Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Primera

Espanyol - Ath. Bilbao (13: 00) bet365
Sudac: Jose Maria Sanchez Martinez (6.10)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.30
vUsdmPl.png

Valencia - Barcelona (16:00) bet365
Sudac: Jesus Gil Manzano (4.91)
Prosjek ekipe 1: 2.05
Prosjek ekipe 2: 2.25
jSq1kkV.png

Alaves - Villarreal (18:30) bet365
Sudac: Jose Munuera Montero (4.10)
Prosjek ekipe 1: 3.20
Prosjek ekipe 2: 1.95
KfXpxf6.png

Sevilla - Granada (21:00) bet365
Sudac: Alejandro Jose Hernandez Hernandez (5.80)
Prosjek ekipe 1: 2.75
Prosjek ekipe 2: 2.95
C2ri7Fd.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A

SPAL - Bologna (15:00) bet365
Sudac: Michael Fabbri (6.11)
Prosjek ekipe 1: 3.05    
Prosjek ekipe 2: 3.4    
W4EOjZv.png

Fiorentina - Genoa (18:00) bet365
Sudac: Daniele Orsato (6.11)
Prosjek ekipe 1: 2.79
Prosjek ekipe 2: 3.05
zVNQR67.png

Torino - Atalanta (20:45) bet365
Sudac: Marco Guida (6.75)
Prosjek ekipe 1: 2.60
Prosjek ekipe 2: 2.20
3ZMNrRP.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

B. Monchengladbach - Mainz (15:30) bet365
Sudac: Felix Zwayer (3.38)
Prosjek ekipe 1: 2.28
Prosjek ekipe 2: 1.94
wIkUYiv.png

E. Frankfurt - RB Leipzig (15:30) bet365
Sudac: Daniel Siebert (4.22)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.35
j52D1eI.png

Freiburg - Paderborn (15:30) bet365
Sudac: Christian Dingert (4.43)
Prosjek ekipe 1: 1.18
Prosjek ekipe 2: 2.17
Zhg50Ws.png

Union Berlin - Augsburg (15:30) bet365
Sudac: Bibiana Steinhaus (3.50)
Prosjek ekipe 1: 1.94
Prosjek ekipe 2: 1.89
KrR3ZFO.png

Wolfsburg - Hertha (15:30) bet365
Sudac: Markus Schmidt (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.82
Prosjek ekipe 2: 2.17
1KCeenn.png

Bayern - Schalke (18:30) bet365
Sudac: Manuel Gräfe (2.29)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.83
KQfonZG.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Francuska liga

Marseille - Angers (17:30) bet365
Sudac: Johan Hamel (2.86)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 1.38


Brest - Amiens (20:00) bet365
Sudac: Thomas Leonard (4.14)
Prosjek ekipe 1: 1.44
Prosjek ekipe 2: 1.93


Monaco - Strasbourg (20:00) bet365
Sudac: Eric Wattellier (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 1.69


Montpellier - Dijon (20:00) bet365
Sudac: Jerome Miguelgorry (-)
Prosjek ekipe 1: 1.94
Prosjek ekipe 2: 1.63


Reims - Metz (20:00) bet365
Sudac: Jeremie Pignard (3.20)
Prosjek ekipe 1: 1.93
Prosjek ekipe 2: 2.00


St. Etienne - Nimes (20:00) bet365
Sudac: Jeremy Stinat (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.88
Prosjek ekipe 2: 1.47

(Koeficijenti 23.1. u 23:01 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Bayern - Schalke 1 + više od 2.5 gola (1.90) bet365

19. kolo u Bundesligi. Bayern je očekivano veliki favorit. Oni su i prethodnih godina uglavnom ostvarivali pobjede protiv Schalkea. 

Bayern se trenutno nalazi na drugoj poziciji, samo četiri boda manje od Leipziga, koji ide na teško gostovanje kod Frankfurta u ovom kolu, tako da je ovo šansa da se Bavarci približe prvoj poziciji. Bayern je u prethodnoj utakmici ostvario ubjedljivu pobjedu protiv Herthe sa 4-0.

Kada je Schalke u pitanju, ove sezone igraju prilično dobro. Ovo je nešto blizu onog Schalkea iz prethodnih godina. Oni se trenutno nalaze na petoj poziciji, imaju 33 boda. Mislim da će im ovo biti najteži test do sada ove sezone. Međutim, vjerujem da se neće odmah predati, siguran sam da će se boriti za bodove u ovoj utakmici, te stoga očekujem dosta golova i zanimljivu utakmicu.

Po mom mišljenju ovo će biti definitivno pobjeda Bayerna sa više od 2.5 gola na utakmici. 

Screenshot_12.jpg

(Koeficijenti 24.1. u 18:01 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Sto se tice subote tu ima dosta parova i ja sam se odlucio odigrati na kartone jer dosta dobro mi ide u tom segmentu igre. Ovaj vikend se moze reci da su odlicni sudci na utakmicama. Ja sam se odlucio za utakmice fiorentina-genoa i torino-atalanta.

sta reci za uzakmicu fiorentina i genoa osim sto imamo odlicnog orseta za suca u utakmici gdje i jednoj i drugoj ekipi treba pobjeda da pobjegnu sa začelja. Prosjek ekipa je 3 i 2.7 po mecu sto nam u kombinacija sa sudcem koji ima prosjek od 6 kartona daje garanciju da prođu tu granicu. 
 

utakmicu torino - atalanta sudi nama poznat sudac guida koji jos lakse vadi kartone iz dzepa odnosno skoro 7 kartona po utakmici. Mozemo također reci da i ekipe dosta dobijaju kartona. Atalanta je u borbi za ligu prvaka i svaka utakmica je vrlo bitna za njih dok je torino vrlo tvrd domacin i mislim da bi over od 5.5 kartona moglo vrlo lako preci.

osim spomenute dvije utakmice jos mi se sviđaju i spal i espanjol vise zutih jer dobri su sudci a ekipe se grcevito bore za opstanak i svaka utakmica je za njih biti il ne bit

Objavljeno
On 23. 01. 2020. at 23:02, IzudinB said:

Espanyol - Ath. Bilbao (13: 00) bet365
Sudac: Jose Maria Sanchez Martinez (6.10)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.30
vUsdmPl.png

Imamo danas nekoliko odličnih utakmica za kartone, odličan vikend za dobiti neke novce na kladionici. Ovdje imamo jednu zanimljivu utakmicu, timove koji dobijaju skoro pa po 2.5 kartona u prosjeku po utakmici, te odličnog suca koji dijeli po nešto više od šest kartona po utakmici.

Espanyol je ove sezone u ozbiljnim problemima, imaju samo 14 bodova i nalaze se pri dnu tabele. Četiri boda su odaljeni od sigurne zone i njima su očajnički potrebni neki bodovi. Nadaju se da će ovdje popraviti svoju formu i iskupiti se gostima, jer su ove sezone do sada u 10 utakmica na domaćem terenu osvojili samo tri boda, što je i glavni razlog zbog kojeg se nalaze na dnu tabele.

Međutim, tračak nade im je dao remi protiv Barcelone na domaćem terenu, kao i protiv Betisa, tako da mislim da će i ovdje pokušati pružiti veliki nastup za svoje navijače i popraviti tu formu na domaćem terenu, te se vrate u sigurnu zonu. 

Na drugoj strani imamo Bilbao, koji je također u posljednjih pet utakmica ostvario četiri remija i jedan poraz. Četiri remija su došla u posljednje četiri utakmice zaredom. Očekujem jednu zanimljivu utakmicu. Athletic Bilbao se nalazi na osmoj poziciji sa tri boda manje od Getafea, koji se nalazi na petoj poziciji i pet bodova manje od Atletico Madrida i Seville na trećoj i četvrtoj.

Vidimo da su i njima jako potrebni bodovi, međutim, u gostima se i nisu baš nešto proslavili. Očekujem jednu borbu na terenu, uz suca koji voli dijeliti kartone. Za one koji ne žele igrati granicu od 6.00 jer im je možda visoka, ja sam na betbuilderu odigrao da će biti više od 4 kartona uz to da će pasti barem jedan gol na utakmici. Po meni je ovo odličan koeficijent od 1.51, a vrlo izgledna kombinacija.

Screenshot_15.jpg

Sudac i više nego dobar, trebao bi lagano proći ovu granicu, kao što vidimo inače dijeli pet - šest - sedam - devet, pa čak i deset kartona na nekim utakmicama. Očekujem lagan prolaz ove granice, a golova sam siguran da neće izostajati, kao što to nije bio slučaj ni u prethodnih pet međusobnih utakmica. Sretno svima!

Prethodnih pet međusobnih utakmica:

Ath. Bilbao 3-0 Espanyol
Ath. Bilbao 1-1 Espanyol
Espanyol 1-0 Ath. Bilbao
Ath. Bilbao 0-1 Espanyol
Espanyol 1-1 Ath. Bilbao

Screenshot_16.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 25.1. u 1:21 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
On 23. 01. 2020. at 23:02, IzudinB said:

Sevilla - Granada (21:00) bet365
Sudac: Alejandro Jose Hernandez Hernandez (5.80)
Prosjek ekipe 1: 2.75
Prosjek ekipe 2: 2.95
C2ri7Fd.png

Još jedna utakmica odlična za over kartona, međutim, probat ću na manju granicu zajedno sa tim da će na ovoj utakmici biti više od jednog gola. Po meni nekako dobra kombinacija na kartone i golove, koji pa skoro u svakoj utakmici ima, dosta lakše pogoditi manju granicu kartona kada je sudac ovako rigorozan kao što je to Alejandro Jose Hernandez Hernandez. Njegovu statistiku pogledajte ispod, ona će vam sve reći.

On skoro po 6 kartona u prosjeku po utakmici pokaže i to mi se čini dovoljnim da se odigra granica od 4 kartona, koja bi trebala biti lagano pređena u utakmici u kojoj se sastaju dva tima koja su među šest najrigoroznijih timova ove sezone u La Ligi. Oni dobijaju skoro po tri kartona u prosjeku po utakmici što je uz prosjek suca dovoljno da odigram over 4.

Želim da budete oprezni sa ulozima na ovaj tip, Sevilla je veliki favorit za pobjedu, tako da bi mogli kontrolirati većinu ove utakmice. Najbolji su kod kuće ove sezone u ligi, no u posljednjih par utakmica vidim i neke lošije rezultate. Imaju isto bodova kao i Atletico i siguran sam da će željeti pobjedu.

 Screenshot_18.jpg

Granada se također muči sa formom u posljednjih par utakmica, međutim, ove sezone su u gostima katastrofalni. Imaju pet poraza u posljednjih pet susreta u gostima. Očekujem da oni naprave većinu kartona na ovom suretu, no otom potom, over 4 mi je zaista primamljivo. Ja ću odigrati pa ako netko želi ispratiti, Bujrum! Sretno nam!

Screenshot_17.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 25.1. u 1:41 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
On 23. 01. 2020. at 23:02, IzudinB said:

Fiorentina - Genoa (18:00) bet365
Sudac: Daniele Orsato (6.11)
Prosjek ekipe 1: 2.79
Prosjek ekipe 2: 3.05
zVNQR67.png

Situacija ove dvije ekipe nam sve govori. Velika je borba za bodovima, Firentina počela igrati nešto bolje u posljednjih par utakmica nakon što su ostvarili dvije pobjede, dva remija i poraz u posljednjih pet utakmica.

Na drugoj strani imamo Genou koja se nalazi na posljednjem mjestu na tabeli sa dva boda manje od Leccea koji je na prvoj poziciji koja je sigurna. genoa ima četiri poraza u posljednjih pet utkamica i zaista igraju loše te dobijaju najviše kartona u ligi, što je sasvim logično s obzirom da igraju očajno. 

Fiorentina je ekipa koja također dobija skoro po tri kartona u prosjeku po utakmici. Granica od 5.5 mi se čini fenomenalnom. Omiljeni mi sudac Daniele Orsato u Italiji, on dijeli nešto više od šest kartona u prosjeku i ispod možete vidjeti zašto je moj omiljeni sudac. 

Kao što vidimo imao je konstantu jedno vrijeme, pa je svirao jednu utakmicu sa tri kartona, zatim ponovo napravio konstantu sa 5-7-6-8 kartona na utakmicama, te zatim u ovoj Lazio Napoli sudi četiri kartona.

Nisam gledao utakmicu, no to je dobro, jer Napoli i Lazio ne dobivaju dosta kartona ove sezone, te su među ekipama koje najmanje dobijaju kartona u ligi. Međutim mislim da bi on ovdje ponovo mogao krenuti sa tom konstantom. Očekujem veliki broj kartona možda koji crveni, jer je Genoa dobila do sada tri direktna crvena i tri sa po dva žuta. Sretno svima!

Screenshot_19.jpg

Objavljeno

Slovenija - Norveška over 58,5 golova bet365

Utakmica za treće mjesto koja se igra niti 24 sata od polufinalnih utakmica. 

Mislim da svi znamo što se jučer događalo. Norveška je igrala dodatnih 20 minuta produžetaka i igrači su fizički i emotivno iscrpljeni. Odigrali su 80 minuta brutalnu obranu i tako nešto je jednostavno nemoguće ponoviti danas. 

Očekujem da Norveška puno rotira. Slovenija je sa Španjolskom odigrala u polufinalu utakmicu sa 64 gola. Ne vidim razlog zašto bi i ovdje bilo drugačije ako znamo da je Norveška jučer igrala 80 minuta a već za manje od 24 sata ih čeka druga utakmica. 

Očekujem otvoreniju utakmicu gdje će napadi biti u prvom planu. 

Objavljeno

Mislim da se ovdje radi o grešci unibet kladionice koja se mora odigrati. Naravno, nema garancija da će ovo i proći ali koeficijent 13,00 na ovo je stvarno previše i definitivno se radi o valuebetu. 

Utakmica za 5. mjesto gdje igraju Njemačka i Portugal. Očekuje se pobjeda Njemačke na koju je koeficijent 1,60 međutim zar je toliko nevjerojatno da Portugal vodi na poluvremenu 1-2 gola razlike i da Njemačka to okrene. Mislim da nije i da je taj scenarij sasvim moguć i po meni koeficijent na ovo ne bi trebao biti veći od 5,00. 

Slika-zaslona-2020-01-25-u-09-48-07.png

Objavljeno
prije 34 minute, Goksim said:

Mislim da se ovdje radi o grešci unibet kladionice koja se mora odigrati. Naravno, nema garancija da će ovo i proći ali koeficijent 13,00 na ovo je stvarno previše i definitivno se radi o valuebetu. 

Utakmica za 5. mjesto gdje igraju Njemačka i Portugal. Očekuje se pobjeda Njemačke na koju je koeficijent 1,60 međutim zar je toliko nevjerojatno da Portugal vodi na poluvremenu 1-2 gola razlike i da Njemačka to okrene. Mislim da nije i da je taj scenarij sasvim moguć i po meni koeficijent na ovo ne bi trebao biti veći od 5,00. 

Slika-zaslona-2020-01-25-u-09-48-07.png

Definitivno je valubet na unibetu, ja ću ovo ispratiti na 1xbetu, jer imam nekih sitnih eurića tamo, no koeficijent je duplo manji, kao što vidite ispod. U svakom slučaju ja ću ispratiti sa nešto manjim ulogom pa neka nam je sretno. Uglavnom ako imate račun u unibet kladionici, definitivno ovo probati barem sa minimalnim ulogom.

Ubacio sam i Bayerna čisto da povećam koeficijent! Sretno nam!

Screenshot_20.jpg

Objavljeno
prije 2 sati, Goksim said:

Slovenija - Norveška over 58,5 golova bet365

Utakmica za treće mjesto koja se igra niti 24 sata od polufinalnih utakmica. 

Mislim da svi znamo što se jučer događalo. Norveška je igrala dodatnih 20 minuta produžetaka i igrači su fizički i emotivno iscrpljeni. Odigrali su 80 minuta brutalnu obranu i tako nešto je jednostavno nemoguće ponoviti danas. 

Očekujem da Norveška puno rotira. Slovenija je sa Španjolskom odigrala u polufinalu utakmicu sa 64 gola. Ne vidim razlog zašto bi i ovdje bilo drugačije ako znamo da je Norveška jučer igrala 80 minuta a već za manje od 24 sata ih čeka druga utakmica. 

Očekujem otvoreniju utakmicu gdje će napadi biti u prvom planu. 

Kako rekoh sinoc odmah nakon polufinalnih meceva u temi za live, potpuno sam saglasan sa ovim tipom. Kladionica WWIN nas casti sa granicom manjom za jedan gol i svakako da je to tip koji treba probati (imaju i snizenu granicu 55.5 i over 1.50), a vrijedi pokusati i sa utakmicom za peto mjesto, takodje over.

Objavljeno

Torino - Atalanta BTTS (1.61) bet365

Torino i Atalantu dijeli osam bodova. Atalanta se nalazi na petoj poziciji tri boda ispod Rome, a četiri iznad Milana. Torino na drugoj strani jedna čudna ekipa koja postiže manje nego što prima golova ove sezone. Dok Atalanta ima najbolji napad u ligi sa 50 postignutih golova do sada. 

Zaista su čudne ove dvije ekipe, no mislim da golovi u ovom susretu neće izostajati. Atalanta je na nevjerojatnih 3.9 golova po utakmici, što je zaista najbolje u ligi. Torino to radi sa 2.7 golova u prosjeku po utakmici, dok su uglavnom oni ti koji postignu gol, dok im prosjek kvare ekipe koje nisu uspjele da im postignu gol, tako da je Torino u posljednjih sedam utakmica uspio postii barem po gol na utakmici, dok je Atalanta u osam uzastopnih utakmica postigla barem po gol.

Kada su u pitanju međusobni susreti u Torinu protiv Atalante, vidjeli smo na tri od posljednja četiri kako su oba tima postigla gol. Atalanta ovdje nema ozljeda, dok Torinu fali Aina i Rincon. Ansaldi, Baselli, Bonifazi i Zaza su pod znakom sumnje.

Koeficijent nešto veći u bet365 kladionici. U unibetu je 1.56. Sretno!

Screenshot_22.jpg

(Koeficijenti 25.1. u 11:40 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
prije 11 minute, pippen33 said:

Pozdrav ljudi, novi sam , tu sam ,da vam pomognem. Evo jedan jak singel. FA cup ,na pobjedu Brentorda. 

Kvota 4 i kusur. Aj bok, tolko od mene. 

Dobrodošao na forum @pippen33. Molio bi te da ubuduće i barem ukratko obrazložiš tip te argumentiraš zašto određeni tip sugeriraš kako bi ga i drugi ispratili.

Objavljeno
prije 1 minutu, Goksim said:

Dobrodošao na forum @pippen33. Molio bi te da ubuduće i barem ukratko obrazložiš tip te argumentiraš zašto određeni tip sugeriraš kako bi ga i drugi ispratili.

Hvala, pa mislim da Leicester više brine borba za što viši plasman u ligi, nego FA cup. Pa zato mislim ,da neče igrat u naj jačem sastavu. Izvinite na pravopisu, dolazim iz slovenije pozz. 

Objavljeno
On 23. 01. 2020. at 23:02, IzudinB said:

Alaves - Villarreal (18:30) bet365
Sudac: Jose Munuera Montero (4.10)
Prosjek ekipe 1: 3.20
Prosjek ekipe 2: 1.95
KfXpxf6.png

Jedna vrlo zanimljiva utakmica, na kojoj je granica kartona po mom mišljenju visoka, te ću je sigurno zaobići. Međutim, jedna druga specijalna oklada mi je pala na pamet. S obzirom da Alaves ove sezone kao i inače dobija najviše kartona u prosjeku po utakmici čak 3.20 u ligi, mislim da oni u ovom susretu mogu dobiti barem ta dva kartona, dok očekujem barem jedan gol na ovoj utakmici.

Alaves je ove sezone pao u formi, oni se nalaze na 14-oj poziciji sa samo sedam bodova daleko od zone ispadanja. Za sada su sigurni, ali ih očekuje teška utakmica protiv Villarreala koji se u posljednje vrijeme poboljšao i popeo se na tabeli, te sada juri mjesta koja vode na europska natjecanja. Mislim da će oni pokušati da uzmu sva tri boda na ovoj utakmici.

Stoga očekujem barem jedan gol, te vjerojatno dva kartona za Alaves koji inače dobija po tri u prosjeku tako da mi se to čini prilično primamljivim. Baš mi se sviđa ovaj betbuilder na bet365 kladionici kada možeš da sebi napraviš okladu kakvu god želiš, dok ni koeficijenti nisu loši i mogu se kombinirati sa drugim parovima.

Screenshot_24.jpg

Kao što vidimo iznad, Montero je ove sezone znao pokazati čak i osam kartona na svojim utakmicama, te uglavnom vidim brojku od pet, šest te tri kornera. Po meni sasvim dovoljno da odigram ovu okladu. Sretno nam svima!

Screenshot_23.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 25.1. u 12:46 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zanemarite svu ovu pricu iznad mog posta i olaksajte si, odigrajte jedinicu na Viking, ili na njihov prolaz protiv raspalog Dinama, ovisno o vasoj pohlepi i spavajte kao male bebe jer tada vasa buducnost ovisi o prvaku jedne Norveske, obecane zemlje i to u dvoboju sa prvakom jedne raspale, nakaradne Hrvatske. Sretno tko prati
    • Doktori nauka plus molitve za Celje Za ovaj medjuweekend bi analize trebalo da pisu doktori nauka, a ne clanovi ovog smesnog Foruma, posto ce tokom ove sedmice najveci problem biti sta ne odigrati, odnosno najveci problem ce biti kako obuzdati pohlepu i odigrati sto manje predloga, od ovoliko utakmica. Problema je puno, jer je puno utakmica u ponudi, plus se radi o uzvratnim utakmicama, plus se radi o "srednjim" klubovima, a ulozi su veliki, gde "srednji" klubovi igraju za ulog od nekoliko desetina miliona u samoj jednoj utakmici. Evo, na primer, sutra Celje, od koga cu zavrsiti u bolnici ili ludnici, gradic od samo 40.000 stanovnika i poznat samo po rukometu, ima priliku, ili hajde da kazemo igra za ulazak u grupnu fazu Lige Prvaka, sto je odprilike kao kada bi Ploce, Benkovac ili Gospic igrali odlucujucu utakmicu koja bi im donosila pedesetak miliona. U nekom scenariju postoji teoretska prilika da ove sezone u Ligi Prvaka igraju cak dva norveska kluba, sto ako se desi, sigurno ne bi bilo slucajno. A sta tek reci o utakmici Sabah vs Hapoel Beer Sheva, gde jedna ekipa prolazi dalje u grupnu fazu, majko moja. Ja sam na jedvite jade izdvojio sedam utakmica (zajedno sa utakmicama od weekenda) ali je problem sto bi mi za svih sedam utakmica trebalo po deset stranica teksta, sto je ukupno sedamdeset stranica. Problem je i sto su kvote male, ali dobitne, a problem je i kako uklopiti ovih sedam utakmica, a da ih ne odigramo sve zajedno na jednom narodnom ili seljackom tiketu. Over 1,5 gol na utakmici Bodo/Glimt vs Nec po 1,10 (danas) Bayern daje vise od jednog gola Stuttgardu, kvota 1,22 (petak) Ukupna kvota 1,35 U prvoj utakmici izmedju Neca i Bodo/Glimta palo je cetiri gola, a moglo je jos dva, plus su bile dve stative, trideset suteva, deset suteva u okvir gola, devet kornera i sedam takozvanih "velikih sansi za gol". Bodo/Glimtu svaka cast kako su odigrali prvu utakmicu, sa naknadnom pamecu samo mogu reci da je prava steta sto ovaj Bodo/Glimt mnogo vise ne podrzavamo u realnom kladjenju Bayernu je prosle godine nedostajalo samo nekoliko utakmica da dodju do 200 postignutih golova u svim zvanicnim utakmicama, a sada u petak im dolazi Stuttgard u prvoj zvanicnoj utakmici u sred Munchena, plus je Bayern prakticno ostao u istom sastavu, plus su doveli najboljeg igraca Psv-a, plus su Dortmundu pre tri dana postigli dva gola, pa kako onda nece ugurati vise od jednoga kod kuce u Munchenu.  Pohlepne kolege sa Foruma, kome je mala ukupna kvota od 1,33 mogu odigrati dva overa 2,5 gola po 1,33 plus 1,22 sto daje ukupnu kvotu od 1,65  Samo da znate, da u Norveskoj, u Bodeu nisu vrucine, kao kod nas, vec je prohladno, oko 12 stepeni, za danas je predvidjena kisa i to ceo dan, plus u Norveskoj noc pada vec u 15.30 plus se igra na vestackoj travi. Aek, majko moja Ako bi se teoretski desilo, na primer, da u grupnu fazu Lige Prvaka udju Hapoel Beer Sheva, Aek, dva norveska kluba i daj Boze, Celje, iz toga bi moglo mnogo toga da se nauci, na primer, kako se menjaju vremena, ili u kakvu propast vode veliki, skupi i neuspesni sistemi poput Crvene Zvezde, Panathinikosa, Olympiacosa ili Dinama, a na korak od ispadanja je opet i Fenerbahce. Ovaj Aek je neka grcka verzija Bodo/Glimta i primer kako se strpljivo i pametno ide korak po korak, kako su uzeli titulu ispred dva velikana, i otkud njih na samo korak od grupne faze. Sve ispod deset stranica teksta za predstavljanje Aeka bi bilo malo. Ostao im je samo jedan korak da krunisu jedan veliki ciklus, sve samo od njih zavisi, imaju povoljan rezultat iz prve utakmice, igraju kod kuce, imaju bugarsku ekipu za protivnika, pa ako ispadnu na poslednjem koraku, ne mogu nikoga kriviti osim sebe. Ovde predlazem iskljucivo single kladjenje, prakticno da sutra idemo zajedno sa grcima, pa ako se oni sutra sjebu na poslednjem koraku, onda neka padnemo. Sebi sam pravio kombinacije da Aek nece izgubiti u regularnom delu utakmce kroz odvojeno igranje jedinice i X-a, malo sam singlovao i prolaz dalje Aeka, a da danas mora da se postavi predlog u svetoj Poslednjoj Sansi imao bih velike dileme da li bi to bilo vise od jednog gola Bayerna ili prolaz dalje Aeka. Jedini problem sa Aekom vidim u treneru, odnosno nemam neogranicenog poverenja u njega. Trener Aeka je srbin Marko Nikolic, koji se vodi kao najbolji srpski trener u ovom trenutku, a nama ostaje samo da se zapitamo kakvi su tek oni losi srpski treneri, ako im je ovaj najbolji. Feyenoord u nedelju 30.08. plus Ajax ili Brighton u cetvrtak Ukupna kvota oko 1,35-1,40 Od sledeceg weekenda sebi sam izabrao utakmicu Feyenoord vs Den Haag gde mi je otekla glava da li da izaberem golove ili jedinicu ili i jedno i drugo, mada sam trenutno najblizi izboru da ce Feyenoord ugurati vise od jednog gola po 1,18-1,20.  Problem je sto trenutno (utorak 06.45. casova) jos uvek nisam odlucio da li "nesto" iz utakmice Feyenoorda da vezem sa golovima na utakmici Ajax vs Sion, ili da to bude jedinica na Brighton protiv Tromsa ili ipak golovi na toj utakmici. Dok se ne odlucim, za sada neka to bude double Feyenoord daje vise od gola (kvota 1,20) plus over 1,5 gol na utakmici Brighton vs Tromso (kvota 1,10) po ukupnoj kvoti od 1,33 Dvojka na Zvezdu protiv Zemuna po 1,10 (subota) Trenutno insistiranje na Zvezdi je po meni kao ulaganje u kupovinu bordela. Zvanicna nauka kaze da siri preci coveka iz reda Homo postoje oko 2-3 miliona godina, dok prvi moderni ljudi (anatomski moderni)  postoje otprilike 200.000 - 300.000 godina. Isto toliko postoji i prostitucija, najstariji zanat na svetu, i za svih tih 200.000 - 300.000 godina, mi jos nikada nismo culi da je neki bordel propao, bankrotirao ili je bio zatvoren jer nije bilo posla. Nije lako otvoriti bordel, ali kada ga otvorite, rizik da nema posla je ravan nuli. Tako je i sa rizikom da se padne na Zvezdi u ovom trenutku. Molitve za Celje, sada ili nikada vise Nista ne predlazem za kladjenje, barem do sutra, a do sutra bih da pozovem sve kolege sa Foruma da se kolektivno molimo Bogu da Celje kako zna i ume nekako prodje dalje. Celje i prica o njima, odnosno kako su oni dosli na korak od grupne faze Lige Prvaka je izuzetno poucna prica o tome kako je vreme pregazilo otrovne sisteme poput Zvezde i Dinama. Treba napisati knjigu, a ne post na deset stranica teksta, o tome kako je (teorijski) moguce da se desi da grupnu fazu igraju Bodo/Glimt, Viking i Celje. Ne znamo da li ce Celje imati snage i kvaliteta da nacini taj poslednji korak ka Ligi Prvaka, ne znamo ni da li im se (sportski) isplati da igraju Ligu Prvaka sa Barcellonom, Psg-om, Bayernom i Arsenalom, ali ono sto je sigurno jeste da cu sutra predstaviti Celje na deset stranica teksta, inace cu umreti. - 35 dana do utakmice reprezentacija Spanije i Hrvatske u sred Seville      
    • Europska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:19 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use