Jump to content
IzudinB

NBA - Srijeda 4.1.2017

Recommended Posts

NY Knicks - MIL Bucks @ kp1 --> 2,05 wwin
Milwaukee je ekipa za koju navijam od kako pratim NBA, ali mislim da će večeras NY da ih dobije. NY je vezao 5 poraza, od toga 2 kući. Kući i nisu tako loši, zadnji međusobni meč sa Bucksima kući su dobili 12 razlike i mislim da je red i večeras da dobiju i prekinu taj crni niz. Mil. je imao težak meč sinoć, dobili su Oklahomu tako da bi neki glavni igrači mogli imati nešto manju minutažu večeras.

Cleveland - Chicago 2 2,30 HL

Kevin Love (illness) and Kyrie Irving (hamstring) will not play against the Bulls on Wednesday

Bez ovog dvojca mislim da Cleveland teško može parirati Chicagu kojeg predvodi Butler u životnoj formi.
Lebron James je game time decision. Sve ih je poharala viroza. Stvarno svaka njemu čast al mislim da sam ne može donjeti pobjedu Clevelandu pod ovakvim okolnostima.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Augsburg - Paderborn | Više od 2.5 gola (1.72) bet365 Augsburg je uradio ogroman posao kod Schalkea, protiv kojeg su slavili sa 3-0. Obje ekipe su bile u prilično lošoj formi, ali se Augsburg uspio prvi spasiti. Još uvijek nisu osigurali opstanak, ali imaju finih šest bodova više od Dusseldorfa, dok je taj jaz još veći u odnosu na Werder. Izvor: bet365 Današnji protivnik Paderborn je na dnu tabele. Oni su izgubljen slučaj, iako su igrali solidno u prethodna dva susreta. Uzeli su jedan bod protiv Dusseldorfa u gostima, a zatim odigrali remi protiv Hoffenheima na domaćem terenu. To se jednostavno nije odrazilo na njihovo stanje na tabeli i trenutno su i dalje prikovani na dno. Augsburg je u prvoj utakmici protiv Paderborna u prvom dijelu sezone slavio sa 1-0. U ovoj će utakmici mislim biti više golova. Objema ekipama ne odgovara remi, moraju juriti pobjedu, pogotovo gosti, tako da očekujem više od 2.5 gola na utakmici. Sretno! Mogući sastav Augsburg: Luthe - Framberger, Jedvaj, Uduokhai, Max - Khedira, Baier (c) - Sarenren Bazee, Löwen, Richter - Niederlechner Ozljede/Suspenzije: Hahn Pod znakom sumnje: Finnbogason, Giefer, Iago, Schieber, Vargas Mogući sastav Paderborn: Zingerle - Jans, Strohdiek, Schonlau (c), Collins - Vasiliadis, Gjasula, Sabiri - Pröger, Srbeny, Antwi-Adjei Ozljede/Suspenzije: Kilian. Pod znakom sumnje: - DIREKTNI LINK ZA UPLATU! (Koeficijenti 27.5. u 1:49 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Leipzig - Hertha 1 + prvi do tri kornera (1.56) bet365 Bogati utorak i srijeda. Izgleda da smo se svi toliko fokusirali na veliki Der Klassiker da smo zaboravili za utakmice u srijedu. Bayern je pobijedio Dortmunda sa minimalnih 1-0. Baš sam govorio o tome da vjerujem da će to biti tvrda utakmica. Under je prošao, X nije, ali što je tu je. Idemo dalje, nadam se da ćemo i danas ispratiti ove utakmice u što većem broju. Zajedničkim snagama možemo do velikih novaca.  Ajmo sada lagano krenuti sa Leipzigom. Morat ću priznati da sam u prošlom susretu podcijenio Leipziga. Mislio sam da se počinju polako raspadati, ali su me iznenadili sa pobjedom protiv Mainza u gostima sa 5-0. Timo Werner je briljirao u toj utakmici, postigao je hat-trick. Leipzigu je ove sezone osvajanje titule van dometa, no plasman u Ligu prvaka, koji bi timu iz njemačke bio treći u povijesti, ne bi trebao biti upitan. Prije ove koronavirus stanke, Leipzig je igrao u četvrtfinalu Lige prvaka i oni će pokušati da prođu dalje kada se to natjecanje i nastavi. Hertha je po meni najveće iznenađenje poslije koronavirusa. Tim koji se trebao boriti za opstanak, sa dvije pobjede, stigao je na 11. mjesto na tabeli i sada bi se mogli priključiti utrci za mjesta koja vode na europska natjecanja. Hertha je u prvom susretu slavila protiv Hoffenheima sa 3-0, a zatim i protiv gradskog rivala Uniona sa 4-0. Osvetila se Hertha za poraz iz prvog dijela sezone. Leipzig je u prethodnoj utakmici slavio protiv Herthe u gostima, takko da sada očekujem nešto slično. Koeficijent mi je solidan na pobjedu domaćina, dok se može povećati sa skoro pa nimalo rizika. Naime, bet365 kladionica nam daje šansu da kombiniramo utrku kornera sa pobjedom domaćina, gdje mislim da je logično očekivati da će Leipzig stići prvi do tri kornera. Vjerujem da će napadati i dominirati utakmicom, a samim tim i stići do ta tri kornera vrlo brzo. Koeficijent nam se poveća na 1.56. Sretno! Mogući sastav Leipziga: Gulacsi - Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Mukiele, Sabitzer (c), Kampl, Angelino - Nkunku, Werner - Schick Ozljede/Suspenzije: Konate, Poulsen Pod znakom sumnje: Ampadu, Laimer  Mogući sastav Herthe: Jarstein - Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt - Skjelbred, Grujic - Lukebakio, Darida, Cunha - Ibisevic (c) Ozljede/Suspenzije: Ascacibar, Kalou, Rekik , Stark, Wolf Pod znakom sumnje: Kraft DIREKTNI LINK ZA UPLATU! (Koeficijenti 27.5. u 1:14 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • To mislim sta prenose hvala na odg. 
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use