Jump to content
crnamamba

Petak 10.6.2016. (Live)

Recommended Posts

Mislim da kartoni dobro stoje, tko je igrao.

Ja sam odigrao da Urugvaj dobiva barem jedno poluvrijeme, tako da mi ustvari sad igra i X. Trebali bi barem izjednačiti prema igri...

Ma ja ga imam samo da daje gol u 2.pol. Sto je sa ovim rezultatom na poluvremenu vrlo izgledno

Ja iman kartone, i kako Goksim kaže stvarno dobro stoje. Da se ovako igra u Europi, bilo bi do poluvrimena 5-6 komada bez problema. Ali, di su korneri??? Over 7,5 i 9,5, dzaba kartoni ako nema kornera.

Pogleda sam stats utakmice, po njemu ispada da Venezuela dominira, a činjenica je da kad Urugvaj napada, napada sa cilom vezom i napadom, i tu ima mista za kontre.

Možda 1x udrit?

Poziv forumasima da nam se pridruze u Fantasy Ligi EURO 2016. Trenutno nas ima 5 a bice interesantnije da nas bude sto vise. 

Ako nikad ranije niste igrali Fantasy Football, veoma je prosto i lako, probajte, velike su sanse da ce vam se sviditi.

Evo i linka za registraciju: http://eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16

Kad registrujete tim na kraju samo odaberite ligu sledecu ligu:|

Name: Svijet klađenja

League code: 77173VSU

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use