Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 25.08.2015.


forza

Recommended Posts

20:00 Vardar - Cehovski Medvedi

Pick Zbroj golova 61,5 + 1.85 bet365 5/10

Turnir "Vardar" ove godine broji onako dobre ekipe,u ovome kolu Vardar ce svoju utakmicu odigrati protiv Ruske ekipe Cehovski Medveda.Ne treba se tu sta puno pisati,svi koji malo prate rukomet zna se kako rusi igraju,odbrana je nikakva dok im napad traje do 30 sekundi posebno se to odnosni na Medvede.Ove ekipe su se prosle godine sastale u ligi prvaka,prvo u Rusiji je mec zavrsio 34:39 dok je u Skopju Vardar dobio rezultatom 39:28.Zamislite toliko golova a liga prvaka,bas me zanima na koliko ce ici danas u ovome hajmo reci kupu gdje se spremaju obje ekipe za pocetak lige.Vardar je osvojio turnir u Kanjzi,tu su dobili Partizan 40:28,Gorenje 30:24 i Pick Szeged 22:19.Pick Szeged igra dobru odbranu,protiv Gorenja su malo poptusili smio se usuditi rec.Vec su odigrali prvu utakmicu na ovome kupu i dobili Nexe rezultatom 36:26.Necu puno pisati o igracima,zadrzali su srz ekipe predvoden sjajnim Timurom Dibirovom.Jorge Maqueda, Dejan Manaskov, Alexandar Dereven i Mijajlo Marsenić su novi igraci.Protiv Nexea domirao je mladi Derven koji je dosao bas iz Cehovski Medveda,predvidaju mu sjajnu karijeru.Sto se pak Rusa tice ne treba puno pisati neg da igraju nevjerovatan rukomet bukvalno ne igraju odbranu.U Rusiji domiraju rukometu i ove sezone ce igrati ligu prvaka i opet cete vidjeti kakva im je odbrana,ako uopste i postoji.U ligi su za 19 utakmica dali 655 golova sto je prosjek oko 35 golova po utakmici,jos dalje u playoffu su zabijali 326 u 10 utakmica,prosjek 32,6.Ne znam bas puno o igracima sem da su uglavnom iz Rusije i da imaju veliku energiju i snagu.Ja ovo vise igram radi statisike jer protiv Nexea je palo 62 gola sto bi bilo dovoljno a kada pogledamo medusobne jos veci plus.Ukoliko Medvedi zabiju oko 30 golova a mislim da mogu ovo je presiguran over,jer kako sam rekao Medvedima napad traje max 30 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

 

20:00 Vardar - Cehovski Medvedi

Pick Zbroj golova 61,5 + 1.85 bet365 5/10

Turnir "Vardar" ove godine broji onako dobre ekipe,u ovome kolu Vardar ce svoju utakmicu odigrati protiv Ruske ekipe Cehovski Medveda.Ne treba se tu sta puno pisati,svi koji malo prate rukomet zna se kako rusi igraju,odbrana je nikakva dok im napad traje do 30 sekundi posebno se to odnosni na Medvede.Ove ekipe su se prosle godine sastale u ligi prvaka,prvo u Rusiji je mec zavrsio 34:39 dok je u Skopju Vardar dobio rezultatom 39:28.Zamislite toliko golova a liga prvaka,bas me zanima na koliko ce ici danas u ovome hajmo reci kupu gdje se spremaju obje ekipe za pocetak lige.Vardar je osvojio turnir u Kanjzi,tu su dobili Partizan 40:28,Gorenje 30:24 i Pick Szeged 22:19.Pick Szeged igra dobru odbranu,protiv Gorenja su malo poptusili smio se usuditi rec.Vec su odigrali prvu utakmicu na ovome kupu i dobili Nexe rezultatom 36:26.Necu puno pisati o igracima,zadrzali su srz ekipe predvoden sjajnim Timurom Dibirovom.Jorge Maqueda, Dejan Manaskov, Alexandar Dereven i Mijajlo Marsenić su novi igraci.Protiv Nexea domirao je mladi Derven koji je dosao bas iz Cehovski Medveda,predvidaju mu sjajnu karijeru.Sto se pak Rusa tice ne treba puno pisati neg da igraju nevjerovatan rukomet bukvalno ne igraju odbranu.U Rusiji domiraju rukometu i ove sezone ce igrati ligu prvaka i opet cete vidjeti kakva im je odbrana,ako uopste i postoji.U ligi su za 19 utakmica dali 655 golova sto je prosjek oko 35 golova po utakmici,jos dalje u playoffu su zabijali 326 u 10 utakmica,prosjek 32,6.Ne znam bas puno o igracima sem da su uglavnom iz Rusije i da imaju veliku energiju i snagu.Ja ovo vise igram radi statisike jer protiv Nexea je palo 62 gola sto bi bilo dovoljno a kada pogledamo medusobne jos veci plus.Ukoliko Medvedi zabiju oko 30 golova a mislim da mogu ovo je presiguran over,jer kako sam rekao Medvedima napad traje max 30 sekundi.

 

Odlična analiza. Granica 61,5 već je pala na 1,60. Bit će tu do početka meča puno veća granica.

Link to comment
Share on other sites

Liga prvaka, kvalifikacije, uzvratni susreti:

 

 

Dinamo Zagreb - Skenderbeu

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-dinamo-zagreb-skenderbeu/

 

 

Shakhtar Donjeck - Rapid Beč

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-shakhtar-rapid-bec/

 

 

Monaco - Valencia

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-monaco-valencia/

 

 

Kako bi otvorili analizu a ostali na forumu kliknite na link desnim klikom miša te odaberite "Open in new tab"     ;)

Link to comment
Share on other sites

Odlična analiza. Granica 61,5 već je pala na 1,60. Bit će tu do početka meča puno veća granica.

A nije analiza na mome nivou kako znam,ali zurio sam jer sam znao kako ce pasti i kvota i granica.. Napisem mozda kasnije jos 2 prijedloga kao dubl kvote 2,a sto se granice tice vec je pocela skakati i Hvala ti  ;)

Link to comment
Share on other sites

Maccabi-Basel over 4,5 kartona 1.80 Bet365

 

Kasno je, umoran sam,nisam nešto vele ni gledao tko sudi svaku utakmicu ali mi je ovo odmah upalo u oči. Basel je primio gol prošlu utakmicu u 96. minuti i tako su Izraelci napustili Švicarsku sa dobrim rezultatom 2:2. U toj utakmici vidjeli smo 4 žuta a danas ih očekujem više. Sudi Skomina koji je relativno lak na kartonima, a utakmica je velikog značaja još je rezultat takav kakav je.Očekujem ozbiljan pristup od početka i da se na svaku loptu ide jako, posebno od strane Basela. Sutra ćemo više o ostalim parovima vjerojatno i detaljnije o ovome. 

Link to comment
Share on other sites

Liga prvaka, kvalifikacije, uzvratni susreti:

 

 

Dinamo Zagreb - Skenderbeu

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-dinamo-zagreb-skenderbeu/

 

 

Shakhtar Donjeck - Rapid Beč

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-shakhtar-rapid-bec/

 

 

Monaco - Valencia

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-monaco-valencia/

 

 

Kako bi otvorili analizu a ostali na forumu kliknite na link desnim klikom miša te odaberite "Open in new tab"     ;)

Monaco nema šta izgubit, isto mu je osta 0-0 ili 0-5. Za utakmice ili jesi ili nisi ne mogu igrat manje golova.

Link to comment
Share on other sites

c/p sa Facebooka, od tipa koji non stop kopira analize sa foruma te ih uzima kao svoje, pa ako netko prati atletiku malo više da prokomentira nadolazeće natjecanje.. Hvala ;)

SKOK U VIS - ŽENSK

Opet čitam i gledam najave dviju naših visašica i gledam koeficijente i ne vjerujem. Blanka je prije ovoga prvenstva imala ozljedu te uopce nije trenirala, samo trosi pare saveza  :) 

 

Blanka:
"Nakon natjecanja u New Yorku znali smo da je malo vremena da se ozljeda desne Ahilove tetive potpuno sanira, budući da smo, kako bih si uopće dala priliku da nastupim na Svjetskom prvenstvu, morali balansirati između rehabilitacije i razvojnih treninga. Ovaj cijeli period je bio veliki izazov i već sama činjenica da idem u Peking je moja velika pobjeda. Iako mi nedostaje skokova i na treningu i na natjecanjima, optimistična sam i jako se veselim natjecanju. Znam da smo napravili najbolje što smo mogli u datim okolnostima i zato se mirna srca vraćam u Ptičje gnijezdo. Hvala svima koji su mi to omogućili!", rekla je Blanka Vlašić uoči odlaska.

 

Ana: "- Zapravo i ne znam što mi u Kini tako odgovara, valjda vrijeme, koje je kao kod nas, nije sparno. Doduše, ima smoga, sunce se baš ne vidi, ali to mi ne smeta - kaže naša visašica Ana Šimić, koja je lani u Kini dvaput popravila osobni rekord, skočivši 197 cm u Šangaju pa 198 u Pekingu, prije nego što ga je na EP-u u Zürichu popravila za još jedan centimetar i osvojila broncu. 
U Pekingu se nada prvom letu preko dva metra, iako joj je ova sezona lošija od prošle.
- Ove sam godine u dvorani skočila osobni rekord pa ozlijedila Ahilovu tetivu. Od tada mi je sve nekako usporeno - kaže Šimić, koja će na dalek put u Peking samo tri dana prije kvalifikacija skoka u vis.
- Mnogi u Kinu idu i po tjedan dana ranije, ali meni ovako više odgovara. Ne smeta mi jet-lag, umor me hvata tek tjedan dana poslije - objasnila je Ana.

 

FAVORIT NAM NUDI DUEL VLASIC-SIMIC 1,20-4,00
Kako i sami vidimo, Simic se tu odlicno osjeca, ide preko 197 cm sto blanka ovako poluspremna mislim da ne moze, ako i ude u finale bit ce to jalovo, jos ako se poklopi neka kisa, znamo da je ahilova tetiva zajebana stvar, mozda ce se cuvati, ipak je sklona ozljedama, preko 30-e je, dok je ana mlada, poletna, druga u europi, ima volju i motivaciju nesto napraviti, na ovakav koeficijent moram odigrati na simic.
STAKE: 3/10
Duel: Simic - Vlasic 1
Koef: 4,00

Link to comment
Share on other sites

Macabi Tel Aviv-Basel - 2 i 3+ @3.50

 

Macabi Tel Aviv je u poslednjih 5 meceva na svom terenu primio 11 golova,sto pokazuje da im je odbrana ocajna.Dok je Bazel u gostima zaredjo 5 pobeda sa gol razlikom 16:5.U 5 medjusobnih duela ova dva tima Bazel je 2 puta pobedi,a 3 puta mec je zavrsen remijem.Po meni Bazel ima kvalitetniju ekipu i da ce ovde slaviti.Kvota 3,50 moze lako da dodje.

 

Dinamo Zagreb-Skenderbeu- over 4,5 zutih kartona @1,75

 

Ne znam ko sudi ovaj mec,ali mislim da ce biti velike tenzije,i da cemo videti mnogo kartona

 

Bury-Leicester-2 @1.70

 

Lester igra odlicno,sa njihovim sjajnim kontranapadima,oni su na vrhu tabele Premier Lige.Lester zeli da ove sezone osvoje neki trofej,i to bi ovaj mogao biti.Verujem da Bury nece biti konkurencija Lesteru i da ovde Lester slaviti.

 

Jokerit-Cherepovets-1 @160

 

U prvom kolu Ruske KHL Jokerit ce na svom stadionu docekati Cherepovets.Jokerit je prosle sezone bio daleko bolji od Cherepovetsa,i mislim da ce danas Jokerit slaviti.

Link to comment
Share on other sites

 Angola(-21,5)-Srednjoafrička Republika 2 1.85 HL/SS/PSK 


 


U osmini finala Afričkog prvenstva danas će snage odmjeriti Srednjoafrička Republika i Angola. Srednjoafrička Republika stigla je na ovo prvenstvo isprati gorak okus sa prvenstva iz 2013. kada su završili na jako lošem 13. mjestu što je bio ujedno i najgori rezultat u povijesti države. Najbolji pojedinci ekipe su Max Kouguere iz Pau Ortheza i Johan Roy Stanley Grebongo iz Gravelinesa. U prvoj utakmici igrali su protiv Nigerije, izgubili su 88:63, a najbolji strijelci bili su Damachoua sa 15 Kouguere sa 13 poena. Očekivao se poraz iako možda ne ovakav, nisu oni toliko bili loši čak su i vodili u sredinom druge četvrtineali nešto više nisu mogli. U drugoj utakmici igrali su protiv domaćina i trenutno glavnog favorita za naslov, Tunisa. Izgubili su sa 68:52. Tunis je na početku napravio prednost koju je održavao do kraja, kod SR najbolji je bio Kouguere sa 20 poena, a pratio ga je Grebongo sa 11. Ostatak ekipe, a posebno klupa bili su očajni tako da je ovaj rezultat čak i bio dobar, kakav je mogao biti. U posljednjoj utakmici igrali su za treće mjesto sa Ugandom i slavili su 60:56. Damachoua je bio najbolji strijelac sa 14 poena, a pratio ga je Kouguere sa 12 ; ostatak ekipe odradio je solidno i tako su došli do prve pobjede i susreta sa Angolom u osmini finala. O Angoli sam detaljnije pričao u jučerašnjoj analizi tako da se neću previše ponavljati. Ekipa koja je više moćna atletski nego igrački, za sada ne igraju na razini. U prvoj utakmici mučili su se sa Mozambikom kojega su trebali dobiti 30+, gubili su na poluvremenu pa okrećali i i na kraju slavili 84:72. U drugoj utakmici nove muke, protiv Maroka se očekivalo 10+ a na kraju su slavili sa 1 razlike, 68:67. Kao šlag na kraju imali smo jučerašnju utakmicu protiv Senegala. Angola je bolje otvorila utakmicu, ali ubrzo Senegal preuzima inicijativu i drži utakmicu u svojim rukama sve do sredine treće kada Angola okreće. 20 sekundi do kraja imali su +4, ali Senegal prvo zabija tricu, zatim krade loptu i nakon nekoliko loših šuteva imali smo tip in sekundu do kraja. Da Angolu nije išao onaku šut, uvjeren sam da bi Senegal to lakše dobio, ali Angola je zabila 12 trica jučer što je i dovelo do onakve završnice. Mislim da bi SR mogla pokriti ovaj hendikep. Imali su dan odmora, dok sa druge strane imamo Angolu koja je odigrala jako tešku utakmicu sinoć a već danas u 17 sati igraju novu utakmicu. Naravno Angola će ovo dobiti tako da vjerujem i da će se odmarati glavni igrači jer su se sinoć istrošili. SR nema što izgubiti, držali su se i protiv Tunisa i Nigerije (većinom) koji su tada bili odmorni i puni snage a po meni su i jedna i druga ekipa bolja od Angole, vjerujem da će održavati dobar tempo do kraja i mislim da gube ovo ispod 20. Igrali su prije 2 godine kada je Angola osvojila, a SR je imala najgoru repku u povijesti i tada je Angola slavila 85:80.


Link to comment
Share on other sites

canca slažem se s tvojim pickom. evo jedan moj

 

Tunisia vs Morocco(+15) 2 @ 1.909 marathonbet

 

Tunis je domaćim turnira. Dosad ima sve pobjede. Marako je imao tešku skupinu s Angolom Senegalom i Mozambikom i dosad je sve utakmice izgubio. Senegal i Angola su glavni favoriti za zlato a jedva su ih dobili tako da ne vjerujem da će ih ni Tunis ubit iako su imali dan odmora a markoko je jučer igrao

Link to comment
Share on other sites

canca slažem se s tvojim pickom. evo jedan moj

 

Tunisia vs Morocco(+15) 2 @ 1.909 marathonbet

 

Tunis je domaćim turnira. Dosad ima sve pobjede. Marako je imao tešku skupinu s Angolom Senegalom i Mozambikom i dosad je sve utakmice izgubio. Senegal i Angola su glavni favoriti za zlato a jedva su ih dobili tako da ne vjerujem da će ih ni Tunis ubit iako su imali dan odmora a markoko je jučer igrao

Mislio sam i ja ovo igrati, ali sam preskočio jer me Maroko razočarao zadnju utakmicu koju ne znam kako su izgubili, a solidna su ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Maccabi-Basel over 4,5 kartona 1.80 Bet365

 

Kasno je, umoran sam,nisam nešto vele ni gledao tko sudi svaku utakmicu ali mi je ovo odmah upalo u oči. Basel je primio gol prošlu utakmicu u 96. minuti i tako su Izraelci napustili Švicarsku sa dobrim rezultatom 2:2. U toj utakmici vidjeli smo 4 žuta a danas ih očekujem više. Sudi Skomina koji je relativno lak na kartonima, a utakmica je velikog značaja još je rezultat takav kakav je.Očekujem ozbiljan pristup od početka i da se na svaku loptu ide jako, posebno od strane Basela. Sutra ćemo više o ostalim parovima vjerojatno i detaljnije o ovome. 

 

Slažem se i granica nije visoka. Skomina je jedan od meni dražih sudaca, dobro sudi i zna davati kartone.

 

 

Uz to spomenuo bi da Malmo i Celtic sudi Milorad Mažić i trenutno sam u potrazi za najnižom granicom gdje over uplatiti. Ovo sam još jučer snimio, o Mažiću sam hvalospejve više puta ovdje na forumu opjevao, ne znam dali nas je, možda jednom, jednom zeznuo a stvarno sam kartone na njegovim utakmicama igrao jako često... 

Isto imamo aktivan rezultat budući da je Celtic primio gol za 3:2 u 95'minuti, Malmo je domaćin i grist će a vjerujem da će zadnjih 30ak minuta biti vatreno, osim ako Celtic nebude uvjerljivo vodio.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se i granica nije visoka. Skomina je jedan od meni dražih sudaca, dobro sudi i zna davati kartone.

 

 

Uz to spomenuo bi da Malmo i Celtic sudi Milorad Mažić i trenutno sam u potrazi za najnižom granicom gdje over uplatiti. Ovo sam još jučer snimio, o Mažiću sam hvalospejve više puta ovdje na forumu opjevao, ne znam dali nas je, možda jednom, jednom zeznuo a stvarno sam kartone na njegovim utakmicama igrao jako često... 

Isto imamo aktivan rezultat budući da je Celtic primio gol za 3:2 u 95'minuti, Malmo je domaćin i grist će a vjerujem da će zadnjih 30ak minuta biti vatreno, osim ako Celtic nebude uvjerljivo vodio.

 

 

marathonbet 4.5 po kvoti 1.727. istina nije neki limit al meni dovoljno

Link to comment
Share on other sites

Obala Bjelokosti-Mali (ki) 2 1.87 pinnacle

 

Mali i Obala Bjelokosti odigrat će možda i najzanimljiviju utakmicu osmine finala Afričkog prvenstva danas. Mali je dugo godina bio „crna mačka“ na Afričkom prvenstvu ali prije 2 godine su razočarali tako da su se odlučile napraviti promjene. Doveden je i novi trener, a već u kvalifikacijama se pokazalo da se radi o drugačijoj ekipi. U prvoj utakmici igrali su protiv Kameruna i izgubili 70:56. Kamerun je bio veliki favorit, Mali se držao jako dobro ali Kamerun je prelomio u drugom poluvremenu. Kod Malia najbolji su bili Ballo i Saounera sa 11 poena i Cisse i Sidibe sa 10 poena. U drugoj utakmici lagano su se obračunali sa Gabonom 74:58. Lošije su ušli u utakmicu ali zatim su odigrali 2 perfektne četvrtine u kojima je Gabon ukupno zabio 13 poena. Najbolji strijelac bio je Moungoro sa 13 i Cisse i Coulibaly sa 11 poena. U posljednjoj utakmici igrali su protiv Egipta. Opet su pružili jako dobar otpor, Egipat je bio veliki favorit ali Mali se držao i na kraju je izgubio 6 razlike, 49:55, a presudna je bila ta prva četvrtina koju je Egipat dobio 7 razlike. Najbolji strijelci bili su Cisse i Moungoro sa 10 poena.  Obala Bjelokosti došla je na ovo prvenstvo jako oslabljena. Cijela ekipa posvađala se sa savezom jer su im ovi odbili isplatiti zaostale premije od Afričkog prvenstva 2013., a jedini je ostao Diabate. Diabate je play koji igra za Gravelines, a ostatak ekipe mi nije poznat, većina ih je iz domaće lige. U prvoj utakmici izgubili su od Zelenortske Republike 76:56. Diabate je bio najbolji pojedinac ekipe sa 12 poena, 8 skokova i 3 asistencije. U drugoj utakmici očekivano su slavili protiv Zimbabvea koji je vjerojatno i najgora ekipa ovdje, 64:52. Diabate je opet bio najbolji sa 17 poena, 5 skokova i 8 asistencija, a pratili su ga Tape sa 13 i Asselain sa 12 poena. Jučer su napravili iznenađenje protiv Alžira. Gubili su čitavu utakmic da bi zadnjom četvrtinom koju su dobili 28:14 okrenuli utakmicu i na kraju slavili 81:74. Standardno najbolji bio je Diabate sa 26 poena i 6 asistencija,a pratili su ga Tape sa 15 i Bahin sa 14 poena. Po meni je Mali jača ekipa. Igraju solidno, igra im se ne vrti oko nekog igrača, i njih dosta može proraditi odjednom. Obala Bjelokosti je došla bez najboljih igrača, Diabate sam igra, razigrava i zabija, da nije njega Tape i ova ekipa ne bi vidjeli dvoznamenkasti učinak. Mali me iznenadio i protiv Kameruna a posebno protiv Egipta koji su daleko bolje ekipe od Obale, tako da očekujem danas pobjedu i prolaz u četvrtfinale. 

Link to comment
Share on other sites

Argentina(-5,5)- Brazil 1 @ 1.95 pinn

Vec sam pisao jucer o brazilu. Argentina je ovdje s scolom i nocionijem od poznatijih igraca. Imali su dan odmora. Prvi dan su izgubili od kanade 5 razlike. Brazil je jucer od kanade izgubio 14 razlika iako su svi glavni igraci osim beneta odigrali lose. Lagana pobjeda argentine po meni

Dom. Republika- Kanada over 160.5 @ 1.95 pinn

Treca utmica za kanadane. Prvi dan su zabili 85 argentini jucer unatoc groznoj utakmici wigginsa i josepha 80 brazilu. Dom republika jucer s portorikom odigrala utakmicu na 185 poena. Danas opet ocekujem tako neku utakmicu jer ne vjerujem da ce nsjbolji kanadski igraci 2 dsna zaredom napadacki zakazat.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Posto sam video dva komentara ( jedan tuzan drugi  zbunjen) pa da pojasnim: Prvo  nisam prodao  zenu  i  odigrao ovo ( kao  sto preporucuje ponekad "strucnjak za sisteme") vec sam uplatio  nesto manje od 10e. Drugo,  Srbija u  basketu  3x3 dominira skoro  kao  Amerikanci kad posalju ozbiljan tim( kosarka) Za Djokovic ,mislim  da ima otvoren put do  finala a tu je sve moguce.
    • Danas cu se drzati ukupne kvote samo do 1,30 sto ako niste pohlepni, moze da bude sasvim pristojna kvota, a ako jeste, moze biti dobra osnova za narodni ili seljacki tiket, pa mozete sebi da dodajete jos pet, deset, trideset ili vise utakmica u zavisnosti od toga koliko metara zelite da bude dugacak vas tiket. Crvena Zvezda vs Mladost, srpsko prvenstvo, jedinica kao kuca, kvota 1,10 Usa vs Srbija, muska kosarka, Olimpijske Igre, jedinica, kvota 1,10 Paok prolazi dalje Borca iz Banja Luke, Liga Prvaka, kvota 1,08 (sreda) Ukupna kvota 1,30 Ja ove kvote, da sam vlasnik kladionice, ne bih ni dozvolio da se odigraju u mojoj kladionici. O Crvenoj Zvezdi u srpskom prvenstvu ne zelim ni da trosim tastaturu, ali samo da kazem ostalim kolegama sa Foruma, da je ovo tripla za kolege kojima pohlepa nije ostetila razum. Pohlepne kolege mogu umesto ciste jedinice na Zvezdu, dodati pobedu Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, i vec ce vam ukupna kvota skociti na 1,45 a da ne govorimo o nekim kombinacijama da ce Zvezda dati vise od gola, da ce prva postici gol na utakmici, da ce pobediti u kornerima, ili (mozda) i pobediti iz poluvremena. O amerima i srbima na Olimpijskim Igrama cu napisati nekoliko recenica na kraju posta, a da Paok prolazi Borca sam stavio u ovaj dobitni tiket samo da rezervisem ovu kvotu dok nije jos vise pala. Ko ima dovoljno maste, a previse pohlepe u sebi, moze ove predloge izmeniti, pa recimo dodati jedinicu na Malme protiv Siriusa, svedska prva liga po kvoti od 1,25 i vec cete dobiti ukupnu kvotu od 1,65. A ako zelite jedinicu na Malme i pobedu Zvezde samo da ne bude rezultatom 1:0, onda cete dobiti ukupnu kvotu od 1,81 (pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, jedinica na amere, Paok prolazi dalje i jedinica na Malme). Da ne govorim da ako mislite da kada reprezentacija Usa vec pobedjuje Srbiju, da ce to verovatno biti vise od 3 razlike, onda ce ukupna kvota preci cak i 2,00. Dakle, sve je na vama i tome koliko ste pohlepni, i sta zelite od zivota ili kockanja. Samo da kazem nesto o ovom mecu svedske lige izmedju Malme-a i Siriusa. Ja zaista imam vagon tiketa gde cekam ovu jedinicu koju sam napao jos tokom sedmice, kao da sutra nece biti vise kockanja. U medjuvremenu sam malo izgubio od entuzijazma, posto ovaj Malme igra kao dopingovan, vec su se odlepili u prvenstvu, a pre samo tri dana su vec odigrali evropsku utakmicu gde su se raspucali kao Arsenal, tamo gde uopste nije vazno. Ne kazem da ne verujem vise u jedinicu, naprotiv, da danas igramo svetu Poslednju Sansu, morao bih dobro da razmislim da li bi moj dobitni predlog bio pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici po kvoti od 1,22 ili cista jedinica na Malme, iako mislim da bi bilo ovo prvo. Hocu da kazem, da sam poceo i sa odbranama sa X-om, neresenim ishodom na mecu Malmea, da bih imao sta sutra da jedem, ako Malme danas slucajno ne pobedi. Samo da ponovim, da su ova dva protivnika vec igrala pre samo sedam dana u jednom neverovatnom mecu, i da je Sirius lagano poveo vec u prvom poluvremenu sa 2:0, da bi Malme izjednacio do 72-og minuta, pa su opet primili gol jer su budale, a onda za samo osam minuta rezultat od 2:3 preokrenuli u 4:3, majko moja. Ipak ne zaboravite da jedinica na Malme nije u mom osnovnom predlogu za ukupnu kvotu do 1,30 vec samo za pohlepne kolege sa Foruma, iako ih imam na cekanju u vagonu punom tiketa. Kosarkaska reprezentacija Usa ce biti bolje plasirana na OI od Srbije, kvota 1,10 Kontinent sa kojeg dolazi buduci pobednik kosarkaskog turnira – Amerika, kvota 1,10 Zenska kosarkaska reprezentacija Usa osvaja kosarkaski turnir na Oi, kvota 1,08 Ukupna kvota 1,30 Izgleda da ovi iz bet365 ipak citaju postove na ovom smesnom Forumu, jer jos nisam ni zavrsio post, a vec su oborili kvotu da ce ameri biti bolje plasirani na turniru od reprezentacije Srbije, i to ne oborili, vec prepolovili sa 1,10 na 1,05 sto je i dalje fenomenalna kvota. Da ponovim da cu o amerima i srbima na kraju posta, a ovde da kazem da veliki bet365 nudi u ponudi teritoriju odakle dolazi pobednik kosarkaskog turnira gde imate 1,10 na Ameriku protiv 7,00 na Evropu. Spavajte kao bebe, proverio sam umesto vas, i to potpuno besplatno, pojam “Amerika” podrazumeva americki kontinent, znaci za svaki slucaj imate i Canadu. Sto se tice pobede zenske kosarkaske reprezentacije Usa na turniru, to je kao da se kladite na teniski mec Serene Williams protiv neke lepe teniserke, poput nekada Ane Ivanovic ili sada Emme Raducanu. I dok ove lepe teniserke imaju najveci problem na mecu da li ce jako sunce i znoj pokazati nesavrsenosti na licu, kod Serene Williams je problem da li se ona uopste racuna u ljude, a kamoli u zene, cak i ako obrije brkove pre pocetka meca. Za zensku kosarkasku reprezentaciju Usa koju sam imao prilike da vidim, pravo pitanje je da li one uopste imaju prava da igraju na zenskom ili im je mesto na muskom turniru. Drugo pitanje je kako stoje sa analizama krvi i da li bas sve igracice iz rostera obavljaju malu nuzdu sedeci, ili ima neka koja te stvari radi stojeci. I kod ove triple, ako ste pohlepni, veoma lako mozete doci do ukupne kvote od 2,00 ako recimo dodate da Rijeka prolazi rumunskog drugoligasa u Ligi Evrope ili da srpski predstavnik Radnicki 1923 prolazi dalje crnogorskog predstavnika Mornara iz Bara u Ligi Conferencije, sto je po meni fix zivota, iako je prolaz srba kvotiran sa samo 1,10. Samo ako imate zenu, a ona ima karticu, predlozio bih da odigrate sa njenim novcem double sa dve pobede domacina Olimpijskih igara u kosarci, muske i zenske kosarkaske reprezentacije Francuske po ukupnoj kvoti od 1,36 Pobeda muske reprezentacije Francuske na startu turnira protiv Brasila je kvotirana sa 1,20 i ta jedinica mi se nista ne svidja, dok je pobeda zenske reprezentacije Francuske protiv Canade (ponedeljak) vec neka druga prica. Muska reprezentacija Francuske ima dobru ekipu na papiru, ali se meni ne svidjaju jer se turnir igra na parketu, a i nemam zenu ciju bi karticu koristio, a kamoli sa njom radio neke druge stvari, pa ovaj deo posta slobodno zaboravite. Plus sto dosta analiticara Brasil pominje kao mogucu nagaznu minu, u sta nisam bas najsigurniji. I za kraj da kazem nesto o amerima i reprezentaciji Srbije na kosarkaskom turniru na Olimpijskim igrama. Ovako kako je veliki bet365 postavio kvote za konacnog pobednika turnira, isto tako bih ja postavio kvote na konacnog pobednika svete Poslednje Sanse u sezoni 2024/2025 u prvoj, elitnoj, ali sa handicapom +10,5 na mene. Dakle, kvota na mene da cu biti pobednik Poslednje Sanse sa 11 ili vise poena razlike u odnosu na drugoplasiranog bi kvotirao sa fenomenalnih 1,16 (Usa pobednik turnira 1,16), drugoplasirani @unkdy 11,00 (Canada, pobednik turnira, kvota 11,00), treceplasirani @Fitoz 15,00 (Francuska, pobednik turnira,kvota 15,00) a za ostale upisite sami kvotu koju zelite (Srbija, pobednik turnira 19,00) Moram da kazem da se odavno nisam u necemu slozio sa svetskim kladionicama, kao sa ovom neverovatnom kvotom od 19,00 da ce vicesampion sveta osvojiti turnir, a ja bih cak i ponudio da sami upisete kvotu koju zelite da ce Srbija biti pobednik turnira, ali pod uslovom da meni uplatite, a ja cu vas isplatiti ako se to i desi. Po meni Srbija u ovom trenutku ima drugu ili trecu, a najverovatnije drugu najbolju reprezentaciju u svojoj istoriji, od kada postoje kao samostalna drzava. Rekao bih i da su uspeli da skupe najbolje sto imaju u ovom trenutku. Da ne poverujete da je vicesampion sveta sa onakvim rosterom kvotiran sa 19,00 kao pobednik turnira, i da nije medju favoritima cak ni za medalju, cim je ulazak Srbije u Finale kvotirano sa 8,00. Pa bolje bi bio kvotiran Damir Dzumhur na ultrabrzim podlogama i servisom gorim od drugog servisa Simone Halep, nego Srbija sa Jokicem, zar ne? Ali, ja se pre svega divim sebi, zbog toga sto kladionice misle bas kao i ja. Moj najveci problem je kako da iskoristim svoje znanje da Srbija nece doci ni do medalje, a kamoli do Finala, i kako da naplatim to znanje. Veliki bet365 nudi kvotu od 2,75 da ce reprezentacija Srbije biti eliminisana u cetvrtfinalu, a 2,05 u polufinalu, a problem je sta izabrati od ovoga. Ja ne znam da li ce Srbija ikada vise moci da skupi na jednom mestu ovako kvalitetan roster na papiru, ali sam siguran da kladionice znaju sta rade kada nude kvote od 19,00 da ce Srbija biti pobednik turnira, odnosno kvotu 8,00 da ce uci u Finale. A evo i sta ja mislim da je razlog. Iako jos nije proslo ni mesec dana od kraja Evropskog Prvenstva u fudbalu, ja ne znam da li se neko uopste seca poteza Dani Olma iz 90-og minuta Finala sa Englezima, kada su englezi krenuli na sve ili nista, i kada je lopta nakon kornera engleza vec usla u gol, a Olmo “iz nigde” sa gol-linije spasao i pobedu i titulu Spanije. To mozda jeste ili nije potez celog turnira, ali onakvu radost jednog igraca, a pogotovo saigraca ja nisam video u zivotu kod postizanja golova, a kamoli spasavanja gola. Onakvu radost, onakvo grljenje ne zbog postignutog, vec zbog spasenog gola, kao najveci stepen timske igre, treba pokazivati svim polaznicima svih trenerskih skola na svetu. Selektor kosarkaske reprezentacije Srbije je izabrao da ovako slicno timsku igru reprezentacije Srbije na Svetskom Prvenstvu u Manili, podredi individualnom kvalitetu Jokica, sto bi svako uradio da je na njegovom mestu. Osim mene, naravno. Ja nikada nisam bio vecina, pa mislim da ce Jokic, a narocito Micic da sruse sve iza sebe, pa ce biti interesantno videti da li je kvota od 19,00 da Srbija osvaja turnir ili 8,00 da ulazi u Finale poklon, greska ili odlicna procena kladionica. Jokic nikada nije pokazivao entuzijazam ka igranju za reprezentaciju, vec je na to gledao razumno. Ovoga puta je, kao i uvek, intervenisao Predsednik, a ja sam siguran da kladionice cak i to znaju, pa navlace neznalice da igraju na Srbiju. Kako prolaze reprezentacije koje timski duh bespotrebno podrede individualnom kvalitetu jednog igraca mogli ste da vidite na primerima Francuske, Portugala i Hrvatske na tek zavrsenom fudbalskom Evropskom Prvenstvu, ili na primeru Slovenije sa Doncicem. Ja mislim ili procenjujem ili predpostavljam da je reprezentacija Srbije pozivom Predsednika Jokicu da ucini napor da ipak igra za reprezentaciju svoje zemlje, dosta toga dobila, ali mnogo vise izgubila, bas kao sto kazu i kvote, gde po kladionicama, vicesampioni sveta nisu ni medju prva tri kandidata za titulu, iako imaju u rosteru trostrukog Mvp Nba lige. Ali nema veze, yebes Srbiju, yebes musku kosarku, hajde da svi zajedno vidimo da li u zenskoj kosarkaskoj reprezentaciji Usa ima barem jedna zena, ili ipak sve uriniraju stojeci, posto je pobeda amerikanki protiv Japana kvotirana sa 1,01  
    • SJK - FC Lahti više od 2,5 gola @1,60 GL!
    • Uspio sam ući u račun i vratili su stanje, tj. novce...  @noja57 radi se oko 4-5 tisuća eura dobiti, ali na sport koji nije baš zastupljen ili popularan...inače isto sam godinama igrao normalno, public betove i uredno je sve funkcioniralo, dok nisam ovo krenuo... Samo ću kao i kad su mi prvi račun zatvorili reći, dok gubiš onda im valjaš 😁
    • Ove jedan dugorocan za kraj Olimpijade:
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use