

Bundesliga · Berlin, NemačkaUnion Berlin
1. FC Union Berlin
Osnovan1966.StadionAn der alten Försterei · 22.012TrenerMauro LustrinelliBundesliga17. mesto · 6 bod.
Bundesliga · 8. kolonedjelja, 1. novembra 2026. · 15:30Sledeća utakmica
Union Berlin15:30ned 1.11.
KölnUnion Berlin raspored utakmica
sezona 2026/271.11.ned
Union Berlin–
Köln15:30Bundesliga · 8. kolo
8.11.ned
Freiburg–
Union Berlin17:30Bundesliga · 9. kolo
21.11.sub
Union Berlin–
Lajpcig15:30Bundesliga · 10. kolo
28.11.sub
Mainz 05–
Union Berlin15:30Bundesliga · 11. kolo
5.12.sub
Union Berlin–
HSV21:00Bundesliga · 12. kolo
12.12.sub
Stuttgart–
Union Berlin21:00Bundesliga · 13. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →5.9.sub
Leverkuzen–
Union Berlin4:0Bundesliga · 2. kolo
11.9.pet
Union Berlin–
Schalke1:3Bundesliga · 3. kolo
18.9.pet
Bajern–
Union Berlin7:0Bundesliga · 4. kolo
10.10.sub
Union Berlin–
Elversberg1:0Bundesliga · 5. kolo
17.10.sub
Union Berlin–
Dortmund0:0Bundesliga · 6. kolo
24.10.sub
Augsburg–
Union Berlin1:1Bundesliga · 7. kolo
Forma u ligiIIPNN→
Zašto baš bet365
Ponuda za Union Berlin – Köln kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Bundesligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +19 | 17 | |
| 15 | 7 | -3 | 6 | |
| 16 | 7 | -3 | 6 | |
| 17 | 7 | -12 | 6 | |
| 18 | 7 | -11 | 3 |
63 odigranih utakmica
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCB | BVB | SCF | B04 | RBL | SVW | M05 | ELV | FCA | TSG | HSV | KOE | PAD | SGE | VFB | S04 | FCU | BMG | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10. | 3.3. | 13.1. | 6:1 | 19.12. | 13.3. | 6.2. | 20.2. | 17.4. | 3.4. | 20.11. | 5.12. | 22.5. | 5:1 | 30.1. | 7:0 | 8.5. | ||
| 6.3. | 16.1. | 29.11. | 24.4. | 2:2 | 9.1. | 7.11. | 12.12. | 30.1. | 2:0 | 15.5. | 3:0 | 1:0 | 13.2. | 10.4. | 27.2. | 20.3. | ||
| 1:3 | 22.5. | 27.2. | 29.11. | 4:1 | 17.4. | 20.3. | 6.3. | 5.12. | 13.1. | 8.5. | 30.1. | 13.2. | 19.12. | 2:1 | 8.11. | 5:0 | ||
| 15.5. | 3.4. | 2:1 | 2:0 | 17.4. | 20.2. | 23.1. | 6.2. | 3.3. | 8.5. | 13.3. | 21.11. | 19.12. | 31.10. | 16.1. | 4:0 | 5.12. | ||
| 27.2. | 19.12. | 3.4. | 13.2. | 30.1. | 5.12. | 4:0 | 7.11. | 22.5. | 5:0 | 17.4. | 8.5. | 6:0 | 13.1. | 6.3. | 20.3. | 3:0 | ||
| 24.4. | 20.2. | 23.1. | 12.12. | 3:1 | 3.3. | 16.1. | 3:2 | 31.10. | 22.11. | 6.2. | 2:2 | 10.4. | 13.3. | 15.5. | 9.1. | 27.11. | ||
| 7.11. | 8.5. | 12.12. | 3:4 | 10.4. | 2:3 | 6.3. | 20.3. | 13.1. | 30.1. | 19.12. | 0:0 | 1:3 | 22.5. | 27.2. | 28.11. | 13.2. | ||
| 1:2 | 13.3. | 21.11. | 3:2 | 3.3. | 22.5. | 30.10. | 4:3 | 8.5. | 19.12. | 3.4. | 17.4. | 13.1. | 5.12. | 13.2. | 20.2. | 30.1. | ||
| 2:2 | 17.4. | 31.10. | 2:2 | 13.3. | 13.2. | 22.11. | 27.2. | 3.4. | 22.5. | 5.12. | 19.12. | 30.1. | 8.5. | 3:0 | 1:1 | 13.1. | ||
| 12.12. | 2:3 | 10.4. | 3:0 | 16.1. | 6.3. | 15.5. | 9.1. | 28.11. | 2:3 | 23.1. | 13.2. | 20.3. | 2:1 | 8.11. | 24.4. | 27.2. | ||
| 28.11. | 23.1. | 15.5. | 9.1. | 6.2. | 20.3. | 0:5 | 24.4. | 16.1. | 20.2. | 2:1 | 3.3. | 6.3. | 1:0 | 12.12. | 10.4. | 6.11. | ||
| 20.3. | 13.1. | 9.1. | 8.11. | 12.12. | 1:1 | 24.4. | 28.11. | 10.4. | 3:2 | 13.2. | 22.5. | 27.2. | 30.1. | 0:0 | 6.3. | 2:1 | ||
| 10.4. | 6.2. | 0:1 | 20.3. | 9.1. | 27.2. | 23.1. | 12.12. | 24.4. | 3:1 | 1:0 | 16.1. | 7.11. | 0:2 | 28.11. | 15.5. | 6.3. | ||
| 16.1. | 3.3. | 2:2 | 24.4. | 20.2. | 5.12. | 6.2. | 15.5. | 1:4 | 21.11. | 1.11. | 1:0 | 13.3. | 3.4. | 9.1. | 23.1. | 17.4. | ||
| 23.1. | 0:1 | 24.4. | 6.3. | 15.5. | 7.11. | 16.1. | 10.4. | 9.1. | 6.2. | 27.2. | 4:1 | 20.2. | 28.11. | 20.3. | 12.12. | 2:3 | ||
| 0:0 | 5.12. | 20.2. | 22.5. | 31.10. | 13.1. | 0:1 | 0:0 | 23.1. | 13.3. | 17.4. | 3.3. | 3.4. | 8.5. | 21.11. | 6.2. | 19.12. | ||
| 13.2. | 0:0 | 13.3. | 30.1. | 21.11. | 8.5. | 3.4. | 1:0 | 3.3. | 19.12. | 5.12. | 1.11. | 13.1. | 3:3 | 17.4. | 1:3 | 22.5. | ||
| 9.1. | 21.11. | 6.2. | 10.4. | 23.1. | 3.4. | 3:4 | 3:4 | 15.5. | 1:2 | 13.3. | 20.2. | 31.10. | 12.12. | 3.3. | 24.4. | 16.1. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Union Berlin kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Union Berlin: Mauro Lustrinelli
Union Berlin vesti · najnovije
3 članaka
Vesti· BundesligaUnion Berlin – Dortmund 0:0: Kovačev BVB bez pobjede treću utakmicu zaredom, a večer su otvorili dim i prekid
Union Berlin i Borussia Dortmund igrali su 0:0 u 6. kolu Bundeslige. Kovačev BVB ostao je neporažen u ligi i privremeno je prvi s 14 bodova, ali nije pobijedio treću utakmicu zaredom.

Najava· BundesligaUnion Berlin – Dortmund prognoza i tip: Kovač u Berlinu traži pobjedu nakon dva neuspjeha zaredom, subota u 15:30
Union Berlin–
Dortmund·0:0

Česta pitanja o klubu Union Berlin
Kada Union Berlin igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Union Berlin – Köln, nedjelja, 1. novembra 2026. · 15:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Union Berlin?
Mauro Lustrinelli je trener kluba Union Berlin.
Gde igra Union Berlin i koliki je kapacitet stadiona?
Union Berlin domaće utakmice igra na stadionu An der alten Försterei (Berlin), kapaciteta 22.012 mesta.
Na kom mestu je Union Berlin u tabeli (Bundesliga)?
Union Berlin je trenutno na 17. mestu sa 6 bodova posle 7 utakmica (1 pobeda, 3 nerešenih, 3 poraza, gol-razlika -12).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA












