Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

  • 1 month later...
prije 4 sati, General22 said:

Mislim da su blokirali sve mirror linkove za bet 365.

Jel ima netko koji novi link ? 

Zadnji link na listi je dodan prije par dana ;) 

https://www.svijetkladjenja.com/online-kladionice/bet365/alternativni-mirror-linkovi/

 

Btw. pristup bet365 uredno radi preko drugih alternativnih linkova a ako imate problema instalirate si besplatni VPN i budite slobodni, bez ikakvih blokada ;)

https://www.svijetkladjenja.com/sto-je-vpn-kako-ga-koristiti/

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Frna12 said:

Upravo sam isao uplatit par na betu i kaze mi: due to account restriction we cannot accept this bet. Nisam primio nikakav mail, nikavu poruku u vezi racuna.

Stovise ne mogu uplatit ni najmanji moguci ulog na iti jedan od sportova?

Imao netko takav slucaj?

Ja sam upravo napravio uplatu te uplatio listić bez ikakvih problema. 

Link to comment
Share on other sites

prije 17 minute, Goksim said:

Ja sam upravo napravio uplatu te uplatio listić bez ikakvih problema. 

Saznao sam u cemu je problem. Nisam u Hr nego u Srbiji trenutno. I rekli su mi ne mogu se kladit dok se ne vratim u Hr. E sad posto ostajem tu neko vrijeme zaobisao bi to VPN-om. Ali sad se javlja novi problem. Ukljucim VPN, idem se spojit i ne prepoznaje mi login details (kaze da nisu tocni).  Odspojim se VPN-a i spojim se normalno. Imao netko slican problem? Koristim ExpressVPN

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, buki said:

Više se ne moze kladiti na bet365 online kladionica" rel="">bet365 ako ti IP ne odgovara drzavi registracije

Ja imam acc napravljen u Sloveniji, dok je još radila stranica. Nakon zabrane nisam mogao pristupati osim preko mirror linkova, a sad od kako živim u Austriji normalno se kladiom preko bet365 stranice bez obziro što mi je acc napravljen u Sloveniji.

To apsolutno nema uticaja. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use