Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 25.4.2015.


Goksim

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

a katastrofe sinoc, nakon prve cetvrtine 70 poena skoro...i opet se cinilo da ce ici ispod sve do zadnje cetvrtine kad opet ubace po 65 koseva... no dobro evo za danas 2 listica tecaja 2 

1.listic
New Orleans-Golden State x2 tečaj 1.40 početak 02:00 NBA playoff
Početak prošle utakmice konačno donosi ono što se očekivalo od Golden
Statea još od početka playoffa,zatrpavanje koša tricama i Pelicansi
zaostaju 8 razlike već nakon par minuta.Medjutim,na krilima stvarno
sjajne publike i Davisove kvalitete drže pristojan zaostatak te ostaju
u koraku sa gostima.
Kraj prvog quatera i početak drugog donose potpuni preokret i ponovno
raspad sistema Golden Statea na nekoliko minuta kao i u prošloj
utakmici.Ako se sjećate za prošlu utakmicu sam pisao da imaju problema
kada udje klupa u prve 3-4 min druge i četvrte četvrtine.Prošlu
utakmicu su odigrali ok,više su zakazali starteri  ali sada je opet
družina sa klupe uspjela u 3min sa izjednačenog rezultata ući u minus
od čak 14 poena.Niti prva postava nakon toga ne čini ništa posebno
spomena vrijedno i na poluvremenu imamo iznenadjujućih plus 11 za
domaćine.
Treća nam donosi naizgled rješenje susreta.Golden State je
očajan,zabija samo 19 poena i ima minus od čak 20 uoči zadnje.NBA liga
je donosila i veća čuda ali načinom na koji se sve kretalo stvarno sam
mislio da je gotovo.
Četvrta četvrtina donosi ono stvarno rješenje susreta i cijele serije
iako u njoj nisu završili ni utakmica ni serija.6min prije kraja ništa
ne sluti na preokret i dalje je ogromnih 17 razlike a to se realno
okreće jednom u 100 utakmica.Potom dolazi do serije neobjašnjivo loših
napadačkih akcija New Orleansa,Golden State ne radi ništa posebno nego
kroz nekoliko faula, laganih poena sa linije bacanja koš po koš stiže
prednost.Čak i promašuju šuteve ali domaći su potpuno izgubljeni i ne
mogu uhvatiti niti jedan skok tako da svaki put primaju koševe iz
drugog napada.Dolazimo tako u jako neizvjesnu završnicu u kojoj Davis
propušta riješiti utakmicu 10 sekundi prije zabivši samo jedno od dva
bacanja,Curry to koristi,zabija tricu u zadnjoj sekundi nakon još
jednom skoka u napadu Warriorsa te rješava utakmicu.Nije ju riješio i
službeno jer se išlo u produžetak ali više manje se sve znalo,nakon
propuštenih 20razlike nije bilo šanse da to domaći dobiju na kraju.
Malo sam analizu za ovaj par pisao drugačije nego inače što pišem i
radio pregled prošle utakmice jer to je jedini razlog zašto sam se i
odlučio odigrati na Golden State danas.Trener New Orleansa se konačno
odlučio igrati sa manje Ašika na parketu i to je bio pravi potez te
ova ekipa može dobiti Golden Statea ali nakon što izgubiš 17 razlike u
zadnjih 6minuta u playoffu bolje da ni ne dolaziš na iduću
utakmicu.Što je najgore od svega Golden State niti tu jednu četvrtinu
nije odigrao ništa posebno a stigli su toliku prednost.Čak bih rekao
da su Warriorsi do sada u 3 utakmice odigrali samo dvije dobre
četvrtine sve skupa što je nakon sjajne regularne sezone prilično
razočaravajuće.Ipak,tome unatoč imaju 3-0 i mislim da danas možemo od
njih očekivati prvu pravu utakmicu u ovom playoffu.New Orleans je sada
psihički na dnu i sumnjam da se u 2 dana mogu dovoljno podići da bi
zaprijetili ovima.Imali su svoju šansu,propustili je te vjerujem da će
nakon ove utakmice otići na ljetni odmor do početka iduće sezone.

Crvena Zvezda-Cedevita 1 1.40 početak 21:00 ABA liga košarka
U finalu ABA lige susreću se dvije ekipe koje su i ove godine
nastupale u euroligi a izborenim finalom to su osigurale i za iduću.
Zvezda je u polufinalu izbacila Partizana i to na impresivan
način,dvjema pobjedama na gostujućem terenu što nije lako zbog 100
stvari ali zaista u obje utakmice su bili puno bolji protivnik i
zasluženo prošli u finale.Cedevita je svoj plasman na današnju
utakmicu izborila na puno kompliciraniji način jer su zaostajali 0:2
protiv Budućnosti da bi sa dvjema laganim pobjedama izborili
majstoricu u Podgorici te u infarkt završnici nekako isčupali pobjedu
koja bez pretjerivanja život znači.
Iako je ovo sada finale,pritiska nema ni za jednu ekipu jer plasman u
euroligu za iduću sezonu je bio cilj koji je i ostvaren te sada mogu
odigrati onako za dušu.Tko je favorit,tu nema nikakve dvojbe,Zvezda je
cijelu sezonu dominirala ligom izgubivši samo dvije utakmice kroz
cijelu sezonu a i te dvije su došle na kraju kada su već osigurali
prvo mjesto.Protiv Cedevite ove sezone imaju 2-0 a zadnju utakmicu
koju su odigrali upravo na ovom terenu u veljači su dobili 78-63,dakle
bez problema.Cedevita jednostavno nema rješenja za najbolje Zvezdine
igrače Marjanovića i Williamsa koji su drugi svijet za bilo kojeg
igrača u ovoj ligi.Uostalom plasmanom u TOP 16 eurolige i sasvim
solidnom predstavom tamo su dokazali koliko su kvalitetna ekipa.
Siguran sam da Zvezda puno više želi ovu titulu od Cedevite jer su
toliko dominirali cijelom sezonom i žele to završiti uspjehom a
posebno žele pobjedu pred svojim navijačima.Kod gostiju možemo
evenutalno računati na to da će sada odigrati dobru i opuštenu
utakmicu nakon što su preživjeli ono protiv Budućnosti i ne očekujem
da će posebno ova prva utakmica biti šetnja za Zvezdu ali ipak razlika
u kvaliteti igrača bi morala biti prevelika da bi se desilo bilo kakvo
iznenadjenje u Beogradu.

Ferrer-Andujar 1 tečaj 1.10 početak 16:00 tenis Barcelona
Evo jedan niži tečaj da nam podigne ukupni do 2.Dvoboj dvojice
iskusnih Španjolaca u polufinalu Barcelone a veliki favorit u ovom
meču je onaj uspješniji David Ferrer.Ferrer već godinama igra
superuspješno na ovom turniru,redovito dolazi do finala te mislim kako
će i ovoga puta biti takav slučaj.Andujar je iskoristio povoljan
ždrijeb,prvo dobio Lopeza u onom meču kojeg smo igrali na njega kada
je bilo jasno da Lopezu ne odgovaraju uvjet u Barceloni a jučer
Fogninija koji je mentalno čudan lik pa je očito nakon pobjede nad
Nadalom mislio da će sam od sebe dobiti Andujara a to je najveća
opasnost protiv igrača kao što je on.Ferrer je igrač koji ga sigurno
neće podcijeniti i ući će u ovaj meč kao i u svaki u svojoj
karijeri,maksimalno ozbiljno i bez zajebancije.Andujar živi najviše od
igrača koji rade puno pogrešaka tokom meča a Ferrer nije jedan od
takvih pa mu dajem ovdje minimalne šanse za iznenadjenje.

 

2.listic
Joventut-Lagun Aro 1 tečaj 1.25 početak 20:30 košarka španjolska
Ovdje imamo prilično jasnu situacij pa ne bih duljio previše sa
analizom.Joventut je ekipa koja se bori za doigravanje u španjolskom
prvenstvu zajedno sa još 6-7 ekipa i ovih zadnjih par kola će biti
krvava bitka te jako zanimljiva za pratiti.
Žele li ući u to doigravanje nikako,ali baš nikako ne smiju izgubiti
ovu utakmicu večeras.Lagun Aro je 15-a ekipa na  ljestvici sa omjerom
pobjeda i poraza 9-20 dok Joventut ima 16-13.Na domaćem terenu
Joventut ima 10-5 dok Lagun Aro ima 4-10.Zadnje 4 medjusobne utakmice
koje imam tu pred sobom na statistici je dobio Juventut od toga čak 3
u gostima gdje bi trebali imati više problema.Dakle,od
motivacija,statistike pa do kvalitete, sve je na strani domaćina i
mislim da ovdje ne bi trebalo biti nikakve dileme oko pobjednika.

Milwaukee-Chicago manje od 188,5 koševa tečaj 1.85 početak 23:30
Ovdje neću puno filozofirati jer je zadnja analiza koju pišem i već mi
je puna kapa pisanja.Način na koji se dosadašnja serija kreće i kako
se treneri prilagodjavaju jedan drugome obećavaju danas dosada možda i
najtvrdju utakmicu ove serije.Milwaukee je pokazao da može obranom
parirati Chicago i trebao je već uzeti jednu pobjedu da je bilo više
sreće dok gosti ne mogu primiti puno koševa od napadački limitirane
ekipe kao što je Milwaukee.Rezultat jasan,po meni najviše 182-185
koševa

Link to comment
Share on other sites

Jos ukratko par tekmi mala analiza jer stvarno mi se neda vise, a vidim da smo zastali malo pa da se aktiviramo opet ;)
Dakle evo upalo mi je u oko Kielce, igraju polufinale kupa svi znamo da je kielce jedini pravi klub i poljskoj igraju doma ja sam uvjeren  da ce oni rastaviti Zabrze i predlazen +8.5 1(1.85) gotovo sam siguran da ce to ici preko 10 razlike 

 i evo alingas mi upada u oci nekako se namece kao logicno da ce dobiti guif-a , igraju doma, guif je igro 5 utakmica sa redbergslidsom doma dobio 3 u gostima gubio obe,a alingsas lagano 3 0 prosao , sad su opet doma ,po meni odmorniji, dakle 1(1.4)  dakle sasvim pristojan koeficijent

i ademar-puerto s. , istina da ademar varira uzasno ali stvarno ce biti tragikomicno ako izgube od puerta..takododer  1(1.4)

Link to comment
Share on other sites

Rotherham - Norwich 2 (1,55) 

 

Norwich je cetveroplasirana ekipa i bori se za Premiership a svi znamo da ulazak u Premiership vrijedi desetke milijuna funti... U dva boda nagurano je par ekipa a do kraja prvenstva ostala su dva kola tako da je jasno da Norwich ovdje mora uzeti tri boda ukoliko se želi nadati direktnom plasmanu, inaće će igrati kvalifikacije u kojima je pitanje kako će proći...

 

Domacinu su, kao što sam jucer i pisao, oduzeta tri boda te su psihički sigurno itekako uzdrmani. Imaju utakmicu zaostatka i upitan je njihov opstanak u ligi. Teško u ovoj utakmici mogu do bodova i vjerujem da će im ključ opstanka biti zaostala utakmica koju sa Readingom igraju već u utorak.

 

Mislim da je kvaliteta itekako na strani gostiju, te da će uzeti tri boda danas...

Link to comment
Share on other sites

Evo još nešto od mene:

 

Washington - Toronto 1 

NBA playoff - većina su govorila kako Raptorsi ovo dobivaju jer Wizardsi nemaju baš nekog trenera. Gledao sam dosta Wizardsovih tekmi i po meni oni su jako jako kvalitetna ekipa predvođenim Wallom, iskusnim Pierceom, dobrom četvorkom Neneom koji može i centra igrati, Gortatom, Bealom itd. Iskreno nije mi bilo baš jasno zašto veliki koeficijenti prve dvije tekme i ja sam oba puta igra dvicu na wizardse (naravno, nešto drugo je moralo ubit dobitak). Danas Wizardsi pobjeđuju i to čak lagano.

 

San Antonio - L.A. Clippers 1 

NBA playoff - svaka čast Griffinu i Paulu, ali ovdje se ipak više pita Spurse, svi znamo šta Greg radi s ovom iskusnom ekipom koja može još uvijek sve ekipe strpat u džep. S time sam vam sve rekao i ne treba dalje pisati.

 

 

Sretno! Tko je popratio prvi listić sa hokejom, žao mi je na gubitku, a ovaj drugi tko je uplatio dobio je neki sitniš, ovisi o uloženom novcu, tokom dana ću postavit nešto što ću i ja odigrati.

Link to comment
Share on other sites

Getafe - Levante over 6,5 kartona

 

Sudi Alfonso Alvarez, sudac koji se zna razmahati kartonima te koji ima prosjek od preko 7 kartona po utakmici u Primeri ove sezone. Levante se bori za opstanak i nesmiju prosipati bodove, a ovo gostovanje im sigurno neće biti lagano... U prvoj međusobnoj utakmici ovih dviju klubova ove sezone u La Ligi, utakmica je završila 1-1 te je bilo 7 žutih kartona. 

 

yTdiXxw.png

Link to comment
Share on other sites

Koln - Leverkusen 2   1.70 (bet365)

 

Leverkusen igra sjajno ove sezone, ima vrlo zanimljiv ofenzivni red sa nizom mladih igrača Bellarabi, Calhanoglu, Son, Drmić, te imaju tri pobjede u nizu. Uz to momčad iz Leverkusena bori se za treću poziciju s Monchengladbachom i tri boda su im jako važna.

 

Koln s druge strane ove sezone ne igra posebno dobro na svom stadionu, u relativno je sigurnoj zoni, te pretpostavljam da neće biti posebno nabrijani. Uz sve to momčad iz Leverkusena je drugi najbolji gost lige iza Bayerna, pa je za očekivati kako će upisati tri boda.U posljednjem kolu u gostima je Leverkusen svladao Hannover s 4:0, dok je Koln odigrao 0:0 sa Hertom.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Danas jedan nogometni nako sinoćnjeg prolaza u NBA-u (napokon)

Zadar - Dinamo Z. 2 - svi znamo da je Zadar u borbi za ostanak kao i Osijek i svi znamo da kad Osijeku treba pomoć Dinamo uskače (osim na početku prvenstva kad Osijek daje Dinamu bodove) tako će danas Dinamo dobiti Zadar da Zadar ostane zadnji, a onda Osječani probati napravit rezultat protiv Splita da ne budu opet na dnu, znači danas Dinamo pobjeđuje.

Burnley - Leicester x2 - Leicester je napokon otišao sa zadnjeg mjesta i igraju protiv zadnjih, htio sam čistu dvicu, ali ipak ovo je sigurnije, jer danas uzimaju bodove sigurno, a sad, 1 ili 3, nama je svejedno, ali zbog Kramarića navijamo za 3 boda, ušli su u ajmo to nazvati seriju od 3 pobjede i vjerujem da će biti dobro danas.
Paris SG - Lille 1 - što reći ovdje, Paris pobjedom dolazi na vrh i sve će napraviti da to i ostvari, kratko i jasno.
R.S.Paris - Chambly Thelle 1- ovo je francuska 3 liga i tu su ako se ne varam prvih 5 klubova na razmaku od 5 ili 6 bodova i svaka pobjeda je bitna, domaćin je kvalitetniji i trenutno su 2. i danas pobjeda jedino dolazi u obzir za njih, sve ostalo ih neće baš veseliti jer im prijeti dosta klubova za put u viši rang.

toliko od mene, sretno i ugodan ostatak dana želim!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Danas jedan nogometni nako sinoćnjeg prolaza u NBA-u (napokon)

Zadar - Dinamo Z. 2 - svi znamo da je Zadar u borbi za ostanak kao i Osijek i svi znamo da kad Osijeku treba pomoć Dinamo uskače (osim na početku prvenstva kad Osijek daje Dinamu bodove) tako će danas Dinamo dobiti Zadar da Zadar ostane zadnji, a onda Osječani probati napravit rezultat protiv Splita da ne budu opet na dnu, znači danas Dinamo pobjeđuje.

Burnley - Leicester x2 - Leicester je napokon otišao sa zadnjeg mjesta i igraju protiv zadnjih, htio sam čistu dvicu, ali ipak ovo je sigurnije, jer danas uzimaju bodove sigurno, a sad, 1 ili 3, nama je svejedno, ali zbog Kramarića navijamo za 3 boda, ušli su u ajmo to nazvati seriju od 3 pobjede i vjerujem da će biti dobro danas.

Paris SG - Lille 1 - što reći ovdje, Paris pobjedom dolazi na vrh i sve će napraviti da to i ostvari, kratko i jasno.

R.S.Paris - Chambly Thelle 1- ovo je francuska 3 liga i tu su ako se ne varam prvih 5 klubova na razmaku od 5 ili 6 bodova i svaka pobjeda je bitna, domaćin je kvalitetniji i trenutno su 2. i danas pobjeda jedino dolazi u obzir za njih, sve ostalo ih neće baš veseliti jer im prijeti dosta klubova za put u viši rang.

toliko od mene, sretno i ugodan ostatak dana želim! 

Nadam se da ste ispratili ovaj listić, dinamo nam je malo uzeo živce al novci su tu.

Link to comment
Share on other sites

Vrag mi neda mira i morao sam uplatit ovaj listić:

 

Manchester - Portland 1 - hokej je u pitanju i playoff AHL-a. Manchester prvi Portland zadnji u regularnom dijelu no to se može objesiti mačku o rep, ali ipak Manchester je jača ekipa i ovo mora dobiti da ide u miru na gostovanje.

Hartford - Providence 1 - isto hokej i AHL, dvoboj između treće i šeste ekipe Istočne konferencije (i prethodni par je Istočna konferencija), dvoumio sam se između dvoznaka i čiste jedinice, ali sam odlučio čistu jer vjerujem u pobjedu domaće ekipe.

Milwaukee - Chicago konačan ishod 2 - NBA playoff, igram konačan ishod 2 jer sam se zadnji put opekao i igra čistu dvojku i bio naravno x, Milwaukee je imao prošlu tekmu i 15 razlike i na kraju rasuli sve. Jednostavno Chicago kad ima zdravog Rose-a djeluju strašno i čovjek stvarno mašina uz Gasola, Noah-u i bandu tako da metla se sprema danas.

New Orleans - Golden State konačan ishod 2 - NBA playoff, isto kao i prethodni, ne volim čiste pobjede u košarci jer se uvijek opečem i igraju x i onda se naživciram, a ne umanji previše tečaj. Warriorsi su ove godine glavni favorit za prsten uz Cavalierse i Spurse. Nišanske sprave će biti namještene i sve osim pobjede Warriorsa će biti iznenađenje.

Sretno svima i ugodna vam noć!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Posto sam video dva komentara ( jedan tuzan drugi  zbunjen) pa da pojasnim: Prvo  nisam prodao  zenu  i  odigrao ovo ( kao  sto preporucuje ponekad "strucnjak za sisteme") vec sam uplatio  nesto manje od 10e. Drugo,  Srbija u  basketu  3x3 dominira skoro  kao  Amerikanci kad posalju ozbiljan tim( kosarka) Za Djokovic ,mislim  da ima otvoren put do  finala a tu je sve moguce.
    • Danas cu se drzati ukupne kvote samo do 1,30 sto ako niste pohlepni, moze da bude sasvim pristojna kvota, a ako jeste, moze biti dobra osnova za narodni ili seljacki tiket, pa mozete sebi da dodajete jos pet, deset, trideset ili vise utakmica u zavisnosti od toga koliko metara zelite da bude dugacak vas tiket. Crvena Zvezda vs Mladost, srpsko prvenstvo, jedinica kao kuca, kvota 1,10 Usa vs Srbija, muska kosarka, Olimpijske Igre, jedinica, kvota 1,10 Paok prolazi dalje Borca iz Banja Luke, Liga Prvaka, kvota 1,08 (sreda) Ukupna kvota 1,30 Ja ove kvote, da sam vlasnik kladionice, ne bih ni dozvolio da se odigraju u mojoj kladionici. O Crvenoj Zvezdi u srpskom prvenstvu ne zelim ni da trosim tastaturu, ali samo da kazem ostalim kolegama sa Foruma, da je ovo tripla za kolege kojima pohlepa nije ostetila razum. Pohlepne kolege mogu umesto ciste jedinice na Zvezdu, dodati pobedu Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, i vec ce vam ukupna kvota skociti na 1,45 a da ne govorimo o nekim kombinacijama da ce Zvezda dati vise od gola, da ce prva postici gol na utakmici, da ce pobediti u kornerima, ili (mozda) i pobediti iz poluvremena. O amerima i srbima na Olimpijskim Igrama cu napisati nekoliko recenica na kraju posta, a da Paok prolazi Borca sam stavio u ovaj dobitni tiket samo da rezervisem ovu kvotu dok nije jos vise pala. Ko ima dovoljno maste, a previse pohlepe u sebi, moze ove predloge izmeniti, pa recimo dodati jedinicu na Malme protiv Siriusa, svedska prva liga po kvoti od 1,25 i vec cete dobiti ukupnu kvotu od 1,65. A ako zelite jedinicu na Malme i pobedu Zvezde samo da ne bude rezultatom 1:0, onda cete dobiti ukupnu kvotu od 1,81 (pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, jedinica na amere, Paok prolazi dalje i jedinica na Malme). Da ne govorim da ako mislite da kada reprezentacija Usa vec pobedjuje Srbiju, da ce to verovatno biti vise od 3 razlike, onda ce ukupna kvota preci cak i 2,00. Dakle, sve je na vama i tome koliko ste pohlepni, i sta zelite od zivota ili kockanja. Samo da kazem nesto o ovom mecu svedske lige izmedju Malme-a i Siriusa. Ja zaista imam vagon tiketa gde cekam ovu jedinicu koju sam napao jos tokom sedmice, kao da sutra nece biti vise kockanja. U medjuvremenu sam malo izgubio od entuzijazma, posto ovaj Malme igra kao dopingovan, vec su se odlepili u prvenstvu, a pre samo tri dana su vec odigrali evropsku utakmicu gde su se raspucali kao Arsenal, tamo gde uopste nije vazno. Ne kazem da ne verujem vise u jedinicu, naprotiv, da danas igramo svetu Poslednju Sansu, morao bih dobro da razmislim da li bi moj dobitni predlog bio pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici po kvoti od 1,22 ili cista jedinica na Malme, iako mislim da bi bilo ovo prvo. Hocu da kazem, da sam poceo i sa odbranama sa X-om, neresenim ishodom na mecu Malmea, da bih imao sta sutra da jedem, ako Malme danas slucajno ne pobedi. Samo da ponovim, da su ova dva protivnika vec igrala pre samo sedam dana u jednom neverovatnom mecu, i da je Sirius lagano poveo vec u prvom poluvremenu sa 2:0, da bi Malme izjednacio do 72-og minuta, pa su opet primili gol jer su budale, a onda za samo osam minuta rezultat od 2:3 preokrenuli u 4:3, majko moja. Ipak ne zaboravite da jedinica na Malme nije u mom osnovnom predlogu za ukupnu kvotu do 1,30 vec samo za pohlepne kolege sa Foruma, iako ih imam na cekanju u vagonu punom tiketa. Kosarkaska reprezentacija Usa ce biti bolje plasirana na OI od Srbije, kvota 1,10 Kontinent sa kojeg dolazi buduci pobednik kosarkaskog turnira – Amerika, kvota 1,10 Zenska kosarkaska reprezentacija Usa osvaja kosarkaski turnir na Oi, kvota 1,08 Ukupna kvota 1,30 Izgleda da ovi iz bet365 ipak citaju postove na ovom smesnom Forumu, jer jos nisam ni zavrsio post, a vec su oborili kvotu da ce ameri biti bolje plasirani na turniru od reprezentacije Srbije, i to ne oborili, vec prepolovili sa 1,10 na 1,05 sto je i dalje fenomenalna kvota. Da ponovim da cu o amerima i srbima na kraju posta, a ovde da kazem da veliki bet365 nudi u ponudi teritoriju odakle dolazi pobednik kosarkaskog turnira gde imate 1,10 na Ameriku protiv 7,00 na Evropu. Spavajte kao bebe, proverio sam umesto vas, i to potpuno besplatno, pojam “Amerika” podrazumeva americki kontinent, znaci za svaki slucaj imate i Canadu. Sto se tice pobede zenske kosarkaske reprezentacije Usa na turniru, to je kao da se kladite na teniski mec Serene Williams protiv neke lepe teniserke, poput nekada Ane Ivanovic ili sada Emme Raducanu. I dok ove lepe teniserke imaju najveci problem na mecu da li ce jako sunce i znoj pokazati nesavrsenosti na licu, kod Serene Williams je problem da li se ona uopste racuna u ljude, a kamoli u zene, cak i ako obrije brkove pre pocetka meca. Za zensku kosarkasku reprezentaciju Usa koju sam imao prilike da vidim, pravo pitanje je da li one uopste imaju prava da igraju na zenskom ili im je mesto na muskom turniru. Drugo pitanje je kako stoje sa analizama krvi i da li bas sve igracice iz rostera obavljaju malu nuzdu sedeci, ili ima neka koja te stvari radi stojeci. I kod ove triple, ako ste pohlepni, veoma lako mozete doci do ukupne kvote od 2,00 ako recimo dodate da Rijeka prolazi rumunskog drugoligasa u Ligi Evrope ili da srpski predstavnik Radnicki 1923 prolazi dalje crnogorskog predstavnika Mornara iz Bara u Ligi Conferencije, sto je po meni fix zivota, iako je prolaz srba kvotiran sa samo 1,10. Samo ako imate zenu, a ona ima karticu, predlozio bih da odigrate sa njenim novcem double sa dve pobede domacina Olimpijskih igara u kosarci, muske i zenske kosarkaske reprezentacije Francuske po ukupnoj kvoti od 1,36 Pobeda muske reprezentacije Francuske na startu turnira protiv Brasila je kvotirana sa 1,20 i ta jedinica mi se nista ne svidja, dok je pobeda zenske reprezentacije Francuske protiv Canade (ponedeljak) vec neka druga prica. Muska reprezentacija Francuske ima dobru ekipu na papiru, ali se meni ne svidjaju jer se turnir igra na parketu, a i nemam zenu ciju bi karticu koristio, a kamoli sa njom radio neke druge stvari, pa ovaj deo posta slobodno zaboravite. Plus sto dosta analiticara Brasil pominje kao mogucu nagaznu minu, u sta nisam bas najsigurniji. I za kraj da kazem nesto o amerima i reprezentaciji Srbije na kosarkaskom turniru na Olimpijskim igrama. Ovako kako je veliki bet365 postavio kvote za konacnog pobednika turnira, isto tako bih ja postavio kvote na konacnog pobednika svete Poslednje Sanse u sezoni 2024/2025 u prvoj, elitnoj, ali sa handicapom +10,5 na mene. Dakle, kvota na mene da cu biti pobednik Poslednje Sanse sa 11 ili vise poena razlike u odnosu na drugoplasiranog bi kvotirao sa fenomenalnih 1,16 (Usa pobednik turnira 1,16), drugoplasirani @unkdy 11,00 (Canada, pobednik turnira, kvota 11,00), treceplasirani @Fitoz 15,00 (Francuska, pobednik turnira,kvota 15,00) a za ostale upisite sami kvotu koju zelite (Srbija, pobednik turnira 19,00) Moram da kazem da se odavno nisam u necemu slozio sa svetskim kladionicama, kao sa ovom neverovatnom kvotom od 19,00 da ce vicesampion sveta osvojiti turnir, a ja bih cak i ponudio da sami upisete kvotu koju zelite da ce Srbija biti pobednik turnira, ali pod uslovom da meni uplatite, a ja cu vas isplatiti ako se to i desi. Po meni Srbija u ovom trenutku ima drugu ili trecu, a najverovatnije drugu najbolju reprezentaciju u svojoj istoriji, od kada postoje kao samostalna drzava. Rekao bih i da su uspeli da skupe najbolje sto imaju u ovom trenutku. Da ne poverujete da je vicesampion sveta sa onakvim rosterom kvotiran sa 19,00 kao pobednik turnira, i da nije medju favoritima cak ni za medalju, cim je ulazak Srbije u Finale kvotirano sa 8,00. Pa bolje bi bio kvotiran Damir Dzumhur na ultrabrzim podlogama i servisom gorim od drugog servisa Simone Halep, nego Srbija sa Jokicem, zar ne? Ali, ja se pre svega divim sebi, zbog toga sto kladionice misle bas kao i ja. Moj najveci problem je kako da iskoristim svoje znanje da Srbija nece doci ni do medalje, a kamoli do Finala, i kako da naplatim to znanje. Veliki bet365 nudi kvotu od 2,75 da ce reprezentacija Srbije biti eliminisana u cetvrtfinalu, a 2,05 u polufinalu, a problem je sta izabrati od ovoga. Ja ne znam da li ce Srbija ikada vise moci da skupi na jednom mestu ovako kvalitetan roster na papiru, ali sam siguran da kladionice znaju sta rade kada nude kvote od 19,00 da ce Srbija biti pobednik turnira, odnosno kvotu 8,00 da ce uci u Finale. A evo i sta ja mislim da je razlog. Iako jos nije proslo ni mesec dana od kraja Evropskog Prvenstva u fudbalu, ja ne znam da li se neko uopste seca poteza Dani Olma iz 90-og minuta Finala sa Englezima, kada su englezi krenuli na sve ili nista, i kada je lopta nakon kornera engleza vec usla u gol, a Olmo “iz nigde” sa gol-linije spasao i pobedu i titulu Spanije. To mozda jeste ili nije potez celog turnira, ali onakvu radost jednog igraca, a pogotovo saigraca ja nisam video u zivotu kod postizanja golova, a kamoli spasavanja gola. Onakvu radost, onakvo grljenje ne zbog postignutog, vec zbog spasenog gola, kao najveci stepen timske igre, treba pokazivati svim polaznicima svih trenerskih skola na svetu. Selektor kosarkaske reprezentacije Srbije je izabrao da ovako slicno timsku igru reprezentacije Srbije na Svetskom Prvenstvu u Manili, podredi individualnom kvalitetu Jokica, sto bi svako uradio da je na njegovom mestu. Osim mene, naravno. Ja nikada nisam bio vecina, pa mislim da ce Jokic, a narocito Micic da sruse sve iza sebe, pa ce biti interesantno videti da li je kvota od 19,00 da Srbija osvaja turnir ili 8,00 da ulazi u Finale poklon, greska ili odlicna procena kladionica. Jokic nikada nije pokazivao entuzijazam ka igranju za reprezentaciju, vec je na to gledao razumno. Ovoga puta je, kao i uvek, intervenisao Predsednik, a ja sam siguran da kladionice cak i to znaju, pa navlace neznalice da igraju na Srbiju. Kako prolaze reprezentacije koje timski duh bespotrebno podrede individualnom kvalitetu jednog igraca mogli ste da vidite na primerima Francuske, Portugala i Hrvatske na tek zavrsenom fudbalskom Evropskom Prvenstvu, ili na primeru Slovenije sa Doncicem. Ja mislim ili procenjujem ili predpostavljam da je reprezentacija Srbije pozivom Predsednika Jokicu da ucini napor da ipak igra za reprezentaciju svoje zemlje, dosta toga dobila, ali mnogo vise izgubila, bas kao sto kazu i kvote, gde po kladionicama, vicesampioni sveta nisu ni medju prva tri kandidata za titulu, iako imaju u rosteru trostrukog Mvp Nba lige. Ali nema veze, yebes Srbiju, yebes musku kosarku, hajde da svi zajedno vidimo da li u zenskoj kosarkaskoj reprezentaciji Usa ima barem jedna zena, ili ipak sve uriniraju stojeci, posto je pobeda amerikanki protiv Japana kvotirana sa 1,01  
    • SJK - FC Lahti više od 2,5 gola @1,60 GL!
    • Uspio sam ući u račun i vratili su stanje, tj. novce...  @noja57 radi se oko 4-5 tisuća eura dobiti, ali na sport koji nije baš zastupljen ili popularan...inače isto sam godinama igrao normalno, public betove i uredno je sve funkcioniralo, dok nisam ovo krenuo... Samo ću kao i kad su mi prvi račun zatvorili reći, dok gubiš onda im valjaš 😁
    • Ove jedan dugorocan za kraj Olimpijade:
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use