Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 28.09.2016.


Goksim

Recommended Posts

Chopo de Brazil

Santos-Internacional 1 1,57

Trener gostiju najavio rezervni sastav, igrat ce samo 3 prvotimca, prioritet im je osigurati opstanak u ligi i obzirom na dobru formu Santosa očekujem lagani prolaz.


Venezuela Primera Division

Carabobo-Trujillanos 1 1,57

1. protiv 15.og na ljestvici, Carabobo igra u jakoj dobroj formi i ovaj tip je bio za uzeti i prije infoa da ce gostima nedostajati 4 bitna igraca uključujući i kapetana koji je najbolji strijelac.

Link to comment
Share on other sites

Liga prvaka

20:45 Celtic - Manchester City
Tip: hendikep -1,25 2 @ 1,75
Kladionica: pinnacle
 
 
Po meni je većina ljudi bacila fokus na neke utakmice koje će biti neizvjesne do samog kraja i gdje bi moglo biti kikseva.
Napoli je odličan ove sezone i ja ih osobno pratim iz kola u kolo ali 1,6 na pobjedu protiv Benfice nema nikakav value. Benfici nedostaje nekolko igrača ali nitko od njih ove sezone nije doigrao više od 90 minuta. 
Kod Atletica i Bayerna mogu doći apsolutno sve, od jedinice do dvojke, od 0:0 do 3:3, od 2 do 22 kartona.
Barcelonu ne igram niti kada su u kompletni a bez Mesija su druga ekipa.
Ne želim nikog kritizirat oko odabira prognozi niti se pravit pametan već samo malo skrenut pažnju da dobro proučite ono što igrate.
Što se tiče kartona ove sezone u Ligi prvaka ih ne budem igrao koliko god to bilo čudno. Za sad se pokazalo kao pun pogodak!

O ovoj utakmici i nemam baš previše riječi. Iskreno Celtic nisam pogledao niti jednom osim protiv Barcelone koja im je uz 7 golova mogla zabiti još 2, 3. Barca im je utrpala toliko golova jer oni jednostavno ne znaju i ne žele stat. Možemo usporedit tu tekmu sa jučerašnjom između Dinama i Juventusa gdje je Juve zabio 4 gola a da se praktički nisu niti pošteno oznojili. Ono jučer je bilo ruganje, pola utakmice se zadnja linija Juvea dodavala i nisu imali potrebe niti želje za još kojom akcijom (dok nisu ušli Pjaca i mandžo koji su željni dokazivanja) a kamoli za nekakvim razvaljivanjem i ponižavanjem. Da su sve bacili u napad mogli su zabiti golova koliko su htjeli. Za usporedbu sam uzeo tu utakmicu jer je Dinamo u rangu Celtica a tko je bolji između Citya i Juvea ćemo saznati tamo negdje u polufinalu lige prvaka :) Umjesto Alegrija jučer, danas na klupi Manchester Citya sjedi Guardiola, trener kojeg ne simpatiziram kao trenera ali trener koji se drži svojih principa i svoje taktike a to je napad i zabijanje golova, do sutra ako treba. S druge strane nije trener koji će poslat igrače na teren a da se nije pripremio za utakmicu. Guardiola je vjerojatno jedan od 'najbolesnijih' trenera što se tiće pripreme utakmice, mora znati svaki detalj o protivniku i naravno nikad nema opuštanja. U napadu je Aguero a njemu je dovoljna jedna prava lopta, kao Higuainu jučer. 
Celtikove rezultate iz Škotske lige ne treba uzimati kao mjerilo jer to je kao da uspoređujemo što Dinamo radi već 10 godina u HNLu..

Kod ovog hendija i u slučaju jednog razlike za City imamo povrat pola uloga. Koeficijent je debelo promašen!
Link to comment
Share on other sites

Napoli - Benfica

 

Mitroglou (4.40) 2u unibet

 

Jonas je out za Benficu, stoga je za ocekivati Grka u pocetnom sastavu, a rijeci su suvisne za opisati njegovo stanje trenutno. U zadnjih 3 susreta čak 4 gola, te od kada je stigao u Benficu iz Olympiacosa čak 24 puta strijelac u 34 započetih susreta. Velika većina kladionica na njega drze 3.50 maksimalno, dok se unibet okurazio sa 4.40. U slučaju da Jose Gomes ipak bude u pocetnom sastavu sto je isto moguce, oklada je stonirana tako da smo se osigurali i za taj moguci slucaj. Lagani value za mene na Grka, kojeg cu ispratiti za mali ulog.

Link to comment
Share on other sites

Igram neki presjek kao i vjerojatno većina ljudi danas, sa nekim dodacima i podebljanjima:

Celtic - Manchester City F+2 @1,90
Arsenal - Basel F+2 @1,80

Borussia M. - Barcelona 2 @1,50

Atletico M. - Bayern X2 @1,45

Total: 7,44

 

O većini se tu već sve zna i pisano je, pa samo ukratko... Što se tiče Cityja i Arsenala, to su ekipe koje kada odigraju kako treba i dobivaju onda dobiju većinom velikom razlikom.

 

Celtic mi se čini kao jedna od slabijih ekipa općenito u natjecanju, a City je ove godine furiozan i mislim da im je konačno vrijeme da naprave iskorak i u Europi. Uz to, vjerujem da je City možda najsigurniji favorit dana kraj svih parova.

 

Arsenal s druge strane, kod kuće još veći razlog zašto ovako pokušati, jer većinom te ''slabije'' ekipe na Emiratesu dobrano stradavaju.

 

Barcelona... ide kod razigrane ekipe 'Gladbacha, ali mislim da je neupitno na čijoj je strani kvaliteta i velika prednost. Messija doduše nema, i da to je u pravilu za njih mali problem, ali mislim da ovo trebaju dobiti. Da je Leo tu vjerojatno bi i ovaj par pokušao sa hendikepom igrati, a ovako 1,50 na čistu pobjedu uzimam kao sasvim dovoljno.

Posljednji par je derbi večeri, koji definitivno može otići na svaku stranu i može završiti sa pregršt prilika i golova, a opet može ostati debela i čvrsta nula, pa da zaspimo uz TV tamo negdje oko 21.35 kad budu reklame za neko inozemno pivo :D Ovo igram onako polurealno-polunavijački, jer mislim da Bayern putuje kod izrazito čvrste i taktički moćne ekipe, na najneugodnije gostovanje u Europi vjerojatno. Ali s druge strane mislim da Bayern trenutno ima daleko najširi i strašno kvalitetan izbor igrača i da danas to mora na neki način dokazati i opravdati svoj uvjerljivi početak sezone uz novog trenera. Tu će se danas vidjeti koliko su zbilja moćni ili to ipak nisu. 

Ovo je onako sve viseće, može glatko proći, a može se dogodit i totalni promašaj, jer ipak 3 tipa su na gostujuće ekipe pretežno, a to je uvijek nezgodno.

Bilo kako bilo, sretno nam svima danas, da što više dobitnih listića bude objavljeno tamo prije ponoći :)

Link to comment
Share on other sites

De Bruyne ne igra za City. Mislim da su oni bez njega kao Real bez Modrića. Šta mislite?

 

Planiram igrat duplanje, Arsenal i Napoli... mišljenja? Jučer mi prošlo Kopenhagen i Juve hendikep.

Pa ne mislim baš da im De Bruyne toliko nosi.Jest on prvoklasni igrač,ali mislim da je zamijenjiv u konceptu Citya i Guradiole.... Možda ne sa istom razinom ,ali zamjenjiv,a protiv Celtica ke bi trebao biti presudan,i ako Celtic doma i vani nije ista momčad.

 

Zamjenu za Mjesija Barca baš i nema,čak ni približne kvalitete,šta se vidjelo protiv Alavesa.

 

Ne znam,ja naginjem prema Arsenalu i Cityu,ali nisam još ziher šta i dal ću igrati. Možda oba odigram da zabijaju više od 1 gola.

Link to comment
Share on other sites

Šta mislite za Napoli?

 

Kvota pala od jutros sa 1,75 na 1,65. Benfica igra bez 3-4 prvotimca, a Napoli od posljednjih 8 utakmica kod kuce u Ligi Prvaka 6 je pobjedia. Svakako se Benfica mučila sa Ludogorecom kod kuće... Napoli bi to trebao riješit kod kuće?

A Napoli bi to trebao pobjedit danas u napadu na prvo mjesto, doma ne bi smjeli kiksat, ali bez obzira na sve sa oprezom to treba igrati.

Benfica je doma remizirala sa Bešiktašom, nije tu Ludogorec

Link to comment
Share on other sites

Samo jedno upozorenje za ovaj PSG. Nije taj ludogorets toliko los, recimo u usporedbi s dinamom su razina vise. To je klub koji uzasno brzo napreduje (sjetimo se prije par sezona kada su se od nikud pojavili napravili dinamu probleme u kvalama a sad su po meni dosta jaki). Dugo vec imaju kostur momcadi na okupu, uzeli su bod baselu na gostovanju i s obzirom na ne tako bajnu formu PSG-a (2 pobjdde u zadnjih 6) nebi se cudio kada bi njima uspjeli skinut bod na domacem terenu.

Jučer je Goksim napisao da je lako moguće da netko od 4 glavna favorita kiksa i s tim se slažem.

A realno kad se sagleda situacija, tko je u najslabijoj formi od te 4 momčadi?  PSG.

Gledao sam "Bugare" nekoliko puta i stvarno su fino uigrani. Nije to neka svjetska klasa, ali dugo su na okupu i to se vidi na terenu.

Neću ići toliko da tipujem na njih, već me ugodno iznenadila kvota  Ludogorets daje gol 2,00

Vjerujem da su sposobni napraviti barem 2-3 dobre situacije ispred gola PSG-a i uz pomoć domaće publike možda doći i do iznenađenja.

Jest da igraju u Sofiji, ali mislim da im to nije neki problem.

Link to comment
Share on other sites

Jučer je Goksim napisao da je lako moguće da netko od 4 glavna favorita kiksa i s tim se slažem.

A realno kad se sagleda situacija, tko je u najslabijoj formi od te 4 momčadi?  PSG.

Gledao sam "Bugare" nekoliko puta i stvarno su fino uigrani. Nije to neka svjetska klasa, ali dugo su na okupu i to se vidi na terenu.

Neću ići toliko da tipujem na njih, već me ugodno iznenadila kvota  Ludogorets daje gol 2,00

Vjerujem da su sposobni napraviti barem 2-3 dobre situacije ispred gola PSG-a i uz pomoć domaće publike možda doći i do iznenađenja.

Jest da igraju u Sofiji, ali mislim da im to nije neki problem.

 

Apsolutno se slažem, jako fin tečaj, a po priloženom, PSG sa obranom ima dosta problema, jako puno primaju bez obzira kako prošli...

Link to comment
Share on other sites

Jučer je Goksim napisao da je lako moguće da netko od 4 glavna favorita kiksa i s tim se slažem.

A realno kad se sagleda situacija, tko je u najslabijoj formi od te 4 momčadi? PSG.

Gledao sam "Bugare" nekoliko puta i stvarno su fino uigrani. Nije to neka svjetska klasa, ali dugo su na okupu i to se vidi na terenu.

Neću ići toliko da tipujem na njih, već me ugodno iznenadila kvota Ludogorets daje gol 2,00

Vjerujem da su sposobni napraviti barem 2-3 dobre situacije ispred gola PSG-a i uz pomoć domaće publike možda doći i do iznenađenja.

Jest da igraju u Sofiji, ali mislim da im to nije neki problem.

Pa to nisam ni vidio. Ovoliku kvotu na bugari gol jednostavno nesmijem ne odigrati
Link to comment
Share on other sites

Juce od osam utakmica Lige prvaka, cetiri su me vukle, ali sam bio disciplinovan i odigrao samo jednu i veoma sam ponosan na sebe :) Danas je isti slucaj. Od utakmice Celtic vs Man.City i M'gladbach vs Barcelona ne mogu da spavam, ali sam izabrao singl na Atletico Madrid vs Bayern, koja je zapravo i najopasnija za kladjenje :)

Dakle, uz Juventus, dve najbolje evropske odbrane jedna protiv druge. Atletico Madrid je ove sezone u svim takmicenjima primio DVA gola na osam utakmica. jedan od Alavesa kod kuce u 93-em minutu nakon 1:0 za domace, i jedan od Barcelone u gostima. Bayern Munchen je od sest utakmica ove sezone, primio samo JEDAN gol i to kod kuce od Ingolstada (3:1 za Bayern)

Ukoliko i danas budem disciplinovan, odigracu samo ovaj singl under 2,5. :)

Tradiciju medjusobnih utakmica klubova ne priznajem, a u analizi ovih klubova nisam racunao utakmice Super cupa koje se obicno igraju pred pocetak prvenstva i za mene ne predstavljaju nesto bitno. 

Ovaj par "mirise" na under utakmicu, ali uvek treba imati na umu da je Bayern na samo dve utakmice dao 10 golova (Werder 6:0 i Rostov 4:0), dok Atletico Madrid takodje na samo dve utakmice dao 9 golova (Gijon 5:0 i Celta 4:0)

Nadam se da je Liga Prvaka nesto drugo, a nesto i mora de se igra :)

 

Pozdrav i srecno svima  

Link to comment
Share on other sites

 

20:45 M'gladbach - Barcelona Tko će dobiti prvi karton u regularnom vremenu? 1 - 1,73 wwin

 

Sudar slicne filozofije fudbala veceras gledamo na Borussia Parku.Domaci M'gladbach docekuje Barcelonu i sigurno da ih ocekuje praznik nogometa.

 

Jos od vremena Luciena Favrea, M'gladbach je postavio neke nove standarde u svojoj igri.Vec neko vrijeme izbacuju i dosta dobre igrace kroz svoju skolu, a mora se priznati da ono sto najvise dojmi jeste igra samog tima.Zaista igraju leprsav i dopadljiv fudbal, sa dosta trcanja i dodavanja.Sve to dovelo je do produzenja saradnje sa Andre Schubertom, odlicnim trenerom koji je unaprijedio igru ovog tima kako ih je preuzeo.U domacoj ligi ide im dosta dobro.U LP poceli su porazom od Man.Citya 4:0 u gostima.Mozda se ocekivao veci otpor u tom mecu posebno jer je M'gladbach znao napraviti probleme i igrati tvrde utakmice protiv Bayerna u vrijeme dok ga je vodio Gvardiola.Kako god upisali su poraz, a drugo kolo im donosi duel sa Barcelonom, dakle tesko se vaditi na takvom protivniku.Njihov zadnji mec bio je protiv Ingolstadt i dobili su sa 2:0.Trener Schubert u vecerasnjem mecu nece moci racunati na Josip Drmic, Mamadou Doucoure i Alvaro Dominguez, dok se u momcad vraca Raffael i Mahmoud Dahoud, dva veoma bitna igraca za ovaj tim.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

(3-4-1-2): Sommer; Elvedi, Christensen, Vestergaard; Traore, Dahoud, Kramer, Johnson; Stindl; Hahn, Hazard

 

O Barceloni se uglavnom sve zna, sad da ja pisem sta i kako se promjenilo ove sezone nema potrebe.Zna se da su odradili dobar prelazni rok, osim tog beka, ali tu je Roberto da zakrpi i odusevio je na toj poziciji.Inace Barcelona je u prvom kolu protiv Celtica upisala pobjedu od 7:0 mada treba reci da su skoti fulali i penal za 1:1 mislim, tako da ko zna kako bi se razvijala utakmica da su tad pogodili.Barca dolazi na ovaj mec posle pobjede nad Gijon 5:0 u gostima.Također treba reci da im je to bio prvi mec bez Messia kojeg nece biti 4 sedmice zbog povrede u duelu protiv Atl.Madrida.Kako god Enrique na raspolaganju ima odlicne igrace a to su vec puno puta pokazali.U momcad se vracaju Rakitic, Iniesta, Jordi Alba i Javier Mascherano, koji su propustili taj zadnji mec.Pored spomenutog Messija nedostaje jos Umtiti.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

(4-3-3): Ter Stegen; Roberto, Mascherano, Pique, Alba; Rakitic, Iniesta, Busquets; Turan, Suarez, Neymar

 

Ono za sto sam se ja odlucio jeste tip da ce prvi karton na ovom mecu dobiti domaci igraci.Iako je Barcelona zasad dobila vise kartona ove sezone u domacoj ligi 10, spram 9 koliko je dobila Borussija.U LP Barcelona je dobila 2 kartona dok je Borussia dobila 1 karton.Kako god ocekujem da utakmicu i i samu igru diktira Barcelona, stoga ocekujem vise faulova od domace ekipe.Poznato je kako Barcelona zna vrsti pritisak na sudije, a vecerasnji mec sudi slovenac Damir Skomina.

 

20:45 Celtic - Man.City Tko će dobiti prvi karton u regularnom vremenu? 1 - 1,70 wwin

 

Celtic je po meni najslabija momcad ove grupe, mada bi uz povoljan rezultat u dvomecu sa Borussijom mogli da ganjaju 3 mjesto i EL, ali to je za njih plafon trenutno.Kako ih je Barcelona isprasila u prvom kolu 7:0, tesko da mogu ocekivati bolji rezultat i u ovom mecu.Dobro ne sad da ce ih City u gostima toliko nabiti ali siguran sam u pobjedu gostiju.Celtic i trener Brendan Rodgers realno nemaju se cemu nadati u ovom duelu.Iako su u prvenstvenom duelu protiv Kilmarnocka pokazali da su za domacu ligu i dalje broj 1, obzirom da su dobili taj mec 6:1, LP je nesto drugo.Sto se tice vecerasnjeg duela, Rodgers nece moci racunati na Dorus De Vries (golman) a njega ce mijenjati Craig Gordon.U momcad se jos vraca i Leigh Griffiths, veoma bitan igrac za ovaj tim.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Gordon:  Lustig, Simunovic, Sviatchenko, Tierney: Brown, Bitton- Sinclair, Rogic, Forrest: Dembele

 

City je posve nova ekipa nakon dolaska Guardiole.Iako su se mnogi pitali kakav ce biti njegov uticaj na ekipu, zasad to djeluje odlicno.OK, jesu neki igraci odstranjeni iz tima (Hart, Toure) ali to Pep radi u svakoj ekipi koju je dosad trenirao.Jednostavno ima igraca koji mu se ne sviđaju i kada je tako rastanak je neminovan.Ako su to negativne stvari, treba reci da je ipak puno vise onih pozitivnih kada je igra Citya u pitanju.De Bruyne koji veceras nece igrati zbog povrede, prethodne utakmice igrao je odlicno.Pored njega Kolarov na mjestu stopera odusevio je sve, i uz gore pomenutog je igrac kojeg se najvise hvali, sto od strane Guardiole sto od strane novinara i navijaca.Sada se ocekuje da Raheem Sterling pocne da pokazuje i opravdava novac koji je ulozen u njegovo dovođenje, a zbog neigranja De Bruynea upravo je Raheem etiketiran kao igrac koji bi mogao u narednih mjesec dana ili da pokaze da zasluzuje mjesto u ovom timu ili da grije klupu do kraja sezone.City je poceo odlicno u LP, obzirom da je dobio Borussiu sa 4:0.Njihov zadnji mec je protiv Swansea koji su dobili sa 3:1 u gostima.Ono sto je problem za Guardiolu jeste situacija sa povrijeđenim igracima.Pored De Bruynea, jos izostaju vjecito povrijeđeni Vincent Kompany, zatim Fabian Delph.Ipak ima Pep na raspolaganju sirok rooster tako da se ovi izostanci mogu pokrpati.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

 

Bravo: Kolarov, Otamendi, Stones, Sagna: Fernandinho- Navas, Silva, Gundogan, Sterling: Aguero

 

I u ovom mecu odlucio sam se za tip da ce domaca momcad prva dobiti karton.Celtic je u prvom kolu dobio tek 1 karton, dok je City također dobio 1 karton u svom premijernom mecu.Ipak ono sto me nagnulo ka ovom tipu jeste sam stil igre gostiju.Kako je dosao Pep, City puno vise drzi loptu u svom posjedu, stoga ocekujem da kontrolisu igru.Celtic iako je ostao na 1 kartonu u prvom mecu, nije bas ekipa koja ne pravi faulove i koja igra onako mekan fudbal.Vecerasnji mec suditi ce italijan Rizzoli.
Link to comment
Share on other sites

Samo jedno upozorenje za ovaj PSG. Nije taj ludogorets toliko los, recimo u usporedbi s dinamom su razina vise. To je klub koji uzasno brzo napreduje (sjetimo se prije par sezona kada su se od nikud pojavili napravili dinamu probleme u kvalama a sad su po meni dosta jaki). Dugo vec imaju kostur momcadi na okupu, uzeli su bod baselu na gostovanju i s obzirom na ne tako bajnu formu PSG-a (2 pobjdde u zadnjih 6) nebi se cudio kada bi njima uspjeli skinut bod na domacem terenu.

Ludogorets je veoma dobra ekipa, pogotovo za 'balkanske uslove', ali sumnjam da mogu otkinuti bod ekipi kao što je PSG. Ta ekipa koja je već dugo na okupu i jeste njihova najveća prednost, imaju uslove da zadrže igrače, ali moja prognoza je da će tu PSG lako slaviti. :)

Srećno svima!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use