

Bundesliga · Freiburg, NemačkaFreiburg
SC Freiburg
Osnovan1904.StadionEuropa-Park-Stadion · 34.700TrenerJulian SchusterBundesliga3. mesto · 13 bod.Liga konferencija18. mesto · 3 bod.
Bundesliga · 8. kolosubota, 31. oktobra 2026. · 15:30Sledeća utakmica
Augsburg15:30sub 31.10.
FreiburgFreiburg raspored utakmica
sezona 2026/2731.10.sub
Augsburg–
Freiburg15:30Bundesliga · 8. kolo
5.11.čet
Trabzonspor–
Freiburg18:45Liga konferencija · 3. kolo
8.11.ned
Freiburg–
Union Berlin17:30Bundesliga · 9. kolo
21.11.sub
Elversberg–
Freiburg15:30Bundesliga · 10. kolo
26.11.čet
Freiburg–
Twente21:00Liga konferencija · 4. kolo
29.11.ned
Freiburg–
Lajpcig15:30Bundesliga · 11. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →19.9.sub
Frankfurt–
Freiburg2:2Bundesliga · 4. kolo
11.10.ned
Freiburg–
Schalke2:1Bundesliga · 5. kolo
15.10.čet
Freiburg–
Jablonec3:2Liga konferencija · 1. kolo
18.10.ned
Leverkuzen–
Freiburg2:1Bundesliga · 6. kolo
22.10.čet
AS Monaco–
Freiburg3:0Liga konferencija · 2. kolo
25.10.ned
Freiburg–
Bajern1:3Bundesliga · 7. kolo
Forma u ligiPNPII→
Zašto baš bet365
Ponuda za Augsburg – Freiburg kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Bundesligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +19 | 17 | |
| 2 | 7 | +8 | 17 | |
| 3 | 7 | +7 | 13 | |
| 4 | 7 | +4 | 13 | |
| 5 | 7 | +9 | 12 |
63 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga konferencijacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +5 | 6 | |
| 2 | 2 | +4 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | +4 | 6 | |
| 5 | 2 | +4 | 6 | |
| 6 | 2 | +4 | 6 | |
| 7 | 2 | +3 | 6 | |
| 8 | 2 | +2 | 6 | |
| 18 | 2 | -2 | 3 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCB | BVB | SCF | B04 | RBL | SVW | M05 | ELV | FCA | TSG | HSV | KOE | PAD | SGE | VFB | S04 | FCU | BMG | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10. | 3.3. | 13.1. | 6:1 | 19.12. | 13.3. | 6.2. | 20.2. | 17.4. | 3.4. | 20.11. | 5.12. | 22.5. | 5:1 | 30.1. | 7:0 | 8.5. | ||
| 6.3. | 16.1. | 29.11. | 24.4. | 2:2 | 9.1. | 7.11. | 12.12. | 30.1. | 2:0 | 15.5. | 3:0 | 1:0 | 13.2. | 10.4. | 27.2. | 20.3. | ||
| 1:3 | 22.5. | 27.2. | 29.11. | 4:1 | 17.4. | 20.3. | 6.3. | 5.12. | 13.1. | 8.5. | 30.1. | 13.2. | 19.12. | 2:1 | 8.11. | 5:0 | ||
| 15.5. | 3.4. | 2:1 | 2:0 | 17.4. | 20.2. | 23.1. | 6.2. | 3.3. | 8.5. | 13.3. | 21.11. | 19.12. | 31.10. | 16.1. | 4:0 | 5.12. | ||
| 27.2. | 19.12. | 3.4. | 13.2. | 30.1. | 5.12. | 4:0 | 7.11. | 22.5. | 5:0 | 17.4. | 8.5. | 6:0 | 13.1. | 6.3. | 20.3. | 3:0 | ||
| 24.4. | 20.2. | 23.1. | 12.12. | 3:1 | 3.3. | 16.1. | 3:2 | 31.10. | 22.11. | 6.2. | 2:2 | 10.4. | 13.3. | 15.5. | 9.1. | 27.11. | ||
| 7.11. | 8.5. | 12.12. | 3:4 | 10.4. | 2:3 | 6.3. | 20.3. | 13.1. | 30.1. | 19.12. | 0:0 | 1:3 | 22.5. | 27.2. | 28.11. | 13.2. | ||
| 1:2 | 13.3. | 21.11. | 3:2 | 3.3. | 22.5. | 30.10. | 4:3 | 8.5. | 19.12. | 3.4. | 17.4. | 13.1. | 5.12. | 13.2. | 20.2. | 30.1. | ||
| 2:2 | 17.4. | 31.10. | 2:2 | 13.3. | 13.2. | 22.11. | 27.2. | 3.4. | 22.5. | 5.12. | 19.12. | 30.1. | 8.5. | 3:0 | 1:1 | 13.1. | ||
| 12.12. | 2:3 | 10.4. | 3:0 | 16.1. | 6.3. | 15.5. | 9.1. | 28.11. | 2:3 | 23.1. | 13.2. | 20.3. | 2:1 | 8.11. | 24.4. | 27.2. | ||
| 28.11. | 23.1. | 15.5. | 9.1. | 6.2. | 20.3. | 0:5 | 24.4. | 16.1. | 20.2. | 2:1 | 3.3. | 6.3. | 1:0 | 12.12. | 10.4. | 6.11. | ||
| 20.3. | 13.1. | 9.1. | 8.11. | 12.12. | 1:1 | 24.4. | 28.11. | 10.4. | 3:2 | 13.2. | 22.5. | 27.2. | 30.1. | 0:0 | 6.3. | 2:1 | ||
| 10.4. | 6.2. | 0:1 | 20.3. | 9.1. | 27.2. | 23.1. | 12.12. | 24.4. | 3:1 | 1:0 | 16.1. | 7.11. | 0:2 | 28.11. | 15.5. | 6.3. | ||
| 16.1. | 3.3. | 2:2 | 24.4. | 20.2. | 5.12. | 6.2. | 15.5. | 1:4 | 21.11. | 1.11. | 1:0 | 13.3. | 3.4. | 9.1. | 23.1. | 17.4. | ||
| 23.1. | 0:1 | 24.4. | 6.3. | 15.5. | 7.11. | 16.1. | 10.4. | 9.1. | 6.2. | 27.2. | 4:1 | 20.2. | 28.11. | 20.3. | 12.12. | 2:3 | ||
| 0:0 | 5.12. | 20.2. | 22.5. | 31.10. | 13.1. | 0:1 | 0:0 | 23.1. | 13.3. | 17.4. | 3.3. | 3.4. | 8.5. | 21.11. | 6.2. | 19.12. | ||
| 13.2. | 0:0 | 13.3. | 30.1. | 21.11. | 8.5. | 3.4. | 1:0 | 3.3. | 19.12. | 5.12. | 1.11. | 13.1. | 3:3 | 17.4. | 1:3 | 22.5. | ||
| 9.1. | 21.11. | 6.2. | 10.4. | 23.1. | 3.4. | 3:4 | 3:4 | 15.5. | 1:2 | 13.3. | 20.2. | 31.10. | 12.12. | 3.3. | 24.4. | 16.1. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Freiburg · Liga konferencija
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi15.10.čet
Freiburg–
Jablonec3:2Liga konferencija · 1. kolo
22.10.čet
AS Monaco–
Freiburg3:0Liga konferencija · 2. kolo
5.11.čet
Trabzonspor–
Freiburg18:45Liga konferencija · 3. kolo
26.11.čet
Freiburg–
Twente21:00Liga konferencija · 4. kolo
10.12.čet
Freiburg–
Panathinaikos18:45Liga konferencija · 5. kolo
17.12.čet
Kauno Žalgiris–
Freiburg21:00Liga konferencija · 6. kolo
Freiburg kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Freiburg: Julian Schuster
Freiburg vesti · najnovije
5 članaka
Najava· BundesligaMonaco – Freiburg prognoza i tip: borba za osmo mjesto, četvrtak u 21:00
Monaco i Freiburg u četvrtak u 21:00 igraju 2. kolo Konferencijske lige, deveti protiv osmog u tablici. Naš tip: oba tima daju gol uz kvotu 1,57.


Vesti· Bundesliga · Reprezentacija HrvatskeMatanović transfer: United ga gleda kao prvog napadača, Freiburg traži 60 milijuna eura


Česta pitanja o klubu Freiburg
Kada Freiburg igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Augsburg – Freiburg, subota, 31. oktobra 2026. · 15:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Freiburg?
Julian Schuster je trener kluba Freiburg.
Gde igra Freiburg i koliki je kapacitet stadiona?
Freiburg domaće utakmice igra na stadionu Europa-Park-Stadion (Freiburg), kapaciteta 34.700 mesta.
Na kom mestu je Freiburg u tabeli (Bundesliga)?
Freiburg je trenutno na 3. mestu sa 13 bodova posle 7 utakmica (4 pobeda, 1 nerešenih, 2 poraza, gol-razlika +7).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA











