Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 29.1.2023.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Nedelja2.png2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Nedelja3.png3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Nedelja4.png4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Ligue 1

Nedelja5.png5.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1.HNL

Nedelja6.png6.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 26.1. u 23:19 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB changed the title to Nedjelja 29.1.2023.
  • IzudinB pinned this topic

Primera

Valladolid - Valencia (14:00) bet365
Sudac: Jorge Figueroa Vázquez (6.10)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 2.88

Screenshot_1.png
 

Osasuna - Atl. Madrid (16:15) bet365
Sudac: Javier Alberola Rojas (1.33)
Prosjek ekipe 1: 2.83
Prosjek ekipe 2: 2.78

Screenshot_2.png
 

Celta Vigo - Ath. Bilbao (18:30) bet365
Sudac: Isidro Díaz de Mera (5.71)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.78

Screenshot_3.png
 

Real Madrid - Real Sociedad (21:00) bet365
Sudac: Mario Melero López (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.53
Prosjek ekipe 2: 2.61

Screenshot_4.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE


Serie A 

AC Milan - Sassuolo (12:30) bet365
Sudac: Antonio Giua (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.37
Prosjek ekipe 2: 2.37

B1.png
 

Juventus - Monza (15:00) bet365
Sudac: Gianluca Aureliano (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.79
Prosjek ekipe 2: 2.11

 B2.png
 

Lazio - Fiorentina (18:00) bet365
Sudac: Andrea Colombo (5.17)
Prosjek ekipe 1: 2.05    
Prosjek ekipe 2: 2.42

B3.png
 

Napoli - AS Roma (20:45) bet365
Sudac: Daniele Orsato (3.60)
Prosjek ekipe 1: 1.37
Prosjek ekipe 2: 2.00

B4.png


DIREKTAN LINK ZA KARTONE

(Koeficijenti 29.1. u 00:06 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Kladionicarski sistem gde se trazi pet pogodaka od sedam predloga

 

Partizan vs Mornar, Aba League bilo kakav potop Mornara

Ovi iz bet365 izgleda da navijaju da kolega @fic pobedi u Poslednjoj Sansi. Kako drugacije objasniti da sam ih juce cekao sve do 15.00 casova da izbace kvote za mec Aba League izmedju Partizana i Mornara, i da ih nisam docekao. Posto navijaju za kolegu @fic kvote su izbacili juce u 15.07. minuta kada je istekao rok za postavljanje predloga, i tako mi izbili siguran prolaz u ovom kolu Poslednje Sanse. Osim velikog bet365, izgleda da i Bog zeli da kolega @fic pobedi u Poslednjoj Sansi, ili barem i on navija za njega. Kada njemu trebaju golovi da njegovi predlozi prodju, oni padaju u dubokoj nadoknadi, ponekad cak i u 90+9 minutu, a o barem pet rukomentnih utakmica koje su dosle na jaja, bolje i da ne govorim. Sa druge strane, u poslednjem kolu Euroleague izmedju Asvela i Fenerbahcea sam ocekivao potpuno izjednacenu utakmicu, sto je bio i moj predlog, ali je Fenerbahce usao u mec sa pristupom “boli nas qurac za ove amatere iz Asvela”, te je domacin poveo sa 11:0 i 16:2 i kada su se gosti uozbiljili ceo ostatak meca je otisao u egal, kos za kos (po cetvrtinama 23:21, 23:22 i 20:22) i ja sam naravno pao. Nema veze, barem znam da osim protivnika iz Poslednje Sanse, igram i protiv Boga i ovih iz bet365, a kada sam pod pritiskom i kada igram sam protiv svih, tada sam najbolji.

Kvota na danasnjem mecu Partizana protiv Mornara je 1,01 a osnovni handicap je 21,5 sto svakako ne govori kakav krs od ekipe je Mornar. Mornar ne samo da je otpad od tima, nego su klasican primer seljacke ili provincijske ekipe. Ako pogode sa amerima, bez kojih uopste i ne igraju, onda su kod kuce poput hijena, kada osete krv, napadaju poput copora krvolocnih zivotinja. Sa druge strane, kada igraju u gostima, cim prodju saobracajnu tablu na kojoj je napisano Bar, vec pocinju sa skidanjem gaca i okretanjem ledja. Kada ne pogode sa amerima, kao sto je to slucaj ove sezone, onda se pretvaraju u male mace i sa protivnickim ekipama se ljube u usta, samo iz razloga da ne bude potopa. Da sam na mestu tih seljaka i provincijalaca, ozbiljno bih razmislio da ne odem u Beograd na danasnji mec i tako predam utakmicu. Ne bih imali bespotrebne troskove, a za zelenim stolom bi izgubili 0:20 sto je sasvim pristojan rezultat. Sastavio sam teoretski najgoru mogucu petorku Partizana, cak sam i zamislio da ta najgora petorka igra svih 40 minuta, sto je nemoguce kod trenera poput Obradovica, i opet ne mogu da zamislim kako bi gosti, cak i u takvim okolnostima mogli da prodju ispod najmanje 10-15 razlike. Ko ne voli male kvote, neka slobodno preskoci ceo post, sto se mene tice, ne znam zasto ne bih igrao na gazenje seljaka iz Bara. Ono sto je sigurno, za sada cu igrati, a tek sam poceo. posto je sedam ujutro;

pobeda domacina iz poluvremena, kvota 1,16

sve klizne handicape do 15,5 i kvote 1,45

sve poene domace ekipe na utakmici do 90,5 poena i kvote od 1,40

sve overe poena na utakmici do 165,5 i kvote od 1,44

Fmp vs Crvena Zvezda, Aba League, pobeda gostiju, kvota 1,26

Ovolika kvota na goste govori da nesto smrdi. Tokom jucerasnjeg dana sam sumanuto postavljao dvojku u lokalnoj kladionici u sirokim sistemima, te su mi nakon odredjenog vremena stopirali igru na dvojku, uz poruku da je igra na ovaj mec stopirana, sto nije bio slucaj kod bet365 ili unibet. Ako znamo da je ovo mec jednog te istog kluba, odnosno da Crvena Zvezda igra protiv same sebe, i da je vlasnik oba kluba jedan covek, kao i da Aba League postoji samo da vidimo ko ce na kraju biti prvi izmedju Partizana i Crvene Zvezde, onda je ovolika kvota pravi poklon. Ne treba zaboraviti da domaci teren, pogotovo u Aba League, znaci i koliko tenkova ce biti postavljeno ispred dvorane u finalnoj utakmici, i u kom pravcu ce biti usmerene topovske cevi. Ovo je mec kao kada bi izmedju sebe igrali @IzudinB i @Goksim a nekome nesto treba, a mi svi sa Foruma treba da poverujemo da ce sve biti regularno i posteno, iako zivimo na zlom Balkanu. Pola noci sam potrosio kopajuci zasto je pobeda na Zvezdu kvotirana sa 1,26 a trebala bi sa 1,07. Jedini moguci razlog bi mogao biti utisak da je Partizan bolje tempirao formu i da deluje da je Crvena Zvezda u blagom padu, odnosno da je utisak da je efekat promene trenera u Crvenoj Zvezdi malo splasnuo, i da se ipak, na kraju sve svodi na individualni kvalitet i motivaciju ili entuzijazam. Sve u svemu, iz opreza ih stavljam u kladionicarski sistem, i to samo zbog kvote, koja bi trebalo da bude 1,07

Bayern vs Gottingen, nemacki basket, Bundesliga, jedinica po smesnoj kvoti od 1,15

Pre neki dan sam pisao na Forumu o jednom predavanju nekih matematickih eksperata na mom odvikavanju od kockanja. Ova kvota na domacina je bas to, lopovska posla kladionica, pre bih rekao prava sramota. Bayern cak nije ni prvi na tabeli, trenutno su treci sa skorom 12:4 a Gottingen je peti, sa porazom vise i utakmicom manje, a lopovi kvotiraju pobedu domacina sa 1,15 … ccccccc Dakle, ovako stoje stvari sa lopovima iz kladionica. Bayern je katastrofalno otvorio ovogodisnju sezonu, jedno vreme su upali u rupetinu, pogotovo su bili ocajni na strani, u gostima. Kada su bili najgori, ispali su iz borbe za Top 8 u Euroleague, a cak su ispali i iz prva tri mesta u nacionalnom prvenstvu. Gubili su od najgorih ekipa, Armanija kod kuce, Hamburga, Zalgirisa ili Ludwigsburga u gostima … nije ih pobedjivao samo ko nije hteo ili ko je negde zurio, a onda se desio preokret i potpuno se vratili u zivot. Vezali su nekoliko pobeda, dobili Efesa u gostima, pa lagano Virtusa kod kuce, dosli na tek dve pobede zaostatka za top 8 ekipa Euroleague i pokazali svima da nije vazno pasti na kolena, vec je mnogo vaznije sto brze se podici. Bayern je svakako kvalitetnija ekipa, u odlicnom su trenutku, ali kvota od samo 1,15 protiv ekipe koja je samo dve pozicije manje na tabeli i jednim porazom vise, uz utakmicu manje je nevidjeni bezobrazluk, kradja i lopovluk. Igracu na Bayern, cak i po toj smesnoj kvoti, jer i kladionice znaju da ce pobediti, iako mozda pametnije zvuci igrati na goste na klizni handicap od 19,5 po duplo vecoj kvoti od 1,28. A kada su kladionice toliko bezobrazne, mozda najpametnije zvuci igrati i jedno i drugo, cistu jedinicu po kvoti os 1,15 i klizni handicap od 19,5 po kvoti od 1,28.

Lazio vs Fiorentina, Serie A, 1X dupla sansa, kvota 1,30

Ako bih gledao istorijski, sve moje padove na kladionici, tesko da bih pronasao vise od deset procenata svih ukupnih padova, a da je to bilo zbog belaca. Gotovo svi moji padovi su bili zbog crnaca, yebem li im majku. Evo samo jednog primera, vec pomenuta utakmica Euroleague izmedju Asvela i Fenerbahcea. Moj kablovski operater koji prenosi Euroleague, ima sjajan obicaj da prenos utakmica traje vise od tri sata. Pocinje anlizama, izjavama, poredjenjima igraca, a sve pocinje jos samim izlaskom igraca iz autobusa i ulaskom u dvoranu. Gledam igrace Fenerbahcea kako izlaze iz autobusa i ulaze u dvoranu. Sve crnci, yebem li im crnu majku, ulaze nezainteresovani, sa slusalicama na usima, gledaju u telefone, nikoga ne pozdravljaju, zvacu neke gume, puna im usta tih govana, ko zna gde su im misli, deluju kao da nekome cine uslugu sto su dosli da igraju. I onda pocetak meca, 16:2 za domacina …

Lazio ima samo jednog i po crnca u rosteru, koji cak i ne igraju. Lazio ima bolji roster, boljeg trenera, igraju kod kuce, u boljoj su formi, razmontirali su Milan sa 4:0, na cetiri vezane utakmice u svim takmicenjima nisu izgubili, prosli su i kolo italijanskog Kupa...

Danas od njih ocekujem samo jedno, da ne odigraju kao qurci. Bice dovoljno da odigraju prosecno, cak ne moraju ni nezaboravnu utakmicu da odigraju. Jedino sto ttrazim od njih jeste da ne izgube, neka odigraju u skladu sa kvalitetom i prosecno. Igraju u odlicnom terminu, (nedelja od 18.00) pa ako je mnogo to sto trazim od njih, da odigraju samo prosecno, ako je i to mnogo sto trazim, neka ide i kockanje i zovot u qurac.

Predlozi kolega @BoskoBuha i @fic pobede Psg-a i vise od gola ekipe Young Boysa

Igram predloge kolega, omrazenih protivnika u Poslednjoj Sansi, u kladionicarskom sistemu iz strateskih razloga. Ili ce sistem proci, ili ce oni pasti, mada bih vise voleo ovo drugo.

Sedmi predlog jos uvek nisam siguran.

Najblizi sam dvojci Real Madrida u gostima kod otpada od tima Manrese, Acb liga, spanski basket, Armani kod kuce ionako igram svakoga weekenda, tu je i truli Virtus, koji igra kod kuce protiv jedne od najgorih ekipa u Italiji, a najdalji sam odlicnom predlogu kolege @FamilyGuy da grcki padavicar Tsitsipas moze do barem jednog seta po neverovatnoj kvoti od 1,56. Da sam profesionalni teniser i da treniram deset sati dnevno, a da me kladionice u jednom velikom finalu ponizavaju sa kvotom od 4,80 a jos vise mi se podsmevaju kvotom da cu mozda uzeti barem set po kvoti od 1,56 ozbiljno bih razmislio da li bi citanje poezije bila bolja i pametnija opcija za mene od bavljenja sportom. Ipak, kako sada stvari stoje, najverovatnije ce sedmi predlog ipak biti utakmica Bundeslige koja se igra sledeceg weekenda izmedju Wolfsburga i Bayerna, a izbor ce biti over 2,5 gola. Veliki Bayern, najbolji klub na svetu, vec tri uzastopne utakmice zavrsava rezultatom 1:1, ali oni ne mogu toliko dugo da igraju under golove, koliko ja mogu dugo da ih cekam za over 2,5 gola na utakmici. Dakle, cekanje over 2,5 gola na utakmicama velikog Bayerna, ako treba i do smrti.

 

Link to comment
Share on other sites

Genk - Seraing   1   1,22 (bet365)

Moj prijedlog iz PŠ. Igra prvi Genk doma protiv posljednjeg Serainga. Royal Union im se približio na samo 3 boda (uz dvije utakmice više) iako Genk broji 18 pobjeda iz 21 prvenstvene utakmice. Genku je ovo jedino natjecanje u kojem sudjeluje ove godine i bilo bi mi iznenađenje ako ovdje izgubi bodove, a pogotovo ako ne osvoji prvenstvo iako navijam za Royal. Zadnjih 5 međusobnih ogleda (4 su unazad dvijr godine) je dobio Genk sve u hendikepu (1,61).

Link to comment
Share on other sites

Anderlecht - Antwerp   X2 i under 3,5 goals   1.95 (bet365)

image.png.26f9f1719845a0cbfeb60210f84f11da.png

Anderelcht ostvaruje teško pobjede i upravo zadnja dolazi protiv spomenutog Serainga u gostima 0:1. Nasuprot njih je Anwerp koji je u dosta dobroj formi - izuzevši poraz u gostima od Royal Uniona ostvarili su pobjede protiv Genka (kup), Genta, St. Leauge (kupi i prvenstvo) te nerješeno protiv Cluba Bruggea. To je top 6 Belgijske lige. U međusobnim omjerima loše stoje sa zadnjih 3 od 4 izgubljene, ali upravo je ta zadnja ostala nerješeno. Očekujem tvrđu utakmicu sa malo golova.

Link to comment
Share on other sites

Evo i jednog predloga, bas da vidimo kakav smo Forum bez mojih predloga. Hajde da vidimo da li smo gubitnicki ili pobednicki Forum bez mojih predloga.

Dakle, predlazem tiket od cetiri para, predlozi kolega sa Foruma.

Prvi predlog je kolege @BoskoBuha pobeda Psg-a po kvoti od 1,22

Drugi predlog je kolege @Guts1950 pobeda Genka po kvoti od 1,22

(ovde smo dosli do kvote od 1,48)

Za treci i cetvrti predlog predlazem da sacekamo kolege @furyshaa i @IzudinB da se probude, pa da odigramo po jedan najsigurniji njihov predlog i tako dodjemo do ukupne kvote od 2,20 za cetiri predloga i tako vidimo da li smo gubitnicki ili pobednicki Forum

Link to comment
Share on other sites

Evo moj listić za danas 💶 

Zvezda će dobit, nema šanse da izgube.

Cedevita i Budućnost su ove godine uzas, nekako sam bliže pobjedi Cedevite koja pokazuje neke znakove života zadnja dva susreta, igram sigurniju varijantu.

Psg mora dobit jer im drugoplasirani puse za vratom, koliko vidim nema izostanaka kod domaćina.

Young Boys sam prvo tio pobjedu ali ipak na kraju sigurnija varijanta da daju gol.

Hsv nastavlja svoju borbu za Bundesligu tako da dns mora dobi, igram daju gol.

Ajax me rusio prošlo kolo ali nadam se da će promjena trenera uroditi plodom te da će dobiti danas slabašnog domaćina.

Sretno nam svima.

Screenshot_20230129-100408_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Danas je posljednji dan Ski letova u Bad Mitterndorfu. Probati i danas završit vikend 100%  sa 6. dobitnim tipom u nizu.

C0014AE6-9A3D-4E97-B940-1CE2980F1197.jpeg.240ed8841a3f288e3e92be0e5ebb9e14.jpeg

“Rezultati 1.dana letova”

1086A783-9FB6-4D27-BF0D-C6A24781BFF1.jpeg.5b7e6474e9140b018cd33c5b227838f6.jpeg

Vremenska prognoza za danas će biti odlična za ski letače. Bez velikih udara vijetra i bez padalina snijega.

FB504E17-459D-4976-9E5B-26ACC036454D.jpeg.06708d77082c98c49145effece98c6dd.jpeg

Moj glavni tip dana je duel Gregor Deschwanden - Giovanni Bresadola.

8E55DDDC-CE5C-4BA7-9E9C-21161E1A217E.jpeg.ee8b4bf42911fe9e9473aedfa38cfa31.jpeg

Švicarac je jučer napravio svoj najbolji rezultat sezone. Osvojio je 15. mjesto dok se Talijan nije niti plasirao u 2.krug natjecanja. Deschwanden je kvalitetniji skakač, u prošlosti je imao dosta solidne rezultate.

Ovo je po meni oklada koja treba lagano proći. Mislim da Talijan nema još toliko iskustva da prebaci dva dobra skoka zaredom.

Ovo je oklada pojedinačnoga natjecanja jer ponuda za kvalifikacije kladionice nisu stavili u ponudi. Danas ce se održati u 12:45 kvalifikacije a pojedinačno natjecanje kreće u 14:15 sati. 

LP!

Link to comment
Share on other sites

Dvojka ce sijevnuti danas ili na Milan-Sassulo ili na Lazio-Fiorrntina.. Cist predosjecaj neki.....A posto ili neman hrabrosti/znanja da to igram, oba ta meca cu samo preskociti za kladjenje i posmatrati sa strane.  

 

Upao sam u losu formu i uzdrmalo mi se samopouzdanje pa niti cu sta za ozbiljno igrati niti zelim da sta predlazem. Necu da srljam u novu propast. Uplatit cu koji tiket za sicu cisto da ubijem dan..Nimalo mi se ne svidjaju dogadjaji i rezultati sa nogometnih terena ovih dana...

 

 

Link to comment
Share on other sites

@LeonardoDrugi, pošto su uzeli i Genk i PSG, pošto si ti već predložio Lazio (ovdje bi moj tip bio da Lazio postiže barem pogodak po 1.22 tečaju) ja ću ići sa tipom pobjede Slavie Prag protiv Jabloneca po tečaju 1.22. Dvoumio sam se ili Celtic protiv Dundee-a ili Slavia Prag. Slavia ima veći imperativ pobjede jer današnjom pobjedom bi došli na prvo mjesto sa istim brojem odigranih susreta i bodom više od rivala Viktorie Plzen. Celtic već odradio veliki dio posla za to prvo mjesto tako da mogu dopustiti možda i neki kiks mada čisto sumnjam. Naravno, i Celtic će se naći na listićima ali traži se najsigurniji za danas. Slavia kući 8-0-0 sa gol razlikom 35:4. Jablonec u gostima 1-2-4 sa 3 vezana poraza bez postignutog pogodka. Posljednjih 10 susreta ova dva tima imamo 9 pobjeda Slavije i nerješeno. Slavia kući dominantna u duelima protiv Jabloneca, posljednjih 5 susreta kuci, 5 pobjeda sa cak 19 pogodaka i samo 1 primljeni gol. 

Link to comment
Share on other sites

Moji izbori za danas koji će ići u raznim kombinacijama. Čisto da se uhvate ovi raniji tipovi pa ćemo vidjeti.

Slavia napisana u komentaru iznad.

Celtic dominantan, igra protiv ekipe kojoj je utrpao 9 komada. Dundee daje znakove života ali mora se priznati protiv ekipa iz donjeg dijela tablice. Ovdje Celtic uzimam i u hendikepu po tecaju od 1.60. 

Leverkusen - Dortmund, ovdje ne mogu da zamislim ništa osim golova. Gledao sam malo Dortmund samo iz razloga sto igraju protiv Chelsea u Ligi prvaka i mislim da ovu ekipu izvlaci samo to što mogu zabiti po 3-4 gola jer će gol, dva ili tri primiti sigurno. Leverkusen trenutno u najboljoj formi, 5 posljednjih utakmica, 5 pobjeda.

Milan - Sasuolo, dok ovo pišem već su pala 4 gola u 30 minuta. 

Lazio nakon tutnjanja protiv Milana 4:0 siguran sam da želi zadržati momentum. Namirisali su ligu prvaka, poklopilo im se uzimanje bodova Juventusu, Milan očajan i borba za tih top 4 ostaje u igri. Fiorentina dva vezana poraza od Rome 2:0 u gostima i Torina 1:0 kod kuće. Posljednjih 5 ligaških susreta su primali go tako da ovdje vidim Lazio da zabija sigurno jedan. 

PSG lošim partijama topi prednost tako da su im Lens i Marselj došli na 2 odnosno 4 boda ali i sa utakmicom manje PSG-a. Reimis zlatna sredina, 5 posljednjih susreta bez poraza ali sa ekipama koje su u njihovom rangu. Danas je to već nivo iznad i siguran sam da Messi, Mbappe i Neymar danas ovo kod kuće uzimaju lagano.

Ajax igram iz razloga što igraju, napadaju, stvaraju prilike ali jednostavno ne ide. Ovo je inace Ajax za koji sam rekao da ih uveliko treba preskakati ali ovo moram uzeti, jednostavno moram. Ajax mora ubaciti u brzinu više i sabrati se jer gube i to mjesto lige prvaka i kvalifikacija pa čak i europa lige. Ima još dosta da se igra i siguran sam da mogu ispraviti ove kikseve do sada i izboriti što bolji plasman iako sam mišljenja da do titule teško da mogu jer Feyenord igra baš onoliko koliko treba.

Prvi protiv posljednjeg, prilika da Genk pobjegne još više i napravi veliki korak prema tituli. Kući igraju gdje imaju 10 pobjeda i samo jednu nerješenu. 3 boda bježe RUSG ali i sa 2 utakmice manje. Ovo moraju dobijati jer nemaju baš prostora za kikseve jer su ispali iz kupa gdje su izgubili čak 3:0 od Antrewpa te kao što je kolega iznad rekao, ovo im preostaje jedino što igraju. 

Screenshot 2023-01-29 at 12.19.13.png

Link to comment
Share on other sites

Moj danasnji izbor nece moci bez prijedloga kolege @LeonardoDrugi i vracanje sve izgubljenog od srijede i onog kiksa Bayerna protiv Kolna.. sinoc su ta Bavarska g...a opet kiksala.. Meni jedan od najomiljenijih klubova, ali od srijede jos uvijek dolazim sebi, jer su me ranili za ozbiljan iznos. Zato mislim da je danas vrijeme za naplatu na ova tri para koja cu odigrati:

C.Zvezda 2, Lazio 1x i PSG 1..

Lp i Sretno svima...

Screenshot_20230129_135019_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20230129_134924_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dundee Utd - Celtic 2 (1.20) bet365

Uz vaše prijedloge PSG i Genk dodajem i pobjedu Celtica po kvoti 1.20 u bet365 kladionici. Celtic bi ovaj mjesec trebao završiti na pozitivan način, jer igraju protiv Dundeeja. Igrači su imali pauzu, jer im je posljednja ligaška utakmica bila prije skoro deset dana. Naravno pobijedili su Greenock Morton u četvrtom kolu škotskog kupa. S druge strane, Dundee je bio nekoliko sekundi od pobjede, no Kevin Nisbet je zabio za Hibernian. 

Zanimljivo je napomenuti da domaćini nisu pobijedili u ovoj utakmici na Tannadice Parku u posljednjih osam godina. Celtic je favorit za pobjedu u ovoj utakmici. Na vrhu su tabele i imaju izvrstan pobjednički učinak protiv Dundeeja. Ove sezone imaju i devet bodova prednosti na vrhu škotskog Premiershipa i to pokazuje koliko su jaki u odnosu na sve ostale timove u ovoj ligi. Dosadašnji podaci pokazuju da je Celtic zabio najmanje tri gola u zadnje tri pobjede protiv ovog protivnika. Imajte na umu da su u kolovozu prošle godine pobijedili postigavši devet golova. U Tannadice Parku također imaju odličan pobjednički rekord.  Sretno!

Screenshot_21.png

(Koeficijenti 29.1. u 14:06 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, Leedsfan said:

Danas je posljednji dan Ski letova u Bad Mitterndorfu. Probati i danas završit vikend 100%  sa 6. dobitnim tipom u nizu.

C0014AE6-9A3D-4E97-B940-1CE2980F1197.jpeg.240ed8841a3f288e3e92be0e5ebb9e14.jpeg

“Rezultati 1.dana letova”

1086A783-9FB6-4D27-BF0D-C6A24781BFF1.jpeg.5b7e6474e9140b018cd33c5b227838f6.jpeg

Vremenska prognoza za danas će biti odlična za ski letače. Bez velikih udara vijetra i bez padalina snijega.

FB504E17-459D-4976-9E5B-26ACC036454D.jpeg.06708d77082c98c49145effece98c6dd.jpeg

Moj glavni tip dana je duel Gregor Deschwanden - Giovanni Bresadola.

8E55DDDC-CE5C-4BA7-9E9C-21161E1A217E.jpeg.ee8b4bf42911fe9e9473aedfa38cfa31.jpeg

Švicarac je jučer napravio svoj najbolji rezultat sezone. Osvojio je 15. mjesto dok se Talijan nije niti plasirao u 2.krug natjecanja. Deschwanden je kvalitetniji skakač, u prošlosti je imao dosta solidne rezultate.

Ovo je po meni oklada koja treba lagano proći. Mislim da Talijan nema još toliko iskustva da prebaci dva dobra skoka zaredom.

Ovo je oklada pojedinačnoga natjecanja jer ponuda za kvalifikacije kladionice nisu stavili u ponudi. Danas ce se održati u 12:45 kvalifikacije a pojedinačno natjecanje kreće u 14:15 sati. 

LP!

Danas pad!….Nema ljutnje, Bresadola danas imao svoj dan, solidno je skakao. Deschwanden nažalost podbacio. 

7689CFD0-DC0F-4187-8351-6DD8E9D28FA4.jpeg.636409ac65b1383133f2718ac1fa9f8f.jpeg

Bad Mitterndorf - W-W-L

(13-3) 

Sljedeca stanica je idući vikend u Njemackom Willingenu.

LP!

Link to comment
Share on other sites

Hajduk daje više od 1 gola

Ovo jednostavno moram zbog tečaja. Bet 365 recimo drži 1,9. Na Hajduk mi je isplativo igrati ovu okladu zadnje dvije sezone. Bilo je tu i provlačenja u završnicama utakmica. S obzirom da je inače tečaj koji sam uzimao na ovu okladu 1,2-1,5, moram ići sa ovakvim tečajem. Igraju kod Istre koju većinom dobivaju. Ove sezone su odigrali dvije međusobne utakmice i u svakoj je Hajduk uspio zabiti 2 gola. Problema sa sastavom nema. Zapravo ima u obrani, ali to ne igra toliko ulogu za golove. Protiv Šibenika su stvorili puno prilika na lošem teren u u prvom kolu nastavka sezone pa su uspijeli postići i ta 2 gola. Nadam se nastavku te serije i danas. Počinje za 20 minuta.

Link to comment
Share on other sites

"...Dvojka ce sijevnuti danas ili na Milan - Sassuolo ili na Lazio - Fiorentina ... cist predosjecaj neki... "

Hej @Dobardan1978 vec su dosle dve dvojke, i na Milan i na Juventus. Za sada si uhvatio kvotu od 37,00 (dvojka na Milan 5,60 x dvojka na Juventus 6,60 = 37,00) a ako dodje jos i dvojka na Lazio, ne daj Boze, uhvatices kvotu od 138,00 sto jos nikome nije uspelo na Forumu

Link to comment
Share on other sites

Nece LeonardoDrugi, za Juventus sam i zaboavio jer su oni na spisku ekipa protiv kojih se kladim do kraja sezone..No nista ja od toga nisam igrao naravno.. Mene prati maler pa cu pasti na pobjedi Fenerbahcea od 1 30 ili na 2+ na utakmicin Leverkusenu - Bor Dortnund..Ja na takvim stvarima padam i trosim novac i zivce..

 

A proci ce ti Lazio na 1 ili u najgorem slucaju X...Ne brini..Iznenadjenja u Italiji su zavrsena za ovaj vikend

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use