Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Euro2016 - Peti dan  

26 glasova

  1. 1. Austrija - Mađarska

  2. 2. Portugal - Island



Recommended Posts

Objavljeno

y4uIE1s.png

 

 


 

Popis svih aktivnih BONUSA ZA KLAĐENJE:

 

Betfair 100% bonus do 200€ za igrače iz Hrvatske

(uplatiš 200€ a na računu imaš 400€) LINK : http://bit.ly/euro2016-hrvatska

 

Betfair 200% bonus do 40€ za igrače iz BIH, Srbije, Slovenije, Crne Gore i Albanije

(uplatiš 20€ a na računu imaš 60€) LINK: http://bit.ly/euro2016-balkan

 

Bet at home 50% bonusa na uplatu (za nove i postojeće igrače) do 200€

(uplatiš 400€ a na računu imaš 600€) LINK: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet-at-home/

 

Sportingbet – 200€ BONUSA

LINK: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/sportingbet/

   

    Bet365 – najbolja svjetska kladionica

LINK: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

 

10Bet -  200€ BONUSA (50% na prvu uplatu)

(uplatiš 400€ a na računu imaš 600€) LINK: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/10bet/

 

Uzmi BONUS ZA KLAĐENJE sada i uvećaj svoju euro2016 banku!

Objavljeno

Ponosno objavljujemo da smo za EURO2016 dogovorili još veći budžet za nagradne igre sa Sportingbet kladionicom, tako da ćete od danas moći sasvim besplatno postaviti prognoze za apsolutno svaku utakmicu EURA2016!

 

Sportingbet nagradna igra podijeljena je u tri podforuma, dok traje grupna faza, kako bi članovi foruma lakše pristupili svakoj od utakmica te postavili prognozu.

 

Također najavljujemo da ćemo uskoro uvesti i tehničko ograničenje te da će u nagradnim igrama moći sudjelovati samo članovi foruma koji imaju 25+ postova. Cilj ovoga jest dodatno podići aktivnost na forumu, te kako neki članovi nebi samo i isključivo pisali postove pod nagradnim igrama.

Nemamo ništa protiv da svatki član sudjeluje u svakoj nagradnoj igri koju priredimo, prema pravilima, međutim bilo bi lijepo da doprinesu forumu i pomognu drugim članovima na način da podijele svoja razmišljanja o utakmicama, analize i sl. barem ponekad.

 

yWjvh4A.png

Objavljeno

Jeboga ker, jedna analiza se ne moze pogoditi na svijetu kladenj, samo bonusi, pare i postotci od igraca se gledaju. Pa nekad je bila to najjaca stranica s najvise dobitnih informacija, a zadnjih mjesec dana sve je postalo biznis i pare kao i svugdje u zivotu

 

Ne vidim u ćemu je problem. Na portalu postoji analiza za svaku utakmicu eura2016, isto tako i sve o svakoj reprezentaciji, sucu, stadionu, razne analize, prijedlozi za specijalne oklade kao i jedinstvene euro2016 sportske vijesti.

Sve je aposlutno besplatno već 8 godina, nema nikakvih vipova niti nikakvih pretplata. Forum je dosta aktivan i zahvaljujem se članovima koji pišu analiza i dijele svoja mišljenja o utakmicama, traže greške i sl. i pomažu jedni drugima, a puno puta su svojim pisanjem pomogli i meni.

Sve bitne odluke donosimo demokratski, glasovanjem članova, te uvažavajući glas većine. Zbog toga smo uveli npr. dnevne ankete svakoga dana...

 

Dogovorili smo sa Betfairom promociju kako bi svi članovi mogli na 200e uplate dobiti i 200e bonusa (vjeruj ja sam ovo iskoristio n-puta a tko je vidio moje dobitne listiće mislim da shvaća da taj n nije baš mali broj). 

Također dogovorili smo nagradne igre kod kojih članovi ne moraju apsolutno ništa osim besplatno postaviti prognozu, te preuzeti nagradu ako pogode. Nikoga ne prisiljavamo da uzme bonus kod online kladionica, ako su nekome zemaljske kladionice draže te voli plaćati porez na dobitak i manipulativni trošak, ok. Isto tako nikoga ne prisiljavamo da sudjeluje u besplatnim nagradnim igrama.

Ako se nekome ne sviđa forum na kojemu su sve informacije bile i bit će potpuno besplatne, taj netko uvijek može naći VIPove koji prodaju maglu ili kupovati dojave na drugim stranicama ako mu je to draže ;)

Objavljeno

Kakve gluposti bože sveti uvijek nađeš nesto "pametno" reč ako nesto ne volim to je ovo... imam ja ideju kad već nemože nista pogodit ajmo ovako ,sta mi napišemo ti odigraj kontra i objavljuj svaki listić isto tako cu i ja pa cemo vidit ko ce imat više uspjeha

Objavljeno

Jeboga ker, jedna analiza se ne moze pogoditi na svijetu kladenj, samo bonusi, pare i postotci od igraca se gledaju. Pa nekad je bila to najjaca stranica s najvise dobitnih informacija, a zadnjih mjesec dana sve je postalo biznis i pare kao i svugdje u zivotu

Ja prvo ne mogu ni ozbiljno da shvatim tvoj post jer nemas prava na kritiku. Zasto? Posecujem forum vise puta dnevno, pokusavam postaviti koji predlog uz analizu skoro svakog dana (barem nekoliko puta nedeljno) a samim tim doprineti celoj zajednici nas na forumu. Kad si ti postavio zadnji tip sa analizom? Ja se ne mogu setiti, a ako ko moze neka me podseti... Iz tog razloga sto se javljas kad se samo pljuva skroz si neozbiljan a da ne kazem pasivan i bez postovanja za sve ove ljude koji izdvajaju vreme i trud pa postave sto... 

Toliko od mene  -_-

Objavljeno

Moj prijedlog je da svatko baci screenshoot onoga sto je igrao da se jasno vidi i ulog i sve pa da ljudima bude jasno koliko je neki par ozbiljan za odigrat ili ne jer mnogi pišu prijedloge na koje nebi stavili ni 10kuna, eto čisto da bi se malo stranica pročistila od kvazi znalaca

Objavljeno

Moj prijedlog je da svatko baci screenshoot onoga sto je igrao da se jasno vidi i ulog i sve pa da ljudima bude jasno koliko je neki par ozbiljan za odigrat ili ne jer mnogi pišu prijedloge na koje nebi stavili ni 10kuna, eto čisto da bi se malo stranica pročistila od kvazi znalaca

Ja to mogu uvek uraditi ali sto? Nije ovo VIP gde se placa pretplata pa sada hoce videti jel admin igra ono sto predlaze... Ovde se nudi izbor parova, svako ko je duze  na forumu zna ko je kakav tipser i ko koliko poznaje koji sport. Izbor je licna stvar i licna odgovornost. Nije niko duzan da  postavlja uloge jer je nekom unit 2 EUR a nekom 50. Jel to znaci da igrac sa 50 EUR po unitu je bolji tipser?

Objavljeno

Moj prijedlog je da svatko baci screenshoot onoga sto je igrao da se jasno vidi i ulog i sve pa da ljudima bude jasno koliko je neki par ozbiljan za odigrat ili ne jer mnogi pišu prijedloge na koje nebi stavili ni 10kuna, eto čisto da bi se malo stranica pročistila od kvazi znalaca

 

Mislim da su obrazloženi parovi najbolji a nemam ništa protiv da se obrazložene analize potkrijepe i screenshotom listića, međutim nemaju svi isti budžet i banku za klađenje. Možda će netko uplatiti 20e kao max. bet jer mu je toliki budžet, a netko drugi će možda uplatiti 500e za low stake. Hoću reći da ulog nije uvijek mjerilo.

 

Mislim da je sistem sa dnevnim tipovima i obrazloženjem zašto nešto igrati najbolji, a može se uz to staviti i npr. 8/10 odnosno sigurnost, kao i kladionica u kojoj je najveći koeficijent...

 

Osobno sam zadovoljan kako forum funkcionira, i još jednom zahvaljujem svim članovima na odličnim prijedlozima. 

 

Kako nebi zatrpavali temu, ako netko ima prijedloge kako unaprijediti forum ovo je podforum za to http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/3261-pohvala-za-wwwsvijetkladjenjacom/ 

Svi prijedlozi su dobrodošli :)

Objavljeno

Ulog cu rijetko stavit iz razloga nekom može izgledati malo nekom puno pa neću sa se neko mjeri po mom ulogu pa ako padne da je puno izgubio u tome je shema,ne služi forum da ti određuje visinu uloga to moraš sam ...nego da dobiješ korisne informacije na jednom mjestu i biras sta ti se sviđa i onda određujes ulog ovisno o tome kolko si uvjerene u nesto ali to uvijek ima granice nikad nema all in i tako nešto

Objavljeno

Evo da nešto korisno napišem da nisu sve kompleksi

Meksiko-venecuela over 4.5 kArtona 1.66 WIN

Sudi yadel martinez iskreno nemam pojma za njega niti sam ga kad gledao ,statistika mu kazuje da nije puno sudio i uglavnom sudi u21 i neke "lijeve"mečeve sad nekom logikom da bi se probio mora imat autoritet A autoritet se gradi na kartonima ,sad da se taknem ekipa borba za prvo mjesto , zadnjih par tekmi vidimo da svaka malo bitnija utakmica i meksiko i venezuela imaju po 3 4 a ni crveni im nije strana pojava ,očekujem grubu utakmicu jer to su takve ekipe koje nisu izraziti tehničari, iako nemam pojma nista o sucu osim da je skroz nepoznat mislim da će to morat kažnjavati sa kartonima a 4.5 mi se čini skroz okej granica

Imam još par teniskih prijedloga evo napisat ću samo tip bez analize jer sam na mobitelu pa mi nije zgodno bas kroz jutro napišem analizu za svaki os njih

Karlović-kuznetsov 1 1.4

Souse-thiem 2 1.28

Berdyh-baghdatis 1 1.3

Evo da nacrtam ovim sta se žale uzet ću ovaj over kartona i jedan od ova tri meča ,kako kome paše ko je u sta sigurniji neka uzme i dobit će se kvota preko 2 Ulog 2/10 unit je 3% banke ,dakle 6% banke uplaćujemo na ovaj listić ,npr banka 100€ uplacujemo 6€ u slučaju dobitka smo na 107 108 € dnevno dva ovakva ako pogodimo za tjedan dana smo povećali banku za 50% ili ti ga pola ili u ovom slučaju 50€ naravno moraš. Nešto i promasit pa racunam 50% da nebi bilo da mi je 16 * 7=50 :D

Objavljeno

 

Ako se nekome ne sviđa forum na kojemu su sve informacije bile i bit će potpuno besplatne, taj netko uvijek može naći VIPove koji prodaju maglu ili kupovati dojave na drugim stranicama ako mu je to draže ;)

 

Forum je odlican i samo nastavite tako...

Ali se ne slazem sa ovom recenicom ...

Nisu svi paid tipsteri isti i ne prodaju svi maglu...

Ima i postenih (pricam o sebi prvenstveno... :) ),tako da ti ova recenica ne stoji u potpunosti.

Prosto,ne treba generalizovati sve tipstere u lose...

Nastavi sa radom ovakvm,forum je odlican i pozdrav svim clanovima foruma,odlicne analize i odlicni saveti se mogu naci ovde...

Objavljeno

S.Lisicki - K. Mladenović 2 @ 2.00

Ne znam kako ovo prije nisam ucio, mozda bi i neki veci kof uhvatio ali dobro. Ugl, mladenović dolazi sa finalom h-bosca koje je izgubila u dva seta po 7:5. Ovdje brani polufinale. Njema protivnica do sada nema meč na travi ove sezone. Obje ove igracice se u najmanju ruku solidno snalaze na ovoj podlozi i nikako mi nije jasno zasto ovoliki kof na stani mladenovic kad je ocito forma a i donekle motiv ( lisicki brani 1/4 finale) na njenoj stani. Lisiki mozda je ukupno gledano bolja igracica na travi kada treba (wimbledon) ali ipak nema još meča na travi i ja jednostavno ne mogu ovo propustiti

Sretno

Javim se sa ostalim prijedlozima kasnije. Dobra je ponuda tenisa

Objavljeno

Ignatik U. - Sproch D. under 17.5 games @ 1.81 Marathonbet
 

Meč se približava pa ću samo u kratkim crtama objasnit ovaj tip. Uladžimir Ignatik (#276) se već drugu sezonu pokušava vratiti u kožu barem dobrog challenger igrača kad na ATP razini nije išlo , ali nikako. Prošle sezone je osvojio par futuresa , ove tek jedan u dvorani što sumira i njegov najbolji rezultat ove godine. Na challenger razini je ostvario svoju prvu pobjedu tek prije dva mjeseca protiv Fabiana , a od tada upisao još samo četiri s tim da izuzev četvrtfinala u Napoliu dalje od drugog kola nije išao. U ovakvoj formi bi protiv većine igrača na ovom turniru bio underdog , ali ne i protiv mladog Dominika Sprocha (#-) , igrača bez rankinga koji je samo na osnovu nacionalne pripadnosti zavrijedio učešće ovdje. U karijeri bilježi tek pet nastupa u glavnom ždrijebu challengera i to onih po Češkoj ili Slovačkoj kada mu dodijele wildcard i sve ih je uvjerljivo gubio. Njegov pojam uspjeha je proći kvalifikacije za neki futures što mu zaista rijetko polazi za rukom iz čega se jasno vidi o kakvom je igraču riječ. Ovdje je nastupio i prošle sezone kada ga je de Paula , ili 908. igrač svijeta ako vam je draže , ostavio na samo pet osvojenih gemova , pa kako ne bi i trostruko bolje rangirani Ignatik koji bez obzira na lošu formu u ovakvim mečevima ne bi smio imati problema. 

Objavljeno

Momci pratim vas godinama i ovim povodom sam napravio account cisto da iskomentarisem vas rad. Fantasticni ste, meni licno ne ide ovaj EURO16 promasio sam 90% parova malo prateci vas malo slusajuci neki svoj instinkt ali moje misljenje o vasem radu se nece promeniti jer stvarno imate kvalitet. Svaka vam cast i samo nastavite ovako  :) .

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • https://www.h2hstats.net/football/htft-12-or-21/   Za kolege koji vole statistiku,jedna stranica koja prati sve klubove na dnevnoj bszi koji su igrali iz 1/2 i 2/1.Prilicno korisna i za live kladenje i za prematch odabir.Dosta je bitno biti strpljiv ali koristi poprlicno.
    • Cela prosla sedmica je bilo jedno obicno gubljenje vremena. Hteo sam da predstavim nekoliko evropskih reprezentacija, pre svih spance kao (moje) prve favorite, a onda i Norvezane, za koje mislim da ce biti odlicni. A onda smo skrenuli pravo u qurac, morali smo da gubimo vreme na hrvatsku reprezentaciju, pa onda na BiH reprezentaciju, pa smo stigli sve do Mletacke Republike, Splita, kozojeba i Medjugorja, a o Norveskoj ni reci … cccccccc Zamislite vi da zbog Hrvatske i Bosne nismo stigli da predstavimo norvezane … cccccc To je kao da imamo avionski let za Las Vegas, i onda na putu do aerodroma stanemo za trenutak na benzinskoj pumpi da uzmemo bocu mineralne vode da imamo za put, i onda zbog tih trideset sekundi zakasnimo na avion, i ne odemo na kockanje u Las Vegas. Nemam nikakve volje, a ni entuzijazma da vam danas predstavim reprezentaciju Norveske, pa pokusajte sami da zamislite koliko norvezani odlicno izgledaju. Znamo se dugo na Forumu. Zbog nedostatka entuzijazma, pokusajte da zamislite danasnji post. Post bih napisao na deset stranica teksta. Prvo bismo opevali Norvesku kao zemlju, i to vec stoti put na nasem Forumu. Onda bismo malo predstavili norveski obrazovni sistem i mentalitet tih divnih ljudi. Verovatno bi se malo i zaustavili na tome sta su oni u globalnim okvirima u oblasti obnovljive energije. A onda bismo verovatno predstavili kakav se fudbal igra u toj zemlji, i kakva im je nacionalna liga. Barem na pet-sest stranica bismo predstavili maleni Bodo/Glimt, i zasto su bas oni, a ne Dinamo ili Crvena Zvezda obelezili evropska takmicenja vec nekoliko godina. Malo bismo pricali i o vrednoci, jednostavnosti, prakticnosti, skromnosti norveskih gradjana, a verovatno bih osobno i onanisao kako ta zemlja funkcionise. U reprezentativnom delu posta bih pokusao da objasnim kako je nastala ova sadasnja generacija norveskih igraca, i kako su zavrsili svoju kvalifikacionu grupu. Dugo se znamo sa Foruma. Verovatno znate kako bih predstavio jednu reprezentaciju koja mi se veeeeeeeoma svidja. A samo mi se spanci vise svidjaju od norvezana, nema drugih. Norveska igra u noci ponedeljak na utorak od 02.00 gde nista ne predlazem u realnom kladjenju jer o ovim africkim govnima nista ne znam. Ali, posto se vec dugo poznajemo na Forumu, pokusajte samo da zamislite sa kakvom erekcijom bih predstavio reprezentaciju Norveske. Znaci, oprosti Norvesko sto smo izgubili vreme na Hrvatskoj i Bosni, a nismo trebali, kladicemo se na vas, norvezane da cete daleko dogurati, a za utakmicu koja dolazi u 02.00 casova  NoBet.  
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Svjetsko prvenstvo (Koeficijenti 21.6. u 08:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use