Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Bajern – Dortmund kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloBajern kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00 Trener Bajern: Vincent Kompany
Bajern vesti · najnovije
83 članakaČesta pitanja o klubu Bajern
Kada Bajern igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Bajern – Dortmund, subota, 31. oktobra 2026. · 18:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Bajern?
Vincent Kompany je trener kluba Bajern.
Gde igra Bajern i koliki je kapacitet stadiona?
Bajern domaće utakmice igra na stadionu Allianz Arena (Minhen), kapaciteta 75.024 mesta.
Na kom mestu je Bajern u tabeli (Bundesliga)?
Bajern je trenutno na 1. mestu sa 17 bodova posle 7 utakmica (5 pobeda, 2 nerešenih, 0 poraza, gol-razlika +19).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno