteta se teško može usporediti s belgijskom. Možete se kladiti na pobjedu Belgije s kvotom 1.45 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Belgija povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 12:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use