Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. E moj perisicu. Tip mi ucinio prolaznim al ovaj crveni mu nije trebo haha
  2. Evo od mene par parova na brzinu Croatia clean sheet YES @ 1.83 Island ima problema sa napadackim opcijama i cijeli tjedan se postavlja pitanje tko ce uopce igrati. S obzirom na to vjerujem da ce se ipak koncentirati na obranu svog gola te da ce probat zadrzati nulu ako je to moguce jer vjerujem da ce hrvatska uspostaviti dominaciju u sredini terena pa sumnjam da ce islad uci u jako velik broj sansi. Croatia - Island under 2.5 @ 1.975 U zagrebu vec dva dana pada kisa. Bit ce tezak i neugodan teren za igranje. Island je dobar underas a ako sloze neki bunker sto vjerujem da bi mogli radi problema u napadu tesko ce nasi to probit, pogotovo ako nece bit modrica u prvih 11. Ja ocekujem 1-0 mozda 2-0 za hrvatsku. A nebi se iznenadio da bude 0-0. over 4.5 cards @ 2.10 Reko sam vec da ce teren bit tezak pa ocekujem jednu tvrdu utakmicu jer island samo tako i igra a moguci su i oni slucajni startovi proklizavanjem, a kako sudi rocchi over kartona je vrlo izgledan po meni Sretno
  3. Evo da malo ranije postavim nesto sa teniskog mastersa Bryan/Bryan - Melo/Dodig 2 @ 2.37 Slozit cemo se svi da brayani vise nisu na onoj nepobjedivoj razini ko ranijih godina. Od rezultata ove godine tu su titule u rimu, barceloni u houstonu ali sve iz prvog dijela godine. Uz to jos su bili finalisti u delray beachu i RG-u. Za dodiga i mela tu su titule u cincinatiju i torontu te 1/2 finala nottinghama i RG-a. Bryani ipak jesu s razlogom postavljeni za favorite jer imaju vise meceva i H2H je debelo na njihovoj strani. Ali ja tipujem na dodiga i mela jer ovo im je zadnji zajednicki turnir, sporazumno su se razisli jer zele nove izazove, i vjerujem kako ce biti posebno motivirani da sa necim velikim zavrse suradnju. A da bi to tog nekog velikog rezultata doslo moraju svladati prvu prepreku tj amere koji vec imaju 4 titule sa WT finalsa. Sto se same forme tice, dodig i melo u drugom djelu sezone djelovali su sigurnije. Naredali su bez problema 10ak pobjeda u nizu gdje su se i rodile te dvije titule dok brayani teze slazu 3 pobjede za redom u drugom djelu sezone. Velika prednost amera u ovome mecu ce biti njihov serivs koji im daje finu prednost ali ako dodig i melo stetu sa servisa svedu na minimum sansu svakako imaju. I evo jedan kud puklo da puklo Wawrinka to win WT finals @ 9.00 Ja vjerujem kako bi mogli gledati Murray - Wawrinka u finalu. Predpostavljam da ce se mcnroe skupina odigrati tako da ce murray ici dalje sa prve pozicije a wawrinka sa druge. U drugoj skupini mi se ipak cini da bi tu djokovic trebao sa prvog mjesta a sa drugoga mozda monfils. (Pitanje koliko ce raonic zaljecit ozljedu). Ako i djoko nebude prvi to ce wawrinki znatno olaksati put do finala jer iako je djokovic pao u drugom djelu sezone ipak je veliki favorit u onoj skupini a i za osvajanje turnira. Wawrinka i murray su jedini trenutno koji sa sigurnoscu mogu reci da su u stanju pobjedit djokovica. Prema mojoj prognozi 1/2 finala bi izlgedala wawrinka-djokovic i murray - monfils/raonic. Murray bi se u tom finalu ipak trebao naci i bit ce ogroman favorit neovisno o tome tko je s druge strane mreze, a wawrinka sansu protiv djokovica ima a i usotalom pobjedio ga je nedavno u finalu US Opena (prije 2 mjeseca ali nije to tako davno). Ako se u finalu sastanu wawrinka i murray svasta je moguce a znamo da je wawrinka u nizu od cini mi se 11 ili 12 finala bez poraza. A u krajnjoj liniji moci ce se uzeti u surebet u finalu u slucaju tog para sve dok je na murraya kof veci od 1.13 sto ce sigurno u finalu i biti. Sretno
  4. Evo mene bakon dugo vremena. Faks malo stiso pa nisma se bas kladio nes zadnjih 2 tjedna ovo moram probati. Isner - Murray 1 @ 5.50 Moram ovo uzeti za min ulog jer nitko nemoze reci da isner nema sansu. Ako ce servirat ko jucer i gurat mec u 13-tu igru svasta je moguce. A i cudbe stvari su se dogadjale u parizu ovaj tjedan. Cilic je prekinuo nizove bez pobjede protiv goffina i novaka, pa isner protiv cilica takodjer nakon 7 meceva uspjeva pobjediti. Andy je dosao napokon na broj 1 i pitanje je dali se opustio malo(mozda i ne jer i ovo finale igra veliku ulogu u razlici bodova sa djokovicem), ali uz sve ove "cudne" stvari u parizu ko kaze da ne mozemo vidjeti jos jednu. Jer i isner nikada nije dobio murraya vidimo da ti nizovi padaju na ovome turniru pa mozda i ovaj padne. Dakle za najmanji ulog pobjeda isnera Sretno
  5. Kakva tekma palace-liverpool
  6. E moj dejane EDIT: isprike dejane
  7. Danas izjegavam kladjenje na pobjedu liverpoola, a preporucam i svima da izbjegnu to za neke ozbiljne tikete. Palace je za redse crna macka i pitanje je kako ce se odigrati sve to. Ja predlazem sljedece Watford - Hull 1 @ 1.70 Watford je nakon par uvodnih katastrofalnih rezultata malo podigrao formu te su u zadnjih 6 utakmica nanizali pobjede protiv utd-a na svom terenu, te protiv WH i middlesbrougha u gostima. Jos su igrali remi protiv swansea i bournemoutha te izgubili na gostovanju kod burnleya. Hull je napravio upravo suprotno. Nakon fanstasticnog ulaska u ligu sa samo 13 igraca, sada ih polako sustize manjak svijezine i poceli su padati u formi i trenutno su u nizu od 4 poraza a mislim da bi se taj niz mogao produziti na 5. Scott Dann to score @ 11.00 Stoper palaca se vraca nakon ozlijede i ja ovo uzimam danas. Dann je jedan od najopasnijih igraca iz prekida. Posle sezone je dao 5 golova iz prekida a ove 2. Vecina slobodnih udaraca i kornera kod palaca trazi upravo njega. Iako se ja nadam da ce redsi ovo rijesiti u svoju korist, znam da su im prekidi boljka pa ih cesto to kosts mirnog kraja utakmice. Jer vec mnogo puta su utakmicu odveli u mirne vode, poveli 2-0.3-0... te onda dobili gol Sretno
  8. Liverpool - Tottenham Necu puno duljiti. Tottenham ima za vikend leicester i onda leverkusen u LP. S obzirom da u LP je guzva u toj grupi, a u ligi stoje odlicno jedino logicno je da danas nastupe s jako promjejnenim sastavom jer i iza njih je tezak tjedan i igraci trebaju odmora (nesto tako uostalom je i pochettino dao naslutit na presici). Liverpool nema uz ligu nista osim ovog kupa i nemaju problema sa time da izadju sa nesto jacim sastavom nego sto bi vecina klubova to napravila. klopp sigurno zeli osvojiti ovaj kup nakon poraza u finalu prosle sezone a kako ima samo ligu jos uz ovo vjerujem da ce dati sve od sebe da odu sto dalje. Jedino se zna da ce za poceti ings, mignolet i vjerovatno sturridge u prvih 11. Tottenham se nikada nije dobro provodio na anfieldu (tek dvije pobjede u 20 utakmica), a liverpool ocekujem u dosta jakom sastavu sa nesto prilika mladim igracima tako da s obzirom na navedenu situaciju i napadacku formu domacina tipujem na pobjeda liverpool @ 1.67 i liverpool -1.0 @ 2.05 Sretno Savjet za vikend za palace-liverpool Nedajte da vas 1.7 na liverpool prevari. Palace nije tako losa momcad i ima dobar skor protiv redsa doma. Na neki narodni moze, al za velke iznose tipovanje na pobjedu izbjegavajte
  9. Vidim netko je naveo corner march bet na interu. Slazem se sa time. Ja bi jos probao sa te utakmice i: Inter race to 7 @ 3.20 Jednostavno prevelika kvota s obzirom na kolicnu kornera koje generira inter. U 3/4 gostujuce utakmice su ili na 7+ kornera. Atalanta dopusta nesto iznad 5 kornera svojim gostima. Medjutim nitko osim napolia proslo kolo nije uzeo atalanti posjed. I u tome lezi tajna ovog visokog koef. Jer posjed je vezan uz broj kornera i corner match bet (cak radim trenutno i istrazivanje na premier ligi o tome, pa kad zavrsim podjelit cu tu). I radi toga je samo napoli atalanti uzeo doma kornere (12:1),jer ostali protivnici nisu realno to bili u stanju i ne gaje takav stil nogometa u gostima (palermo, torino, lazio) pa mislim da ce i inter jer imaju u prosjeku 60% lopte, s time da su u 1/4 isli ispod 50% (empoli), a u ostalima 60+. (Cak su protiv rome imali 66% i 10 kornera). U svakom slucaju ocekujem inter danas na 60+ posjeda i vrlo lako na dvoznamenkastom broju kornera. City - Southampton Corner handicap -3.0 @ 1.850 Ovo je susret drugog najboljeg domacina u kornerima i najgoreg gosta kornerasa. City nezna za pobjedu vec mjesec dana i kako mi se cini jadna li je majka southamptonu danas. Prvi razlog jer jer bi eventualnim porazom ili remijem izgubili vodecu poziciju koja bi pripala fantasticnom arsenalu. Drugi je taj sto aguero nije igrao protiv barce (lazna devetka je palila u barci kad imas messia ali pep majstore u cityu takav igrac ne postoji) i kada kroci danas na teren mislim da ce aguero izlgedati ko zvjer pustena s lanca i nebi se cudio da zabije i vise od jednog gola. I treci je taj sto city ce krenut jako kao i uvijek i bez problema odmagliti na nekih 4-5 kornera razlike u roku 30-40min.
  10. Barem za kratko :)
  11. Abdenour u 93. za over 8.5 zutih na barci po 2.35. Hvala stari haha
  12. Od mene ovako za pocetak vikenda Eibar clean sheet NO @1.28 Tottenham corner match bet 1.66 uk kof =2.14 U utakmici espanyola i eibara sam odigrao da ce domacin dati gol iz razloga sto nisu dali gol doma vec 2 utakmice, a ukupno 3. Zadnje dvije su im isle na 0:0. Eibar s druge strane ako nest zna to je odigrat gg3+. To cu uz over2.5 @ 2.45 uzet na solo lisitcu, a ovdje sam se radi sigurnosti odlucio za domacin daje gol. U ovakvoj napadackoj ligi tesko je ocekivat da netko 4 utakmice u nizu nece dati gol. Prebitnih izostanaka nemaju ni domaci ni gosti tako da ocekujem da espanyol napokn da gol, jer nije da ne napdaju inace samo eto nedostaje im malo srece U utakmici tottenhama i bournemoutha sam morao iskoristiti ovaj kof na totenham vise kornera od domacih. Istina je da bounemouth dopusta malo kornera svojim gostima (malo ispod 4) i da oni sami znaju imat doma solidan broj, ali su do sada doma igrali sa momcadima koji kao gosti nisu neki kornerasi. Tottenham je najbolji korneras lige. U gostima na njihovih 4 utakmice je izvedeno cak nevjerovatnih 54 kornera. Kao gost imaju 8.00 kornera po utakmici, bok protivniku dopustaju malo iznad 5. Jedino ko moze prismrdit ovakvom ucinku kornera u gostima je liverpool sa svojih 55 ali imaju i utakmicu vise od tottenhama. Danasnji domacin doma ostvaruje solidnih 6.00 kornera po utakmici ali mislim da danas nece moci do toga jer ocekujem da ce gosti imati dosta loptu u svom posjedu.
  13. Steta na kraju jedan gol osasune za oba listica, a bilo je prilika. Ali nije ni ovako lose, necemo se zalit
  14. Polivrijeme na osasuna-betis 0:1 Korneri 5:1 Osasuni nije sviran penal (iako dvojben al po meni je), i jos par startova oprosteno betisu. Do sad 1 karton , ovaj sudac ionako se raspistolji u drugom pol
  15. Osasuna - Betis Pokusat cemo iskoristiti raspucanu osasunu, par izostanaka betisa i nezavidnu poziciju u kojoj se nalaze ovi klubovi. Sudac solidan za kartone. Cini mi se prosjek 6+. Obje ekipe su pri dnu tablice i pobjeda ovdje bi mogla biti izrazito vazna na kraju prvenstva, tako da smatram da nece biti popustanja. Osasuna je dala 5 golova u zadnje dvije utskmice, pa posto betisu fale dva standrardna branica, a osasuna nema nekih izostanaka, vjerujem da mogu do gola. Ovdje je samo malo hrabrija oklada na golove. Kornere sam odabro jer je betis u gostima na prosjeku manjem od 3 kornera po tekmi, a osasuna doma na oko 6. Razmisljo sam o race to 5, ali znala je osasuna imat mali broj kornera, pa sam radje corners match po solidnoj kvoti
  16. Listic 2 cu svakako probat za 2-3e
  17. Nakon sta me celtic jucer onako genialno srusio idemo danas dalje. Ajax to score @ 1.40 Inter over 6.5 corners @ 2.10 Uk=2.40 Za prvi par sam se malo posluzio pacinovom analizom koji je sve lijepo objasnio kako je celti vazniji deportivo za viked. Spanjolci su poznati po tome da vole igrat i ne brane se cijelu utakmicu. To su dokazali kad su napali barcelonu i to im se vratilo u 4:3 pobjedi. Ajax je otvorio sa dvije pobjede europa ligu i umjesto da igram dvoznak na ajax ili nesto slicno odlucio sam se za to da nizozemci daju gol sto je po ovoj kvoti i nacinu nogometa kakav gaje ove momcadi dobra oklada Inter, inter....sezona im se pretvorila u katastrofu i mislim da bi danasnji kiks bio konacni cavao u lijes franka de boera. Vjerujem da inter ce izaci za dosta jakom postavom, pokusati uzeti inicijativu na terenu i da mogu doci do 7 kornera. Ako su mogli protiv rome u rimu do 10 vjerujem da danas mogu do 7 Ostali prijedlozi Ajax over 1.5 @ 3.00 Ajax to score 2nd half @ 2.00 ajax daje 60% svojih golova u drugom poluvremenu Tokom dana jos postavim nesto mozda
  18. Evo nazalost nisam sigao postavit parove jucer. Glavni pickovi su bili leicester 1 i sporting oba daju. Nadam se da nastavljamo danas u istome tonu Napoli to score 1st half @ 1.57 Fantastican koef na ovu okladu uzevsi u obzir da napoli dosta zabija u prvih 45min, pogotovo u lp Istina da fali milik ali napoli ima dosta snage u napadu da daju gol (mertens, hamsik, callejon,...). Do sada su dali 6 golova u lp u 2 utakmice, a u serie a 15 u 8. U serie a su dali 4/8 puta u prvome pol, a u lp 2/2. S obzirom da je u domacim kladama ovaj kof spusten na 1.35, a one imaju i mt i porez ovo svakako vrijedi isprobati. Celtic - M'gladbach BTS @ 1.53 Celtic doma igra na dosta golova, a njemci moraju napast jer imaju 0 bodova pa im tako 0-0 ne donosi nista kao ni poraz. Ako je celtic mogao dati 3 komada cityu vjerujem da mogu gostima danas barem 1, a sumnjam da ce uspjet sacuvati mrezu netaknutom jer primali su doma dosta golova od puno slabijih ekipa nego sto je borussia Sretno
  19. Kakva utakmica za velikog bebeka . Izgleda da nekome tsmo u sudackoj komisiji nije strano kladjenje na kartone haha
  20. Svakako. Jer i sudac je iz manchestera i vrsi se dosta velik pritisak na njega. Inace je dobar sudac, na solidnom prosjeku a danas se ocekuje i koji karton vise. Inace liverpool znat dobit dosta kartona jer znaju napravit neoprezne prekrsaje u tom presingu. Sve u svemu over kartona moze, jedino online klade drze na 5.5
  21. Evo doso je i taj dan pa od mene jedan poduza najava Liverpool - Manchester United Veceras u 20.45 na anfieldu krece najveci derbi otockog nogometa i jos uvijek ukupno gledajuc najgledaniji derbi u povijesti (el classico ju polako stize po gledanosti ali jos uvijek je ovo najgledanija utakmice ukupno) Ova utakmice je za oba kluba ali i oba grada vise od samo 3 boda i pobjede. Rivalstvo ovih klubova proizaslo je iz rivalstva ovih gradova. Pocelo je tako da je dugo vremena liverpool bio uz bok londonu kao drugo najvece gospodarsko srediste velike britanije i najveca luka. Manchester koji je samo 50km dalje svo svoje trgovanje morao je obavljati preko liverpoola, te su krajem 19.st, nezadovoljni visokim taksama koje su morali placati, probili svoj kanal do mora kako bi sami iz svoga grada mogli trgovati. Rivalstvo je naravno pretoceno u nogomet a najbolji dokaz tome je da je u 124 godine rivalstva samo 9 igraca preslo iz liverpoola u utd i obrnuto (bilo ih vise koji su igrali u oba kao na npr owen, ali je igrao u medjuvremenu u drugome klubu). najzanimljiviji od onih koji su imali utjecaja u oba kuba je sigurno matt busby, jedan od najvecih manager manchester uniteda a igrao je za city i liverpool. Bilo je i onih koji naravno su javno izrazili "mrznju" prema oba kluba. Medju njima su svakako cantona koji je rekao da nitko ne mrzi liverpool vise od njega, zatim wayne rooney koji uz to sta je kapetan utda je rodjen u liverpoolu i karijeru je zapoceo u evertonu te je izjavio da je odrastao ucen da mrzi redse. Sa strane liverpoola, steven gerrard je rekao u jednom prilogu na telviziji da je u svakoj utakmici mjenjao dresove sa igracima protivnickog tima osim kada je igrao sa utd jer ne zeli taj dres doma, a siguran sam da nije jedini takav igrac. (Steven gerrard je inace i najbolji strijelac ovog derbija) Vec dugo godina ovaj derbi nije podigao toliku prasinu, jer dok je u teatru snovs stolovao sir alex liverpool je ipak bio u sjeni uniteda ali sada sa dolaskom jurgena kloppa, poceli su svi vjerovat da iako se ceka 26 godina da je ipak moguce. Hoce li klopp vratit naslov u ovoj sezonu, tesko je reci, hoce li u sljedece 2-3 sezone mozda da a mozda i ne ali sigurno je na pravome putu. Vec 10ak dana pratim dogadjanja samo oko ove utakmice po raznim engleskim novinama, cak se nisam ni kladio tj. uplatio sam samo 2-3 narodna tiketa cisto da se prati dok ovaj vikedn vjerovali ili ne nisam uplatio niti jedan tiket. Ugl tko god otvori neki engleski portal, bio to skysports, liverpool echo ili manchester evening zakljucit ce da ima bezbroj clanaka o ovoj utakmici jer vec dugo u engleskoj ovaj derbi nije imao oznaku onog pravog, "krvolocnog" derbija kakvi su bili oni iz 20.st. Ajmo malo o utakmici. Ja cu ovo probati sto je vise moguce racionalno napisati iako mozda se nece nekome cinit tako. Gledajuc samo forme liverpool je tu ipak u prednosti, jer osim utakmice sa burnleyem sve su utakmice odigrali dobro. Trenutno su u nizu od 4 pobjede u ligi tj 5 u svim natjecanjima. Manutd je u nizu od 4 bez poraza sa skorom 3-1-0, ali kada se pogleda da su 2 pobjede bile protiv nothamptona 3-1 u kupu i 1-0 protiv zorye na odl traffordu onda to zabrinjava. Jer protiv zorye je utd istrcao u najjacem sastavu. A jos vise alarmantan je taj remi protiv stokea doma proslo kolo. Kod izostanaka prednost ipak dajem manchesteru jer kod redsa nedostaju lallana i wijnaldum (obojica clanovi udarne postave) koji se broje pod upitnikom ali sumnjam da ce obojica biti spremni za veceras. Prije lallana nego nizozemac. Dok s druge strane utd nema problema s izostanicma i moci ce istrcati u najjacem sastavu. U H2H kloppa i mourinha predost ide kloppu koji ima skor 3-1-1 protiv mourinha. Svi se jos sjecamo kako je sa 4-1 isprasilo real iz dortmudna sa 4 gola lewandovskog, te iako je strepio klop u uzvratu 2-0 je bilo dovoljlno da se dokopa wembleya i finala lp te godine. Najveca predost manchestera u ovoj utakmici jer fizicka snaga jer malo koji klub u premier ligi moze parirati unitedu po fizickoj snazi a mozda ne moze nitko. S druge strane liverpool je ipak brza momcad od uniteda i na tome ce ja mislim klopp graditi igru jer ako udju sa unitedom u zracne duele i borbu na fizicku snagu mislim da nema onda liverpoo sanse. Kada se sve skupi ipak mislim da je liverpool pokazao vise. Igrao je vec teske utakmice arsenal, tottenham pa ako hocete i leicester te uzeo 7/9 bodova a 2/3 te utakmice je igrao u gostima. Pobjedom redsi dolaze u egal sa cityem, koji je u nizu od 3 bez pobjede sa potencijalnim produzetkom na 4 jer u srijedu idu na megdan barceloni i mogu svi pricat da je guardiola stvorio ovu barcu zna ju napamet, ali ipak nema takve igraca koje je tada igrao i mislim se nece dobro provesti tako. Ako klub koji je do prije 2 tjedan izlgedao nedodirljivim udje u seriju 4 utakmice bez poraza e onda vec se uvlaci nerovoza a tada tottenham, liverpool i arsenal koji se lagano usuljao u vrh i koji radi ono sta je bitno, samo uzima 3 boda pa makar i ne igraju dobro, mogu staviti veliki pritisak na city pa da vidimo kako ce reagirati. United porazom pada a -6 iza liverpoola, citiya i arsenala a -5 iza tottenhama i to ce onda biti tezak zadatak. Uglavnom ja mislim da nakon dugo vremena redsi ulaze u ovaj dvoboj kao favoriti i mislim da se uz ovake igre koje pruzaju pogotovo napadacki gdje djeluju nezadrzivo pobjeda liverpoola @ 2.15 cini dosta izlgednom, ali ne idem u to sa velikim ulogom jer mouriho zivi za ove utakmice. Kako liverpool prima dosta golova i daje dosta oklada na GG3+ @ 2.05 se cini dosta dobrom. Neke od ostalih oklada: red card @ 3.50 penalty awarded @ 3.5 Milner to score @ 5.5 (u slucaju penala) Ibra to score @ 2.5 (u slucaju penala a i spica je henderson to score @ 7.00 kapetan je, mora povuc a i u odlicnoj je formi, stalno ga je pun teren. united over 4.5 corners @ 1.83 united ce mislim dosta igrsti na krilo za razliku od redsa jer ih redsi ne mogu nadskociti pa za one hrabrije preporucam i united corner match bet @ 3.00 I za kraj, nacuo sam da bi mogao startati i daniel sturridge Tako da sturridge to score @ 2.5 Iz za kraj jedna ludjacka. Pobjedom od 3 ili vise razlike liverpool sjeda na celo ove lude kolone zvana premier liga. Prema tome jedan navijacki sa min ulog Liverpool -2 @ 8.00 Evo ga. Ako jos sta nadjem nadodam Ostavljam vas uz jednu prigodnu poruku koje se itekako moze pretociti u ovu utakmicu: "Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that." Bill Shankly Sretno
  22. Evo jedan must take tip za sutra Isner/Sock - Bryan/Bryan U suretu 4 amerikanca granica os 21.5 bi trebala bi maciji kasalj. Ja ocekujem barem 1 tiebreak tako da je onda u nekih 6:3 u drugom setu dosta, ali nebi me cudilo da bude ovo rijesneo tek u 2 tiebreaka. I isner i brayani su fantasticni serveri, a nije ni socka tako lako brejknut
  23. A ja na ovo.Murray/soares - kont/peers 1 @ 2.50 Konta/peers uzeli prvi set. Murray/soares vode 6:5 u drugom. Znali su konta i peers na hardu gubit dosta meceva ove sezone gdje su uzimali prvi set a i nisu u nekoj formi na hardu cijele sezone. Ako pobjednici us opena i proslotjedni 1/4 finalisti tokija uzmi 2.set mislim da bi trebali i mec
  24. Pa po meni memaju englezi bas neke prebitne izostanke, iz razloga sto imaju stvarno siroku klupu ali nikako da se posloze. U obrani fale jagielka i clyne ali pitanje bi li igrali jer su walker i stones u solidnoj formi tako da to i nije neki hendikep. U vezi ce u alia i hendersona vjerojatno krenuti dier sada kad su maknuli rooneya, a u napadu sturridge i walcott te je to mozda ljevo krill problem gdje nema sterlings ali to po potrebi moze i pokrit i vardy. Tako da bi ja saceko postave, pa ako izadju wallcot-sturridge-vardy te alii iza njih, omda bi mogli sami prebacit ovu granicu, jer napokon imaju 3 vezna igraca a ne 2 i rooneya. Ali mislim da ce ipak ovdje obje ekipe dati gol jer slovenici su stvarno dobri. Uz to odigrali su 4 utakmice do sada (2 u proslim kvalama za EP, 3:1 u engeskoj, 2:3 u sloveniji). Prije par godina su odigrali prijateljsku i zavrsila je 2:1 za emgleze te jedina koja je isla under 2.5 je bila na SP 2010. i bilo je 1:0 za engleze.Ja bi tu dakle radje igro: BTS @ 2.25 over2.5 @ 2.35 GG3+ @ 3.1
  25. . Ocekujte detaljnu analizu ove utakmice kasnije tokom tjedna. Za sada samo over 3.5 @ 2.75 jer niti jedna momcad nije obrambeno briljirala, medjusobne utakmice su im uvijek otvorene, a liverpool prema naprijed igra gotovo savrseno dok utd ima ibru,pogbu koji iako nisu bas napravili sta se ocekivalo i dalje su to igraci koji ce te kaznit ako im ostavis milimetar prostoraSudi Anthony Taylor (http://us.soccerway.com/referees/anthony-taylor/60851/). To ce utakmici dati jos dodatnu draz jer je sudac iz manchestera (kako se ovo dopustilo ne znam). Tako da sve vise mi se cini da je over kartona dosta izgledan u ovog sudca. Podjelio je 23 u 7 utakmica, sto je malo preko 3 po utakmici, tako da s obzirom da je ovo derbi do jedno 5 ocekujem da bi trebalo. Ako ne i vise
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use