Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 1 sat, Goksim said:

Ovo definitivno nije dobra vijesti, međutim ne sumnjam da će online kladionice naći načine doskočiti ovome, kao što je već bio slučaj u mnogim drugim zemljama. 

Znate li da npr. je bet365 blokiran u Kini koja ima preko milijardu ljudi od kojih su milijuni kronični kockari? 

Nevjerojatno je koliko je kockanje ukorjenjeno u kinesku kulturu. bet365 svakog dana kreira nove miror stranice i kako se jedna blokira tako se druga otvori i ljudi koji žele konstatno imaju pristup. Ako im jedna Kina, koja je gospodarska velesila i jedna od vodećih tehnoloških zemalja, nije uspjela doskočiti mislite li da će Hrvatska predvođena postojećom "ekipom" moći?

U pozadini svega su interesi vladajućih te određenih interesnih skupina, odnosno vlasnika zemaljskih kladionica, to je jasno. Naravno da nije u interesu države da se ljudi klade u online kladionica, međutim o tome su, kako smo i apelirali, trebali razmišljati kada su uvodili smješne zakone o porezu na dobitak. 

Zakon o porezu na dobitke od igara na sreću

Da su imali imalo pameti, te u obzir uzeli očekivano smanjenje prometa u zemaljskim kladionicama, koje smo najavljivali uvidjeli bi da je Zakon o porezu na dobitke od igara na sreću koji su donjeli loš te da u konačnici država na njemu neće profitirati. Pretpostavka u njihovoj hipotezi bila je da će promet kladionica ostati isti te rasti istom dinamikom kao i kada nije bilo poreza na dobitak što dovoljno govori o tome koliko su ljudi koji su zakon pisali uponati sa osnovnim ekonomskim načelima.  

Prije donošenja prvog zakona o porezu na dobitak najavljivali smo da će se desiti što se desilo, odnosno da će ljudi smanjiti promet u zemaljskim kladionicama što će u konačnici rezultirati manjim ukupnim prihodom za državu. Ako se sjećate, prvi porezni zakon je podrazumjevao da se porez plaća na dobitke preko 750kn pa su svi "štancali" desetke istih listića gdje je dobitak uvijek bio 749,99kn. :D

Naravno, nakon nekog vremena zakon je izmjenjen kako bi se tome stalo na kraj što je samo dodatno potaknulo ljude da se klade online što je sasvim legitimno. Kako mislim legitimno? 

Legitimnost

Ima li što loše u tome da za novce koje ulažemo želimo dobiti najviše moguće? Uzmimo na primjer trenutno vjerojatno najpopularniju igraču na svijetu, iPhone X.

Cijena iPhone X-a je u Hrvatskoj, zahvaljujući jednim od najvećih poreza na svijetu, 11,398kn. Istovremeno, cijena identičnog iPhone X-a je u npr. Kanadi, koja ima nekoliko puta veći standard od Hrvatske što znači i da je taj iznos puno lakše platiti, 8,380kn. Dakle iPhone je u Kanadi 36% jeftiniji nego u Hrvatskoj! Je li legitimno kupiti iPhone u Kanadi budući da je povoljniji?

Ista stvar je i sa klađenjem. Sasvim je legitimno željeti dobiti proizvod ili u ovom slučaju sklopiti okladu kod kladionice koja nam daje najveći povrat. Zašto bi se kladiti u zemaljskoj kladionici i na uloženih 100€ željeli dobiti 230€ nazad ako možemo dobiti 310€ za identičnu okladu kod online kladionica. Što je loše u tome po igrače i rade li igrači nešto loše time što se žele kladiti tamo gdje dobivaju najviše? 

Argument da online kladionice dozvoljavaju klađenje maloljetnim osobama dovoljno govori o tome koliko su ministar koji najavljuje novi zakon i njegova ekipe neinformirani te koliko pokušavaju obmanjivati javnost te opravdati svoje postupke koji graniče sa postupcima Sjeverne Koreje i drugih "demokratskih zemalja".

Cenzura

Ovaj zakon vladajućima daje ovlasti da, po prijavi, blokiraju svaku web stranicu na 30 dana a i duže pa tako u predizbornom periodu određeni nepodobni portali mogu biti blokirani dok će oni koji pišu što im je rečeno i koji su pristrani uz određene stranke ostati netaknuti. 

Socijalistički mentaliteti vladajućih, navikli na kontrolu, ne razumiju da internet nije moguće kontrolirati i da je ljepota interneta upravo sloboda. Sloboda koja vladajućima jako smeta, jer oni žele kontrolirati apsolutno sve i svi moraju plaćati jedne od najvećih poreza na svijetu, u više navrata, kako bi se moglo zapošljavati još više ljudi u razne državne institucije i kako bi se nahranilo biračko tjelo koje konstantno glasa za iste. Parazitski sustav koji dugoročno ne može opstati.

Što će se desiti? 

U konačnici ništa. Hrvatska će blokirati pristupe glavnim domenama online kladionica, međutim oni će otvoriti mirror stranice preko kojih ćete im bez ikakvih problema moći pristupiti.

Evo kako to npr izgleda. ;) 

https://www.288365.com/en/

https://www.288sb.com/en/

Uplate i isplate će se raditi na isti način kao i sad. Uz miror stranice, niti jedna država ne može spriječiti ljude da koriste VPN te da na taj način serverima izgleda kao da posjetitelj dolazi iz druge zemlje. Drugim riječima, uz miror stranice, koristeći VPN možete pristupiti online kladionicama kao da ste npr. fizički u UK-u.

Ono što toplo svima preporučujem jest da prije Ožujka, odnosno trećeg mjeseca, otvore račune za klađenje kod svih online kladionica sa donje liste budući da je pristup stranicama trenutno neometan a proces registracije izuzetno jednostavan, a kasnije će postavljanje oklada kao i uplata i isplata funkcionirati isto kao i do sad. Također, registracijom na kladionicu kladionica vas ima opciju obavijestiti o novoj url adresi miror stranice, ukoliko će se ista mjenjati tako da izdvojite 10 minuta svog vremena sada i otvorite račune na svim kladionica sa donje liste na kojim račune još nemate: 

(Open link in new windows kako bi ih sve pootvarali)

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/betfair/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/1xbet/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet-at-home/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/10bet/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/unibet/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/pinnacle/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/big-bet-world/

Nije toliko problem ni u porezu na dobitak, mislim je ali .....više mi smeta ponuda lokalnih kladionica koja je napravljena doslovno da izgubiš novac

Da moram birati da se kladim u HL-u, Supersportu itd bez poreza ili da se kladim na recimo bet365 i da plačam porez ja bi opet izabrao bet365

Mislim ponude koje imaju naše kladare su stvarno jadne.

 

I još nešto jako bitno što je mnogima promaklo. Dobro procitajte ovo ( kopirano sa Indexa )

“Dobili smo vrlo precizno pojašnjenje i to upravo ono kojeg smo se bojali - da se predložena mjera može upotrijebiti protiv bilo koga tko nudi robe i usluge putem internetskih stranica. Budući da je svjesno propušteno suziti krug adresanata ove mjere, Ministarstvo je otkrilo svoju intenciju da se ista primijeni na svakoga. U svega četiri članka se regulira tek metodologija gašenja stranica, ali nema ni slova o tome u kojim se slučajevima može blokirati pristup web stranicama i kome.

Znači po ovom zaključujem da oni misle blokirati svaku stranicu koja nudi robu. HALOOO. Pa dali su oni normalni Nisam baš siguran dal je to greška al tu spada amazon ebay itd. Znači doslovno žele ukinut online prodaju.

Neznam dali tu spada i Njuškalo, znači kupim igru za PS4 i nemam je gdje prodat kad je odigram jer je njima u cilju da taj neko ne kupi od mene za 300 kn tu igru nego u dučanu za 550 kn

Ovo je stvarno van svake pameti pa koji je onda uopce razlog ulaska u EU???

Sj. Korea nauči nešto od nas još ste zeleni

 

 

Objavljeno
prije 4 sati, Goksim said:

Ovo definitivno nije dobra vijesti, međutim ne sumnjam da će online kladionice naći načine doskočiti ovome, kao što je već bio slučaj u mnogim drugim zemljama. 

Znate li da npr. je bet365 blokiran u Kini koja ima preko milijardu ljudi od kojih su milijuni kronični kockari? 

Nevjerojatno je koliko je kockanje ukorjenjeno u kinesku kulturu. bet365 svakog dana kreira nove miror stranice i kako se jedna blokira tako se druga otvori i ljudi koji žele konstatno imaju pristup. Ako im jedna Kina, koja je gospodarska velesila i jedna od vodećih tehnoloških zemalja, nije uspjela doskočiti mislite li da će Hrvatska predvođena postojećom "ekipom" moći?

U pozadini svega su interesi vladajućih te određenih interesnih skupina, odnosno vlasnika zemaljskih kladionica, to je jasno. Naravno da nije u interesu države da se ljudi klade u online kladionica, međutim o tome su, kako smo i apelirali, trebali razmišljati kada su uvodili smješne zakone o porezu na dobitak. 

Zakon o porezu na dobitke od igara na sreću

Da su imali imalo pameti, te u obzir uzeli očekivano smanjenje prometa u zemaljskim kladionicama, koje smo najavljivali uvidjeli bi da je Zakon o porezu na dobitke od igara na sreću koji su donjeli loš te da u konačnici država na njemu neće profitirati. Pretpostavka u njihovoj hipotezi bila je da će promet kladionica ostati isti te rasti istom dinamikom kao i kada nije bilo poreza na dobitak što dovoljno govori o tome koliko su ljudi koji su zakon pisali uponati sa osnovnim ekonomskim načelima.  

Prije donošenja prvog zakona o porezu na dobitak najavljivali smo da će se desiti što se desilo, odnosno da će ljudi smanjiti promet u zemaljskim kladionicama što će u konačnici rezultirati manjim ukupnim prihodom za državu. Ako se sjećate, prvi porezni zakon je podrazumjevao da se porez plaća na dobitke preko 750kn pa su svi "štancali" desetke istih listića gdje je dobitak uvijek bio 749,99kn. :D

Naravno, nakon nekog vremena zakon je izmjenjen kako bi se tome stalo na kraj što je samo dodatno potaknulo ljude da se klade online što je sasvim legitimno. Kako mislim legitimno? 

Legitimnost

Ima li što loše u tome da za novce koje ulažemo želimo dobiti najviše moguće? Uzmimo na primjer trenutno vjerojatno najpopularniju igraču na svijetu, iPhone X.

Cijena iPhone X-a je u Hrvatskoj, zahvaljujući jednim od najvećih poreza na svijetu, 11,398kn. Istovremeno, cijena identičnog iPhone X-a je u npr. Kanadi, koja ima nekoliko puta veći standard od Hrvatske što znači i da je taj iznos puno lakše platiti, 8,380kn. Dakle iPhone je u Kanadi 36% jeftiniji nego u Hrvatskoj! Je li legitimno kupiti iPhone u Kanadi budući da je povoljniji?

Ista stvar je i sa klađenjem. Sasvim je legitimno željeti dobiti proizvod ili u ovom slučaju sklopiti okladu kod kladionice koja nam daje najveći povrat. Zašto bi se kladiti u zemaljskoj kladionici i na uloženih 100€ željeli dobiti 230€ nazad ako možemo dobiti 310€ za identičnu okladu kod online kladionica. Što je loše u tome po igrače i rade li igrači nešto loše time što se žele kladiti tamo gdje dobivaju najviše? 

Argument da online kladionice dozvoljavaju klađenje maloljetnim osobama dovoljno govori o tome koliko su ministar koji najavljuje novi zakon i njegova ekipe neinformirani te koliko pokušavaju obmanjivati javnost te opravdati svoje postupke koji graniče sa postupcima Sjeverne Koreje i drugih "demokratskih zemalja".

Cenzura

Ovaj zakon vladajućima daje ovlasti da, po prijavi, blokiraju svaku web stranicu na 30 dana a i duže pa tako u predizbornom periodu određeni nepodobni portali mogu biti blokirani dok će oni koji pišu što im je rečeno i koji su pristrani uz određene stranke ostati netaknuti. 

Socijalistički mentaliteti vladajućih, navikli na kontrolu, ne razumiju da internet nije moguće kontrolirati i da je ljepota interneta upravo sloboda. Sloboda koja vladajućima jako smeta, jer oni žele kontrolirati apsolutno sve i svi moraju plaćati jedne od najvećih poreza na svijetu, u više navrata, kako bi se moglo zapošljavati još više ljudi u razne državne institucije i kako bi se nahranilo biračko tjelo koje konstantno glasa za iste. Parazitski sustav koji dugoročno ne može opstati.

Što će se desiti? 

U konačnici ništa. Hrvatska će blokirati pristupe glavnim domenama online kladionica, međutim oni će otvoriti mirror stranice preko kojih ćete im bez ikakvih problema moći pristupiti.

Evo kako to npr izgleda. ;) 

https://www.288365.com/en/

https://www.288sb.com/en/

Uplate i isplate će se raditi na isti način kao i sad. Uz miror stranice, niti jedna država ne može spriječiti ljude da koriste VPN te da na taj način serverima izgleda kao da posjetitelj dolazi iz druge zemlje. Drugim riječima, uz miror stranice, koristeći VPN možete pristupiti online kladionicama kao da ste npr. fizički u UK-u.

Ono što toplo svima preporučujem jest da prije Ožujka, odnosno trećeg mjeseca, otvore račune za klađenje kod svih online kladionica sa donje liste budući da je pristup stranicama trenutno neometan a proces registracije izuzetno jednostavan, a kasnije će postavljanje oklada kao i uplata i isplata funkcionirati isto kao i do sad. Također, registracijom na kladionicu kladionica vas ima opciju obavijestiti o novoj url adresi miror stranice, ukoliko će se ista mjenjati tako da izdvojite 10 minuta svog vremena sada i otvorite račune na svim kladionica sa donje liste na kojim račune još nemate: 

(Open link in new windows kako bi ih sve pootvarali)

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/betfair/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/1xbet/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet-at-home/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/10bet/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/unibet/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/pinnacle/

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/big-bet-world/

Bojim se da naša vlada želi primjeniti zakon kakav je npr u Poljskoj. Tamo su inozemne kladionice odbile plaćati traženi poraz a zauzvrat su odbili prihvaćati poljske igrače na svojim stranicama. Poslali su mailove svojim korisnicima da zbog zakona u Poljskoj gase njihove račune i to je to. 

 

To je sve maslo agresivne kampanje HUZISA koji već dugo vremena pišu o tome kako su strane kladionice veliko zlo i kvari mladež jer se kod njih može registrirati netko mlađi od 18 godina. Ne znam kako oni misle da ta "djeca" podižu eventualni dobitak? Valjda na karticu dječje štednje. 

 

Uspjeli su u svome i budu li naši postrožili zakon kao u Poljskoj strane kladionice neće htjeti igrače iz Hrvatske, a sad tko ima rodbinu i prijatelje van granice oni će još nekako moći to izbjeći pa će igrati na njihovo ime ili nešto ali onaj ko nema mislim da ga čeka blokada. 

 

Nadam se da će čelni ljudi te udruge HUZIS istim žarom navijati i za ukidanje poreza na domaćim kladionicama. Nisam od onih koji žive od dobitaka na kladionici ali iz principa ne dam da me gule za 15%.  Petokunaši će i dalje igrati kladionicu, ali ja pod sadašnjim uvjetima u zemaljskim kladionicama ću rađe apstinirati, a vjerujem i većina igrača koji igraju za "ozbiljniji ulog". 

Objavljeno
prije sat vremena, FamilyGuy said:

Bojim se da naša vlada želi primjeniti zakon kakav je npr u Poljskoj. Tamo su inozemne kladionice odbile plaćati traženi poraz a zauzvrat su odbili prihvaćati poljske igrače na svojim stranicama. Poslali su mailove svojim korisnicima da zbog zakona u Poljskoj gase njihove račune i to je to. 

 

To je sve maslo agresivne kampanje HUZISA koji već dugo vremena pišu o tome kako su strane kladionice veliko zlo i kvari mladež jer se kod njih može registrirati netko mlađi od 18 godina. Ne znam kako oni misle da ta "djeca" podižu eventualni dobitak? Valjda na karticu dječje štednje. 

 

Uspjeli su u svome i budu li naši postrožili zakon kao u Poljskoj strane kladionice neće htjeti igrače iz Hrvatske, a sad tko ima rodbinu i prijatelje van granice oni će još nekako moći to izbjeći pa će igrati na njihovo ime ili nešto ali onaj ko nema mislim da ga čeka blokada. 

 

Nadam se da će čelni ljudi te udruge HUZIS istim žarom navijati i za ukidanje poreza na domaćim kladionicama. Nisam od onih koji žive od dobitaka na kladionici ali iz principa ne dam da me gule za 15%.  Petokunaši će i dalje igrati kladionicu, ali ja pod sadašnjim uvjetima u zemaljskim kladionicama ću rađe apstinirati, a vjerujem i većina igrača koji igraju za "ozbiljniji ulog". 

Nisam znao to za Poljsku, ali i druge drzave imaju zabranu igranja online kladionica pa ih bet365 nije odbio.

Nije mi jasno da su odbili pruzit uslugu samo Poljacima jer su sigurno i druge drzave trazile da im bet365 plati porez.

Sad opet dal imaju luksuz odbit Poljake, Hrvate pa za neko vrijeme primjer Austrijance...kome ce pruzat svoje usluge..mogu stavit kljuc u bravu

Objavljeno
prije 3 minute, fran said:

Nisam znao to za Poljsku, ali i druge drzave imaju zabranu igranja online kladionica pa ih bet365 nije odbio.

Nije mi jasno da su odbili pruzit uslugu samo Poljacima jer su sigurno i druge drzave trazile da im bet365 plati porez.

Sad opet dal imaju luksuz odbit Poljake, Hrvate pa za neko vrijeme primjer Austrijance...kome ce pruzat svoje usluge..mogu stavit kljuc u bravu

Nije problem bet365 već država. Umjesto da se gleda način da budu zakoni što liberalniji i fleksibliniji naši vodeći ljudi rade upravo kontra. Poljska je i u Europi na glasu kao jedna od staromodnijih država a ovakvim neboluznim zakonima i Hrvatska neće previše zaostajati. 

 

Problem je što domaće kladionice ne traže ukidanje onog poreza od 10% već smatraju kako su igrači otišli igrati online iz svog nekog hira. Prođe li ovaj zakon hrvatski igrači biti će nepozeljni u inozemnim kladionicama i ostati na milost ili nemolist domaćim "mesarima" 

Objavljeno
prije 49 minute, Goksim said:

Preporuka svima da pročitaju tekst na SvijetKladjenja portalu na ovu temu:

https://www.svijetkladjenja.com/hrvatska-zabranjuje-strane-online-kladionice/

 

Goksim pitanje za tebe, ali i ostale koji znaju odgovor na to pitanje.

Clan FamilyGuy je napisao da je Poljska trazila da bet365 plati porez sto su oni odbili i svojom inicijativom Poljacima uskratili svoje usluge jednostavno im izbrisali njihove racune.

Znaci sve ovo u clanku stoji ali lako moguce da bet365 i nama uskrati svoje usluge kao Poljacima i badava sve ovo sto pise u clanku

Objavljeno
Just now, fran said:

Goksim pitanje za tebe, ali i ostale koji znaju odgovor na to pitanje.

Clan FamilyGuy je napisao da je Poljska trazila da bet365 plati porez sto su oni odbili i svojom inicijativom Poljacima uskratili svoje usluge jednostavno im izbrisali njihove racune.

Znaci sve ovo u clanku stoji ali lako moguce da bet365 i nama uskrati svoje usluge kao Poljacima i badava sve ovo sto pise u clanku

Sumnjam da će se to desiti kao što se nije desilo niti u Sloveniji. Jednostavno ovo su neregulirana tržišta gdje po zakonima Europske unije online kladioncie posluju legalno dok po lokanim zakonima ne. Hrvatska je dužna poštovati zakone Europske unije koji podarazumjevaju slobodnu razmjenu dobara i usluga između zemalja unije. Kod igara na sreću se radi dinstinkicja što ne bi trebao biti slučaj. 

Teško će, kada bi i željele, online kladionice dobiti licence u Hrvatskoj zbog lokalnih kladionica čiji vlasnici očito imaju velikog utjecaja u saboru. Također, većini svjetskih online kladionica, od kojih neki broje 30tke milijuna korisnika, Hrvatska nije primarno tržište te će sigurno omogućiti pristup igračima iz naših krajeva međutim isto tako ne očekujem da će dobiti licence za lgealno poslovanje po Hrvatskim zakonima.

Objavljeno

Definitivno jedan od razloga zašto nam mladi i ljudi odlaze vanka radi glupih zakona. Mi smo afrika sa strujom, da u nasim kladionicama nema poreza kao prije na dobitak do 1000 kn pa ja bi zatvorio sve racune na stranim kladarama i okrenio se u Germaniji, dok god je poreza ja cu kontra njih... Povlačim novce s kladionice dok se ova situacija ne realizira da meni nebi novci zapeli negdi haha ;)

Objavljeno
prije 33 minute, kellner said:

Definitivno jedan od razloga zašto nam mladi i ljudi odlaze vanka radi glupih zakona. Mi smo afrika sa strujom, da u nasim kladionicama nema poreza kao prije na dobitak do 1000 kn pa ja bi zatvorio sve racune na stranim kladarama i okrenio se u Germaniji, dok god je poreza ja cu kontra njih... Povlačim novce s kladionice dok se ova situacija ne realizira da meni nebi novci zapeli negdi haha ;)

Neće novci nigdje zapesti i na kraju će se jako puno prašine dići oko ovoga za ništa. Igrači će bet365 kladionici pristupiti preko drugih url adresa i to je to. Uz sve navedeno tu je i VPN tako da ova inicijativa vlade samo pokazuje koliko malo znaju o tehnologijama i internetu danas. Da su svjesni svega ne bi se niti blamirali ovakvim zakonima a tužno je kakva se kontrola i cenzura pokušava raditi. Srećom, danas takve stvari koje su se mogle raditi prije 50ak godina više ne mogu proći. 

Objavljeno
prije sat vremena, kellner said:

Da te jos samo pitam, VPN besplatni je li pametno downloadati ili da kupim neki pa godisnje placam ?

Nema potrebe za VPN-om. Ja iz Slovenije već dvije godine od kako je na snagu stupio taj zakon preko mirror sajta "288sb.com" pristupam bet365 kladionici i bez ikakvih problema uplaćujem i povlačim novac.

Tako da, kao što sam ranije rekao, politčari sa ovim ništa neće promijeniti nego samo igraju igru koji im vjerovatno kladionice nalažu jer očito da kladionice imaju jak uticaju politici.

Objavljeno
prije sat vremena, kellner said:

Da te jos samo pitam, VPN besplatni je li pametno downloadati ili da kupim neki pa godisnje placam ?

Ima besplatnih, napravimo vodic kako koristiti VPN i koje preporučamo ove dane na forumu a vrlo vjerojatno VPN neće biti, kako je @crash1 i rekao, biti potreban. Ono što preporučam svima jest da ako nisu otvore račune odmah a kasnije se može pristupati kladionicama preko drugih url adresa bez ikakvih problema i drugačijih procedura oko uplata i isplata. 

 

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Objavljeno
On 02. 03. 2019. at 12:01, Dominik999 said:

Pozdrav pisem ovdje jer neznam u koju temu, jesu kome blokirali klade i pristup?

Sve uredno radi a ako i pokušaju blokirati pristup podijelit ćemo alternativne linkove putem kojih će se uredno moći pristupati bet365 i ostalim vodećim online kladionicama. 

Objavljeno
prije 4 sati, Goksim said:

Sve uredno radi a ako i pokušaju blokirati pristup podijelit ćemo alternativne linkove putem kojih će se uredno moći pristupati bet365 i ostalim vodećim online kladionicama. 

Blokada načina uplate – šuška se da zakon kasni jer pokušavaju blokirati i načine uplate preko kreditnih kartica hrvatskih banaka. U isto vrijeme kada je Revolut postao najnoviji „unicorn“ (opet ti jednorozi) na startup sceni, kad virtualne banke niču kao gljive poslije kiše, i kad sve te virtualne banke mogu slobodno djelovati u RH jer smo dio EU. Kad se može dok se ide po hranu u BIH ili Sloveniju usput uplatiti novac iz njihovih banaka, ili otvoriti nerezidentni račun kod njih i uzeti karticu sa samo jednim ciljem – uplatom na online klade. Jel da idem dalje?

IZVOR: PAYINGSAFER

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
    • Devojka je dosla na svet zahvaljujuci brzom sexu izmedju belkinje i ganskog crnca. Crnac se prakticno nije ni secao sexa, a belkinja je kasnije odlucila da rodi. A onda se ta devojka udala za jednog mog prijatelja, dobili su decu itd itd … Ta devojka nije bio moj neki komad niti rendom zena, posto ipak postoje neki civilizacijski minimumi. Ali je bilo interesantno sto devojku uopste nije interesovalo da cuje, vidi, niti bilo sta zna o svom bioloskom ocu, niti je htela ikada da ode u Ganu, dok smo se mi belci, zainteresovali za crnce, cisto iz neobjasnjivih razloga, pa smo otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca medju trideset miliona ljudi, majko moja. Plus sto su to bili moji najgori dani u zivotu, najgluplje potroseno vreme u zivotu. Hteo sam da kazem, ako Hrvatska veceras nije u stanju da pobedi ili barem ne izgubi od jedne ovakve zemlje, onda se sutra u postu opet vracamo Krbavskom Polju i Mletackoj Republici  
    • Gana kao zemlja, nastavak Dakle, kada prvi put dodjete u Ganu, prvo sto cete primetiti jesu neprijatni mirisi, hajde da ne kazem bas smrad. Ti neprijatni mirisi se osecaju svuda, na ulici, u zatvorenom prostoru, medju ljudima, u vazduhu, bas svuda. Posebno neprijatan i odbojan utisak stvara pogled na ulicne prodavace gde oko svog tog sarenila, lete insekti velicine rode, plus one zelene muve koje lete samo na govna. Kada mislite da je najgore, znajte da uvek moze i gore. A to je kada ste medju ljudima, ili blizu ljudi. Taj neki miris koze … oh Boze, jednostavno imate utisak da je opsta higijena na istorijskom minimumu A sta tek reci o ljudima, majko moja. Dzabe vama to sto su (mozda) gostoljubivi ili druzeljubivi, kada ne mozete da budete u blizini ljudi vise od tri minuta. A gde je tek kada ih vidite da nemaju manire, da su bucni, da jedu otvorenih usta, da mozete da vidite da celo selo izadje u sred dana i krene da peva, igra i udara u neke njihove bubnjeve, sto im predstavlja vrhunski provod i zabavu. Sve u svemu, kada bih trebalo da predstavim Ganu u dve reci, te dve reci bi bila civilizacijska katastrofa, ili civilizacijski minimum, a kada bi trebalo nekome da preporucim da ode u Ganu, makar i na dva dana, makar i besplatno, uvek bih radije preporucio da ostanete kod kuce, kakva god da je. Reprezentacija Gane Kockanje na utakmicama Svetskog Prvenstva je sjebano najpre zbog turnirskog tipa takmicenja, a zatim i zbog toga sto vi jednostavno nista ne znate o vecini reprezentacija, niti ste ikada gledali dve trecine teprezentacija svojim ocima. Evo, na primer, ja sam prvi put u zivotu video reprezentaciju Ecuadora na utakmici protiv Nemacke, a imao sam predrasude da oni tamo u Ecuadoru jedu sirovo meso tako sto ga otkidaju zubima. A Ecuador zapravo igra u zanosu i transu kakav vi ne mozete ni da zamislite da je moguc u nekoj evropskoj reprezentaciju, plus imaju odlicne igrace. Znaci, ja o reprezentaciji Gane nista ne znam, niti sam ih ikada u zivotu gledao svojim ocima, ali mogu samo da zamislim kakva se tamo tek igra nacionalna liga, i na kom nivou su stadioni, trava i kvalitet igre. A da ne govorim sto ne mogu cak ni da zamislim da li se njihovi igraci uopste tusiraju nakon treninga ili utakmica, jer osim sto nema vode, pitanje je da li crnci uopste i zele da se tusiraju. Ono sto sam malo saznao iz Googla je da oni kontinuirano vec dvadeset godina odlaze na Svetska Prvenstva, da im je ovo vec peto ucesce, i da su se u poslednjih dvadesetak godina sjebali tek jednom, 2018-te godine. Iz Googla sam takodje saznao da se uopste nisu mucili kroz kvalifikacije, plus da su izmedju 2006-te i 2010-te na Svetskim Prvenstvima dogurali do osmine finala i do cetvrtfinala. Malo sam pogledao i fotografije igraca iz rostera, gde nisam video nijednog belca, mada sam uistinu tek na nekoliko sekundi pogledao sta imaju u rosteru. Malo cu samo da se zadrzim kod crnaca. Ovi ganski crnci su bas pravi, pravcati crnci. Crni, da ne mogu biti crnji. Kao da uopste nemaju one americke ili columbijske crnce koji su negde u genetici imali nekog belca medju precima, ovi iz Gane su stvarno zayebano crni. Posto Gana ima neverovatno mladu populaciju, teoretski vi, moje kolege sa Foruma, bi mozda i mogli u Gani da sebi kupite neku mladu zenu za nekoliko stotina dolara i da je dovedete kuci, i svoju zenu zamenite novom i mladjom. U Gani zaista biste mogli da pronadjete devojke sa telima svetskih Top modela, ali je pitanje sta da radite sa njom nakon sto je dovedete kod kuce. Kako da joj se priblizite, kako i sa cime da otklonite neprijatni miris koze, kako sa njom da izadjete medju ljude, a da se ne postidite, a da ne govorimo o tome da ste u istom krevetu i da treba da prebacite ruku preko nje, pa makar i izgledala kao svetski Top model. Za njihovog selektora sam cuo, ali lik ima vec 73 godine, pa njega sigurno ne bih stavio kao neku prednost u odnosu na Dalica, ali ne bih rekao ni da imaju goreg selektora od Hrvatske. Od igraca iz rostera sam naravno cuo za prvu zvezdu reprezentacije Semenya iz ManCity plus sam cuo jos za dva i po njihova igraca, i to je sve. Na osnovu slike njihovog rostera i oblika lobanje njihovih igraca, mozda bih mogao da zakljucim, ili barem procenim da verovatno imaju nekog individualnog znanja, verovatno su brzi i imaju dobru tehniku, verovatno i trce bolje i vise od Modrica, a mogao bih i da predpostavim da su na “vi” sa taktikom. Plus, kako da ne uzmemo u obzir da su englezima uzeli bod, dok je Hrvatska primila cetiri komada. Hrvatska reprezentacija, jos jednom ukratko. Da ne bismo i danas post zavrsili sa Krbavskim Poljem i Mletackom Republikom, najkrace cu reci, na sta svakako imam pravo, da, sto se mene tice, hrvatska reprezentacija ne izgleda dobro, po meni nista nisu pokazali, i da nista ne ocekujem od njih. Ako bi sada moralii da ulazimo u detalje, tu bih vec ulazili u probleme sa kojim nivoom da uporedjujemo ovu generaciju.  Od ovolikog broja reprezentacija na turniru, sigurno je da Hrvatska ne pripada samom dnu, posto svi imamo oci da vidimo kakvi su sve krsevi vec poispadali. Ono sto meni dize pritisak jeste sto bi se mi sada posvadjali po stoti put na Forumu, kada bih ja sada napisao da sigurno ne pripadaju ni medju prvih deset-petnaest Top reprezentacija, ako su to na papiru, kako kazu kladionice, Spanija, Francuska, Argentina, Brasil, Engleska …. Ono na sta takodje imam prava da kazem, jeste da Hrvatska sigurno na jednu utakmicu moze da pobedi ili izbaci neke reprezentacije, ali je pitanje koliko takvih reprezentacija ima, i koje su. Tu grupu gde bih ja potencijalno smestio reprezentaciju Hrvatske bih nazvao kobasicarskom grupom, dakle jednim velikim i dubokim loncem gde biste stavili samleveno meso i sve ostatke od svinjske crkotine, plus zacini, plus dodaci jelu, plus ovo plus ono, pa onda kada krenetw sve to da mesate, nikada ne znate kakve kobasice ce na kraju ispasti.  U tu, srednju, nizu grupu reprezentacija bih stavio sve domacine Svetskih Prvenstva, kolumbijce, belgijance, holandjane …. Ako vec trazim za sebe neka osnovna prava da smem da mislim sta god hocu, onda svakako moram prihvatiti i zlostavljanja na Forumu, poput one cuvene price da su kladionice isto tako podcenjivale Hrvatsku i pre deset godina, a na kraju smo od svega svi zapamtili samo Kolindinu mokru majicu i sise koje se tresu u svlacionici . Perisic I za kraj, Perisica sam izabrao samo kao primer. Kroz utakmice Psv-a, barem sam njega gledao sto puta. Kao prvo, on je vazan deo rostera Psv-a. Kao drugo, i u sirem okviru, na nivou cele holandske lige, on je medju boljima, ako gledamo celinu. Kao trece, direktno je uticao na rezultate Psv-a u ovoj sezoni. Ali, ovakvih kao Perisic, na turniru ima na lopate, ima ih barem stotinu, plus svaka reprezentacija ima ovakve igrace. Gledam ove iz rostera Ecuadora, majko moja, Caicedo, Hincapie, Valencia, Estupinan, Pacho … pa zar  Perisic vise doprinosi nego Caicedo, hajde recite vi meni? A gde je tek Perisic u odnosu na one iz francuske reprezentacije? Konacna prognoza Krenuo sam od X-a, neresenog ishoda na mecu, sto mi je Top predlog i sto sam vec uplatio kroz single. Ali to nije sve. Moracu, ili cu umreti, da podrzim jos jednu reprezentaciju kroz duplu sansu i to do pocetka utakmice, ali odvojeno jedinicu ili dvojku u zavisnosti od mnogih okolnosti. Za duplu sansu 1X na Hrvatsku bih rekao da bi uvek bio moj prvi izbor ako gledamo na kakvom civilizacijskom munimumu je Gana kao zemlja. Pred pocetak utakmice, ja bih hrvatskim igracima rekao da bi bila svetska istorijska bruka da Hrvatska veceras izgubi, gledajuci na sta lice zivot i ljudi u Gani sto sam svojim ocima video. Ali, veoma lako bi moglo da se desi do pocetka utakmice da se iznerviram, ili da mi se podigne pritisak od patriotske sekte na Forumu, gde bi lako moglo da se desi da patriote sa Foruma misle da ce Hrvatskoj biti lako. U tom slucaju, cu se i ja okrenuti ludilu, na ustrb koristi, pa cu minut pre pocetka utakmice odigrati da ce Engleska i Gana biti dve prvoplasirane ekipe u grupi, po kvoti od 2,25 Iz inata, a ne iz ubedjenja. Dok bih iz ubedjenja, uvek podrzao duplu sansu 1X na Hrvatsku, ali ne iz sportskih vec civilacijskih razloga, da ne kazemo civilizacijskih minimuma. Ne kazem da je Maksimir bolji stadion od najboljeg ganskog stadiona, nego barem ima vode za pice i tusiranje.  
    • Ovaj tekst podsjetio me na Prousta i njegov kolač,omiljeni Madeleine,samo što ovdje u igri palenta ili žganci.  Više volim "napadati" Lea nego ga braniti,ali stavio je "nastavit će se". Kao drugo,doveli smo ga u tešku situaciju,sam je kriv što nije odmah odbio tekst o hr uspjesima. Retoričko pitanje: Kako bi bilo igračima iz HR pisati o košarkaškim uspjesima Srbije na 10 stranica (a uspjesi su,ruku na srce,puno veći nego hrvatski u nogometu. Druga je stvar što je nogomet popularniji). Nije tu stvar u mržnji,jednostavno nam se ne bi dalo pisati,ali vjerujem da većina nas iz Hr poštuje srpske uspjehe u košarci. 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use