Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

Objavljeno

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

A koji je načn placanja? Debitne kartice, moeybookers...?

Objavljeno

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

A koji je načn placanja? Debitne kartice, moeybookers...?

Debitnom...

Objavljeno

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

Hm... stvarno nebi imao ideju gdje je problem. Moguće da ne dozvoljavaju sa jedne kartice uplatu na više računa jer im to može ukazivati da je jedna osoba otvorila viš računa kako bi iskoristila više bonusa pri registraciji (za svaki account)...

Najbolje bi bilo kontaktirati bwin, a poslije i banku emailom kako bi vidio gdje je problem. Ako ništa prebaci novce na moneybookers account, pa sa njega na kladionicu (ovako bi trebalo raditi a ako opet javi neku grešku onda je problem u kartici)...

http://svijetkladjenja.com/savjeti/nacini-online-placanja/moneybookers/

  • 2 weeks later...
Objavljeno

E riješio sam problem što se tiče kartice tako da nema problema sada.

Sada da te pitam, pošto imaš vjerujem i ti na bwinu račun. Jesi li ikada podizao novac odande?

Koje su procedure? Da li isplatu vršiš direkt na karticu ili je najbolje na moneybookers da isplate pa preko moneybookersa na karticu? (Tako se nezna da je isplaceno iz kladionice pretpostavljam?) Jer sam cuo da je za HR podrucje inozemno/online klađenje zabranjeno, pa šta bi bilo da mi sjednu pare direkt iz kladionice na račun, problemi itd..??

Hvala!

Objavljeno

E riješio sam problem što se tiče kartice tako da nema problema sada.

Sada da te pitam, pošto imaš vjerujem i ti na bwinu račun. Jesi li ikada podizao novac odande?

Koje su procedure? Da li isplatu vršiš direkt na karticu ili je najbolje na moneybookers da isplate pa preko moneybookersa na karticu? (Tako se nezna da je isplaceno iz kladionice pretpostavljam?) Jer sam cuo da je za HR podrucje inozemno/online klađenje zabranjeno, pa šta bi bilo da mi sjednu pare direkt iz kladionice na račun, problemi itd..??

Hvala!

Mislim da im prvi put prije isplate trebaš poslati sken osobne ili nekog drugog dokumenta da bi utvrdili voj identitet tj. verificirali račun...

Više puta sam dizao novac i svaki put sam isplatu vršio direktno na karticu i nikada nije bilo nekih problema, a ako u buducnosti bude lako se novac prebaci na moneybookers pa sa njega na banku...

  • 3 years later...
  • 3 years later...
Objavljeno

Vec dugo sam bio član bwina, i prije nekih pola godine su mi ponudili da postanem neki premium clan i sad kad god se ulogiram u bwin prebaci me na taj premium i tamo se isto moze kladit igrat poker itd. Normalno sam uplacivao novce i kladio se i sad kad sam ih iso podignut vec dva puta za redom mi kaze da su novic vraceni nazad na moj racun na taj premium account, da provjerim kod banke dali imam zabranu uplacivanja novca sa kladionica. Kakva je to glupost kak su mi mogli skinut a ne mogu mi vratiti?

Dali je itko imao slican problem?

Objavljeno

Vec dugo sam bio član bwina, i prije nekih pola godine su mi ponudili da postanem neki premium clan i sad kad god se ulogiram u bwin prebaci me na taj premium i tamo se isto moze kladit igrat poker itd. Normalno sam uplacivao novce i kladio se i sad kad sam ih iso podignut vec dva puta za redom mi kaze da su novic vraceni nazad na moj racun na taj premium account, da provjerim kod banke dali imam zabranu uplacivanja novca sa kladionica. Kakva je to glupost kak su mi mogli skinut a ne mogu mi vratiti?

Dali je itko imao slican problem?

Ja bih svakako preporučio koristiti paysafe

Objavljeno

Vec dugo sam bio član bwina, i prije nekih pola godine su mi ponudili da postanem neki premium clan i sad kad god se ulogiram u bwin prebaci me na taj premium i tamo se isto moze kladit igrat poker itd. Normalno sam uplacivao novce i kladio se i sad kad sam ih iso podignut vec dva puta za redom mi kaze da su novic vraceni nazad na moj racun na taj premium account, da provjerim kod banke dali imam zabranu uplacivanja novca sa kladionica. Kakva je to glupost kak su mi mogli skinut a ne mogu mi vratiti?

Dali je itko imao slican problem?

Bwin nažalost više nije ono što je bio. Do prije par godina kod njih sam jako često igrao, te su mi bile u top 3 kladionice na kojima sam imao sredstva. Nažalost, znatno su se pokvarili, promijenili su se vlasnički odnosi odnosno Bwin i PartyGaming, tada dvije konkurentske komapnije, su se spojile u jednu i od tada dolazi u velikim zaokretima u politici. 

 

Osobno mi se čini da im je ponuda znatno lošija, više su se usmjerili na neka druga tržišta, tako da im igrači iz naših krajeva nisu primarni, a i kladioničarska ponuda više nije toliko podređena ovim prostorima.

 

Uglavnom moja preporuka je da umjesto bwina otvorite račun kod bet365 kladionice koje je broj 1 kada je klađenje u pitanju već dugi niz godina. 10bet daje 200€ bonusa za nove korisnike a bet at home 100€.

 

Ili pogledajte trenutno najpopularnije online kladionice i bonuse koje nude, njihova sučelja i sl. te odaberite onu koja vam se sviđa...

 

ybJuR99.png

 

Za bwin nažalost, koliko god sam nekad kod njih puno igrao, ne mogu trenutno nikome preporučiti jer su katastrofa za dosta stvari. Ja sam zadnji listić tamo uplatio prije 3-4 godine, a više puta sam im pogledao ponudu. Znam dosta ljudi kojima su, iz Hrvatske, i limitirali uplate pa im je max. ulog po paru 10€ ili manje...

Objavljeno

hvala na informacijama, ali dali netko zna kako da dobim svoje novce nazad?

 

Probaj uplatiti 10€ (ili koji je već minumum za uplatu) putem Skrilla da ti se omogući i isplata putem Skrilla. Onda odmah možeš zatražiti isplatu putem Skrilla na račun s kojeg si izvršio uplatu. Ne bi trebalo biti problema kod tog načina isplate..

  • 1 year later...
Objavljeno

Kladim se većinom na tenis te znam da se u bwinu predaja ne računa kao koef. 1. Znam da su se srozali, ali jel bi se isplatilo ponekad uplatiti okladu tamo jer nekad se isplati odigrat upravo da se predaja ne računa. Primjer je sad bio meč Scwartzmana i Berloqa gdje sam i mislio da će mu ovaj predat ukoliko će gubit jer to radi stalno u zadnje vrijeme. Na 6:1 4:1 je naravno predao te je koef bezveze bio 1.

Ubiti, jel su baš toliko govno ili su oke za nekad se kladit?

Objavljeno
On 11/21/2016 at 5:09, Gigi said:

Kladim se većinom na tenis te znam da se u bwinu predaja ne računa kao koef. 1. Znam da su se srozali, ali jel bi se isplatilo ponekad uplatiti okladu tamo jer nekad se isplati odigrat upravo da se predaja ne računa. Primjer je sad bio meč Scwartzmana i Berloqa gdje sam i mislio da će mu ovaj predat ukoliko će gubit jer to radi stalno u zadnje vrijeme. Na 6:1 4:1 je naravno predao te je koef bezveze bio 1.

Ubiti, jel su baš toliko govno ili su oke za nekad se kladit?

Nekad davno bili su u top5 kladionica, međutim lošim vođenjem i nekim promašajima pali su na niske grane. Nedavno ih je preuzela ista kompanija koja je vlasnik Sportingbeta i očekujem da će stvari krenuti na bolje. 

Koliko vidim trenutno imaju promociju u kojoj daju 50EUR za nove korisnike. Mislim da promocija vrijedi i za igrače sa naših prostora, jedino je problem što skrill nije naveden kao način uplate, pa bi riješenje bilo koristiti skrill karticu koja je MasterCard ;)

Ako netko testira bonus neka javi kako je prošlo.

BWIN 50EUR

Objavljeno
On 11/21/2016 at 10:25, VladimirMasic said:

nisam bio odavno na BWIN znaci vise nedaju deposit preko skrill nisam to znao hvala za info.

Moguće je i dalje uplatiti sredstva preko skrilla. Ja sam govorio o bonusu. Prema pravilima bonusa prva uplata mora biti napravljena na jedan od načina (na listi nije skrill) kako bi se dobio bonus.9SVnIzp.png13aLiQo.png

 

  • 3 weeks later...
Objavljeno

Nisam se kladio na BWINU pa mozda i 7-8 godina, tada sam zatvorio racun...Da li se sta promijenilo, kakvi su sada? Jesi li imalo fer i korektni sa uplatama i isplatama i da li imaju limite nakon nekoliko dobijenih tiketa??+

 

Hvala na odovoru

 

 

  • 5 months later...
Objavljeno
prije 56 minute, Galacticos said:

Jel igra netko opet u bwinu, vidim da dijele i neke bonuse, pa jel ima kakvih iskustava do sad  dobrih losih..

Ja tamo imam račun već godinama. Za neke stvari su dobri, najveća mana im je 4,90% provizija kada se uplaćuje sa skrilla. Prednosti: Veliki broj razrada i specijalnihh oklada, česte greške u ponudi, odnosno 30-50% bolji koeficijenti na razrade (primjer over 5,5 kartona za Ligu Prvaka, drugdje je 1,85 a oni daju 2,40). 

Welcome bonus je 25€, a uz to imaju odličnu promociju gdje na temelju jučerašnjeg prometa dobivaš besplatne oklade sljedećeg dana, što je za one koji igraju na dnevnoj bazi mislim odlično. Vjerujem da će biti puno valuebetova iz njihove ponude pa preporučujem da, oni koji misle pratiti, otvore račun. Vjerujem i da će itekako nagrađivati članove iz regije, kao što su sa ranije navedenom promocijom i počeli, budući da su vlasnici Sportingbet kladionice, koja izlazi sa ovog tržišta, kupili Bwin te odlučili preko Bwina probati osvojiti dobar dio tržišta. Tu je i b'inside program gdje se skupljaju bodovi za aktivnost, a bodovi se kasnije mogu zamijeniti za razne nagrade, od besplatnih oklada do mobitela, laptopa i sl. 

BWIN 25€ WELCOME BONUS

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Ove skandinace koji su sa 2-2 isli oba dalje komentirao sam jucer doma.,2004. mislim,svedska vs danska su bili u pitanju.Jako puno x eva se igra.Austrija vs Alzir,nije lose mozda live cekati i uzeti gol zadnjih par minuta...Pratiti cemo,biti ce zanimljivo.
    • Hrvatska X vrlo moguć,ali kod tekme Austrije postoji veći problem. Drugo mjesto ide sigurno na moćnu Španjolsku. Obje ekipe to znaju i pokušat će izgubiti. Austriji je gore jer ih  i remi gura na Espanu. Neobična situacija. Ne bih se iznenadio da Austrijanci sami sebi daju gol.  Nema tu fair playa. U biti sve utakmice zadnjeg kola ,gdje se moglo,završile neriješeno gdje odgovaralo objema ekipama. Jedino Urugvaj nije uspio izvući X iako Španjolcima nije trebalo dok je Ekvador uspio pobijediti Njemačku uz katastrofalno sudjenje osobe bez muda. Svi govore o poštenju,ali nikom se ne dogadja ništa i kad je namješteno. Možda se netko još sjeća skandinavskih 2-2, jedini rezultat koji odgovarao objema ekipama.
    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use