Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 7.11.2021.


Goksim

Recommended Posts

Evo jedan odličan info!

U nedjelju u 22:25 igraju Kansas City i Green Bay (NFL). QB, dakle daleko najbitniji igrač, Green Baya Aaron Rodgers je pozitivan na koronavirus i preskočit će utakmicu. Green Bay je bez njega slabiji barem 50%. 

Koeficijent na Kansas je u nekim kladionicama i dalje 1,90. Druge koje su ovo korigirale na temelju informacije daju oko 1,25 na Kansas. Uglavnom, ako nađete oko 1,90 na Kansas City po tom koeficijentu se itekako isplati riskirati jer je očiti valuebet. 

 

Packers QB Aaron Rodgers tests positive for COVID-19, will not play in Week 9 vs. Chiefs

The NFL's hottest team will be without its most important player Sunday.

Aaron Rodgers tested positive for COVID-19 and is out for Green Bay's showdown with the Kansas City Chiefs, NFL Network's Tom Pelissero reported. 2020 first-round pick Jordan Love will start in place of Rodgers.

Despite telling reporters in August he'd "been immunized," Rodgers is not vaccinated against COVID-19, NFL Network Insider Ian Rapoport and NFL Network's Mike Garafolo reported. Rodgers must spend a minimum of 10 days away from the team according to the league's COVID-19 protocol, ruling him out for the Packers' Week 9 game against the Chiefs. The earliest Rodgers can rejoin the team is Nov. 13 -- the day before their Week 10 matchup against the Seahawks.

Rapoport also reported that Rodgers has been following the NFL's protocol for unvaccinated players while inside the team facility this season.

The Packers also will be without practice squad quarterback Kurt Benkert this week as he tested positive for the virus earlier this week.

There's certainly much more to unpack related to Rodgers' summer response, but for now, the Packers must look toward Week 9 with Love as their man. The second-year passer saw his most action during the preseason and impressed in a limited amount of snaps, teaming with Devin Funchess and Kylin Hill to move the ball effectively in Weeks 1 and 3 of the exhibition slate. Love also entered during garbage time of Green Bay's Week 1 loss -- the Packers' lone defeat this season -- completing 5 of 7 passes for 68 yards.

Love's replacement of Rodgers should lower expectations for offensive production for the Packers, but that might not change the minds of those expecting Green Bay to win. Kansas City has found itself in an offensive rut for much of the season and needed a late field goal to beat the now 2-6 Giants at Arrowhead Stadium on Monday night. A much stronger Packers team should present a greater challenge to the Chiefs, even if Rodgers isn't involved.

Love will have the rest of the week to prepare to make his first regular-season start of his career in the hostile confines of Arrowhead. Rodgers, meanwhile, will spend it recuperating at home.

Izvor: nfl.com

 

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

hF6orSN.pngvHnRrp8.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

j9I7uWH.pngCMfFc1Q.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

oTQAlug.pngIutglWN.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

vy0RmlS.pngx5z4PfS.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

xiiDu29.pngrJ6TMs9.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Xw7vdkS.pngLWV9eWO.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 4.11. u 15:58 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Arsenal - Watford (15:00) bet365
Sudac: Kevin Friend (5.67)
Prosjek ekipe 1: 1.30
Prosjek ekipe 2: 2.20
PYkO1XR.png

Everton - Tottenham (15:00) bet365
Sudac: Chris Kavanagh (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 1.80
dZnjkcB.png

Leeds - Leicester (15:00) bet365
Sudac: Darren England (6.67) 
Prosjek ekipe 1: 2.30
Prosjek ekipe 2: 1.30
auaQAFj.png

West Ham - Liverpool (17:30) bet365
Sudac: Craig Pawson (3.43)
Prosjek ekipe 1: 1.30
Prosjek ekipe 2: 1.10
Im832Oh.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera 

Villarreal - Getafe (14:00) bet365
Sudac: Jesús Gil Manzano (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.64
Prosjek ekipe 2: 3.42
uJoEUL9.png

Valencia - Atl. Madrid (16:15) bet365
Sudac: César Soto Grado (5.80)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 3.36
3UBUl1M.png

Mallorca - Elche (18:30) bet365
Sudac: Mario Melero López (4.17)
Prosjek ekipe 1: 2.75    
Prosjek ekipe 2: 2.25
jAwAfZI.png

Osasuna - Real Sociedad (18:30) bet365
Sudac: Miguel Ortiz Arias (3.83)
Prosjek ekipe 1: 2.42
Prosjek ekipe 2: 1.83
rs2uPnz.png

Betis - Sevilla (21:00) bet365
Sudac: Antonio Mateu Lahoz (3.67)
Prosjek ekipe 1: 2.17
Prosjek ekipe 2: 2.64    
YWPndgU.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A

Venezia - AS Roma (12:30) bet365
Sudac: Gianluca Aureliano (4.75)
Prosjek ekipe 1: 3.36
Prosjek ekipe 2: 3.09
2FfhNPI.png

Sampdoria - Bologna (15:00) bet365
Sudac: Gianluca Manganiello (3.67)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 3.00
IS28CCl.png

Udinese - Sassuolo (15:00) bet365
Sudac: Federico Dionisi (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.55
Bz5jVOq.png

Lazio - Salernitana (18:00) bet365
Sudac: Antonio Rapuano (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.36    
Prosjek ekipe 2: 2.09
1noZwHg.png

Napoli - Verona (18:00) bet365
Sudac: Giovanni Ayroldi (5.25)
Prosjek ekipe 1: 1.82
Prosjek ekipe 2: 2.64
hUn5TxA.png

AC Milan - Inter (20:45) bet365
Sudac: Daniele Doveri (3.67)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.36
zbJbpcr.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

Hertha - B. Leverkusen (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 2.40


FC. Koln - Union Berlin (17:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.10
Prosjek ekipe 2: 1.80


G. Furth - E. Frankfurt (19:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.00


 

Link to comment
Share on other sites

Jučer je trebao biti odličan dan. Nažalost zadnji par (over) u NBAu je dan drastično pokvario. Nevjerojatna utakmica u kojoj su uspjeli promašivati čak i zakucavanja i polaganja a šut za 3 poena je dobar dio utakmice bio ispod 10%. Šteta...

Srećom po druge isti nisam spominjao na forumu pa su drugi parovi koje sam sugerirao i prošli. 

Danas idem u ranijem terminu sa sljedećim parovima. Ako prođu idemo opasno dalje. Više na forumu u popodnevnim satima, pod pretpostavkom da listić naravno prođe. 

Dva overa u košarci na smanjenim granicama u utakmicama gdje ionako očekujem over i na standardnoj granici. Marseille ne bi trebao imati problema sa Metzom a sigurnosti radi pobjeda u barem jednom poluvremenu. Celtic bi ovo trebao dobiti sa hendikepom a očekujem da listić bude isplaćen prije 15h  odnosno da Marseille već vodi na poluvremenu a Celtic povede sa dva razlike. 

2021-11-07 09_20_48.png

Link to comment
Share on other sites

Evo od mene u kratko neke analize parova koje sam probrao. Osobno po meni danas puno bolja ponuda nego jučer, tako da nisam jučer ništa igrao.

Utakmica Engleske Premier lige izmedju Arsenal - Watford. Domaća ekipa je u posljednje vrijeme napokon proigrala i ocekujem da će i danas uzeti tri boda protiv vrlo lošega Watforda.

Kod Arsenala ide na ruku što ne igraju nikakva europska natjecanja tako da se mogu mirno posvetit ove sezone lovu na mjesto koje vodi u LP, tako da ovakve utakmice jednostavno moraju dobivati.

F9C6D48D-6F1B-45F7-B74B-352280CB80FE.jpeg.05b182a57475e996ba30943683855085.jpeg

Utakmica Škotske Premier Lige izmedju Dundee FC - FC Celtic. Ovdje neću puno objasnjavati.

Mislim da su oni bili svi kao momčad ljuti na sebe kad nisu uspjeli uzeti pobjedu protiv Livingstona. Utakmica koja ih je malo gurnula unazad.

Igrali su preko tjedna protiv Ferencvarosa u EL gdje su bili uspješniji i mislim da ovdje nastavljaju svoj pobjednički niz jer jednostavno si nesmiju dopuštati vise kikseve protiv ovakvih momčadi, ako žele skinuti Rangersa ove sezone sa trona.

1ECEC5C7-1A62-4493-9F60-680A0BAEF524.jpeg.00856cd869a339adc2033032e394adc6.jpeg

Utakmica koju sam odlučio igrati dolazi iz Francuske Ligue 1 izmedju Marseille - FC Metz. Mislim da se ovdje isplati igrati na pobjedu domaćina, jednostavno su puno bolja momčad od lošega Metza. Današnjom pobjedom mogu doći medju tri mjesta na tablici. Kako bas ne igram često na Francuze osigurao sam se ipak na pobjedu u bilo kojem poluvremenu i ako vjerujem da će danas domacini uzeti sva tri boda.

AC299455-B57F-4288-A5E5-A8B3461F2DAA.jpeg.90f3eb803e1adb3f553b5f0d7a0f0a4a.jpeg

Iducu utakmicu koju jednostavno moram igrati radi se od Španjolskoj La Liga izmedju Villarreal - Getafe. Mislim da su domacini puno bolja i kvalitetnija momčad.

Getafe je ove sezone jednostavno jako los i mislim da ce Villarreal ovdje uzeti pobjedu, i mislim da je stvarno vrijeme da domacini napokon povezu dvije pobjede u nizu. Išao sam na sigurniju opciju kao gore sa Marseille i odlučio sam igrat pobjedu u bilo kojem pol.

549CEBE0-23D2-435A-A4F3-EC0E021EDA10.jpeg.7c5b7df9ebbd901b9964f441d6283993.jpeg

Utakmica 1.HNL između Lokomotiva - Dinamo Zagreb. Ovu sam utakmicu prognozirao u Posljednjoj Šansi.

Mislim da je Dinamo pobjedom protiv Rapida si dignuo još vise samopouzdanje i ocekujem ovdje nastavak niza. Takodjer sam se osigurao pobjedom u bilo kojem poluvremenu radi nekakve sigurnosti.

7F1B1793-B797-4326-A37E-B68BB8AA8A60.jpeg.5cfd8fc2187e402a7bbdfa2740a0787b.jpeg

Utakmica Nizozemske Eredivisie izmedju F. Sittard - PSV. Ovdje je ista priča kao sam Celticom. Jednostavno PSV ovakve utakmice mora dobivati ako misle ikako ove sezone uzeti trofej Ajaxu.

Sittard je ove sezone dosta los tako će se oni borit za ostanak u ligi, mislim da PSV nebi smio dopustit ovdje da izgubi bodove, jer Ajax mu lako može bodovno pobjeći.

CAC8D74D-50B4-4AC0-B46B-E1279FA59367.jpeg.f19272304f40752dc7c636a79f8834a1.jpeg

Utakmica izmedju Talijanske Serie A Lazio - Salernitana.

Gostujuca momčad je dosta losa, imaju problema sa ozljedama. Mislim da Lazio nebi trebao imati problema i da bi trebali ovu utakmicu pobjedit bez nekakvih problema.


1C4BDA23-51BF-41DE-9E54-23937D46BDCA.jpeg.f804b851fed98c882a260f603b27ee4e.jpeg

Utakmica koju sam odabrao dolazi iz Poljske Ekstraklasa izmedju Legia - Stal Mielec. Domacini su ove sezone loši, ali oni imaju po vrijednosti najacu ekipu u ligi.

Nedavno ih je preuzeo trener koji je bio pomoćni trener. Ostvarili su jednu pobjedu u kupu i dva poraza. Jedan poraz od vrlo jakoga Pogona i u EL od Napolia.

Čak su protiv Napolia vodili na poluvremenu ali ipak je presudila kvaliteta Talijana na kraju.

Mislim da bi u ovoj utakmici trebali uzet napokon tri boda, jer ipak su kvalitetniji od gostujuće momčadi, i ako stanje na tablici drugačije govori. Zbog sigurnosti odlučio sam igrati pobjedu u bilo kojem poluvremenu.

0CF5BD95-4B74-4388-9653-90FF180AB09B.jpeg.acad7b8c8c1a37615b916572e43b50e4.jpeg

Evo još jedan par koji se “možda” isplati igrati za manji ulog. Radi se o utakmici Ukrajinske 1. Lige izmedju Kolos - Shakhtar Donetsk.

Domaća momčad losa. Imaju najmanje golova zabijenih u prvenstvu, dok gostujuca momčad ima najmanje primljenih u prvenstvu.

Kolos ove sezone kad je većinom utakmice gubio na svojim utakmicama nije uspio čak dosta puta zabiti niti gol. Posljednje četiri utakmice je takodjer izgubio i nije postignuo niti jedan gol.

Po nekakvoj stastistici lako je moguće da i protiv Shakhtara danas ne uspiju zabiti pogodak, a i uzeti i bodove.

7E5CA054-DFF9-4410-BA0B-5F2D0592E23C.jpeg.e42542ba8bedbd2d902a87eebf05093d.jpeg

Parove sam izabrao po trenutnoj formi domaćih i gostujućih momčadi u posljednjih par odigranih utakmica. Eto kome se nešto svidja slobodno si izaberite. 

Link to comment
Share on other sites

Evo i moj listić za danas.

Prvi par Mega - Budućnost, očekujem puno koševa te mislim da ovo Budućnost lagano prelazi jer Mega prima jako puno koševa ove sezone.

Drugi par Bayern košarka, nisu baš najbolje ušli u sezonu što se tiče prvenstva te danas moraju dobit ocajne goste koji su u nizu od šest poraza te danas ne vidim kako mogu danas iznenaditi.

Za Dinamo je sve napisao kolega gori tako da nema smisla da opet pišem nešto.

Partizan igra sjajno ove godine te se nadam da će lagano dobiti ovo vcr.

Saratov od našeg Šakića je na prosjeku od preko 90 koševa te ovo mora proći lagano.

I na kraju zadnja dva para Celtic i Rangersi tu se nema što pisati, sve osim pobjeda je veliko iznenađenje.

Sretno danas svima

Screenshot_20211107-103613_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Verona više od 1.5 gola (1.20) bet365

Vjerujem da će se trend međusobnih utakmica sa manje golova između ova dva tima završiti u ovom susretu, s obzirom na to koliko su dobro napadački izgledali u posljednjih nekoliko tjedana. Napoli u ovaj susret ulazi nakon što je postigao četiri gola protiv Legije, dok će Verona biti ohrabrena nakon nedavnih pobjeda nad Lazijom i Juventusom.

Napoli će danas na svom stadionu Diego Armando Maradona u 12. kolu Serije A ugostiti Veronu. Domaćini su krenuli sezonu kao iz snova u Seriji A sa deset pobjeda i remijem u 11 odigranih kola. Nedavno su pokrenuli svoju sezonu i u Europskoj ligi zahvaljujući uzastopnim pobjedama protiv Legije. 

Napoli je tako postigao tri ili više golova u tri od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima, a u ovaj susret sa Veronom ulaze u fantastičnom raspoloženju.

No, gosti će se imati čemu nadati, pogotovo nakon pobjede nad Juventusom (2-1) u prethodnom kolu. Giovanni Simeone prošlog je vikenda zabio dva rana gola protiv Juventusa, dok je momčad Igora Tudora pronašla našin da zadrži vodstvom sa hrabrim nastupom do samog kraja utakmice. Ovdje očekujem golove na ovoj utakmici, te mi se oklada na više od 1.5 gola čini najsigurnijom. Sretno!

Screenshot_12.png

Link to comment
Share on other sites

Rangers - Ross County | Pobjeda Rangersa na poluvremenu (1.44) bet365

Rangersi u ovaj susret ulaze na prvoj poziciji i imaju četiri boda prednosti u odnosu na Celtic. Prvaci su izgubili samo jednu utakmicu od 12 odigranih ove sezone i žele obraniti naslov prvaka. Prošlog vikenda Rangersi su u gostima savladali Motherwella sa 6-1 pa će u ovu utakmicu ući sa velikim samopouzdanjem, zbog toga i jeste kvota 1.10 na pobjedu. Međutim, ja vjerujem da oni mogu ostvariti veliku prednost već u prvom poluvremenu. Rangersi još uvijek nisu poraženi na domaćem terenu.

Što se tiče Ross Countyja, ni su na dnu lige i imaju šest osvojenih bodova od mogućih 33. Međuti, imaju samo jednu pobjedu koja je stigla prošlog vikenda kada su u gostima pobijedili Dundeeja sa 5-0. To je bilo iznenađenje za mnoge, s obzirom da se Ross County muči u napadu. Gube utakmice u gostima, ali ne primaju previše golova, iako su npr., kada su igrali protiv Celtica u gostima izgubili 3-0 pa se očekuje da će Rangersi ovdje ostvariti sličan rezultat.

Ulaskom u ovu utakmicu vrijedi napomenuti da su Rangersi pobijedili u posljednjih 10 susreta s Ross County-om, osam od tih deset su vodili već na poluvremenu. Sretno!

Screenshot_13.png

Link to comment
Share on other sites

Osasuna - Real Sociedad 2 (2.25) ili više od 1.5 gola (1.40) bet365

Evo i jednog para za nešto luđi listić sa manjim ulogom. Socidedad je sinoć sa pobjedom Real Madrida izgubio prvu poziciju i imaju dva boda manje u ovom trenutku. Sada su se izjednačili i po broju odigranih utakmica, dok imaju jednu više od Seville i Atletico Madrida koji imaju bod i tri manje. Ako Atletico i Sevilla pobijede na svojim utakmicama, onda Real Sociedadu ne gine pad na tabeli, pogotovo ako ovdje ne ostvare neke bodove.

Danas igraju protiv sedmoplasirane Osasune, koja je impresionirala do sada ove sezone. Međutim, u posljednje vrijeme pokazuju znakove slabosti, a da se stvari dodatno zakompliciraju, imaju i loš rekord protiv Sociedada posljednjih godina.

Kako stvari stoje, ne bi bilo loše igrati na pobjedu Sociedada, sa nešto manjim ulogom, jer kvota 2.25 koja je u padu sa 2.62, definitivno ima vrijednost. Osasuna je izgubila sa 2-0 na gostovanju u posljednjoj utakmici protiv Seville. Također su u nizu od tri utakmice bez pobjede, a imaju ukupno jednu pobjedu na domaćem terenu ove sezone.

S druge strane, Real Soiedad je proteklog tjedna odigrao remi protiv Bilbaoa (1-1). Također su u nizu od 15 utakmica bez poraza, od kojih je ukupno pet na gostovanju u 2021. godini - tri su bila protiv Atletico Madrida, Seville i Barcelone. Za one koji žele nešto sigurniji tip ovdje, preporučujem okladu na više od 1.5 gola sa kvotom 1.40 u bet365 kladionici. Sretno!

Screenshot_15.png

Screenshot_14.png

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, deestock said:

@Goksim sta kazes na betis-sevilla vise od 28.5 faulova?

6.5 kartona mi se cini malo rizicno za igrat, pa mozda bi se ovo moglo probati

Po nekoj statistici prekršaja, ova dva tima ove sezone u prosjeku po utakmici naprave po 13.33 Betis i 13.36 Sevilla. Međutim, s obzirom da je ovo andaluzijski derbi, očekujem prelaz ove ponuđene granice. Definitivno ima vrijednost.

Screenshot_16.png

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, Goksim said:

Jučer je trebao biti odličan dan. Nažalost zadnji par (over) u NBAu je dan drastično pokvario. Nevjerojatna utakmica u kojoj su uspjeli promašivati čak i zakucavanja i polaganja a šut za 3 poena je dobar dio utakmice bio ispod 10%. Šteta...

Srećom po druge isti nisam spominjao na forumu pa su drugi parovi koje sam sugerirao i prošli. 

Danas idem u ranijem terminu sa sljedećim parovima. Ako prođu idemo opasno dalje. Više na forumu u popodnevnim satima, pod pretpostavkom da listić naravno prođe. 

Dva overa u košarci na smanjenim granicama u utakmicama gdje ionako očekujem over i na standardnoj granici. Marseille ne bi trebao imati problema sa Metzom a sigurnosti radi pobjeda u barem jednom poluvremenu. Celtic bi ovo trebao dobiti sa hendikepom a očekujem da listić bude isplaćen prije 15h  odnosno da Marseille već vodi na poluvremenu a Celtic povede sa dva razlike. 

2021-11-07 09_20_48.png

Šteta za Marseille,igrač više i ovoliko šansi 😔

Link to comment
Share on other sites

prije 33 minute, volverine said:

nasao sam na twitteru nekog lika koji pogada strijelce u nogometu, ali oklada je da da dvojicu navede, znaci npr. Rebić ili Ibrahimović - 1,60 ali ne mogu skuzit o kojoj se kladionici radi, a glupi francuzi ne odgovaraju na pitanje. zna li netko u kojoj kladionici ima takva ponuda?

Odigra 50-50 uloge na oba igraca, na svakog je npr 3 i to daje 1.5

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use