Jump to content
Svim članovima i posjetiteljima SvijetKladjenja foruma želimo sretan i blagoslovljen Božić, puno zdravlja, mira i uspjeha – kako u životu, tako i u sportskim prognozama, a svima koji ovih dana slave druge blagdane želimo jednako lijepe i radosne trenutke ×
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

29. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2025/26 - 19.12. - 22.12. (Pet - Pon)


Recommended Posts

Pozivam sve natjecatelje 2. Lige Posljednje Šanse da postave svoj tip u 29. kolu iz ponude u periodu od 19.12 do 22.12. Tema će biti otvorena 24h, do SUBOTE do 15:00h. Sretno svima.

@Goksim, @IzudinB, @Dejvid, @McGarrett, @pena29, @josip123, @prlito, @Ajnud, @misterija @darko56, @jansavc, @vjekos @ForzaItalia, @Leedsfan, @mesrine, @ara008, @furyshaa, @tome1993, @Kiks77, @mester, @zmaj6, @blacky44 @s256s9.

Oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: 

bet36522betunibetWilliam HillBetfairpinnacle, PSK, SuperSport, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai. 

Toplo preporučujem svim natjecateljima da izdvoje nekoliko minuta i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2025/2026. Ona su nastala kao rezultat sugestija članova SvijetKladjenja foruma tijekom prošle sezone, na čemu se još jednom iskreno zahvaljujem.

Sa ciljem standardizacije i preglednosti poželjno je da su prognoze postavljenje u sljedećem formatu: 

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

OBRAZLOŽENJE

4.4. | Nogomet | Chelsea - Liverpool 1X (1.33) bet365

Primjer posljednja sansa.png

U sezoni 2025./2026. igrat ćemo ukupno 73 kola, a Prva i Druga Liga Posljednje Šanse završit će s 73. kolom 25. svibnja 2026.

Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja

TABLICA

KLIKNI ZA POGLED NA TABLICU

Ukoliko uočite grešku na tabeli, javite mi se u inbox i sve ćemo ispraviti.

Screenshot_43.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nedjelja, nogomet, premiership

Aston Villa - Manchester United, domacin daje gol, 1.20, meridianbet

Domaci imaju najbolju formu lige, od 1.11.i poraza od Liverpoola imaju sve pobjede, cak i protiv Arsenala, a sada igraju protiv ekipe kojoj samo Sunderland nije zabio, a kojoj je proslo kolo Bournemouth zabio CETIRI komada u remiju 4-4, a mogao jos toliko. O tome kako su se grcevito branili zadnje minute, kako su bili stjerani u misju rupu, i kakve parade je imao golman Uniteda mogao bih 3 dana. U ovoj utakmici ocekujem jos vecu vjetrometinu u njihovim redovima jer nema suspendiranog Casemira koji u sredini zapravo najvise i doprinosi defanzivnom dijelu, niti ofenzivnog i bitnog dvojca Mbeumo-Diallo koji su na AFCON. Gol domacih bez obzira na losu tradiciju sa Unitedom moj je prvi pik, a cinjenica da ga je po ovoj kvoti nemoguce naci ide u prilog i tipu i analizi pa ukoliko ne naleti sto bolje ostajem pri njemu. Sretno tko prati!

PS.Rogers gol ili asist, vise nego vjerojatno

Screenshot_20251219_143525_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bundesliga,19.12.2025., seniori

Borussia Dortmund- Borussia Gladbach, 

tip dvoznak :1X

Dvoznak kao garsonjera,ne mogu reći da je kao kuća jer sam se više puta opekao na dvoznacima. Ako Kovač ne može uzeti bod protiv slabijeg imenjaka,onda neka se pada. Igram današnju tekmu da imam mirniji vikend bar s te strane.

Screenshot_20251219_152103_Sporti.jpg

Link to comment
Share on other sites

19.12. | KOŠARKA | Crvena Zvezda - Virtus Bologna 1X (1.32) Mozzart

Crvena Zvezda u seriji loših rezultata, na čudan način izgubljen derbi nakon što su imali 16+, zatim prošlo kolo poraz u gostima od lidera Eurolige gdje je Zvezda takođe imala svoje šanse i bila ravnopravan protivnik, tako da mislim da je ovo prilika da se prekine ta negativna serija. U prilog tome ide i povratak jednog od najboljih iz Zvezde - Monekea. 

image.png.ba9a6abc894016568f9ff5e8d05ac7e2.png

Link to comment
Share on other sites

petak 19.12. 19:00 >Basketball>Europe>Euroleague>
Zalgiris Kaunas - Partizan Mozzart Bet> Zalgiris Kaunas @ 1.35 Mozzart

partizani na putu ka dole, bez povratka. Zeleni isto tesko stradali poslednju kod kuce ali bar imaju pozitivan skor a ako ovaj penal ne iskoriste onda je izvesno da nema nista ni od njih.

na superbet-u sam nasao +4.5 na zalgiris po 1.20 pa bih to uzeo za takmicenje ali posto ne moze za realnu lovu nije ni ovo lose sto daje mozza jer je na pinnacle trenutno 1.33

 

mozz_03.png

Link to comment
Share on other sites

prije 12 sati, Ajnud said:

Paul,Jake vs Joshua Anthony

Zbroj rundi 6.5 manje

PSK 1.28

meč je noćas

 

Ako Netflix ne umješa svoje prste i ne uvjetuje Joshui da pusti Paula J. nekoliko rundi ili do kraja meča ovo bi trebalo vrlo brzo završiti.

91297660-0dc9-4017-aff7-652be7485b1f.jpeg

Netflix je ipak umješao prstice ali prolaz je tuuuuuuuu🤝🤝🥊🥊

IMG_1726.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use