Nekolicina igrača Real Madrida navodno je nezadovoljna radom trenera Xabija Alonsa, a o napetoj situaciji u svlačionici posljednjih dana izvještavaju brojni španjolski mediji, među njima i Cope. Prema njihovim navodima, atmosfera u momčadi trenutno je daleko od idealne, što se, kako ističu, vidi i na travnjaku – pritisak na protivnika slabiji je nego ranije, a djeluje i da između igrača i trenera nema prave povezanosti.

U emisiji El Partidazo de COPE objavljeno je da su među nezadovoljnima Vinicius, Valverde, Rodrygo, Brahim, Endrick i Mendy, dok su, s druge strane, zadovoljni Huijsen, Carreras, Courtois, Güler i Mbappé. Naglašeno je kako je nezadovoljnih osjetno više, ali sva imena nisu otkrivena jer dio igrača još vaga svoj stav.
U takvim okolnostima, Xabi Alonso nalazi se pred zadatkom da ponovno ujedini svlačionicu uoči važnih susreta. Ako se novi posrtaji nastave, postoji realna mogućnost da će uprava razmotriti njegovu smjenu. Iako u klubu i dalje vjeruju da je Alonso pravi izbor, prioritet Reala uvijek je pobjeda, a nitko ne želi ponoviti turbulencije iz prošle sezone.
Važno je istaknuti da se pritisak na trenera pojavio nakon dva uzastopna remija u La Ligi, i to unatoč tome što je Real još uvijek prvi na ljestvici, s bodom više od Barcelone.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









