Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

56. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2024/2025 - 25.3. - 27.3. (Uto-Čet)


Recommended Posts

@Goksim, @furyshaa, @nenosk, @darko56, @nutrija, @jansavc, @Marko15, @nuki01@Dejvid, @mesrine@Humanic, @misterija@ara008, @tome1993, @sestincan @pena29, @Ipoje4@mester@zmajo, @ForzaItalia@blacky44, @Leedsfan, @majstorchina, @jeneri29

Postavite svoje tipove za 56. kolo Druge lige Posljednje Šanse za period od 25.3 (UTORAK) do 27.3. (ČETVRTAK) sa minimalnim koeficijentom od 1.20.

Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme.

Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja

Screenshot 2024-09-09 at 21.44.11.png

Toplo sugeiram svim natjecateljima da izdvoje par minuta vremena i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2024/2025.

Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu:

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

OBRAZLOŽENJE

KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU Bet365, 22bet, unibetWilliam Hill , Betfairpinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  
 
Članak 20. Kladionice
S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica.
Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22betunibet, William Hill , Betfairpinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mo
zzart, Meridijanbet, Snai. 
 
Članak 28. Gospodsko natjecanje
Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja.
 
Članak 23. Neaktivnost
Svakom sudioniku Prve i Druge lige Posljednje Šanse tolerirat će se maksimalno 5 propuštenih kola u kojima nisu postavili prognoze prema članku 8. i 10. Ukoliko netko kroz isto natjecanje propusti više od 5 kola biti će diskvalificiran iz liga natjecanja i Guts-Leonardo kupa.

TABLICA

Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE!

Screenshot_252.jpg

Link to comment
Share on other sites

25.3. | FUDBAL | Crna Gora - Farska Ostrva | Crna Gora će pobijediti ili voditi na poluvremenu (1.32) Mozzart

Ne znam zašto je povisoka kvota na keca, da li sam šta propustio, ali ako se ovo ne može pobijediti na domaćem terenu onda jbg. Trebalo bi da je ovo idealan gost za pobjedu i ostanak na prvom mjestu tabele bar trenutno. 

image.png.8a7f7c4e56ef791d61872192d92b0fc4.png

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Sve u redu, ispricavam se iskreno onda jos jednom svima spomenutima. Ma jasno da ima gresaka, bilo je i novih pravila dodanih tako da, sve je to normalno. Sve jasno Apropo ostatka posta, slazem se s napisanim, a vjerujem i velika vecina obzirom da je razmisljanje realno i normalno. Lp
    • Pozdrav kolega @mesrine, što se tiče propuštenih kola, 5 uzastopnih se računa, očigledno se dogodila greška u pisanju, isto tako je bila i greška za ono postavljanje istih tipova u Guts-Leonardo kupu na početku natjecanja ako se sjećaš, gdje sam i ja sam mislio da se ne smije u prvim kolima, po pravilima, ali se dogodila greška u pisanju. Razumljivo je jer su pravila jako kompleksna i nije ih bilo lako napisati. Svakako smo tu da ispravimo i regulišemo sve, zato i jesmo napravili ovu temu posebnu za ovakve stvari. A što se tiče postavljanja tipova za kolegu @mester, tolerisao sam dva ili tri puta, ne mogu se sjetiti sada, ali ne bih više tolerisao, jer ukoliko sam @mester neće postavljati tipove, ne može netko drugi postavljati za njega do kraja sezone, bilo bi zaista glupo. Ako sada ovo kolo nije postavio, onda nema smisla da netko ponovo već treći ili četvrti put zaredom postavlja za njega. Mislim da će se i ostali složiti sa mnom što se toga tiče. Okej je dva tri kola, ali više, ne bi bilo fer prema ostalima.
    • Odlican post, i jos bolji izbor da ne postavis nista iz Lige Prvaka u Guts-Leonardo Kupu.  
    • Evo kolega tu cu odgovoriti da tamo ne zatrpavamo temu. I da, nikakva svada nije u pitanju, bar ne s moje strane Razmisljao sam dosta o tome sto pitas vezano za 4 tipa u kupu, ali sam odustao. Prvo, definitivno nisam htio isti tip koristiti za ovo kolo PS i u ovoj fazi kupa, a drugo me nista sa vecerasnjeg susreta dovoljno ne privlaci ili odnosno ako privlaci onda ne ispunjava kvotu. Vrzmalo mi se po glavi jedino sut u okvir Raphinhe 1.22, jer je u odlicnoj formi i sigurno na penalu jer nema Lewe. Odustao sam i od toga, zelim gledati u miru uz pivo i brojati kornere Barce do 4 da prodem ovo kolo lige nadam se. Sve si vec rekao i sve potpisujem sto se tice ovog duela, a ja u tom slucaju podrzavam Barcu, iako bih radije volio da prode Inter, no oni su me bas razocarali s ovim padom na svim frontovima a ocekujem jos jedan, taj u ligi prvaka, i to mozda ne konkretno odmah veceras (mada vjerujem i u to) nego u zbroju obje tekme mislim da ce proci Barca i odigrat cu to po 1.50.  Zasto, pa protiv Bayerna su primili 2 a mogli su jos, i trebali, pa ih rusila Bologna, pa raspali Milan im utrpao 3 komada, i onda jos domaci poraz od Rome, tako da ne vidim u 2utakmice kako bi oni prosli, pogotovo ako danas izgube, a vjerujem da hoce (iako ce biti itekako tvrd orah, bar ocekujem to). Nema im Pavarda, mjenja ga ocito Bisseck, a tu stranu siluje Raphinha, i biti ce zanimljivo vidjeti odlicnog Dumfriesa koliko ce ici naprijed a koliko pomagati ovom "njemcu" iza. Sve u svemu, poslastica, idem odraditi sta trebam, a pivo se hladi tako da u 21h lokot na vrata i uzivanje uz pracenje Barce do 4 kornera, i po njihov ukupni prolaz koji cu odigrati.   Da je ovaj susret dosao prije 2-2 s Bayernom, dobrano bih upregnuo vijuge sta i kako, a ovako mislim da ovakav protivnik i ova faza dolazi za njih u katastrofalnom trenutku, dok za Barcu bas naprotiv dolazi u sjajnom trenutku i raspolozenju. Da ne duljim, sve vuce na Barcu, i njih podrzavam cak i da znam da ce ispasti nakon neke takticke majstorije Inzaghija i fanaticne borbe do krvi njegovih pulena. Toliko..sretno
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use