Antony (25), brazilsko desno krilo, napustio je Manchester United i potpisao za Betis, klub u kojem je prošle sezone na posudbi vratio staru formu.

United je Antonyja doveo iz Ajaxa u ljeto 2022. godine za čak 95 milijuna eura, ali Brazilac nikada nije opravdao ogromno ulaganje. Nakon niza razočaravajućih predstava, u zimskom prijelaznom roku prošle sezone poslan je na posudbu u Betis. Ondje se preporodio – u 26 utakmica zabio je devet pogodaka i upisao pet asistencija.
Španjolski prvoligaš sada je odlučio otkupiti njegov ugovor. Betis je Unitedu platio 22 milijuna eura fiksno, uz dodatna 3 milijuna kroz bonuse, a Englezi su zadržali i pravo na 50 posto iznosa od Antonyjeve eventualne buduće prodaje.