Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

21. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2023/2024 - 24.11. - 27.11. (Pet-Pon)


Recommended Posts

@Goksim, @furyshaa, @mesrine, @jansavc, @McGarrett, @Humanic, @Ipoje4, @nuki01, @josip123, @nenosk, @zeko1088, @nutrija, @COLT, @vjekos, @misterija, @Joker93, @Guts1950, @risretto, @Dejvid, @pena29, @mester, @Marko15, @tome1993, @sestincan, @CarlosBacca70, @Leedsfan

POSTAVITE SVOJE TIPOVE ZA 21. KOLO DRUGE LIGE POSLJEDNJE ŠANSE!

Tema PŠ-a će biti otvorena do subote do 15 sati!

Tablica Posljednje Šanse 2023/2024:

Prema Članku 10. molimo da parovi u sezonni 2023/2024 budu prijavljeni u sljedećem formatu: 

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

Obrazloženje

TRENUTNO STANJE NA TABELI. UKOLIKO UOČITE GREŠKU MOLIM VAS JAVITE SE U INBOX I SVE ĆEMO REGULISATI. HVALA SVIMA I SRETNO!

Screenshot_17.png

Kolega @anastasov je diskvalificiran jer nije postavio tip u posljednja četiri kola.

Link to comment
Share on other sites

24.11. 16:15 Tenis, Davis cup

Finska - Australija 2 1,20 PSK

Polufinale DC , u prvom susretu Popyrin bi trebao dobiti Virtanena, ukoliko kojim slučajem izgubi De Minaur je isto tako veliki favorit protiv poluozlijeđenog Ruusuvorija, i tu bi već trebalo sve biti riješeno, ukoliko bude 1:1 u zadnjem meču parova Ebden/Purcell su ogromni favorit protiv bilo kojeg finskog para

image.thumb.png.2feabda5322dbe04c1418f0a184e2162.png

Link to comment
Share on other sites

26.11/Nogomet/Wwin

Željezničar-Posušje/ Željezničar 2.5 manje  (1.27)

Kvota na Zelju u Premieru je 1.75 a u Wwinu 1.55 ne znam kada je bila tolika razlika u lokalnim kladionicama.Zeljo docekuje tvrdo Posusje na Grbavici u nedjelju.Ne znam po cemu je Zeljo bas ovoliki favorit ali eto.U tom terminu je najavljen snijeg,sto ce dodatno otezati i usporiti  igru i tok utakmice.Posusje je fizicki jaka ekipa,i Zelji ovdje uopste nece biti lako doci do 3 boda a kamoli da zabije 3+.

Screenshot_20231124_164121_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aba liga

24.11.2023 20:00

Idem opet sa Zadrom, Igokea je jaka doma, imaju odličnu ekipu koja doma ne gubi često. 

Zadar je u super formi, Luka Božić I ove godine dominira. Ekipa je imala dovoljno vremena za pripremu za ovo gostovanje te vjerujem ako ih šut posluži da mogu igrati egal utakmicu u Laktašima.

Screenshot_20231124_171406_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Šalu na stranu, ali ovo više nije normalno. Tekme za 20 razlike  košarka ili 5:0 u nogometu treba strepiti do zadnje sekunde.  Baš sad čitao kako vaterpolisti Malte namjerno gubili velikom razlikom. Sad je sve neizvjesno,ako ne znaš gdje bi moglo biti namješteno.
    • Sreca ne postoji, ali izgleda da Bog ipak postoji. Ne vidim drugi nacin kako je ovo moglo da prodje bez Boga.
    • Barca Lassa dobila 1 razlike. To nije sreća. To je znalački odabran prijedlog za mirno gledanje utakmice bez uzbuđenja. Sreća ne postoji. To je izgovor za neznalice.
    • Neka stoji ovde ovaj screenshot da nam ulepsa jos vise ovaj predivni dan, najlepsi dan u mom zivotu. Plus, sto cu da pokusam da iskoristim svoj uticaj na Forumu, pa da predlozim administratorima da mu se upisu dva promasaja umesto jednog, jer mu je crveni karton dosao "iz poluvremena", sto bi trebalo da se vodi kao dva promasaja. Prava je steta sto ovaj predlog od njega nisu prepisali i kolege unkdy, Fitoz, Fic i Joker93  
    • Ziveooooooooo kolegaaaaa. Ovo danas je moj najlepsi dan u zivotu. Ovaj crveni karton ulazi u istoriju naseg Foruma, zajedno sa razvodom Simone Halep. Bravo doktore, dao bih ti deset "like"-ova, ali ne postoji ta opcija na ovom smesnom Forumu. A sada cu i ja nesto da prognoziram, da i ja udjem u istoriju Foruma, zajedno sa tobom. Sada ces da vidis da ce kolega da prestane neko vreme sa ovim predlozima bez crvenih kartona na utakmicama ovih aboridzana. To smo sve vec videli na Forumu. Tako je i onaj prevarant, kolega unkdy yebao i nije vadio sa onim njegovim predlozima iz E-sportsa, gde je nama prodavao maglu da je pratio E-sports i vodio racuna o povredjenim igracima u E-sportsu. Pa kada je dva puta pao, presao na fudbal i postavio jedinicu na Dortmund protiv Meinza u "onoj" utakmici, majko moja. Sada ce kolega nakon dva pada na crvenim kartonima, da se plasi i crvenih kartona na utakmicama crkvenih timova u prvenstvu Vatikana, pa ce da se okrene snalazenju na drugi nacin. Eto, to je moja sledeca prognoza, da mu sledeci predlog nece biti "bez crvenog kartona na utakmici". Dakle, doktore, ova prognoza da ce pasti crveni karton svakako ulazi u istoriju naseg Foruma, da li na prvom sa Simonom ili drugom mestu, uopste nije ni vazno, a ujedno ti cestitam i sto slavis pad kolege, kao i ja. A jedino dodajem, da prognoziram da ce od danas kolega da se plasi da postavi i jedan, bilo kakav sut Arsenala na utakmici, a kamoli crvenog kartona. U svakom slucaju, prognozu da ce pasti crveni karton kod aboridzana, smo vec upisali u istoriju Foruma.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use