Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 2.10.2016.


Goksim

Recommended Posts

Čemu ovolika kvota na Hajduk? Mislim po meni je 5,50 u ss-u stvarno pretjerano. Nisam jos ziher al briem da ću igrati dvoznak na Hajduk, pristojna kvota 2,15 a Hajduk sve bolji i bolji , 16 golova u 3 utakmice , istina da nisu igrali protiv ''megamomčadi'' ali opet 6 komada Cibaliji i 4 Belupu je i više nego pohvalno , ne sjećam se kad je Dinamo u 3 tekme zaredom dao 16 komada :D

Uz to GNK u slaboj formi, došao novi trener al nema teorije da uspije posložiti momčad u 2 dana . Istina Dinamo ima bolje igrače to stoji ali ako se Hajduk ne usere kao uvijek onda imaju šanse bar za X 

Link to comment
Share on other sites

Čemu ovolika kvota na Hajduk? Mislim po meni je 5,50 u ss-u stvarno pretjerano. Nisam jos ziher al briem da ću igrati dvoznak na Hajduk, pristojna kvota 2,15 a Hajduk sve bolji i bolji , 16 golova u 3 utakmice , istina da nisu igrali protiv ''megamomčadi'' ali opet 6 komada Cibaliji i 4 Belupu je i više nego pohvalno , ne sjećam se kad je Dinamo u 3 tekme zaredom dao 16 komada :D

Uz to GNK u slaboj formi, došao novi trener al nema teorije da uspije posložiti momčad u 2 dana . Istina Dinamo ima bolje igrače to stoji ali ako se Hajduk ne usere kao uvijek onda imaju šanse bar za X 

Ja samo znam da ću igrati F+2 i Soudani daje za 100 kuna da pratim tekmu... po meni je dinamo space shuttle za hajduk i ukoliko je motivacija dobra napunit će ih kao Mozart kajdanku... nemam namjeru nikoga omalovažavati ali po meni je dinamo za koplje ispred koliko god je van forme...

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

 

Manchester United - Stoke City (13:00)

Sudac: Robert Madley (5.00)

Prosjek ekipe 1: 2.00

Prosjek ekipe 2: 2.67

UDJX7Wg.png

 

Leicester City - Southampton (15:15)

Sudac: Martin Atkinson (2.80)

Prosjek ekipe 1: 1.50

Prosjek ekipe 2: 2.00

fbnevlO.png

 

Tottenham Hotspur - Manchester City (15:15)

Sudac: Andre Marriner (3.75)

Prosjek ekipe 1: 1.50

Prosjek ekipe 2: 2.00

g6EWzrx.png

 

Burnley - Arsenal (17:30)

Sudac: Craig Pawson (3.75)

Prosjek ekipe 1: 1.50

Prosjek ekipe 2: 1.67

y1FQJcT.png

 

Primera

 

Valencia - Atlético Madrid (12:00)

Sudac: Carlos Clos Gómez (4.33)

Prosjek ekipe 1: 2.67

Prosjek ekipe 2: 1.33

uF8rW59.png

 

Real Madrid - Eibar (16:15)

Sudac: Juan Martínez Munuera (5.25)

Prosjek ekipe 1: 2.00

Prosjek ekipe 2: 2.33

cCZCzcX.png

 

Espanyol - Villarreal (18:30)

Sudac: José Luis Munuera Montero (3.33)

Prosjek ekipe 1: 2.17

Prosjek ekipe 2: 1.33

J6YMzAP.png

 

Málaga - Athletic Club (18:30)

Sudac: Carlos Del Cerro Grande (5.00)

Prosjek ekipe 1: 2.50

Prosjek ekipe 2: 2.83

Kzapnyb.png

 

Celta Vigo - Barcelona (20:45)

Sudac: Iñaki Vicandi Garrido (3.00)

Prosjek ekipe 1: 2.17

Prosjek ekipe 2: 1.67

eemDYdH.png

 

Serie A

 

Empoli FC - Juventus (12:30)

Sudac: Paolo Silvio Mazzoleni (4.00)

Prosjek ekipe 1: 2.17

Prosjek ekipe 2: 1.83

E5JTJVg.png

 

Atalanta - SSC Napoli (15:00)

Sudac: Nicola Rizzoli (3.00)

Prosjek ekipe 1: 2.50

Prosjek ekipe 2: 1.83

n2gevJm.png

 

Bologna FC - Genoa CFC (15:00)

Sudac: Fabio Maresca (5.00)

Prosjek ekipe 1: 1.67

Prosjek ekipe 2: 3.00

fGrvhWF.png

 

Cagliari - FC Crotone (15:00)

Sudac: Piero Giacomelli (4.33)

Prosjek ekipe 1: 2.67

Prosjek ekipe 2: 2.00

rJunnwi.png

 

Sampdoria - Palermo (15:00)

Sudac: Maurizio Mariani (5.00)

Prosjek ekipe 1: 2.50

Prosjek ekipe 2: 2.33

VJtaqmZ.png

 

AC Milan - Sassuolo (18:00)

Sudac: Marco Guida (4.00)

Prosjek ekipe 1: 2.50

Prosjek ekipe 2: 1.67

Ttjnyd7.png

 

Torino FC - Fiorentina (18:00)

Sudac: Gianpaolo Calvarese (5.00)

Prosjek ekipe 1: 2.33

Prosjek ekipe 2: 1.80

fVhGwoD.png

 

AS Roma - FC Inter (20:45)

Sudac: Luca Banti (5.00)

Prosjek ekipe 1: 1.50

Prosjek ekipe 2: 2.17

60TiWB2.png

Link to comment
Share on other sites

Empoli - Juventus

 

Khedira (7.50) 3u unibet

 

Sami Khedira igrac veznog reda Juventusa, ove sezone je startao poprilicno dobro, strijelac vec 2 gola u svega 430 odigranih minuta, u prijevodu manje od 3 utakmice su mu potrebne za pogodak. Prosle sezone je utrpao 5 gola u 20 utakmica. Ozljede su najveci njegov neprijatelj, trenutno je u odlicnom stanju i velika opasnost za svakoga protivnika. Veliki plus su mu i prekidi, gdje sa svojom visinom moze lako postati velika prijetnja po protivnickom golu (cest je slucaj da njegovi golovi padaju glavom). Trenutno se moze reci da je jedan od bitnijih Juventusovih igraca na terenu i ovaj tecaj je dobar value za mene protiv Empolia u kojem je za ocekivati glatku pobjedu Juventusa, te sigurno pratim i uplacujem na ovu okladu. Ne moram ni spominjati da se ulog vraca u slucaju da Khedira ne starta meč.

 

Najavljena postava:

 

3-5-2: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Khedira, Lemina, Pjanic, Sandro; Higuain, Dybala.

 

Ozljede: Marchisio (knee), Benatia (hamstring), Rugani (knee), Asamoah (knee), Mandragora (foot).

 

Izvor: http://www.italianfootballdaily.com/match-preview-everything-need-know-empoli-vs-juventus/

Link to comment
Share on other sites

zzz_zpsenbheogd.jpg

 

Mišljenja sam da bi ovo danas moglo u over otić. Rijetko kad derbi bude eye-candy utakmica. Većinom to rano krene sa faulima, isprekidanom igrom, prigovorima i kartonima. Hajduk djeluje jako dobro i mogo bi sutra poletan bit i probleme radit Dinamu, tjerat ih na agresivniji pristup. Tjerati sudca da maše kartonima Dinamovim igračima što automatski znači da će onda kriteriji za koje bi Igrači Hajduka mogli bit karton bit znatno niži.

 

-----

 

Neymar - igrač daje i 2 (2.30). Lomio sam između njega i Suareza, ali obzirom da Messia nema mislim da Neymar onda penale puca, a i jako dobar slobodnjak zna smjestit. Tip 2 jer mislim da, čak i bez Messia teško da će kiksati dve za redom.

Link to comment
Share on other sites

 

17:00 Santander - Valladolid B 1 - 1,45  wwin

 

Racing iz Santandera je jedan stari klub kojeg sa ja sjecam jos dok sam bio dijete i skupljao slicice.Tada su igrali u Primeri, ali godinama dosli su evo do 3 spanske lige.Prosle sezone su osvojili ovu ligu ali su u kasnijem doigravanju za visi rang dva puta izgubili od Reusa i tako ostali bez promocije.Svakako da zele i ove sezone da pokusaju uci u Segundu, sto im ja i zelim ponajvise zbog Pedra Munitisa, tog igraca se sjetim uvijek kada vidim u ponudi ovaj klub.Trenutno im ide dosta dobro, jer nakon 6 odigranih utakmica imaju 16 bodova.Skor momcadi je 5-1-0 uz gol razliku 8:1.Na svom legendarnom El Sardineru odigrali su 3 utakmice i upisali isto toliko pobjeda uz gol razliku 5:0.Upisali su taj remi protiv Celta B 1:1 u drugom kolu, i sada su vec na 4 pobjede u nizu, a treba reci da u te 4 utakmice nisu primili gol.Njihov zadnji mec bio je u gostima protiv Lealtad i dobili su 1:0 golom sa penala, strijelac je bio Aquino.Trener Ángel Viadero za danasnji mec nece moci racunati na  Julen Castaneda (odbrana,4/0), dok se u ekipu vracaju Gándara (odbrana,4/0) i Coulibaly (sredina,6/1).Ovih dana kompletirali su transfer Leonel Bontempoa iz argentinskog Quilmesa i zanimljivo da je i on usao u ovu skupinu igraca na koje se racuna.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Crespo- Corcoles, Lorca, Santamaria, Gandara- Borja Granero, Alvaro Pena- Oscar, Aquino, Heber Pena- Cesar Diaz

 

Valladolid B je mlada ekipa istoimenog kluba.Proslu sezonu zavrsili su na sredini tabele a vjerujem da bi bili zadovoljni ako ponove taj rezultat i ove sezone.Trenutno su 13 momcad lige sa 8 bodova iz 6 utakmica.Imaju skor 2-2-2 uz gol razliku 5:7.Kao gosti odigrali su 3 utakmice i upisali skor 1-1-1 uz gol razliku 2:4.Nakon dvije vezane pobjede, Arandina 1:0 i Caudal Deportivo 2:1, uslijedio je poraz na gostovanju kod momcadi Guijuelo 3:0, a u proslom kolu kuci su remizirali sa Mutilvera 0:0.Trener Rubén Albés u danasnjem mecu nece moci racunati na Renzo Zambrano (sredina,4/0) koji je sa prvom momcadi, a odsutnam je i  Santi Samanes (sredina,5/1).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Dani Hernandez- Arroyo, Calero, Robles, Royo- Marchan, Anuar, Mayoral, Martin- Mari, Higinio

 

Odlucio sam se za keca.Po meni Santander je bolja momcad od mlade momcadi Valladolida.Prosle sezone dobili su ih u oba meca, jedan je isao na prelaz 1/2 ajde i to da spomenem.Obzirom na to kako Santander igra u ovih 6 kola, te da su primili svega 1 gol, ocekujem da danas potvrde kvalitetu i dobiju ovaj mec.

 

 

18:00 Albacete - Sestao 1 - 1,46  wwin

 

Albacete nakon ispadanja iz Segunde sigurno da zeli cim prije da se vrati u visi rang.Nisu dobro igrali prosle sezone sto je rezultiralo velikim zaostatkom za mjestima koja znace opstanak stoga evo ih u 3 ligi.Ipak ne treba zaboravti da su u sezoni 2013/14 upravo protiv danasnjeg protivnika i play off za Segundu i usli u tu ligu, danas se evo sastaju u 3 ligi.Albacete je trenutno 3 momcad lige sa 12 bodova iz 6 utakmica.Imaju skor 3-3-0 uz gol razliku 9:2.Kao domacini na svom Carlos Belmonte odigrali su 3 utakmice gdje imaju skor 2-1-0 uz gol razliku 6:0.Imali su seriju od 3 vezana remija, a sada imaju pobjede nad Barakaldo 3:0 i Amorobieta 1:0 u proslom kolu.Trener José Manuel Aira posle dugo vremena moze racunati na sve igrace, tako da nema nekih vecih i bitnih izostanaka.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Tomeu Nadal, Carlos Delgado, Gaffoor, Arroyo, Galas, Rovirola, Dani Rodríguez, José Fran, Eloy Gila, Héctor Hernández , Aridane.

 

Sestao je proslu sezonu zavrsio pri vrhu tabele ali nisu uspjeli izboriti doigravanje.Ove sezone ne ide im bas najbolje obzirom da su 16 momcad lige sa 6 bodova iz isto toliko utakmica.Imaju skor 1-3-2 uz gol razliku 3:3.Kao gosti odigrali su 3 meca i upisali skor 1-1-1 uz gol razliku 3:2.Jedinu pobjedu upisali su protiv Zamudio prije 3 kola kada je bilo 2:0 u gostima, nakon toga uslijedio je poraz od Athl.Bilbao B 1:0 kuci, a u proslom kolu su remizirali sa Barakaldo 1:1 u gostima.Trener Jon González u danasnjem mecu nece moci racunati na usluge Galder (golman,2/0), Unai Elguezabal (sredina,1/0) i Leandro Martínez (napadac,5/0), dok je upitan Gorka Azkorra (napadac,2/0).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Nabar, Jon García, Tarantino, Gago, Morcillo, Eneko Rubio, Barrenetxea, Rodri, Santamaría, Yanis, Azkorra.

 

I ovde sam se odlucio za keca.Sta znam neko mi je Albacete bolja ekipa, jos uvijek su bez poraza, primili su malo golova, kuci igraju dosta dobro.Također i gosti su primili malo golova, ali isto tako su i dali tek 3 sto je najmanje od svih timova u ligi.Kako god misljenja sam da Albacete ima kvalitetu da dobije ovaj mec.

 

18:30 Marbella - Merida 1 - 1,63 wwin

 

Marbella prosle sezone vodila je borbu za opstanak, ove sezone kako stvari stoje voditi ce borbu za play off i ulazak u visi rang.Prema onome sto se moze citati o ovom timu, jeste da su se tokom prelaznog roka dosta dobro pojacali, stoga zele da ako je moguce napadnu visi rang.Zasad im ide odlicno jer su nakon 6 kola jedina ekipa od Primere, Segunde, do trece lige sa 100% ucinkom, 6 pobjeda u 6 utakmica i gol razlika 12:4.Na svom Romanu odigrali su 3 utakmice i upisali 3 pobjede uz gol razliku 7:2.Zadnja dva meca dobili su El Ejido 1:0 i La Roda u gostima 1:0 kada su sa penala u 85 minutu preko Marqueza dosli do nove pobjede.Trener Mehdi Nafti u danasnjem mecu nece moci racunati na usluge Marcos Ruíz (odbrana,4/0), ali dobra vijest je da se oporavio kapiten Javi Añón (sredina,2/0).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Guille Lara, Carlos Julio, Andrés Sánchez, Michele, Delmonte, Lolo González, Goti, Petcoff, Despotovic, Kike Márquez, Peláez.

 

Merida je imala manje briga prosle sezone koju su zavrsili u zlatnoj sredini.Sada su na 18 mjestu sa 4 boda iako su kao i Marbella odradili dosta dobar prelazni rok i mnogi su ih vidjeli na mjestima koja znace play off.Zasad su na skoru 1-1-4 uz gol razliku 3:11.Kao gosti su katastrofalni jer u 3 utakmice imaju 3 poraza sa gol razlikom 0:8.Nakon sto su dobili Granada B kuci 1:0 uslijedila su dva poraza, prvi u gostima kod San Fernando 2:0, a onda i kuci od Cartagena 1:0.Trener José Miguel Campos ipak ne gubi nadu u svoje igrace i kako je izjavio pred ovaj mec ima on povjerenja u ovaj tim.Sto se tice izostanaka on nece moci raunati na Hugo Rodríguez (sredina,6/2) i Borjita García (sredina,6/0) zbog suspenzije, dok se u momcad vraca Hugo Díaz (napadac,2/0).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Salcedo, Mongil, Paco Aguza, Ayoze, Miguel Marín, Javi Chino, Antonio Romero, Alex Bernal, José Ramón, Carlos Rodríguez, Yacine Qasmi.

 

I ovaj mec za mene kec.Marbella ima u svojim redovima nekoliko poznatih igraca, recimo za njih nastupa Ranko Despotovic, dobro poznato ime u Spaniji, a pored njega ima jos dosta internacionalaca.Za sutra kako kazu zele po 7 pobjedu koja ce za njih biti historijska kako najavljuju.Merida kao i Marbella ima neke poznate igrace ali cini mi se da su ipak slabiji od domacina a to govori i tabela.
Link to comment
Share on other sites

Juve+Utd

Juve,šta reci,prvak,bez problema sa izostancima...Empoli,novopridoslica,problemi sa zadnjom linijom,3 prvotimca nedostaju......Meni dovoljno

Utd....A,igra se na Kazalištu,3 vezane pobjede su tu,izuzev igre protiv prvaka,igra nije briljanta,al velikani su velikani jer pobjeđuju i kad ne igraju dobro. Stoke je dobra momčad,trenutno u krizi,pa se nadam da nece proigrat na Kazalištu.

Ovo su rani jer je F1 u 9 pa nemam vremena sad pretrazivat ostatak

Link to comment
Share on other sites

AC Milan vs Sassuolo 1 (1.65)

 

Ovo je možda i poklon kvota, činjenica je da Sassuolo baš i ne leži ekipi Milana zadnjih par godina, nema tu šta da se priča, znamo da Milan igra kao promjena vremena, ali ovaj put su stvari malo drugačije. 
Milan ima sve bitne  igrače na raspolaganju, dok Sassuolo nema nekoliko igrača, a među njima i najbitniji svakako -Berardi. Milan je stao na noge u zadnje 3 utakmice (2 pobjede i remi), bez primljenog gola. "Milan je jedini tim u Evropi računajući 5 najboljih liga koji u poslednje 3 utakmice nije primio gol. #GdS"  Inače, to se ekipi Milana desilo zadnji puta prije više od 3 godine... 
U prednost Milanu ide i domaći teren,  tako da ja mislim da mladi Donaruma neće primiti gol ni na ovoj utakmici, s obzirom da je Berardi odsutan.
sretno ko isprati, gledajući kvotu možda ne bi bilo loše iskombinovati nekakvo duplanje

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Manchester City | Premier liga

 

To je svakako derbi sedmog kola Premier lige, gdje će se na londonskom White Hart Laneu sastati predstavnici Premier lige u Ligi prvaka ove sezone, Tottenham i Manchester City. Osim toga, ove dvije ekipe u ovom trenutku zauzimaju prve dvije pozicije na tabeli, gdje su Građani jedini s maksimalnim rezultatima i zato su pred ovu utakmicu četiri boda više od Spursa. S druge strane, ekipa iz Londona je prošle sezone pobijedila dva puta, u kojoj se utakmica u Londonu završila sa 4-1 za Spurse.

 

Bez obzira na to da obje ekipe imaju veliki broj odličnih napadača, što je razlog zašto oni pobjeđuju ove sezone, još uvijek vjerujem da bi njihova obrana mogla imati ključnu ulogu u ovom derbiju sedmog kola, a time sam odlučio da igram na manje golova.

 

TIP: Manje od 2.5 gola

 

Leicester - Southampton | Premier liga 

 

U nedelju će se odigrati preostale četiri utakmice u sedam kola, a mi smo odlučili analizirati dvije iz Premier lige. I u ovoj utakmici će igrati timovi koji predstavljaju Englesku na europskim natjecanjima. U Prvom od njih, aktuelni prvak Leicester, koji zauzima 12. mjesto na tabeli, suočiti će se sa devetim Southamptonom, koji ima samo jedan bod više. Što se tiče njihovih utakmica iz prethodne godine, Lisice su pobijedile sa 1-0 kod kuće i izvukli remi od 2-2 u Southamptonu.

 

Iako je Southampton trenutno u malo boljoj formi, moramo imati na umu da je Leicester izvukao jedan remi i pobijedio tri utakmice kod kuće ove sezone, te je stoga realno očekivati da mogu izvući barem neriješen rezultat pred svojim navijačima.

 

TIP: Azijski hendikep 0 Leicester

 

Roma - Inter | Serie A

 

Posljednja utakmica sedmog kola talijanske Serije A i posljednja analiza za danas od mene je ujedno derbi ovog kola na rimskom Olimpicu, gdje će sastati dva velika rivala, Roma i Inter. Osim toga, dvije ekipe trenutno zauzimaju treće i četvrto mjesto na tabeli, gdje Inter ima bod više, a ispred njih je samo Juventus i Napoli, koji imaju četiri, odnosno tri boda više od Intera. Što se tiče njihovih prethodnih međusobnih susreta, Inter ima dvije pobjede u nizu kod kuće, dok je u Rimu, domaći tim pobijedio prije dvije godine sa 4-2 i remizirao prošle godine sa 1-1.

 

S obzirom da je to dvoboj momčadi koje se natječu za sam vrh tabele Serije A, sasvim je logično da očekujemo da će u Rimu na Olimpicu, utakmica biti vrlo zanimljiva i učinkovita.

 

TIP: Oba tima daju gol

 


Link to comment
Share on other sites

Valencia-Atletico Madrid 2 1.85 @ bet365

Prvi dvoboj dana u španjolskoj La Ligi  dvoboj je na Mestalli gdje ce domaća Valencia igrati protiv Atletico Madrida. Valencia je loše ušla u sezonu, ali u zadnja dva kola upiali su dva trijumfa. Ruku na srce nisu to bile kvalitetne ekipe slavili su protiv Alavaesa i Leganesa. Atletico je trenutno na 3.mjestu a u ovaj susret ulaze na krilima pobjede protiv Bayerna u srijedu u ligi prvaka.  Prošle sezone Atletico je na Mestalli slavio sa 3-1. Atletico Madrid je u naletu nakon nesigurnog ulaza u sezonu i sada su u naletu u zadnjih šest dvoboja upisali su pet pobjeda i jedan remi. Valencia je nesigurna u obrani u zadnja 34 dvoboja tek u jednoj utakmici nisu primili gol. Atletico Madrid je kvalitetniji suparnik i po meni je realno očekivati njihovo slavlje ovdje.

Link to comment
Share on other sites

Valencia-Atletico Madrid 2 1.85 @ bet365

Prvi dvoboj dana u španjolskoj La Ligi dvoboj je na Mestalli gdje ce domaća Valencia igrati protiv Atletico Madrida. Valencia je loše ušla u sezonu, ali u zadnja dva kola upiali su dva trijumfa. Ruku na srce nisu to bile kvalitetne ekipe slavili su protiv Alavaesa i Leganesa. Atletico je trenutno na 3.mjestu a u ovaj susret ulaze na krilima pobjede protiv Bayerna u srijedu u ligi prvaka. Prošle sezone Atletico je na Mestalli slavio sa 3-1. Atletico Madrid je u naletu nakon nesigurnog ulaza u sezonu i sada su u naletu u zadnjih šest dvoboja upisali su pet pobjeda i jedan remi. Valencia je nesigurna u obrani u zadnja 34 dvoboja tek u jednoj utakmici nisu primili gol. Atletico Madrid je kvalitetniji suparnik i po meni je realno očekivati njihovo slavlje ovdje.

Totalno se slazem, jedan od moji ranijih pickova danas, steta samo sto je kvota pala sa 1.9 na 1.85, mozda budem cekati live ako ne bude ranog gola pa onda tipovati. Atletico po meni bia i osta jedna od najzahvalnijih momcadi za kladiti se, koef koji svakako ima vrijednost. Danas ima dosta "teških" utakmica pa čekam i prijedloge kolega za neki over kartona

Link to comment
Share on other sites

Totalno se slazem, jedan od moji ranijih pickova danas, steta samo sto je kvota pala sa 1.9 na 1.85, mozda budem cekati live ako ne bude ranog gola pa onda tipovati. Atletico po meni bia i osta jedna od najzahvalnijih momcadi za kladiti se, koef koji svakako ima vrijednost. Danas ima dosta "teških" utakmica pa čekam i prijedloge kolega za neki over kartona

trenutno psk drzi 2 koef,dok bet365 1,85..

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use