Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 27.7.2017.


Goksim

Recommended Posts

Dakle,odmah da napomenem o ovome nemam pojma....

 

Odbojka,egzotična,mušli,Azijske igre, gubitnička liga

 

Dakle,ovdje mi je zapeo koef.koji je on line na 1,5-,16 dok je u SSu i dalje 1,9 ... Po njima su i dalje Saudijci favoriti....

 

Gledajući rezultate(oboje su poražavajući,ali Saudicij su izgubili 3 tekme i osvojili samo set,dok je Vijetnam nešto bolji....

 

Na dalje,Šri Lanka je pobijedila danas Katar sa 3:2 ....... U međusobnima vidite zašto sam to napomenuo.

 

DAKLE,nemam pojma o ovome,ali koeficijent i ovi omjeri me vuku da odigram,ne znam zašto.

 

I da,znam da to nije 1,9 u SS zbog poreza i MT,ali obično je kod njih koef. isti kao i kod on-line klada (bez obzira na porez i MT jer prepisuju obično od njih) ....

 

Eto,vjerojatno ima dosta uplata na Vijetnam pa on-line pada dok SS ne reagira jer se mi Rvati baš ne kladimo na egzotične sportove i nepoznanice...Očito.....Ne mora ništa značiti pad koeficijenta on-line,ali eto.....

 

I da napomenem,mene zadnjih 7 dana ide toplo-hladno...Šta zaradim to potrošim i tako u krug pa opprez...I ako sam prekjučer zaradio 500,a jučer pukao na Celticu tih 500 pa možda bude sreće sa ovim. I da,htio odigrat Brazil -1,5 kontra Kazahstana u vaterpolu,na poluvremenu Kaza pere 6-3 pa eto tu sam se spasio...Vidjet ćemo ovdje.....

 

Počinje u 11:30

Izrezak1.PNG

Izrezak.PNG

Link to comment
Share on other sites

Jučer prošao par, danas nastavljamo.

Mlada Boleslav-Skenderbeu 1 @1,45

U današnjem prvom susretu sastaju se predstavnici Češke, odnosno Albanije. Skenderbeu je napravio odličan posao već ulaskom u treće pretkolo. Nakon što su očekivano lako prošli Sant Juliu iz Andore (ukupno 6:0) iznenađujeće su izbacili Kairat iz Almatya (ukupno 3:1). Danas ih čeka još teži izazov. Mlada Boleslav se uključila u prošlom pretkolu i lako su izbacili Irce Shamrock Roverse. 3:2 pobjeda u Irskoj pa 2:0 u Češkoj. Utakmicu u Češkoj sam pogledao dobar dio i bili su puno bolji od Iraca. Skenderbeu je u gostima još slabiji nego doma i očekujem laganu pobjedu i veliki korak ka prolazu Čeha.

Everton-Ružomberok - Ružomberok ne daje gol @1,65

Europa se vraća na Goodison Park, a prva prepreka Toffeesa  je slovački Ružomberok. Evertonu je ovo prva natjecateljska utakmica ove sezone, a u dosadašnjim pripremama su upisali dvije pobjede (Gor Mahia i Twente) i jedan remi (Genk). Gosti iz Slovačke su prošli dvije prepreke i već su napravili više od očekivanog što se tiče Europe. U prvom pretkolu su izbacili Vojvodinu, izgubili su 2:1 u Srbiji, ali nadoknadili s domaćom 2:0 pobjedom. U drugom pretkolu svladali su norveški Brann, doma su izgubili 1:0, a onda u Norveškoj slavili 2:0 i izborili dvomeč s Evertonom. Liverpulski plavi će ipak biti pretežak zalogaj, ali kvota 1,10 je premala pa sam se odluči na to da će Everton zadržati praznu mrežu pred uzvrat u Slovačkoj. Kvota je i više nego dobra.

Uk. kvota: 2,39

Link to comment
Share on other sites

Dinamo-Odd  F2  1,8

Mislim da je ovdje kvaliteta jako na strani Dinama te sve osim pobjede bi bilo veliko iznenađenje. Za Dinamove prilike ocekuje se cak i dosta gledatelja te mislim da ce modri na domacem terenu osigurat prolazak u iduce kolo. Dinamu je ulazak u europa ligu prioritet jer modri ove sezone nisu nista prodavali a znamo kolike place imaju Soudani,Fernandes i ekipa.

Craiova-Milan  f2 1,6

Milan se ove sezone dosta pojaco i ovu utakmicu ce sigurno shvatit ozbiljno. Milan sada ima dosta solidnih igraca i bilo koji sastav da izaže vamo mora dobiti sa hendikepom. Nogometna euforija ponovno trese Milan i ucinit ce sve da se to tako i nastavi.

Brondby- Hajduk vise od 2 gola   1,9

Domacin igra jako ofenzivan nogomet i mislim da ni danas nece odustati od tog nacina igre. Na drugoj strani je Hajduk koji se dosta muci s realizacijom ali na svakoj utakmici stvori par cistih šansi i uvjeren sam da ce danas sigurno zabiti. Više od dva gola cini se kao kuca.

PSV-Osijek  više od 3,5 žuta 1.75

Sudac Andrew Dallas koji je prosle sezone imao prosjek od 3,7 kartona. Ali jedno je Škotska liga a drguho je europska liga. Osijek ce se sigurno braniti i mora igrat čvrsto ako zeli nesto napraviti i mislim da je ocekivat samo od Osijeka over 3 kartona.

Eto to je sve od mene i nadam se da ce nas liga lopova danas pocastit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, torca1950 said:

Dinamo-Odd  F2  1,8

Mislim da je ovdje kvaliteta jako na strani Dinama te sve osim pobjede bi bilo veliko iznenađenje. Za Dinamove prilike ocekuje se cak i dosta gledatelja te mislim da ce modri na domacem terenu osigurat prolazak u iduce kolo. Dinamu je ulazak u europa ligu prioritet jer modri ove sezone nisu nista prodavali a znamo kolike place imaju Soudani,Fernandes i ekipa.

Craiova-Milan  f2 1,6

Milan se ove sezone dosta pojaco i ovu utakmicu ce sigurno shvatit ozbiljno. Milan sada ima dosta solidnih igraca i bilo koji sastav da izaže vamo mora dobiti sa hendikepom. Nogometna euforija ponovno trese Milan i ucinit ce sve da se to tako i nastavi.

Brondby- Hajduk vise od 2 gola   1,9

Domacin igra jako ofenzivan nogomet i mislim da ni danas nece odustati od tog nacina igre. Na drugoj strani je Hajduk koji se dosta muci s realizacijom ali na svakoj utakmici stvori par cistih šansi i uvjeren sam da ce danas sigurno zabiti. Više od dva gola cini se kao kuca.

PSV-Osijek  više od 3,5 žuta 1.75

Sudac Andrew Dallas koji je prosle sezone imao prosjek od 3,7 kartona. Ali jedno je Škotska liga a drguho je europska liga. Osijek ce se sigurno braniti i mora igrat čvrsto ako zeli nesto napraviti i mislim da je ocekivat samo od Osijeka over 3 kartona.

Eto to je sve od mene i nadam se da ce nas liga lopova danas pocastit.

 

 

Slažem se sa svime....Samo da napomenem,da će Milan igrati bez većine ovoljetnih pojačanja,ali i takav je dosta jači od Rumunja.....Na put nisu išli Calhanoglu,  Sosa, Romagnoli, Paletta i Bonucci dok Bacca završava transfer u Francusku tako da se na njega više ni ne računa

Link to comment
Share on other sites

Dinamo-Odd 

Dinamo kreće svoju europsku avanturu u 3.pretkolu Europske lige. Na Maksimir stiže norveški Odd. Dinamo je dobro otvorio ovu sezonu u domaćem prvenstvu imaju dvije pobjede i bez primljena gola. Mario Cvitanović preuzeo je ovu momčad tek koji dan prije početka prvenstva ali isplatilo se. Petev nikako nije mogao progurati svoje ideje u ovu momčad i svoju šansu na klupi zasada dobro koristi Cvitanović. Istra i Cibalia nisu mjerilo i ne znamo koliko ovaj Dinamo zapravo vrijedi no niti Odd nije al pari suparnik. Dinamo ima puno više invidualne kvalitete, Odd će ovdje doći izvući "nulu" pa pokušati iznenditi na svome terenu. Očekuje se napokon nešto više gledatelja na stadionu i u takvom lijepom ambijentu domaći igrači mogli bi počastiti navijače dobrom partijom kojom bi možda i mogli riješiti pitanje prolaska već u ovih 90 minuta. Odd je prošle sezone završio na 3.mjestu sa 18 bodova zaostatka za prvakom Rosenborgom. Ove sezone nakon 16 kola nalaze se na tek 10.mjestu i sa sedam utakmica bez pobjede u prvenstvu. Dinamo je jednostavno puno bolja momčad i ekipa koja se nalazi na sredini Norveške lige trebala bi lako pasti na Maksimiru. 

TIP:Dinamo (h-1,5) 1.95 bet365

Link to comment
Share on other sites

Ostersunds-Fola AH -1,5 1 1,725 3/10 (b365)

Mali klub iz Švedske napravio pravo iznenadenje u proslom pretkolu izbacivsi veliki Galatasaray. Za ulazak u playoff igraju protiv jos jednog malog europskog kluba koji je isto iznenadio izbacivsi Inter Baku ali to ipak nije toliko jak klub kao Galatasaray i mislim da ce ovo Šveđani dobiti danas bez problema. Ipak su svi ocekivali da budu topovsko meso za Galatasaray, a oni ne samo da nisu bili nego su ostali neporazeni cak i u Turskoj. Ne bih pridodavao previse paznje 3-0 porazu od Djugardena u proslom kolu jer su odmarali vecinu ekipe i jednostavno bili preumorni nakon podviga. Treba reci i da je Ostersunds domacinska momcad, s 10-3-0 skorom u posljednjim sluzbenim utakmicama. 

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Zagreb - Odds Ballklubb 1 (1.25) bet365

Mislim da bi ovdje koeficijent trebao biti i mnogo veći na goste, a mislio sam da će izgubiti i od Vaduza, jer su vrlo loši u gostima kao i mnogi timovi iz skandinavskih liga. U njihovom posljednjem meču su izgubili od posljednjeg tima na tabeli u ligi. Dinamo je vrlo dobro pripremljen za kup utakmice i mnogo puta smo ih vidjeli da postižu 3 ili 4 gola u jednoj utakmici u ligi. Sada su počeli sa dvije pobjede i mislim da će i ovdje ostvariti laganu pobjedu protiv Oddsa koji je zaista vrlo loš u gostima. Sretno!

BlbRWjO.png

Link to comment
Share on other sites

PSV - Osijek 1 (1.20) bet365

U kvalifikacijama za Europsku ligu igrat će se utakmica između PSV-a i Osijeka. Ovdje se kladim domaći tim, jer mislim da su mnogo kvalitetnija i bolja ekipa sa mnogo boljim timom. Gosti su igrali u prethodnim rundama i pobijedili su 2-0 kod kuće, ali su poraženi u gostima sa 2-1. Domaćini su kvalitetniji tim i favoriti su u ovoj utakmici. Oni igraju u najboljoj ligi u Nizozemskoj i mislim da će oni ovdje lagano riješiti utakmicu. Sretno!

qhRELPN.png

Link to comment
Share on other sites

Freiburg - Domzale 1/1 (2.00) bet365

Freiburg je veliki favort u ovoj utakmici protiv Domzalea. U posljednje dvije prijateljske utakmice izgledali su vrlo jaki, pobjeda protiv Feyenoorda i Konyaspora i u obje ove utakmice već su vodili u prvom poluvremenu. Domzale je imao lagane protivnike do sada. Domaćini bi trebali dominirati utakmicom i mislim da će ovdje biti iz 1/1, čak možda i pobjeda sa 4 ili više razlike, ali ipak preporuka za 1/1 jer je koeficijent vrlo dobar. Sretno!

us0gnJY.png

Link to comment
Share on other sites

počinje za 10ak minuta ITF usa F25

l.caruana- d.baughman 2 1,83 bet365

ovo pišem nabrzinu, caruana jučer predao meč parova te je ozlijeđen, ko ima Betfair accaunt neka tamo odigra jer mislim da kod njih u slučaju predaje nije void...

Edited by sestincan
lagano prošlo 6-4 6-1 nadam se da je netko ispratio
Link to comment
Share on other sites

vidin da se većinom napisalo sta se tribalo, pa da neponavljam probat cu neke izgledne neki su veći neki manji, kako tko voli, no ništa neki veliki ulog :)
BRONDBY  - HAJDUK --- 2 i više od 2.5 golova --- 7.15 

Po meni na ovoj nas utakmici očekuje dosta golova, no koliko god kladionice favorizirale domaćina meni Hajduk ipak dosta kvalitetniji, i nikad ali nikad mi nitko neće moci usporediti danske sa hrvatskim klubovima ( jbg sitite se svi kad smo ne tako davno favorizirali Mexico u punom sastavu na HNL Hrvatsku, pa i moćna Argentina se napatila ) nisu igrači iz HNL za baciti, objektivno i realno gledajući najkvalitetnija liga na ovim balkanskim prostorima, pa tako i sami igraći. Dakako prednost Hajduku dajem zbog sporih i tromih stopera domaćina gdje vidim proliku za brze ofenzovce gostiju, također jedan veliki plus je naš balkansi mentalitet, kad te svi pljuju onda si najači, a uprav se to dogodilo nakon Zaprešića, i mislim da im je to jedna čak jako dobra stvar pred ovaj susret jer su nakon hvalospijeva spušteni na tlo i vidjli da još moraju raditi jer ono se nesmije događati i da već je stvarno vrime da se one sve rpilike počnu zabijati. 

AIK - BRAGA --- 2 --- 3.0 

Duja u šišku reka bi Žorž, Braga konstantno u top 5 Portugalske lige, inače liga koja po službenom koeficijentu zauzima 5-to mijesto ( isprid Francuske ) na rang listi najboljih natijecanja. Nije Braga ni Porto ni Benfica ni Sporting no svakako puno puno jača momčad od AIK-a kojeg sam gleda protiv Želje i to nije pokaza da je ništa kvalitetniji od Sarajlija, no ipak je proša, vjerovatno zato šta Željo nebi da gol u iducih 10 utakmica, jer nakon Lendrića nema tko zabit. 

STURM GRAZ - FENERBAHCE --- 2 --- 2.4

Isto nešta kao i AIK-BRAGA, tako neka razlika ako ne i veća, gosti puno skuplja, puno kvalitetnija ekipa dok je Sturm prezelen za njih, iako većeras bez Fernandao-a, te vjerovatno Van Persi-a, te van der Wiela-a mislim da bi turci ovo tribali odraditi rutinski. Inače od klubova iz austrije jedino Salzburg doživljavam nesta realno i kvalitetno jer uvik se sitim prijatelja koji je vamo igra selsku ligu ništa poseban igrač, ni tamo ni vamo, preselia se u Austriju, odma potpisa za Sturm B ima placu sve igra njihovu 3-ću ligu, tako da mozda i nisan previse realan, ali opet kaze moje mišljenje duja ko kuća :D

i još bi odigra na PAOK 1.75, ali evo počinje za 5min pa necu sada nista pisati :)

 

AFTER : ža  mi Brage u tri kurca, bili bolji ka šta sam i očekiva tvrda utakmica di su gosti bolji, ovi šupci iz penala jedva ...
i da eto iznenađenja, iako slučajno ali Osijek dobia PSV, to je ono šta sam vam priča previše se podcjenjuje HNL 

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda - Sparta Prag - manje od 2.5 gola @1.66

Velika utakmica za Zvezdu, igrat će se pred oko 35.000 ljudi. Ne očekujem atraktivnu utakmicu, iz Zvezde će gledati da ne prime gol, jer je rezultat 0-0 odličan pred gostovanje u Prag. Došla su pojačanja u odbrani. Umjesto Anđelkovića koji je ove sezone skrivio par važnih golova igrat će Rodić koji mi se čini kao veliko pojačanje, i sigurno će biti bolji od Anđelkovića. Tu je i novi golman, Borjan koji je do sada branio u Ludogoretsu. Kako god, očekujem maksimalno dva pogotka (i to je previše). Zvezde ako planira dati gol to bi bilo najlakše u prvih 15 minuta dok su igrači Sparte još pod uticajem atmosfere koju vjerovatno nikada prije nisu doživjeli. 

5cagJOZ.png

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, TazMan said:

Slažem se sa svime....Samo da napomenem,da će Milan igrati bez većine ovoljetnih pojačanja,ali i takav je dosta jači od Rumunja.....Na put nisu išli Calhanoglu,  Sosa, Romagnoli, Paletta i Bonucci dok Bacca završava transfer u Francusku tako da se na njega više ni ne računa

Moje je mišljenje da Milan se možda nece plasirati u grupnu fazu EL, mislim da su vlasnici već najavljivali da ih samo zanima prvenstvo i plasman u LP...?

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, IzudinB said:

Freiburg - Domzale 1/1 (2.00) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Freiburg je veliki favort u ovoj utakmici protiv Domzalea. U posljednje dvije prijateljske utakmice izgledali su vrlo jaki, pobjeda protiv Feyenoorda i Konyaspora i u obje ove utakmice već su vodili u prvom poluvremenu. Domzale je imao lagane protivnike do sada. Domaćini bi trebali dominirati utakmicom i mislim da će ovdje biti iz 1/1, čak možda i pobjeda sa 4 ili više razlike, ali ipak preporuka za 1/1 jer je koeficijent vrlo dobar. Sretno!

us0gnJY.png

Ovdje se slažem sa kolegom, velika euforija vlada u gradu Freiburgu zbog ove utakmice, vjerujem da ce ovdje domaćin pobjedit....?

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use