Jump to content

Recommended Posts

prije 8 sati, ivanrab said:

Pozz ekipa imam problem, iz hr sam a ima otvoren racun u wwin kladionici, ali zbog novog zakona nemogu pristupit stranici. Da li netko ima kakva iskustva ili nacina da udem?

Instaliraj besplatni VPN na mobilnom uređaju pa koristeći njega pristupaj kladionici kojoj želiš. Moja preporuka je bet365

https://www.svijetkladjenja.com/sto-je-vpn-kako-ga-koristiti/

prije 18 sati, Capello said:

Možete li mi pojasniti ovo sa VPN-om? Kako treba riješiti to da bi mogao dalje igrati na wwin-u? 

Onako kako i piše u uputstvima a to je:

1. Instalirati besplatni VPN (potrebno je 3 minute)
  2. Upaliti ga
  3. Pristupiti gotovo svakoj web stranici i kladionici kojoj poželiš

https://www.svijetkladjenja.com/sto-je-vpn-kako-ga-koristiti/

prije 20 sati, Capello said:

Možete li mi pojasniti ovo sa VPN-om? Kako treba riješiti to da bi mogao dalje igrati na wwin-u? 

Kako ti je goks objasnio sve radi i ja sam tako, sad udaram ko i prije, vidit ces ad instaliras, ja se spajam na bilo koji server vise manje svi rade

On 07. 06. 2019. at 23:10, maxi said:

Pa probaj preko vpn-a nekog. 

prije 2 sati, Totyy said:

Pozdrav, moze li se i smije li se igrati wwin kladionica i poker u njemackoj?

Nisam siguran ali bet365 je bolja kladionica kojoj bez problema možeš pristupiti iz Njemačke pa bi moja preporuka bila da rađe igraš tamo. Imaju daleko bolju ponudu, live ponudu, koeficijente i nemaju porez na dobitak. 

Pozdrav, imam 2 računa na kladionici wwin, na oba nisam igrao otprilike 3 mjeseca i nisam ništa gledao i uđem na ovaj na kojem sam imao nešto para i piše 0, isto tako sva povijest na oba računa je obrisana kao da nikad nisam ništa igrao, pišem ovima mail i točno tako mi odgovore, da nikad ništa nije igrano i nema transakcija..pa da li je moguće da su me tako pokrali??

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use