Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 12.08.2015.


crnamamba

Recommended Posts

Analiza sa portala...

 

 

Švicarska Super League: Basel - Thun

 

http://www.svijetkladjenja.com/analize/svicarska-super-league-basel-thun/

 

 

 

NAGRADNA IGRA:

 

U tijeku je nagradna igra u kojoj poklanjamo vouchere od 5 €, pa ako još uvijek niste pročitajte više na forumu i ukoliko ispunjavate uvjete javite nam se u inbox.

 

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/3080-svijet-kladjenja-nagraduje/

Link to comment
Share on other sites

Analiza sa portala...

 

 

Švicarska Super League: Basel - Thun

 

http://www.svijetkladjenja.com/analize/svicarska-super-league-basel-thun/

 

 

 

NAGRADNA IGRA:

 

U tijeku je nagradna igra u kojoj poklanjamo vouchere od 5 €, pa ako još uvijek niste pročitajte više na forumu i ukoliko ispunjavate uvjete javite nam se u inbox.

 

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/3080-svijet-kladjenja-nagraduje/

u pravilima pise da nema diskriminacije na nacijonalnoj osnovi ovo je cista diskriminacija  :P  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

-2,5 1.set/Nadal R.-S.Stakhovsky 2 2.00 HL 


 


Rafael Nadal trenutno je 9. tenisač. Znamo da Rafa ne igra na svojoj razini posljednje dvije sezone, ovu je dosta oscilirao, nije uzeo RG te je prvu europsku titulu na zemlji uzeo tek neki dan u Hamburgu. Pored te titule osvojio je još turnire u Stuttgartu i Buenos Airesu. Što se harda tiče, ispao je u Dohi u prvom meču od Berrera, na AO gubi od Berdycha u četvrtfinalu, na IW od Raonića u četvrtfinalu i u Miamiu od Verdasca u trećem kolu. Ovdje je isprobao malo podlogu, igrao je sa Nandom parove. Što se Stakhovskog tiče, on se trenutno nalazi na 60. ATP mjestu. Ima lošu sezonu iza sebe, najbolji rezultati su mu polufinale Marseillea, četvrtfinala Rotterdama i Dohe, i osmina finala Nottinghama. Znamo da je on tenisač za brže podloge, posjeduje i dobar servis kojim može uzeti lakih poena. U prvom kolu je protiv Peliwoa odigrao jedan čudan meč. Vodio je 6:1 5:2, da bi dopustio mladom kanađaninu 5 gemova za redom i veliki povratak, ali u posljednjem setu rutinski završava posao sa 6:2 i prolazi dalje. Iako Stakhovsky ne igra nešto posebno ove sezone, privukla me kvota na ovaj tip. Rafa uvijek bira prijem servisa kod bacanja novčića, a koliko znam Štakor bira servis. Tako bi trebalo biti i danas osim ako im ne presvrne nešto pa izaberu suprotno. Rafi prvi meč na hardu (u singleu) nakon 5 mjeseci, i inače smo ove sezone gledali njegov malo sporiji ulazak u meč i često su prolazili ovi kh-ovi. Vjerujem da se Stakhovsky može držati i uzeti barem 4 gema u prvome setu i po ovoj kvoti ova oklada mi se čini jako izglednom.


Link to comment
Share on other sites

BiH-Hrvatska 1 1.30
Francuska-Finska 1 1.34

Tipsarević/Đoković-Bopanna/Mergea 2 1.57

 

Ukupna kvota 2,73
TonyBet/Marathon

 

Na Eurobasketu u16 danas nas očekuje zanimljiv dan. Bosna i Hercegovina svoju će posljednju utakmicu u ovoj fazi igrati protiv susjeda Hrvatske. BiH je jedan od favorita za zlato. Stvarno imaju finu ekipicu na čelu sa sjajnim Džananom Musom, igračem Cedevite koji me je impresionirao. Osim što dosta zabija, Musa i sjajno asistira suigračima, što smo mogli vidjeti posebno jučer protiv Francuske kada je nekoliko puta među petoricom šikno loptu suigraču pod koš što ovaj lagano koristi i slične situacije. BiH je sjajno otvorila prvenstvo, razbila je Srbiju i Italiju, ali nakon toga slijede dva nenadana poraza protiv Finske i Crne Gore. Posebno razočaravajuće bilo je protiv Crne Gore jer su posljednju četvrtinu izgubiliu 6:23. Jučer su protiv Francuske popravili dojam. Odigrali su dobru utakmicu, posebno obrambeno. Opet su pred kraj malo pali i dopustili Francuzima blagi povratak ali ništa više od toga. Što se Hrvatske tiče, oni su razočarali na ovom prvenstvu. Dobili su Latviju, a gubili su od Francuske, Crne Gore, Finske i Srbije. Jučer su već na početku bili na -20 protiv Srbije ali se vraćaju nekako a pred kraj su imali i napad za x da bi (nisam upratio tko) lik opalio tricu koja ni mreže nije dirnula. BiH je kvalitetnija ekipa sa puno većim motivom danas. Treba im pobjeda, dok je Hrvatska ispala i mislim da nema načina da Hrvatska danas ugrozi susjede.


Mislim da je ekipa Finske sama sebe iznenadila na ovom prvenstvu. Izgubili su uvodni meč protiv Italije i nakon toga nanizali 4 pobjede protiv: Srbije, BiH, Hrvatske i Crne Gore i zasluženo su uzeli prvo mjesto u ovoj grupi. Jučer su odigrali tešku utakmicu protiv Crne Gore i slavili sa 2 razlike. Danas računam na blago odmaranje igrača jer je ovo ipak 6 utakmica u 7 dana + još su jučer imali težak posao, a osigurali su prvo mjesto. Francuska danas ako išta želi mora dobiti ovo. Oni su došli kao jedni od favorita za zlato, krenuli su sa tri vezane pobjede protiv Crne Gore, Hrvatske i Latvije, a izgubili su posljednje dvije utakmice protiv Srbije i BiH. Ekipa koja zna dosta oscilirati tijekom utakmice posebno pod košem ali dobro to je standardno za djecu od 16 godina. Posebno mi se dopao njihov play koji ih je nekoliko puta sa sjajnim šutevima izvlačio. Ukratko, Finska je sigurno prva, jučer su imali tešku utakmicu a općenito su se istrošili zadnjih dana tako da računam na neko odmaranje igrača. Francuska mora dobiti ovu utakmicu tako da očekujem maksimalno ozbiljan pristup i da će opravdati ulogu favorita.


Zanimljiv meč parova u Montrealu odigrat će večeras Tipsarević/Đoković i Mergea/Bopanna. Bopanna i Mergea poznati i dobri su igrači parova. prošle sezone odigrali su nešto mečeva a od ove sezone točnije travnja igraju stalno zjaedno. Osvojili su Masters u Madridu i turnir u Stuttgartu, igrali finala Hallea i Casablance, polufinale Wimbledona i prošli tjedan polufinale Washingtona. Sa druge strane čeka ih prvi tenisač svijeta u singleu Nole sa sunarodnjakom Tipsarevićem. Njih dvojica igraju ponekad zajedno, odigrali su 11 mečeva i na omjeru su 4/7. Nole slabo igra parove, najčešće kada želi isprobati podlogu. On je 431. na rankingu parova a Tipsa je bez rankinga. U prvom kolu dobili su Seppia i Troickog. Tipsa je ispao iz singlea, ne znam koliko se želi zdržavati ovdje u paru jer će svakako ispasti brzo, bolje mu je da se ide pripremati za Masters u Cincinnatiu. Mergea i Bopanna kvalitetniji su par, njima je ovo glavno, a ne kao protivnicima koji ovo koriste kao isprobavanje podloge i mislim da ih Tipsa i Nole ne mogu iznenaditi danas.

Link to comment
Share on other sites

u pravilima pise da nema diskriminacije na nacijonalnoj osnovi ovo je cista diskriminacija  :P  :D  :D  :D

 

He he, nažalost nije do nas :P

 

Ali zato bet at home kladionica daje bonus svima! ;) Ja sam ga upravo danas iskoristio i napravio par screenshotova da drugima koji nisu sigurni u proceduru bude lakše... 

 

jLjh9GK.png

 

 


A inaće, ovakav pomor favorita na početku sezone ne pamtim... U samo nekoliko dana pao je Chelsea na 1,25 (vodili su 1:0 i 2:1), Arsenal je ponižen na 1,25, Dinamo, Lyon, Lokomotiva nije niti X izvukla protiv oslabljenog Hajduka, naravno kasnije se ispostavilo da je teško oštećena...

 

I šećer na kraju jučer Barcelona koja je prosula 4:1 u 10minuta... Kada su vodili 4:1 koeficijent na Barcelonu je bio 1,002. Nevjerojatno...

Link to comment
Share on other sites

Pospisil-Isner 2 (1.7) prvo da kazem nije mi jasno ovolika kvota , dalje posp ima problema sa rukom to znamo svi vec dosta vremena i gubi i od losijih protivnika  a isner je ionako po atp ljestvici bolji nekih  30 mjesta,i  igrali su prije 5 dana isner ga je dobio sa 6:4,7:6 u 5 dana mislim da se nije nista drasticno promjenilo i nevidim razlog zasto nebi isner i danas dobio vaseka

Link to comment
Share on other sites

 

BiH-Hrvatska 1 1.30

Francuska-Finska 1 1.34

Tipsarević/Đoković-Bopanna/Mergea 2 1.57

 

Ukupna kvota 2,73

TonyBet/Marathon

 

Na Eurobasketu u16 danas nas očekuje zanimljiv dan. Bosna i Hercegovina svoju će posljednju utakmicu u ovoj fazi igrati protiv susjeda Hrvatske. BiH je jedan od favorita za zlato. Stvarno imaju finu ekipicu na čelu sa sjajnim Džananom Musom, igračem Cedevite koji me je impresionirao. Osim što dosta zabija, Musa i sjajno asistira suigračima, što smo mogli vidjeti posebno jučer protiv Francuske kada je nekoliko puta među petoricom šikno loptu suigraču pod koš što ovaj lagano koristi i slične situacije. BiH je sjajno otvorila prvenstvo, razbila je Srbiju i Italiju, ali nakon toga slijede dva nenadana poraza protiv Finske i Crne Gore. Posebno razočaravajuće bilo je protiv Crne Gore jer su posljednju četvrtinu izgubiliu 6:23. Jučer su protiv Francuske popravili dojam. Odigrali su dobru utakmicu, posebno obrambeno. Opet su pred kraj malo pali i dopustili Francuzima blagi povratak ali ništa više od toga. Što se Hrvatske tiče, oni su razočarali na ovom prvenstvu. Dobili su Latviju, a gubili su od Francuske, Crne Gore, Finske i Srbije. Jučer su već na početku bili na -20 protiv Srbije ali se vraćaju nekako a pred kraj su imali i napad za x da bi (nisam upratio tko) lik opalio tricu koja ni mreže nije dirnula. BiH je kvalitetnija ekipa sa puno većim motivom danas. Treba im pobjeda, dok je Hrvatska ispala i mislim da nema načina da Hrvatska danas ugrozi susjede.

Mislim da je ekipa Finske sama sebe iznenadila na ovom prvenstvu. Izgubili su uvodni meč protiv Italije i nakon toga nanizali 4 pobjede protiv: Srbije, BiH, Hrvatske i Crne Gore i zasluženo su uzeli prvo mjesto u ovoj grupi. Jučer su odigrali tešku utakmicu protiv Crne Gore i slavili sa 2 razlike. Danas računam na blago odmaranje igrača jer je ovo ipak 6 utakmica u 7 dana + još su jučer imali težak posao, a osigurali su prvo mjesto. Francuska danas ako išta želi mora dobiti ovo. Oni su došli kao jedni od favorita za zlato, krenuli su sa tri vezane pobjede protiv Crne Gore, Hrvatske i Latvije, a izgubili su posljednje dvije utakmice protiv Srbije i BiH. Ekipa koja zna dosta oscilirati tijekom utakmice posebno pod košem ali dobro to je standardno za djecu od 16 godina. Posebno mi se dopao njihov play koji ih je nekoliko puta sa sjajnim šutevima izvlačio. Ukratko, Finska je sigurno prva, jučer su imali tešku utakmicu a općenito su se istrošili zadnjih dana tako da računam na neko odmaranje igrača. Francuska mora dobiti ovu utakmicu tako da očekujem maksimalno ozbiljan pristup i da će opravdati ulogu favorita.

Zanimljiv meč parova u Montrealu odigrat će večeras Tipsarević/Đoković i Mergea/Bopanna. Bopanna i Mergea poznati i dobri su igrači parova. prošle sezone odigrali su nešto mečeva a od ove sezone točnije travnja igraju stalno zjaedno. Osvojili su Masters u Madridu i turnir u Stuttgartu, igrali finala Hallea i Casablance, polufinale Wimbledona i prošli tjedan polufinale Washingtona. Sa druge strane čeka ih prvi tenisač svijeta u singleu Nole sa sunarodnjakom Tipsarevićem. Njih dvojica igraju ponekad zajedno, odigrali su 11 mečeva i na omjeru su 4/7. Nole slabo igra parove, najčešće kada želi isprobati podlogu. On je 431. na rankingu parova a Tipsa je bez rankinga. U prvom kolu dobili su Seppia i Troickog. Tipsa je ispao iz singlea, ne znam koliko se želi zdržavati ovdje u paru jer će svakako ispasti brzo, bolje mu je da se ide pripremati za Masters u Cincinnatiu. Mergea i Bopanna kvalitetniji su par, njima je ovo glavno, a ne kao protivnicima koji ovo koriste kao isprobavanje podloge i mislim da ih Tipsa i Nole ne mogu iznenaditi danas.

 

Jel su to oni kaj su od slovackog para u Davis Cupu,joj nadam se da ce proc danas,a ovu kosarku podrzavam skroz kad se svi bore za prolazak dalje,moze se i hendi na BiH odigrat...

Link to comment
Share on other sites

Pospisil-Isner 2 (1.7) prvo da kazem nije mi jasno ovolika kvota , dalje posp ima problema sa rukom to znamo svi vec dosta vremena i gubi i od losijih protivnika  a isner je ionako po atp ljestvici bolji nekih  30 mjesta,i  igrali su prije 5 dana isner ga je dobio sa 6:4,7:6 u 5 dana mislim da se nije nista drasticno promjenilo i nevidim razlog zasto nebi isner i danas dobio vaseka

 

Biti će još i viši tečaj. :) Bolje preskoči ako si se mislio kladiti na Isnera. Pogledaj šta je jučer napravio u TB: http://www.rezultati.com/utakmica/AHrRsY2n/#tijek-meca;2

Link to comment
Share on other sites

Austria Wien vs Rapid Wien over 2.5 @ 1.84 marathonbet

 

Veliki Bečki derbi izneđu Austrie i Rapida. Iako se kaže da u derbijima nema favorita ovdje se kao blagi favorit postavlja Rapid al ja ipak napadam golove. Rapidov trener Barišić njeguje jako ofenzivnu taktiku šta možemo i vidjet po rezultatima koje postiže nejgova momčad. Tako su ove sezone odigrali 6 utakmica i u svih 6 su išli u over. Austria  je odigrala 4 i u 3 su išli u over (ne nastupaju u europi). U prošlogodišnje 4 međusobne utakmice sva su 4 puta išli u over. Danas je još austria bez prvog stoperskog para tako da bi svakako trebalo bit golova

Link to comment
Share on other sites

M.Youzhny  -G.Simon     2/0:2   1.25/1.60

 

I ne znam ak je netko gledao jucer mozda kak je Youzhny uspio  dobit Troickog,ali dvojba je bila to ili Anderson,na kraju bi doslo na isto.Ovdje sad stvarno mislim da Youzhny nema sanse,jer Simon ove godine igra stvarno dobro i na omjeru je 33-15,za razliku od Youzhnog koji ima 6-18.Gledao sam SImona protiv Seppija i bila je to rutinska pobjeda vise manje,napadao kad je trebao,duboke lopte,dobar retern i bio agresivniji nego inace i spasio obje break lopte,jednu sa fantasticnom obranom te uzeo 3/5 i to je bilo to,ali da se razumjemo Seppi je trenutacno u boljoj formi nego Youzhny i solidno mu islo na hardu,tak da ovdje pobjeda nebi trebala doc u pitanje,jos pogotovo ako Simon popravi postotak prvog servisa.Ako ima neko informaciju o  mecu Youzhny-Troicki slobodno napise komentar.

 

M.Čilić  -B.Tomic    1/1.s.z.g. 9.5+     1.50/1.60

 

Čilić nije briljirao u Washingtonu,ali svejedno je dogurao do polufinala i tamo odlicno odigrao prvi set protiv Nishikorija,ali tu je stalo.Imao je dosta oscilacija protiv Zvereva,Querreyja i Chunga,previse puta gubio servis,ali u t.b. svejedno bio smireniji i dobio sva 4.Uz servis koji je popravio,ali jos bi trebao bit sigurniji,medutim mislim da mu serveri pasu,i zadnjih 7 meceva 6 je u prvom setu islo 9.5+ tak da bi to realno moglo proc,sve zavisi naravno ko prvi servira i jel ce bit break.Tomic rutinski dobio Sousu sto se i ocekivalo jer je Sousa ipak tipicni zemljas,ali kod Tomica mi se njegovo kretanje cini ko najveci problem i tak da Cilic je u svim segmentima kvalitetniji i mislim da bi ovo trebao dobit.

 

V.Pospisil - J.Isner  1.s.z.g. 10.5+  1.55

Isner u zadnje vrijeme nije isao 10.5+ cesto,i u Washingtonu je prvi set bio 6:4 za Isnera.Ali bez obzira na to sve,nekak mi se cini da bi bilo vrijeme sad za jedan over,jer obojica su dobri serveri,Isneru skoro nemoguce uzet servis,a ak Pospisil prva 2 gema zadrzi servis trebalo bi lako otic over.

 

 

Za probat

G.Monfils - G.Muller 2 2.40( za sigurnije h-3.5  2  1.60),ukratko Muller u top5 servera na svijet,uvjeti mu odgovaraju,Monfils s njim se nikad ne zna tak da se isplati probat,a hendi je vec vrlo vjerojatan.

J.W.Tsonga- B.R.Agut 1 1.40 Tsonga rutinski protiv Corica,a Bautista isti tip ko Coric,za nijansu bolji u svim segmentima,ali mislim nedovoljno da iznenadi Tsongu.

K.Nishikori -P.Andujar 2:0 1.35

Link to comment
Share on other sites

ziceri dana sa sasvim solidnim koeficijentima:

 

Errani - Brengle  1  Sve što Brengle radi (trči ko sumanuta, i vraća lopticu na stranu protivnika), Errani može bolje. Amerikanka je protiv 374-te igračice prekinula niz od 9 poraza, a Errani je iz neke druge priče. Hrpa mučno dugih izmjena, breakova, i na kraju iznose Brengle sa "nogama naprijed". 

 

Tsonga - Bautista.  Španjolac je genije. 20-ti je na rang listi, i majstorski koristi nedostatke protivnika, i dobija mečeve koje treba. No pravu sliku o njegovoj igri govori skor protiv top 10 igrača, koji je ove godine 0:5, a u karijeri 3:18. Tsonga na ovoj podlozi, odmoran, i zdrav, za njega je top 10 igrač.

 

Jurak/Kops - Mattek/Safarova  Matterk i Safarova top, u koji spada i Kops, ali u kombinaciji sa Spears, a u ovom društvu Jurak je "uljez". 

 

Basel - Thun  Basel skuplja razliku prije početka skupina Lige prvaka, ili Euro lige, a Thun sa kadrom koji ima kvalitetom u minusu, a i gusti raspored im nije prednost

Link to comment
Share on other sites

Kerber A.-Puig M. h-4.5 1 1.50@Supersport

Dakle ista stvar kao jucer. Kerber u super formi,naslov u Stanfordu prosli tjedab,jucer pobjeda 6-0,6-1 protiv Doi,smatram da bi i danas trebala ispostovat ovaj hendikep.

Ludogorec-Cherno more 1 1.5@ Supersport

Bugarski superkup,Ludogorec je puno kvalitetnija ekipa,plus sto moraju ovo osvojiti posto su ispali u Ligi prvaka vec u 2.pretkolu. Mozda probati i sa hendikepom na Ludogorec.

Chardy J.-Mayer L. 1 1.75@Supersport

Chardy je jucer igrao protiv Mahuta,posto je Gasquet otkazao mec,te je lako sredio Mahuta u 2 seta. Smatram da bi trebao i danas Mayera dobiti,koji se ipak bolje snalazi na zemlji nego na tvrdoj.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, evo moj 1. post ako se ne varam :) EDIT:8. čak

 

Jučer mi za oko pao par SRBIJA: Spartak Subotica - Jagodina 1 1,90

 

mLEV6Xl.jpg

 

Situacija na tablici ne izgleda najbolje za Jagodinu, od 4 utakmice sve izgubljene, postignut 1 gol, 12primljenih. Subotica po meni nešto bolja, kod kuće imaju jednu pobjedu i jednu nerješeno,

tak da statistički bi spartak to trebao dobiti

Link to comment
Share on other sites

Do neki dan za Radinskog sam slabo čuo, viđao sam ga u ponudi za neke Futurese i slično, i kada sam vidio da je dobio Moriyu 6:1 6:1 nisam mogao vjerovati, kont'o zajebaje se netko. Nešto sam mišljenja ako je Moriyu tako rastavio sigurno se može nositi sa Eyssericom. Prijatelj (koji je gledao meč) mi je rekao da je strašno igrao i da od ovog momka očekuje dosta u budućnosti, on je pisao i analizu za ovaj par tako da ja previše ne pametujem kopirat ću samo njegovo, mislim da se isplati odigrati po 5 kvoti koju daje bet365
 

Eysseric-Radinski 2 5.00 bet365/Marathon

 

Par koji danas analiziram je sa celindzera koji se igra u portorozu, na tvrdoj podlozi a u 2. kolu se sastaju domaci igrac koji je dobio priliku da zaigra na ovom turniru pomocu specijalne pozivnice organizatora aljaz radinski i francuz jonatan ejserik. Radinski ima 20 godina i nije poznat u teniskim krugovima jer i dalje nije uspeo da probije granicu ulaska u 1000 najboljih igraca na svetu ali ocekujem da uskoro krene njegov napredak. Sljaka je njegova podloga i sasvim ima solidnih partija ove sezone i nekih ozbiljnih skalpova od kojih treba istaci mikija jankovica pre mesec dana i veliko iznenadjenje koje je napravio u prvom kolu ovde kada je kao apsolutni austajder pokidao hirokija moriju ostavivsi ga na samo 2 ( DVAAA) gema. Pogledao sam malo taj mec i nije hiroki bio nista previse los vec je radinski igrao kao u transu, sjajna dubina udaraca, fh je crtao po terenu, bh jeste malo tanji ali i on nije bio veliki probem. Mislio sam da je to bila slucajnost ali juce u dublu sa mladim perspektivnim cicipasom dobija osvajace kortine od pre par dana paola lorencija i matea violu sa opet veoma ubedljivih 6:3 6:1 iako su opet bili debeli austajderi po rezultatima a i kladionicama. Mislim da se ne moze reci da takve 2 partije mogu da budu slucajnost stoga ocekujem da danas nastavi u tom ritmu slovenac. Ejserik je igrac koji takodje vise voli da igra na zemlji ali ume da odigra sasvim dobro i u dvorani dok je beton otvoreni najslabija njegova podloga. Radi se o igracu solidnog servisa koji ume da odigra veoma kvalitetno kada mu je dan, ali kada mu se ne igra onda sledi skupljanje geova. Ovde je morao da igra kvalifikacije i izgubio je u poslednjem kolu od gedina ali je upao kao LL i iskoristio priliku rutinski savladavsi belgijanca kimera kopejansa. Mislim da nije toliki favorit kolikim ga kladionice predtsavljaju, po igri iz prvog kola su tu negde i ja stvarno moram da probam pobedu slovenca koji ce siguran sam danas iamti podrsku porodice i prijatelja sa tribina i ako pruzi ono sto sam video prethodna 2 dana ne bi bilo nikakvo iznenadjenje da slavi a kvota je vise nego dobra.

http://www.radnici.com/par/j-eysseric-a-radinski-2

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Danas cu se drzati ukupne kvote samo do 1,30 sto ako niste pohlepni, moze da bude sasvim pristojna kvota, a ako jeste, moze biti dobra osnova za narodni ili seljacki tiket, pa mozete sebi da dodajete jos pet, deset, trideset ili vise utakmica u zavisnosti od toga koliko metara zelite da bude dugacak vas tiket. Crvena Zvezda vs Mladost, srpsko prvenstvo, jedinica kao kuca, kvota 1,10 Usa vs Srbija, muska kosarka, Olimpijske Igre, jedinica, kvota 1,10 Paok prolazi dalje Borca iz Banja Luke, Liga Prvaka, kvota 1,08 (sreda) Ukupna kvota 1,30 Ja ove kvote, da sam vlasnik kladionice, ne bih ni dozvolio da se odigraju u mojoj kladionici. O Crvenoj Zvezdi u srpskom prvenstvu ne zelim ni da trosim tastaturu, ali samo da kazem ostalim kolegama sa Foruma, da je ovo tripla za kolege kojima pohlepa nije ostetila razum. Pohlepne kolege mogu umesto ciste jedinice na Zvezdu, dodati pobedu Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, i vec ce vam ukupna kvota skociti na 1,45 a da ne govorimo o nekim kombinacijama da ce Zvezda dati vise od gola, da ce prva postici gol na utakmici, da ce pobediti u kornerima, ili (mozda) i pobediti iz poluvremena. O amerima i srbima na Olimpijskim Igrama cu napisati nekoliko recenica na kraju posta, a da Paok prolazi Borca sam stavio u ovaj dobitni tiket samo da rezervisem ovu kvotu dok nije jos vise pala. Ko ima dovoljno maste, a previse pohlepe u sebi, moze ove predloge izmeniti, pa recimo dodati jedinicu na Malme protiv Siriusa, svedska prva liga po kvoti od 1,25 i vec cete dobiti ukupnu kvotu od 1,65. A ako zelite jedinicu na Malme i pobedu Zvezde samo da ne bude rezultatom 1:0, onda cete dobiti ukupnu kvotu od 1,81 (pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, jedinica na amere, Paok prolazi dalje i jedinica na Malme). Da ne govorim da ako mislite da kada reprezentacija Usa vec pobedjuje Srbiju, da ce to verovatno biti vise od 3 razlike, onda ce ukupna kvota preci cak i 2,00. Dakle, sve je na vama i tome koliko ste pohlepni, i sta zelite od zivota ili kockanja. Samo da kazem nesto o ovom mecu svedske lige izmedju Malme-a i Siriusa. Ja zaista imam vagon tiketa gde cekam ovu jedinicu koju sam napao jos tokom sedmice, kao da sutra nece biti vise kockanja. U medjuvremenu sam malo izgubio od entuzijazma, posto ovaj Malme igra kao dopingovan, vec su se odlepili u prvenstvu, a pre samo tri dana su vec odigrali evropsku utakmicu gde su se raspucali kao Arsenal, tamo gde uopste nije vazno. Ne kazem da ne verujem vise u jedinicu, naprotiv, da danas igramo svetu Poslednju Sansu, morao bih dobro da razmislim da li bi moj dobitni predlog bio pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici po kvoti od 1,22 ili cista jedinica na Malme, iako mislim da bi bilo ovo prvo. Hocu da kazem, da sam poceo i sa odbranama sa X-om, neresenim ishodom na mecu Malmea, da bih imao sta sutra da jedem, ako Malme danas slucajno ne pobedi. Samo da ponovim, da su ova dva protivnika vec igrala pre samo sedam dana u jednom neverovatnom mecu, i da je Sirius lagano poveo vec u prvom poluvremenu sa 2:0, da bi Malme izjednacio do 72-og minuta, pa su opet primili gol jer su budale, a onda za samo osam minuta rezultat od 2:3 preokrenuli u 4:3, majko moja. Ipak ne zaboravite da jedinica na Malme nije u mom osnovnom predlogu za ukupnu kvotu do 1,30 vec samo za pohlepne kolege sa Foruma, iako ih imam na cekanju u vagonu punom tiketa. Kosarkaska reprezentacija Usa ce biti bolje plasirana na OI od Srbije, kvota 1,10 Kontinent sa kojeg dolazi buduci pobednik kosarkaskog turnira – Amerika, kvota 1,10 Zenska kosarkaska reprezentacija Usa osvaja kosarkaski turnir na Oi, kvota 1,08 Ukupna kvota 1,30 Izgleda da ovi iz bet365 ipak citaju postove na ovom smesnom Forumu, jer jos nisam ni zavrsio post, a vec su oborili kvotu da ce ameri biti bolje plasirani na turniru od reprezentacije Srbije, i to ne oborili, vec prepolovili sa 1,10 na 1,05 sto je i dalje fenomenalna kvota. Da ponovim da cu o amerima i srbima na kraju posta, a ovde da kazem da veliki bet365 nudi u ponudi teritoriju odakle dolazi pobednik kosarkaskog turnira gde imate 1,10 na Ameriku protiv 7,00 na Evropu. Spavajte kao bebe, proverio sam umesto vas, i to potpuno besplatno, pojam “Amerika” podrazumeva americki kontinent, znaci za svaki slucaj imate i Canadu. Sto se tice pobede zenske kosarkaske reprezentacije Usa na turniru, to je kao da se kladite na teniski mec Serene Williams protiv neke lepe teniserke, poput nekada Ane Ivanovic ili sada Emme Raducanu. I dok ove lepe teniserke imaju najveci problem na mecu da li ce jako sunce i znoj pokazati nesavrsenosti na licu, kod Serene Williams je problem da li se ona uopste racuna u ljude, a kamoli u zene, cak i ako obrije brkove pre pocetka meca. Za zensku kosarkasku reprezentaciju Usa koju sam imao prilike da vidim, pravo pitanje je da li one uopste imaju prava da igraju na zenskom ili im je mesto na muskom turniru. Drugo pitanje je kako stoje sa analizama krvi i da li bas sve igracice iz rostera obavljaju malu nuzdu sedeci, ili ima neka koja te stvari radi stojeci. I kod ove triple, ako ste pohlepni, veoma lako mozete doci do ukupne kvote od 2,00 ako recimo dodate da Rijeka prolazi rumunskog drugoligasa u Ligi Evrope ili da srpski predstavnik Radnicki 1923 prolazi dalje crnogorskog predstavnika Mornara iz Bara u Ligi Conferencije, sto je po meni fix zivota, iako je prolaz srba kvotiran sa samo 1,10. Samo ako imate zenu, a ona ima karticu, predlozio bih da odigrate sa njenim novcem double sa dve pobede domacina Olimpijskih igara u kosarci, muske i zenske kosarkaske reprezentacije Francuske po ukupnoj kvoti od 1,36 Pobeda muske reprezentacije Francuske na startu turnira protiv Brasila je kvotirana sa 1,20 i ta jedinica mi se nista ne svidja, dok je pobeda zenske reprezentacije Francuske protiv Canade (ponedeljak) vec neka druga prica. Muska reprezentacija Francuske ima dobru ekipu na papiru, ali se meni ne svidjaju jer se turnir igra na parketu, a i nemam zenu ciju bi karticu koristio, a kamoli sa njom radio neke druge stvari, pa ovaj deo posta slobodno zaboravite. Plus sto dosta analiticara Brasil pominje kao mogucu nagaznu minu, u sta nisam bas najsigurniji. I za kraj da kazem nesto o amerima i reprezentaciji Srbije na kosarkaskom turniru na Olimpijskim igrama. Ovako kako je veliki bet365 postavio kvote za konacnog pobednika turnira, isto tako bih ja postavio kvote na konacnog pobednika svete Poslednje Sanse u sezoni 2024/2025 u prvoj, elitnoj, ali sa handicapom +10,5 na mene. Dakle, kvota na mene da cu biti pobednik Poslednje Sanse sa 11 ili vise poena razlike u odnosu na drugoplasiranog bi kvotirao sa fenomenalnih 1,16 (Usa pobednik turnira 1,16), drugoplasirani @unkdy 11,00 (Canada, pobednik turnira, kvota 11,00), treceplasirani @Fitoz 15,00 (Francuska, pobednik turnira,kvota 15,00) a za ostale upisite sami kvotu koju zelite (Srbija, pobednik turnira 19,00) Moram da kazem da se odavno nisam u necemu slozio sa svetskim kladionicama, kao sa ovom neverovatnom kvotom od 19,00 da ce vicesampion sveta osvojiti turnir, a ja bih cak i ponudio da sami upisete kvotu koju zelite da ce Srbija biti pobednik turnira, ali pod uslovom da meni uplatite, a ja cu vas isplatiti ako se to i desi. Po meni Srbija u ovom trenutku ima drugu ili trecu, a najverovatnije drugu najbolju reprezentaciju u svojoj istoriji, od kada postoje kao samostalna drzava. Rekao bih i da su uspeli da skupe najbolje sto imaju u ovom trenutku. Da ne poverujete da je vicesampion sveta sa onakvim rosterom kvotiran sa 19,00 kao pobednik turnira, i da nije medju favoritima cak ni za medalju, cim je ulazak Srbije u Finale kvotirano sa 8,00. Pa bolje bi bio kvotiran Damir Dzumhur na ultrabrzim podlogama i servisom gorim od drugog servisa Simone Halep, nego Srbija sa Jokicem, zar ne? Ali, ja se pre svega divim sebi, zbog toga sto kladionice misle bas kao i ja. Moj najveci problem je kako da iskoristim svoje znanje da Srbija nece doci ni do medalje, a kamoli do Finala, i kako da naplatim to znanje. Veliki bet365 nudi kvotu od 2,75 da ce reprezentacija Srbije biti eliminisana u cetvrtfinalu, a 2,05 u polufinalu, a problem je sta izabrati od ovoga. Ja ne znam da li ce Srbija ikada vise moci da skupi na jednom mestu ovako kvalitetan roster na papiru, ali sam siguran da kladionice znaju sta rade kada nude kvote od 19,00 da ce Srbija biti pobednik turnira, odnosno kvotu 8,00 da ce uci u Finale. A evo i sta ja mislim da je razlog. Iako jos nije proslo ni mesec dana od kraja Evropskog Prvenstva u fudbalu, ja ne znam da li se neko uopste seca poteza Dani Olma iz 90-og minuta Finala sa Englezima, kada su englezi krenuli na sve ili nista, i kada je lopta nakon kornera engleza vec usla u gol, a Olmo “iz nigde” sa gol-linije spasao i pobedu i titulu Spanije. To mozda jeste ili nije potez celog turnira, ali onakvu radost jednog igraca, a pogotovo saigraca ja nisam video u zivotu kod postizanja golova, a kamoli spasavanja gola. Onakvu radost, onakvo grljenje ne zbog postignutog, vec zbog spasenog gola, kao najveci stepen timske igre, treba pokazivati svim polaznicima svih trenerskih skola na svetu. Selektor kosarkaske reprezentacije Srbije je izabrao da ovako slicno timsku igru reprezentacije Srbije na Svetskom Prvenstvu u Manili, podredi individualnom kvalitetu Jokica, sto bi svako uradio da je na njegovom mestu. Osim mene, naravno. Ja nikada nisam bio vecina, pa mislim da ce Jokic, a narocito Micic da sruse sve iza sebe, pa ce biti interesantno videti da li je kvota od 19,00 da Srbija osvaja turnir ili 8,00 da ulazi u Finale poklon, greska ili odlicna procena kladionica. Jokic nikada nije pokazivao entuzijazam ka igranju za reprezentaciju, vec je na to gledao razumno. Ovoga puta je, kao i uvek, intervenisao Predsednik, a ja sam siguran da kladionice cak i to znaju, pa navlace neznalice da igraju na Srbiju. Kako prolaze reprezentacije koje timski duh bespotrebno podrede individualnom kvalitetu jednog igraca mogli ste da vidite na primerima Francuske, Portugala i Hrvatske na tek zavrsenom fudbalskom Evropskom Prvenstvu, ili na primeru Slovenije sa Doncicem. Ja mislim ili procenjujem ili predpostavljam da je reprezentacija Srbije pozivom Predsednika Jokicu da ucini napor da ipak igra za reprezentaciju svoje zemlje, dosta toga dobila, ali mnogo vise izgubila, bas kao sto kazu i kvote, gde po kladionicama, vicesampioni sveta nisu ni medju prva tri kandidata za titulu, iako imaju u rosteru trostrukog Mvp Nba lige. Ali nema veze, yebes Srbiju, yebes musku kosarku, hajde da svi zajedno vidimo da li u zenskoj kosarkaskoj reprezentaciji Usa ima barem jedna zena, ili ipak sve uriniraju stojeci, posto je pobeda amerikanki protiv Japana kvotirana sa 1,01  
    • SJK - FC Lahti više od 2,5 gola @1,60 GL!
    • Uspio sam ući u račun i vratili su stanje, tj. novce...  @noja57 radi se oko 4-5 tisuća eura dobiti, ali na sport koji nije baš zastupljen ili popularan...inače isto sam godinama igrao normalno, public betove i uredno je sve funkcioniralo, dok nisam ovo krenuo... Samo ću kao i kad su mi prvi račun zatvorili reći, dok gubiš onda im valjaš 😁
    • Ove jedan dugorocan za kraj Olimpijade:
    • Posto  krece Olimpijada , da pocnem  malo  sa kosarkom.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use