Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 24.1.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Ajmo danas sve na naše :)

Rukomet: Norveška - Hrvatska X2 (2,60) (PSK): Ne mogu protiv naših! Iako su Norvežani favoriti po kladionicama protiv nas ,to su bili i Španjolci iako je ovo totalno druga utakmica ja ću danas x2. Ovde se sve zna mi o njima ,oni o nama. Norvežani pokazali najviše ,vole brz rukomet ,brz centar ,sve pobjede do ove utakmice. Sjajni Sagosen ,odličan golan Bergerud ,Jondal i ekipa. Najteža utakmica za naše ,isto tako mislim da je to i Norvežane pogotovo kad se uzme značaj utakmice. Vidit ćemo kako će se Norvežani danas snaći protiv naše 5 -1 obrane gdje se nadan da će Duvnjak odraditi dobar posao. Slažem se kad je Kaleb rekao da mi Norvežanima ne odgovaramo jer mi igramo "šah" rukomet koji mislim da ne odgovara Norvežanima. Očekuje se da će Karačić bit spreman ,vidjet ćemo za Cindrića. Ukoliko naši uspore Norvežane čvrstom obranom i dugim napadima mislim da naši ovdje imaju šanse. 

Vaterpolo: Španjolska - Hrvatska X2 (1,55) (PSK): Po kladionicama mi smo favoriti ,značaj je velik ko dobije ulazi u finale i u borbu za zlato. Po izjavama naših vidim da žele to zlato i izboriti OI. Cijeli turnir naši su na niovu ,odlično smo odigrali protiv Grčke i protiv Crne Gore gdje nam se dogodila da ta rupa gdje smo mislili da je gotovo. Vidim našu reprezentaciju kao bolju ,centri pogotovo ,tu se nadam da ćemo tražiti šansu ,prednost Španjolske vidim samo na lijevom strani gdje je taj odlični Perrone. Sve u svemu očekujem pobjedu naših jer mislim da smo kvalitetniji od Španjolaca. 

Na mali ulog ću dodati još overe Jondala i Horvata i Mačkovšeka iz Slovenije. Horvat je na 2,5 u PSK ,sigurno će imati motiv nakon promašenog sedmerca od prije 2 godine iako je prošlo već vremena. Očekujem ga na dobroj minutaži ,ako izvede koji sedmerac još mogao bi proći ovo. Jondal je na 3,5 ,isto što i za Horvata ,dobra minutaža ,puca sedmerce ,dobar u kontri. Mačkovšek na 3,5 ,mislim da mora povući danas ukoliko Slovenci misle nešto protiv Španjolaca. Odamarao protiv Norvežana ,jedan od glavnih pucača u Sloveniji ,2,03 metra u sebi ,nadan se njegovom raspucavanaju danas. 

Link to comment
Share on other sites

M.Jondal 3,5 gol -vise 1,65.

Pretpostavljam da ce pokusati da zaustave raspucanog Sagosena. Logicno mi je da u takvoj situaciji on vise asistira i vjerovatno ce odlicni Jondal dobiti par lopti. Jondal ce vjerovatno pucati poneki sedmerac, pretpostavljam u drugom poluvremenu, bar je do sada tako bilo. Ako bude koja sansa za kontru, Jondal je opet tu. 

J. Maqueda 2,5 vise 1,60

Mislim da je svaki mec isao preko ove granice. Igra dobro kada svi stanu on preuzme i pogodi. Mislim da ce dati danas minimalno 3 ako ne i vise. 

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, IzudinB said:

Španjolska - Slovenija | Zabarec manje od 3.5 (1.688) 1xbet" rel="external nofollow">1xbet

Zabarec je na ovom turniru u Sloveniji inače dobijajo šansu da šutira sedmerce te tako popravi svoj skor na listi strijelaca. Međutim, na toj poziciji Bombač ima prednost prije svega, kao i Dolonec prije Zabareca. Miha Zabarec je često bio tek treći izbor za tu poziciiju, pa dosta toga zavisi od nastupa igrača koji imaju prednost, a to su ova dva koja sam spomenuo prije.

Slovenija je protiv Norveške kombinirala svoju postavu, Miha Zabarec je pogirao nešto više od 20 minuta, postigao je samo tri gola u tom susretu, dok je postigao jedan od tri izvođena sedmerca. Mislim da će nešto slično biti i ovdje, samo što će vjerojatno njegovi sunarodnjaci dobiti više šanse, no bit će zanimljivo vidjeti baš koliku minutažu će dobiti Miha.

Po meni je ova granica od 3.5 odlična. Španjolska je zaista jedna jaka momčad, defanzivno su najkvalitetnija momčad sa nekih odličnim igračima u obrani, te se ovdje sigurno mora probati under, pogotovo jer samo 1xbet" rel="external nofollow">1xbet kladionica nudi manje od 3.5, a mislim da će to i oni maknuti iz ponude uskoro. Po meni odlična kvota. Sretno!

Screenshot_4.jpg

Prijatelju ovdje moram da kazem suprotno kod nas mogu ulovit zarabec over 2.5 gola ali i tvoja granica over 3.5 meni sasvim prolazna. Zarabec ako gledamo ovaj 2 dio turnira uzima vecina sedmerca protiv norveske od 7 uzeo 3 protiv portugala od 6 uzeo 4 i sve pogodio protiv madzarske uzeo od 3 jednog i protiv islandije od 6 uzeo 3... znaci od 22 on pucao 10 recimo protiv norveske 4 pucali ostali ali sve one 3 preostale utakmice on je pucao vecina njih... bombac sigurno nije ispred njega on je od onih 22 uzeo 2 obe falio, dolenc uzeo 5 i zabio 2... u prvome djelu turnira pucao je dolenc i poneki bombac i zarabec, uskoro sam siguran da danas vecina sedmeraca uzima zarabec... spanjolska u prosjeku napravi malo vise nego 3 semderaca na utakmicu... ali danas se igra polufinale i nece dozvolit laganih pogodtka tako da ocekujem najmanje 4 semderce nadam se i vise... ako bude njih 5 onda 3 sigurno uzima zarabec... barem tako je bilo do sad i takav je plan. Granicu kod nas u sloveniji over 2.5 uzimam odmah... a ovu 3.5 isto bi prije uzeo over... moze zarabec pogodit i iz igre.

Sretno jedan ce pogodit:) 

Link to comment
Share on other sites

Pobjeda Norveške mi se čini i više nego izgledna, čak i hendikep -1.5 na Norvežane od @1.90 u bet365 mi je odlična opcija. Stvarno svaka čast hrvatskoj reprezentaciji i Červaru, odradili su fenomenalan posao, s obzurom da prije prvenstva nije baš bilo optimistično. Međutim, treba biti objektivan. Norvežani su prejaka reprezentacija, meni se sviđa kako igraju, brz rukomet, kontre sijevaju sa svih strana. U Švedskoj će imati odličnu podršku, onakvu kakvu je Hrvatska imala u Beču. Gledajući Norvežane stičem utisak da mogu svakome ubaciti 35 golova, a Hrvatska je na ovom prvenstvu imala čudnih padova u igri, mislim da Norvežani neće imati milosti za te black oute hrvatske repke. 

Slažem se sa @glukongla, mislim da nije pametno trpati Sagosena over 6.5 u ovakvoj utakmici. Sve snage će biti iskorištene da se Sagosen zaustavi, tu će najviše raditi kapiten Duvnjak, a Sagosen u takvim situacijama će više asistirati i davati loptu igračima poput Jøndala koji je majstor za kontre. Srećno svima večeras, očekujemo dobar rukomet. 

Link to comment
Share on other sites

Bez previše filozofije probaćemo timski over na Fenerbahče.

Pisali smo o Milanu nedavno, ekipa nije u dobrom ritmu, izgubili su dvije vezane utakmice u Evroligi, a zatim i meč protiv tvrde Breše koji smo pratili.
Fenerbahče je na putu oporavka i cilja na plejof nakon katastrofalnog starta. Proigrao je Sloukas, Željko polako slaže kockice i ovo je prilika za novi trijumf, a imajući u vidu posljednje igre obje ekipe, radije ću pokušati sa timskim overom Fenera za kojeg mislim da će ubaciti i više od 82 poena. 

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Vele said:

Molim hitan odgovor za igrače koji se klade na bet365 online kladionica" rel="">bet365.Preko kojeg alternativnog linka ulaze na bet365 online kladionica" rel="">bet365

Jeli Zalagam ?ili http://www.28365365.com/?

VPN ?

 

Imam nekih tehničkih problema,oa pokušavam to riješiti .

Ja koristim ovog.

 

https://www.288sb.com/#/IP/

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, Vele said:

Molim hitan odgovor za igrače koji se klade na bet365 online kladionica" rel="">bet365.Preko kojeg alternativnog linka ulaze na bet365 online kladionica" rel="">bet365

Jeli Zalagam ?ili http://www.28365365.com/?

VPN ?

 

Imam nekih tehničkih problema,oa pokušavam to riješiti .

Ja koristim ovaj link i sve super funkcioniše https://www.788-sb.com/?Affiliate=365_847818#/HO/, a imaš ovdje više alternativnih linkova pa odaberi koji ti funkcioniše --> https://www.svijetkladjenja.com/online-kladionice/bet365/alternativni-mirror-linkovi/

Link to comment
Share on other sites

Fenerbahce - Milano 1 /// Žalgiris - ALBA Berlin 1 @1.75 (bet365)

Euroligaški combo, dvije utakmice u kojoj su po meni izgledne pobjede favorita. Iako su poraženi od Barce u Istanbulu, Fener je podigao formu u posljednje vrijeme, vezali su nekoliko pobjeda i vratili se u trku za playoff. Bila bi ogromna senzacija da na kraju ne završe među prvih osam timova, s druge strane Milano je nakon dobrog starta poprilično pao u formi, već tri mjeseca ne znaju za pobjedu u gostima u EL.

Žalgiris je za mene ozbiljnija ekipa od Albe, koja se dosta oslanja na šut za tri poena, i u dvije utakmice protiv Zvezde prošle sedmice, Litvanci su na mene ostavili bolji utisak. Nalaze na dnu tabele, ali mislim da to nije prava slika njihovog kvaliteta, skoro ni u jednoj utakmici nisu u potpunosti nadigrani, protiv CSKA u Moskvi su izgubili na produžetke, a od Panathinaikosa u Atini su poraženi sa dva razlike. Alba je vezala dvije pobjede na gostovanjima (Olympiacos i Zvezda), bilo bi previše da slave i u Kaunasu.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, nidjeveze said:

Bez previše filozofije probaćemo timski over na Fenerbahče.

Pisali smo o Milanu nedavno, ekipa nije u dobrom ritmu, izgubili su dvije vezane utakmice u Evroligi, a zatim i meč protiv tvrde Breše koji smo pratili.
Fenerbahče je na putu oporavka i cilja na plejof nakon katastrofalnog starta. Proigrao je Sloukas, Željko polako slaže kockice i ovo je prilika za novi trijumf, a imajući u vidu posljednje igre obje ekipe, radije ću pokušati sa timskim overom Fenera za kojeg mislim da će ubaciti i više od 82 poena. 

Untitled.jpg

Dvije crne rupe od 4min za Fener dovoljno sa zafali 10ak poena. Lose 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • PSG - Bayern - 1 i oba daju (3.60) bet365 Dvoboj koji mnogi s pravom nazivaju “finalom prije finala” donosi okršaj ofenzivnih sila predvođenih zvijezdama poput Harryja Kanea, Khviche Kvaratskhelije, Jamala Musiale i Desirea Douea. PSG je unatoč šokantnom porazu protiv Botafoga u grupnoj fazi (0:1), pokazao snagu uvjerljivim pobjedama nad Seattleom (2:0) i Inter Miamijem (4:0) u osmini finala. Trener Luis Enrique iskoristio je visoku prednost kako bi odmorio ključne igrače u drugom poluvremenu, a povratak Ousmanea Dembelea nakon ozljede dodatno jača njihovu ofenzivu. S druge strane, Bayern je izgubio odlučujuću grupnu utakmicu protiv Benfice (0:1), čime su ostali bez prvog mjesta, no briljirali su u osmini finala protiv Flamenga s 4:2. Harry Kane zabio je dva gola i tako potvrdio svoju formu i status vođe napadačke linije njemačkog giganta. Bayern je u velikoj psihološkoj prednosti jer je slavio u posljednja četiri međusobna susreta s PSG-om, pritom ne primivši niti jedan pogodak. No, Parižani su u posljednjih devet utakmica upisali čak osam pobjeda, uključujući i spektakularnih 5:0 u finalu Lige prvaka protiv Intera, što svjedoči o njihovoj trenutnoj dominaciji. Očekivani sastavi PSG (3-4-3): Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Pacho; Mendes, Ruiz, Vitinha, Neves; Barcola, Doue, Kvaratskhelia Bayern (4-2-3-1): Neuer; Laimer, Tah, Upamecano, Stanišić; Kimmich, Goretzka; Olise, Musiala, Coman; Kane Situacija s igračima PSG s nestrpljenjem iščekuje hoće li Dembele biti spreman za start, dok će Doue, dvostruki strijelac iz finala Lige prvaka, gotovo sigurno predvoditi napad. Bayern je bez ozlijeđenih Daviesa i Ita. Kingsley Coman se oporavlja od manje ozljede, dok će legendarni Thomas Muller možda odigrati svoju posljednju utakmicu u dresu Bavaraca. Obje ekipe gaje izrazito ofenzivni stil igre, što obećava utakmicu punu prilika. PSG djeluje nezaustavljivo i ulazi u susret kao blagi favorit, no Bayern s Kaneom na čelu uvijek prijeti. Zanimljiv izbor je pobjeda PSG-a uz oba tima daju gol (koeficijent 3.60). (Koeficijenti 4.7. u 23:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Palmeiras - Chelsea - 2 (2.00) bet365 Na stadionu Lincoln Financial Field nas očekuje nas uzbudljiva četvrtfinalna borba između brazilskog Palmeirasa i engleskog Chelseaja. Bit će to repriza finala Svjetskog klupskog prvenstva iz 2022. godine, kada su Plavci slavili s 2:1 nakon produžetaka. Obje momčadi morale su se dobro namučiti kako bi prošle osminu finala prije šest dana. Palmeiras je nakon velike borbe svladao rivala Botafoga s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Paulinha u 100. minuti. Bila je to tvrda i zatvorena utakmica s vrlo malo prilika, što je u skladu sa stilom igre trenera Abela Ferreire koji iznimno mnogo polaže na obranu - njegova momčad primila je samo dva gola u četiri utakmice na ovom turniru i protiv Botafoga dopustila tek dva udarca u okvir. Chelsea je s druge strane imao puno više uspona i padova u ogledu protiv Benfice. Primili su izjednačujući pogodak u 95. minuti iz kaznenog udarca, no u produžecima su zablistali - Nkunku, Neto i Dewsbury-Hall osigurali su uvjerljivih 4:1. Palmeiras će u ovom susretu biti oslabljen neigranjem suspendiranog Joaquina Piquereza, dok je junak prošle utakmice Paulinho upitan za startnu postavu zbog zdravstvenih razloga - očekuje ga operacija nakon turnira. S druge strane, Chelsea će ponovno moći računati na glavnog napadača Nicolasa Jacksona, koji je odradio suspenziju, no iz Engleske stižu informacije da će Liam Delap ipak zadržati mjesto u vrhu napada. Još jedno zanimljivo ime je Pedro Neto - portugalski krilni napadač nalazi se u sjajnoj formi i zabio je u sve tri dosadašnje utakmice na turniru. Njegova brzina i prodornost predstavljat će veliku prijetnju brazilskom sastavu. Palmeiras: Weverton; Mayke, Giay, Bruno Fuchs, Vanderlan; Rios, Martinez, Mauricio; Allan, Vitor Roque, Estevao Chelsea: Sanchez; James, Colwill, Badiashile, Cucurella; Enzo, Lavia, Caicedo; Neto, Delap, Palmer S obzirom na ofenzivnu širinu i trenutnu formu, Chelsea ulazi u susret kao favorit. Engleski predstavnik je zabio sedam golova u posljednje dvije utakmice, dok Palmeiras teško dolazi do prilika. Glavna oklada je pobjeda Chelseaja (koeficijent 2.00), dok se kao vrijedna opcija nameće i pogodak Pedra Neta u bilo kojem trenutku (koeficijent 3.75). (Koeficijenti 4.7. u 23:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Real Madrid - Juventus - 1 (1.65) bet365 Pravi nogometni spektakl očekuje se u utorak na stadionu Hard Rock u Miamiju, gdje će snage odmjeriti dva europska velikana - Real Madrid i Juventus - u borbi za mjesto u četvrtfinalu Svjetskog klupskog prvenstva. Momčad Igora Tudora dolazi ranjena nakon teškog poraza 2:5 od Manchester Cityja, u kojem su isplivale sve obrambene slabosti torinske ekipe. Juve je ranije bez većih problema svladao Al Ain i Wydad Casablanca, no protiv ozbiljnog suparnika poput Cityja bio je nemoćan. Sada im slijedi još veći izazov – Real Madrid, jedan od glavnih favorita turnira. Talijanima će posao dodatno otežati činjenica da imaju samo četiri dana odmora između dvije utakmice. Real je turnir započeo kiksom i remijem protiv Al Hilala (1:1), ali su se brzo vratili na pravi put uvjerljivim pobjedama nad Pachucamom i Salzburgom (3:0 u oba susreta). Vinicius Junior je bio ključan protiv Austrijanaca, s golom i asistencijom, a očekuje se da i protiv Juventusa bude među najopasnijima. Dobra vijest za Madriđane je povratak Antonija Rudigera, koji je protiv Salzburga izašao zbog grča, dok se Kylian Mbappe nakon bolesti vraća na klupu. Eder Militao bi mogao konkurirati za sastav, ali su i dalje van terena Carvajal, Camavinga, Alaba, Mendy i Endrick. Trener Xabi Alonso trebao bi ostati vjeran formaciji 3-5-2, s Tchouamenijem u obrani i mladim Gonzalom Garcijom kao partnerom Viniciusu u napadu. Real Madrid: Courtois; Tchouameni, Rüdiger, Huijsen; Alexander-Arnold, Bellingham, Güler, Valverde, Fran Garcia; Vinicius, G. Garcia Juventus: Di Gregorio; Savona, Kelly, Kalulu; Costa, Thuram, McKennie, Cambiaso; Conceicao, Kolo Muani, Yildiz Povijest međusobnih susreta ide u korist Reala, koji vodi s jednom pobjedom više u 21 utakmici, uključujući i dva finala Lige prvaka – 1998. i 2017. godine. Zbog prikazane forme, ali i obrambenih problema Juventusa, Real Madrid je favorit i očekuje se njihova pobjeda po kvoti 1.65 u bet365 kladionici. Ipak, s obzirom na ofenzivne potencijale obje ekipe, predviđa se utakmica s mnogo golova. (Koeficijenti 30.6. u 22:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Manchester City - Al Hilal - Pobjeda Cityja sa dva ili više golova razlike (1.66) bet365 Sa ponedjeljka na utorak u 2h ujutro po našem vremenu na stadionu Camping World u Orlandu, Manchester City i Al Hilal odmjerit će snage u borbi za mjesto u četvrtfinalu Svjetskog klupskog prvenstva. Engleski prvak stiže kao jedina momčad s maksimalnim učinkom u grupnoj fazi - tri pobjede iz tri susreta uz impresivnih 13 postignutih pogodaka. Iako su uvodne pobjede nad Wydadom i Al Ainom prošle bez prevelike pompe, City je poslao jasnu poruku ostatku svijeta u trećem kolu - uvjerljivom pobjedom 5:2 protiv Juventusove momčadi. Guardiolina ekipa demonstrirala je ofenzivnu moć i kreativnost, stvarajući brojne prilike protiv obrane Juventusa, a sličan pristup očekuje se i protiv azijskog predstavnika. Al Hilal se, s druge strane, nije proslavio atraktivnom igrom, ali je grupnu fazu prošao bez poraza. Saudijski viceprvak izborio je plasman u osminu finala zahvaljujući pobjedi od 2:0 protiv Pachuce u posljednjem kolu, nakon remija s Real Madridom i Salzburgom. Njihova čvrsta obrana bit će na velikom iskušenju protiv trenutno najefikasnije ekipe turnira. Problemi s ozljedama i suspenzijama Dok City lovi globalnu slavu, neće zaboraviti nesretnog Claudija Echeverrija, koji je ozlijedio gležanj na treningu prije utakmice s Juventusom i mogao bi propustiti ostatak turnira. Na tribinama mu društvo pravi Rico Lewis, koji odrađuje posljednju utakmicu suspenzije, dok je Mateo Kovačić ostao u Engleskoj na oporavku nakon operacije ahilove tetive. Dobra vijest za City je povratak ubojitog Erlinga Haalanda, koji je ušao s klupe protiv Juventusa i odmah postigao svoj 300. gol u karijeri. Očekuje se da će zauzeti mjesto u vrhu napada umjesto Omara Marmousha. Ni Al Hilal nije pošteđen problema. Njihov kapetan Salem Al-Dawsari zadobio je ozljedu zadnje lože protiv Pachuce i mogao bi izbivati do šest tjedana. Trener Inzaghi je već tada reagirao uvođenjem Mohameda Kanna, koji iako je vezni igrač, mogao bi zaigrati od prve minute u nešto defanzivnijem sustavu. Manchester City: Ederson; Nunes, Khusanov, Gvardiol, O'Reilly; Gonzalez, Gündogan; Cherki, Foden, Doku; Haaland Al Hilal: Bono; Cancelo, Tambakti, Koulibaly, Lodi; N. Al-Dawsari, Neves, Kanno; Milinković-Savić; Malcom, Leonardo Al Hilal je pokazao otpornost, ali sada ga čeka najteži izazov dosad. Manchester City djeluje nezaustavljivo i s odmorenim glavnim igračima cilja na osvajanje još jednog trofeja. Očekuje se pobjeda Građana s razlikom od barem dva gola, a ulogu ključnog čovjeka mogao bi ponovno preuzeti Phil Foden, koji je unatoč ograničenoj minutaži već zabio dva gola. (Koeficijenti 30.6. u 08:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use